XBMC Main - en to sr translation catalogue (1962 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
sr: Programi

[ctx: #1]
en: Pictures
sr: Slike

[ctx: #2]
en: Music
sr: Muzika

[ctx: #3]
en: Videos
sr: Filmovi

[ctx: #4]
en: TV-Guide
sr: TV vodič

[ctx: #5]
en: Settings
sr: Postavke

[ctx: #7]
en: File manager
sr: Upr. datotekama

[ctx: #8]
en: Weather
sr: Vreme

[ctx: #9]
en: Kodi media center
sr: Kodi medija centar

[ctx: #11]
en: Monday
sr: Ponedeljak

[ctx: #12]
en: Tuesday
sr: Utorak

[ctx: #13]
en: Wednesday
sr: Sreda

[ctx: #14]
en: Thursday
sr: Četvrtak

[ctx: #15]
en: Friday
sr: Petak

[ctx: #16]
en: Saturday
sr: Subota

[ctx: #17]
en: Sunday
sr: Nedelja

[ctx: #21]
en: January
sr: januar

[ctx: #22]
en: February
sr: februar

[ctx: #23]
en: March
sr: mart

[ctx: #24]
en: April
sr: april

[ctx: #25]
en: May
sr: maj

[ctx: #26]
en: June
sr: jun

[ctx: #27]
en: July
sr: jul

[ctx: #28]
en: August
sr: avgust

[ctx: #29]
en: September
sr: septembar

[ctx: #30]
en: October
sr: oktobar

[ctx: #31]
en: November
sr: novembar

[ctx: #32]
en: December
sr: decembar

[ctx: #41]
en: Mon
sr: pon

[ctx: #42]
en: Tue
sr: uto

[ctx: #43]
en: Wed
sr: sre

[ctx: #44]
en: Thu
sr: čet

[ctx: #45]
en: Fri
sr: pet

[ctx: #46]
en: Sat
sr: sub

[ctx: #47]
en: Sun
sr: ned

[ctx: #51]
en: Jan
sr: jan

[ctx: #52]
en: Feb
sr: feb

[ctx: #53]
en: Mar
sr: mar

[ctx: #54]
en: Apr
sr: apr

[ctx: #55]
en: May
sr: maj

[ctx: #56]
en: Jun
sr: jun

[ctx: #57]
en: Jul
sr: jul

[ctx: #58]
en: Aug
sr: avg

[ctx: #59]
en: Sep
sr: sep

[ctx: #60]
en: Oct
sr: okt

[ctx: #61]
en: Nov
sr: nov

[ctx: #62]
en: Dec
sr: dec

[ctx: #71]
en: N
sr: S

[ctx: #72]
en: NNE
sr: SSI

[ctx: #73]
en: NE
sr: SI

[ctx: #74]
en: ENE
sr: ISI

[ctx: #75]
en: E
sr: I

[ctx: #76]
en: ESE
sr: IJI

[ctx: #77]
en: SE
sr: JI

[ctx: #78]
en: SSE
sr: JJI

[ctx: #79]
en: S
sr: J

[ctx: #80]
en: SSW
sr: JJZ

[ctx: #81]
en: SW
sr: JZ

[ctx: #82]
en: WSW
sr: ZJZ

[ctx: #83]
en: W
sr: Z

[ctx: #84]
en: WNW
sr: ZSZ

[ctx: #85]
en: NW
sr: SZ

[ctx: #86]
en: NNW
sr: SSZ

[ctx: #88]
en: South
sr: Jug

[ctx: #89]
en: North
sr: Sjever

[ctx: #90]
en: West
sr: Zapad

[ctx: #91]
en: East
sr: Istok

[ctx: #92]
en: Variable
sr: Varijabla

[ctx: #98]
en: View: Auto
sr: Prikaz: Autom.

[ctx: #99]
en: View: Auto big
sr: Prikaz: Autom. veliko

[ctx: #100]
en: View: Icons
sr: Prikaz: Ikone

[ctx: #101]
en: View: List
sr: Prikaz: Spisak

[ctx: #102]
en: Scan
sr: Analiziraj

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
sr: Složi po: Imenu

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
sr: Složi po: Datumu

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
sr: Složi po: Veli.

[ctx: #106]
en: No
sr: Ne

[ctx: #107]
en: Yes
sr: Da

[ctx: #108]
en: Slideshow
sr: Reprod. slajdova

[ctx: #109]
en: Create thumbs
sr: Napravi omote

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
sr: Napravi sličice

[ctx: #111]
en: Shortcuts
sr: Prečice

[ctx: #112]
en: Paused
sr: Pauzirano

[ctx: #113]
en: Update failed
sr: Ažuriranje nije uspelo

[ctx: #114]
en: Installation failed
sr: Instalacija nije uspela

[ctx: #115]
en: Copy
sr: Kopiraj

[ctx: #116]
en: Move
sr: Premesti

[ctx: #117]
en: Delete
sr: Izbriši

[ctx: #118]
en: Rename
sr: Preimenuj

[ctx: #119]
en: New folder
sr: Nova fascikla

[ctx: #120]
en: Confirm file copy
sr: Potvrdite kopiranje

[ctx: #121]
en: Confirm file move
sr: Potvrdite premeštanje

[ctx: #122]
en: Confirm delete
sr: Potvrdite brisanje

[ctx: #123]
en: Copy these files?
sr: Kopiranje ovih datoteka?

[ctx: #124]
en: Move these files?
sr: Premeštanje ovih datoteka?

[ctx: #125]
en: Delete these files? - Deleting files cannot be undone!
sr: Brisanje ovih datoteka? - Nakon brisanja, datoteke nije moguće povratiti!

[ctx: #126]
en: Status
sr: Stanje

[ctx: #127]
en: Objects
sr: Objekata

[ctx: #128]
en: General
sr: Opšte

[ctx: #129]
en: Slideshow
sr: Projekcija slajdova

[ctx: #130]
en: System info
sr: Podaci o sistemu

[ctx: #131]
en: Display
sr: Prikaz

[ctx: #132]
en: Albums
sr: Albumi

[ctx: #133]
en: Artists
sr: Izvođači

[ctx: #134]
en: Songs
sr: Numere

[ctx: #135]
en: Genres
sr: Žanrovi

[ctx: #136]
en: Playlists
sr: Spiskovi za repro.

[ctx: #137]
en: Search
sr: Pretraži

[ctx: #138]
en: System Information
sr: Podaci o sistemu

[ctx: #139]
en: Temperatures:
sr: Temperature:

[ctx: #140]
en: CPU:
sr: Centralnog procesora:

[ctx: #141]
en: GPU:
sr: Grafičkog procesora:

[ctx: #142]
en: Time:
sr: Vreme:

[ctx: #143]
en: Current:
sr: Trenutno:

[ctx: #144]
en: Build:
sr: Izdanje:

[ctx: #145]
en: Network:
sr: Mreža:

[ctx: #146]
en: Type:
sr: Tip:

[ctx: #147]
en: Static
sr: Statički

[ctx: #149]
en: MAC address
sr: MAC adresa

[ctx: #150]
en: IP address
sr: IP adresa

[ctx: #151]
en: Link:
sr: Veza:

[ctx: #152]
en: Half duplex
sr: Polu dupleks

[ctx: #153]
en: Full duplex
sr: Puni dupleks

[ctx: #154]
en: Storage
sr: Skladišta

[ctx: #155]
en: Drive
sr: Uređaj

[ctx: #156]
en: Free
sr: Slobodno

[ctx: #158]
en: Free memory
sr: Slobodna memorija

[ctx: #159]
en: No link
sr: nije uspostavljena

[ctx: #160]
en: Free
sr: slobodno

[ctx: #161]
en: Unavailable
sr: Nedostupno

[ctx: #162]
en: Tray open
sr: Vrata otvorena

[ctx: #163]
en: Reading
sr: Čitanje

[ctx: #164]
en: No disc
sr: Disk nije umetnut

[ctx: #165]
en: Disc present
sr: Disk je prepoznat

[ctx: #166]
en: Skin
sr: Maska

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
sr: Otkažite operacije sa datotekama

[ctx: #169]
en: Resolution
sr: Rezolucija

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate to match video
sr: Prilagodi brzinu osvežavanja monitoru

[ctx: #172]
en: Release date
sr: Datum izdavanja

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
sr: Prikaži 4:3 video materijal kao

[ctx: #175]
en: Moods
sr: Raspoloženja

[ctx: #176]
en: Styles
sr: Stilovi

[ctx: #179]
en: Song
sr: Pesma

[ctx: #180]
en: Duration
sr: Trajanje

[ctx: #181]
en: Select album
sr: Izaberite album

[ctx: #182]
en: Tracks
sr: Numere

[ctx: #183]
en: Review
sr: Pregled

[ctx: #184]
en: Refresh
sr: Osveži

[ctx: #185]
en: Searching album
sr: Pretraživanje albuma

[ctx: #186]
en: OK
sr: U redu

[ctx: #187]
en: No albums found!
sr: Ni jedan album nije pronađen!

[ctx: #188]
en: Select all
sr: Izaberi sve

[ctx: #189]
en: Scanning media info
sr: Analiziranje informacija

[ctx: #190]
en: Save
sr: Sačuvaj

[ctx: #191]
en: Shuffle
sr: Nasumično

[ctx: #192]
en: Clear
sr: Poništi

[ctx: #193]
en: Scan
sr: Analiziraj

[ctx: #194]
en: Searching...
sr: Pretraživanje...

[ctx: #195]
en: No info found!
sr: Nisu pronađene informacije!

[ctx: #196]
en: Select movie:
sr: Izaberite film:

[ctx: #197]
en: Querying %s info
sr: Zahtevanje podataka o %s

[ctx: #198]
en: Loading movie details
sr: Učitavanje podataka o filmu

[ctx: #199]
en: Web interface
sr: Veb interfejs

[ctx: #200]
en: Audio encoders
sr: Audio enkoderi

[ctx: #203]
en: Plot outline
sr: Kratak opis

[ctx: #205]
en: Votes
sr: Glasova

[ctx: #206]
en: Cast
sr: Uloge

[ctx: #207]
en: Plot
sr: Opis

[ctx: #208]
en: Play
sr: Reprodukuj

[ctx: #209]
en: Next
sr: Sledeće

[ctx: #210]
en: Previous
sr: Prethodno

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
sr: Prilagodite korisničko okruženje...

[ctx: #214]
en: Video calibration...
sr: Kalibracija slike...

[ctx: #215]
en: Soften
sr: Omekšano

[ctx: #216]
en: Zoom amount
sr: Nivo uvećanja

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
sr: Odnos pikselizacije

[ctx: #218]
en: DVD drive
sr: DVD uređaj

[ctx: #219]
en: Please insert disc
sr: Molimo, umetnite disk

[ctx: #220]
en: Remote share
sr: Daljinsko deljenje

[ctx: #221]
en: Network is not connected
sr: Mreža nije povezana

[ctx: #222]
en: Cancel
sr: Otkaži

[ctx: #224]
en: Speed
sr: Brzina

[ctx: #225]
en: Vertical Shift
sr: Vertikalno Pomeranje

[ctx: #226]
en: Test patterns...
sr: Isprobaj šablon...

[ctx: #227]
en: Lookup audio CD track names from freedb.org
sr: Potraži imena numera, muzičkog CD-a, na freedb.org

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
sr: Izmešaj spisak pri učitavanju

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
sr: Vreme usporenja HDD-a

[ctx: #230]
en: Video filters
sr: Video filteri

[ctx: #231]
en: None
sr: Ništa

[ctx: #232]
en: Point
sr: Tačka

[ctx: #233]
en: Linear
sr: Linearno

[ctx: #234]
en: Anisotropic
sr: Anizotropija

[ctx: #237]
en: Minification
sr: Umanjenje

[ctx: #238]
en: Magnification
sr: Uveličanje

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
sr: Poništi spisak po završetku

[ctx: #240]
en: Display Mode
sr: Režim prikazivanja

[ctx: #241]
en: Full Screen #%d
sr: Ceo Ekran #%d

[ctx: #242]
en: Windowed
sr: Prozor

[ctx: #243]
en: Refresh Rate
sr: Frekvencija osvježavanja

[ctx: #244]
en: Full screen
sr: Ceo Ekran

[ctx: #245]
en: Sizing: (%i,%i)->(%i,%i) (Zoom x%2.2f) AR:%2.2f:1 (Pixels: %2.2f:1) (VShift: %2.2f)
sr: Veličina: (%i,%i)->(%i,%i) (Zoom x%2.2f) AR:%2.2f:1 (Pixels: %2.2f:1) (VShift: %2.2f)

[ctx: #247]
en: Scripts
sr: Skripte

[ctx: #248]
en: Language
sr: Jezik

[ctx: #249]
en: Music
sr: Muzika

[ctx: #250]
en: Visualisation
sr: Vizualizacija

[ctx: #251]
en: Select destination directory
sr: Izaberite odredišnu fasciklu

[ctx: #253]
en: Number of channels
sr: Broj kanala

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
sr: Preuzimanje CD informacija

[ctx: #257]
en: Error
sr: Greška

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
sr: Omogući čitanje oznaka

[ctx: #259]
en: Opening
sr: Otvaranje

[ctx: #260]
en: Shoutcast
sr: Internet radio

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
sr: Čekanje na početak...

[ctx: #262]
en: Scripts output
sr: Izlazne skripte

[ctx: #263]
en: Allow control of Kodi via HTTP
sr: Dozvoli kontrolu Kodi aplikacije putem HTTP protokola

[ctx: #264]
en: Record
sr: Snimi

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
sr: Zaustavi snim.

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
sr: Složi po: Numeri

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
sr: Složi po: Vremenu

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
sr: Složi po: Naslovu

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
sr: Složi po: Izvođaču

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
sr: Složi po: Albumu

[ctx: #271]
en: Top 100
sr: Najboljih 100

[ctx: #272]
en: Top-Left overscan compensation
sr: Gornja leva ivica ekrana

[ctx: #273]
en: Bottom-Right overscan compensation
sr: Donja desna ivica ekrana

[ctx: #274]
en: Subtitle positioning
sr: Pozicioniranje titla

[ctx: #275]
en: Pixel ratio adjustment
sr: Prilagođavanje odnosa strana

[ctx: #276]
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
sr: Pomerajte strelicu kako biste promenili veličinu ekrana

[ctx: #277]
en: Adjust the bar to change the subtitles position
sr: Pomerajte liniju kako biste promenili poziciju titlova

[ctx: #278]
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
sr: Oblikujte pravougaonik tako da dobijete savršeni kvadrat

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
sr: Nije moguće učitati postavke

[ctx: #280]
en: Using default settings
sr: Korišćenje podrazumevanih postavki

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
sr: Molimo, proverite XML datoteke

[ctx: #282]
en: Found %i items
sr: Pronađeno %i stavki

[ctx: #283]
en: Search results
sr: Rezultati pretrage

[ctx: #284]
en: No results found
sr: Bez rezultata

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
sr: Prioritet audio jezika

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
sr: Prioritet jezika prevoda

[ctx: #287]
en: Subtitles
sr: Titlovi

[ctx: #288]
en: Font
sr: Slova

[ctx: #289]
en: Size
sr: Velič.

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
sr: Dinamički opseg kompresije

[ctx: #292]
en: Audio
sr: Zvuk

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
sr: Potraži titlove

[ctx: #294]
en: Create bookmark
sr: Napravi obelež.

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
sr: Poništi obelež.

[ctx: #297]
en: Audio offset
sr: Pomeraj zvuka u vremenu

[ctx: #298]
en: Bookmarks
sr: Obeleživači

[ctx: #303]
en: Delay
sr: Kašnjenje

[ctx: #304]
en: Language
sr: Jezik

[ctx: #305]
en: Enabled
sr: Omogućeno

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
sr: Nestandardni

[ctx: #308]
en: Original stream's language
sr: Jezik originalnog strima

[ctx: #309]
en: User interface language
sr: Jezik korisničkog interfejsa

[ctx: #310]
en: Keyboard layouts
sr: Rasporedi tastature

[ctx: #312]
en: (0=auto)
sr: (0=autom.)

[ctx: #313]
en: Cleaning database
sr: Čišćenje baze

[ctx: #314]
en: Preparing...
sr: Pripremanje...

[ctx: #315]
en: Database error
sr: Greška baze podataka

[ctx: #316]
en: Searching songs...
sr: Pretraživanje pesama...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
sr: Baza podataka je uspešno očišćena

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
sr: Čišćenje pesama...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
sr: Greška čišćenja pesama

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
sr: Čišćenje izvođača...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
sr: Greška čišćenja izvođača

[ctx: #322]
en: Cleaning genres...
sr: Čišćenje žanrova...

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres
sr: Greška čišćenja žanrova

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
sr: Čišćenje putanja...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
sr: Greška čišćenja putanja

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
sr: Čišćenje albuma...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
sr: Greška čišćenja albuma

[ctx: #328]
en: Writing changes...
sr: Upisivanje promena...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
sr: Greška upisivanja promena

[ctx: #330]
en: This may take some time...
sr: Ovo može potrajati neko vreme...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
sr: Komprimovanje baze podataka...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
sr: Greška komprimovanja baze podataka

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
sr: Želite li zaista da očistite biblioteku?

[ctx: #334]
en: Clean library...
sr: Čišćenje biblioteke...

[ctx: #335]
en: Start
sr: Pokreni

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
sr: Konverzija brzine sličica

[ctx: #338]
en: Fixed
sr: Brzo

[ctx: #339]
en: Optimized
sr: Optimizovano

[ctx: #340]
en: Various artists
sr: Različiti izvođači

[ctx: #341]
en: Play disc
sr: Reprodukuj disk

[ctx: #342]
en: Movies
sr: Filmovi

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
sr: Prilagodi brzinu sličica

[ctx: #344]
en: Actors
sr: Glumci

[ctx: #345]
en: Year
sr: Godina

[ctx: #350]
en: Programs
sr: Programi

[ctx: #351]
en: Off
sr: Isklj.

[ctx: #352]
en: Dim
sr: Zatamni

[ctx: #353]
en: Black
sr: Crno

[ctx: #354]
en: Matrix trails
sr: Matrix tragovi

[ctx: #355]
en: Screensaver time
sr: Vreme pokretanja čuvara ekrana

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
sr: Režim čuvara ekrana

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
sr: Funkcionisanje tajmera isključivanja

[ctx: #358]
en: All albums
sr: Svi albumi

[ctx: #359]
en: Recently added albums
sr: Nedavno dodati albumi

[ctx: #360]
en: Screensaver
sr: Čuvar ekrana

[ctx: #361]
en: R. Slideshow
sr: Nasum. rep. slaj.

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
sr: Nivo zatamljenja čuvara ekrana

[ctx: #363]
en: Sort by: File
sr: Složi po: Dato.

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
sr: Složi po: Imenu

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
sr: Složi po: Godini

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
sr: Složi po: Popularnosti

[ctx: #369]
en: Title
sr: Naziv

[ctx: #370]
en: Thunderstorms
sr: grmljavina

[ctx: #371]
en: Partly
sr: delimično

[ctx: #372]
en: Mostly
sr: uglavnom

[ctx: #373]
en: Sunny
sr: sunčano

[ctx: #374]
en: Cloudy
sr: oblačno

[ctx: #375]
en: Snow
sr: sneg

[ctx: #376]
en: Rain
sr: kiša

[ctx: #377]
en: Light
sr: slab(a)

[ctx: #378]
en: AM
sr: ujutro

[ctx: #379]
en: PM
sr: popodne

[ctx: #380]
en: Showers
sr: pljuskovi

[ctx: #381]
en: Few
sr: nekoliko

[ctx: #382]
en: Scattered
sr: mestimično

[ctx: #383]
en: Wind
sr: vetrovito

[ctx: #384]
en: Strong
sr: izuzetno

[ctx: #385]
en: Fair
sr: umereno

[ctx: #386]
en: Clear
sr: vedro

[ctx: #387]
en: Clouds
sr: oblačno

[ctx: #388]
en: Early
sr: rani

[ctx: #389]
en: Shower
sr: pljusak

[ctx: #390]
en: Flurries
sr: Susnežica

[ctx: #391]
en: Low
sr: nizak

[ctx: #392]
en: Medium
sr: umeren

[ctx: #393]
en: High
sr: visok

[ctx: #394]
en: Fog
sr: magla

[ctx: #395]
en: Haze
sr: izmaglica

[ctx: #396]
en: Select location
sr: Izbor lokacije

[ctx: #397]
en: Refresh time
sr: Učestalost osvežavanja

[ctx: #398]
en: Temperature units
sr: Jedinice za temperaturu

[ctx: #399]
en: Speed units
sr: Jedinice za brzinu

[ctx: #400]
en: Weather
sr: Vreme

[ctx: #401]
en: Temp
sr: Temper.

[ctx: #402]
en: Feels like
sr: Kao da je

[ctx: #403]
en: UV index
sr: UV indeks

[ctx: #404]
en: Wind
sr: Vetar

[ctx: #405]
en: Dew point
sr: Tačka rose

[ctx: #406]
en: Humidity
sr: Vlažnost

[ctx: #409]
en: Defaults
sr: Podrazumevano

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
sr: Pristupanje usluzi vrem. prognoze

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
sr: Preuzimanje prognoze za:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
sr: Nije moguće preuzeti podatke o prognozi

[ctx: #413]
en: Manual
sr: Ručno

[ctx: #414]
en: No review for this album
sr: Ne postoji recenzija za ovaj album

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
sr: Preuzimanje...

[ctx: #416]
en: Not available
sr: Nije dostupno

[ctx: #417]
en: View: Big icons
sr: Prikaz: Velike ikone

[ctx: #418]
en: Low
sr: Min.

[ctx: #419]
en: High
sr: Maks.

[ctx: #422]
en: Delete album info
sr: Izbriši podatke o albumu

[ctx: #423]
en: Delete CD information
sr: Izbriši CD podatke

[ctx: #424]
en: Select
sr: Izaberi

[ctx: #425]
en: No album information found
sr: Nisu pronađeni podaci o albumu

[ctx: #426]
en: No CD information found
sr: Nisu pronađeni CD podaci

[ctx: #427]
en: Disc
sr: Disk

[ctx: #428]
en: Insert correct CD/DVD
sr: Umetnite ispravan CD/DVD

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
sr: Molimo, umetnite sledeći CD/DVD

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
sr: Složi po: DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
sr: Bez keša

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
sr: Ukloni film iz biblioteke

[ctx: #433]
en: Really remove '%s'?
sr: Zaista želite da uklonite „%s“?

[ctx: #435]
en: No optical disc drive detected
sr: Optički disk nije detektovan

[ctx: #436]
en: You need an optical disc drive to play this video
sr: Potreban vam je optički disk da gledate ovaj video

[ctx: #437]
en: Removable disk
sr: Prenosivi disk

[ctx: #438]
en: Opening file
sr: Otvaranje datoteke

[ctx: #439]
en: Cache
sr: Keš

[ctx: #442]
en: Local network
sr: Lokalna mreža

[ctx: #445]
en: Audio
sr: Zvuk

[ctx: #447]
en: Autorun media
sr: Automatska reprod. medija

[ctx: #449]
en: Enabled
sr: Omogućeno

[ctx: #450]
en: Columns
sr: Kolone

[ctx: #451]
en: Row 1 address
sr: 1. red adrese

[ctx: #452]
en: Row 2 address
sr: 2. red adrese

[ctx: #453]
en: Row 3 address
sr: 3. red adrese

[ctx: #454]
en: Row 4 address
sr: 4. red adrese

[ctx: #455]
en: Rows
sr: Redovi

[ctx: #456]
en: Mode
sr: Režim

[ctx: #457]
en: Switch view
sr: Promeni prikaz

[ctx: #459]
en: Subs
sr: Titlovi

[ctx: #460]
en: Audio stream
sr: Zvučni zapis

[ctx: #461]
en: [active]
sr: [aktivno]

[ctx: #462]
en: Subtitle
sr: Titl

[ctx: #463]
en: Backlight
sr: Pozadinsko osvetljenje

[ctx: #464]
en: Brightness
sr: Svetlina

[ctx: #465]
en: Contrast
sr: Kontrast

[ctx: #466]
en: Gamma
sr: Opseg boje

[ctx: #467]
en: Type
sr: Tip

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
sr: Pomerajte liniju da biste promenili OSD poziciju

[ctx: #469]
en: OSD position
sr: OSD pozicija

[ctx: #470]
en: Credits
sr: Zasluge

[ctx: #474]
en: Off
sr: Isklj.

[ctx: #475]
en: Music only
sr: Samo muzika

[ctx: #476]
en: Music & video
sr: Muzika i video

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
sr: Nije moguće učitati spisak za reprodukciju

[ctx: #479]
en: Skin & language
sr: Maska i jezik

[ctx: #480]
en: Appearance
sr: Prikazivanje

[ctx: #481]
en: Audio options
sr: Opcije zvuka

[ctx: #482]
en: About Kodi
sr: O sistemu Kodi

[ctx: #485]
en: Delete album
sr: Izbriši album

[ctx: #486]
en: Repeat
sr: Ponovi

[ctx: #487]
en: Repeat one
sr: Ponovi jednom

[ctx: #488]
en: Repeat folder
sr: Ponovi fasciklu

[ctx: #489]
en: Play the next song automatically
sr: Automatski reprodukuj sledeću pesmu

[ctx: #491]
en: - Use big icons
sr: - Koristi velike ikone

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
sr: Promeni veličinu za VobSubs

[ctx: #493]
en: Advanced options (Experts Only!)
sr: Napredne opcije (samo za stručnjake!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
sr: Sveobuhvatan zvučni slobodan prostor

[ctx: #495]
en: Upsample videos to GUI resolution
sr: Poistoveti video i GUI rezoluciju

[ctx: #496]
en: Calibration
sr: Kalibracija

[ctx: #497]
en: Show file extensions
sr: Prikaži tipove datoteka

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
sr: Složi po: Tipu

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
sr: Nije moguće povezivanje i pretraga mrežne usluge

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
sr: Neuspešno preuzimanje podataka o albumu

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
sr: Traženje naziva albuma...

[ctx: #502]
en: Open
sr: Otvori

[ctx: #503]
en: Busy
sr: Zauzeto

[ctx: #504]
en: Empty
sr: Prazno

[ctx: #505]
en: Loading media info from files...
sr: Učitavanje podataka o mediju iz datoteka...

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
sr: Složi po: Upotrebi

[ctx: #510]
en: Enable visualisations
sr: Omogućite vizualizacije

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
sr: Omogući promenu režima videa

[ctx: #512]
en: Startup window
sr: Startni ekran

[ctx: #513]
en: Home window
sr: Početni ekran

[ctx: #514]
en: Manual settings
sr: Ručne postavke

[ctx: #515]
en: Genre
sr: Žanr

[ctx: #517]
en: Recently played albums
sr: Nedavno reprodukovani albumi

[ctx: #518]
en: Launch
sr: Pokreni

[ctx: #519]
en: Launch in...
sr: Pokreni u...

[ctx: #521]
en: Compilations
sr: Kompilacije

[ctx: #522]
en: Remove source
sr: Ukloni izvor

[ctx: #523]
en: Switch media
sr: Promeni medij

[ctx: #524]
en: Select playlist
sr: Izaberite spisak za reprodukciju

[ctx: #525]
en: New playlist...
sr: Novi spisak za reprodukciju...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
sr: Dodaj u spisak za reprodukciju

[ctx: #527]
en: Manually add to library
sr: Ručno dodajte u biblioteku

[ctx: #528]
en: Enter title
sr: Unesite naslov

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
sr: Greška: Dupliran naslov

[ctx: #530]
en: Select genre
sr: Izaberite žanr

[ctx: #531]
en: New genre
sr: Novi žanr

[ctx: #532]
en: Manual addition
sr: Ručno dodavanje

[ctx: #533]
en: Enter genre
sr: Unesite žanr

[ctx: #534]
en: View: %s
sr: Prikaz: %s

[ctx: #535]
en: List
sr: Spisak

[ctx: #536]
en: Icons
sr: Ikone

[ctx: #537]
en: Big list
sr: Vel. spis.

[ctx: #538]
en: Big icons
sr: Vel. ikone

[ctx: #539]
en: Wide
sr: Široki

[ctx: #540]
en: Big wide
sr: Veoma široki

[ctx: #541]
en: Album icons
sr: Ikone albuma

[ctx: #542]
en: DVD icons
sr: DVD ikone

[ctx: #544]
en: Media info
sr: Podaci o mediju

[ctx: #545]
en: Audio output device
sr: Zvučni izlazni uređaj

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
sr: Prolazni izlazni uređaj

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
sr: Ovaj izvođač nema popunjenu biografiju

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
sr: Pretvori višekanalni zvuk u stereo

[ctx: #549]
en: Number
sr: Broj

[ctx: #550]
en: Sort by: %s
sr: Složi po: %s

[ctx: #551]
en: Name
sr: Ime

[ctx: #552]
en: Date
sr: Datum

[ctx: #553]
en: Size
sr: Velič.

[ctx: #554]
en: Track
sr: Numera

[ctx: #555]
en: Time
sr: Trajanje

[ctx: #556]
en: Title
sr: Naslov

[ctx: #557]
en: Artist
sr: Izvođač

[ctx: #559]
en: Playlist
sr: Spisak za rep.

[ctx: #561]
en: File
sr: Datote.

[ctx: #562]
en: Year
sr: Godina

[ctx: #563]
en: Rating
sr: Ocena

[ctx: #564]
en: Type
sr: Tip

[ctx: #565]
en: Usage
sr: Koriš.

[ctx: #566]
en: Album artist
sr: Izvođač na albumu

[ctx: #567]
en: Play count
sr: Broj reprodukcija

[ctx: #568]
en: Last played
sr: Poslednja reprodukcija

[ctx: #569]
en: Comment
sr: Komentar

[ctx: #570]
en: Date added
sr: Datum dodavanja

[ctx: #571]
en: Default
sr: Podrazumevano

[ctx: #573]
en: Path
sr: Putanja

[ctx: #574]
en: Country
sr: Zemlja

[ctx: #575]
en: In progress
sr: U toku

[ctx: #576]
en: Times played
sr: Broj pregleda

[ctx: #580]
en: Sort direction
sr: Smer slaganja

[ctx: #581]
en: Sort method
sr: Način slaganja

[ctx: #582]
en: View mode
sr: Režim prikaza

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
sr: Zapamti prikaze različitih fascikli

[ctx: #584]
en: Ascending
sr: Uzlazno

[ctx: #585]
en: Descending
sr: Silazno

[ctx: #586]
en: Edit playlist
sr: Uredi spisak za rep.

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
sr: Otkaži režim žurke

[ctx: #589]
en: Party mode
sr: Režim žurke

[ctx: #590]
en: Random
sr: Nasumično

[ctx: #591]
en: Off
sr: Isklj.

[ctx: #592]
en: One
sr: Jednom

[ctx: #593]
en: All
sr: Sve

[ctx: #594]
en: Off
sr: Isklj.

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
sr: Ponovi: Isklj.

[ctx: #596]
en: Repeat: One
sr: Ponovi: Jednom

[ctx: #597]
en: Repeat: All
sr: Ponovi: Sve

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
sr: Ripuj muzički CD

[ctx: #601]
en: Medium
sr: Srednje

[ctx: #602]
en: Standard
sr: Uobičajeno

[ctx: #603]
en: Extreme
sr: Ekstremno

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
sr: Nepromenljiva brzina

[ctx: #605]
en: Ripping...
sr: Ripovanje...

[ctx: #607]
en: To:
sr: Za:

[ctx: #608]
en: Could not rip CD or track
sr: Nije moguće ripovati CD ili numeru

[ctx: #609]
en: CDDARipPath is not set.
sr: CDDARipPath nije postavljen.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
sr: Ripuj muzičku numeru

[ctx: #611]
en: Enter number
sr: Unesite broj

[ctx: #614]
en: Virtual folder
sr: Virtuelni direktorijum

[ctx: #620]
en: Audio CDs
sr: Muzički CD-ovi

[ctx: #621]
en: Encoder
sr: Koder

[ctx: #622]
en: Quality
sr: Kvalitet

[ctx: #623]
en: Bitrate
sr: Brzina protoka

[ctx: #624]
en: Include track number
sr: Uključi broj numere

[ctx: #625]
en: All songs of
sr: Sve pesme od

[ctx: #629]
en: View mode
sr: Režim prikaza

[ctx: #630]
en: Normal
sr: Normalan

[ctx: #631]
en: Zoom
sr: Uveličan

[ctx: #632]
en: Stretch 4:3
sr: Razvučeno 4:3

[ctx: #633]
en: Wide Zoom
sr: Razvučeno 14:9

[ctx: #634]
en: Stretch 16:9
sr: Razvučeno 16:9

[ctx: #635]
en: Original Size
sr: Prvobitna veličina

[ctx: #636]
en: Custom
sr: Prilagođeno

[ctx: #639]
en: Use track levels
sr: Koristi na nivou numere

[ctx: #640]
en: Use album levels
sr: Koristi na nivou albuma

[ctx: #644]
en: Crop black bars
sr: Iseci crne trake

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
sr: Potrebno je raspakivanje velike datoteke. Nastaviti?

[ctx: #646]
en: Remove from library
sr: Ukloni iz biblioteke

[ctx: #647]
en: Export video library
sr: Izvezi biblioteku filmova

[ctx: #648]
en: Import video library
sr: Uvezi biblioteku filmova

[ctx: #649]
en: Importing
sr: Uvoz je u toku

[ctx: #650]
en: Exporting
sr: Izvoz je u toku

[ctx: #651]
en: Browse for library
sr: Potraži biblioteku

[ctx: #652]
en: Years
sr: Godina

[ctx: #653]
en: Update library
sr: Ažuriraj biblioteku

[ctx: #654]
en: Show debug info
sr: Prikaži pod. o ukla. grešaka

[ctx: #655]
en: Browse for executable
sr: Potraži izvršne datoteke

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
sr: Potraži spisak za reprodukciju

[ctx: #657]
en: Browse for folder
sr: Potraži fasciklu

[ctx: #658]
en: Song information
sr: Podaci o pesmi

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
sr: Nelinearno istezanje

[ctx: #660]
en: Volume amplification
sr: Pojačavanje zvuka

[ctx: #661]
en: Choose export folder
sr: Izaberite izlaznu fasciklu

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
sr: Ova datoteka više nije dostupna.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
sr: Želite li ovo da uklonite iz biblioteke?

[ctx: #664]
en: Browse for Script
sr: Potraži skriptu

[ctx: #665]
en: Compression level
sr: Nivo kompresije

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
sr: Čišćenje biblioteke

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
sr: Uklanjanje starih pesama iz biblioteke

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
sr: Ova putanja je već analizirana

[ctx: #705]
en: Network
sr: Mreža

[ctx: #708]
en: Use an HTTP proxy server to access the internet
sr: Koristi posrednički HTTP server za pristup Internetu

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
sr: Internet protokol (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
sr: Odredili ste neispravan priključak. Vrednost mora biti između 1 i 65535.

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
sr: HTTP posrednik

[ctx: #715]
en: Assignment
sr: Zadatak

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
sr: Automatski (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (Static)
sr: Ručno (statička)

[ctx: #719]
en: IP address
sr: IP adresa

[ctx: #723]
en: Save & restart
sr: Sačuvaj i ponovo pokreni

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
sr: Odredili ste neispravnu adresu. Vrednost mora biti AAA.BBB.CCC.DDD

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
sr: sa brojevima između 0 i 255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
sr: Promene nisu sačuvane. Nastaviti bez čuvanja?

[ctx: #730]
en: Port
sr: Priključak

[ctx: #732]
en: Save & apply
sr: Sačuvaj i primeni

[ctx: #733]
en: Password
sr: Lozinka

[ctx: #734]
en: No pass
sr: Bez lozinke

[ctx: #735]
en: Character set
sr: Skup znakova

[ctx: #736]
en: Style
sr: Stil

[ctx: #737]
en: Colour
sr: Boja

[ctx: #738]
en: Normal
sr: Normalan

[ctx: #739]
en: Bold
sr: Podebljan

[ctx: #740]
en: Italics
sr: Kurziv

[ctx: #741]
en: Bold italics
sr: Podebljani kurziv

[ctx: #742]
en: White
sr: Bela

[ctx: #743]
en: Yellow
sr: Žuta

[ctx: #744]
en: Files
sr: Datoteke

[ctx: #745]
en: No scanned information for this view
sr: Nema analiziranih podataka za ovaj prikaz

[ctx: #746]
en: Please turn off library mode
sr: Molimo, isključite režim biblioteke

[ctx: #747]
en: Error loading image
sr: Greška učitavanja slike

[ctx: #748]
en: Edit path
sr: Uredi putanju

[ctx: #749]
en: Mirror image
sr: Kopija slike

[ctx: #750]
en: Are you sure?
sr: Da li ste sigurni?

[ctx: #751]
en: Removing source
sr: Uklanjanje izvora

[ctx: #754]
en: Add program link
sr: Dodaj vezu ka programu

[ctx: #755]
en: Edit program path
sr: Uredi putanju programa

[ctx: #756]
en: Edit program name
sr: Uredi ime programa

[ctx: #757]
en: Edit path depth
sr: Uredi dubinu putanje

[ctx: #759]
en: View: Big list
sr: Prikaz: Vel. spisak

[ctx: #760]
en: Yellow
sr: Žuta

[ctx: #761]
en: White
sr: Bela

[ctx: #762]
en: Blue
sr: Plava

[ctx: #763]
en: Bright green
sr: Svetlo zelena

[ctx: #764]
en: Yellow green
sr: Žutozelena

[ctx: #765]
en: Cyan
sr: Azurno plava

[ctx: #766]
en: Light grey
sr: Svetlo siva

[ctx: #767]
en: Grey
sr: Siva

[ctx: #770]
en: Error %i: share not available
sr: Greška %i: deljenje nije dostupno

[ctx: #772]
en: Audio output
sr: Zvučni izlaz

[ctx: #773]
en: Seeking
sr: Pozicioniranje

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
sr: Fascikla reprod. slajdova

[ctx: #775]
en: Network interface
sr: Mrežni interfejs

[ctx: #776]
en: Wireless network name (ESSID)
sr: Ime bežične mreže (ESSID)

[ctx: #777]
en: Wireless password
sr: Lozinka bežičnog interneta

[ctx: #779]
en: Save and apply network interface settings
sr: Sačuvaj i primeni postavke mrežnog intrefejsa

[ctx: #780]
en: No encryption
sr: Bez zaštite

[ctx: #784]
en: Applying network interface settings. Please wait.
sr: Primenjivanje postavki mrežnog interfejsa. Molimo sačekajte.

[ctx: #785]
en: Network interface restarted successfully.
sr: Uspešno je obavljeno ponovno pokretanje mrežnog interfejsa.

[ctx: #786]
en: Network interface did not start successfully.
sr: Nije uspelo pokretanje mrežnog interfejsa.

[ctx: #787]
en: Interface disabled
sr: Interfejs je onemogućen

[ctx: #788]
en: Network interface disabled successfully.
sr: Uspešno je onemogućen mrežni interfejs.

[ctx: #789]
en: Wireless network name (ESSID)
sr: Ime bežične mreže (ESSID)

[ctx: #790]
en: Remote control
sr: Daljinski upravljač

[ctx: #791]
en: Allow programs on this system to control Kodi
sr: Dozvoli programima na ovom sistemu da upravljaju Kodi-om

[ctx: #792]
en: Port
sr: Priključak

[ctx: #793]
en: Port range
sr: Opseg priključaka

[ctx: #794]
en: Allow programs on other systems to control Kodi
sr: Dozvoli programima sa drugih sistema da upravljaju Kodi-om

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
sr: Inicijalno kašnjenje ponavljanja (ms)

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
sr: Neprekidno kašnjenje ponavljanja (ms)

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
sr: Maksimalan broj klijenata

[ctx: #798]
en: Internet access
sr: Pristup Internetu

[ctx: #799]
en: Library Update
sr: Ažuriranje Biblioteke

[ctx: #801]
en: Would you like to scan now?
sr: Želite li sada da skenirate?

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
sr: Uneli ste pogrešan broj priključka

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
sr: Ispravan opseg priključaka je od 1 do 65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
sr: Ispravan opseg priključaka je od 1024 do 65535

[ctx: #997]
en: Add Pictures...
sr: Dodaj slike...

[ctx: #998]
en: Add Music...
sr: Dodaj Muziku...

[ctx: #999]
en: Add Videos...
sr: Dodaj Video...

[ctx: #1000]
en: Preview
sr: Pregled

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
sr: Nije moguće povezivanje

[ctx: #1002]
en: Kodi was unable to connect to the network location.
sr: Kodi nije uspeo da se poveže na mrežnu lokaciju.

[ctx: #1003]
en: This could be due to the network not being connected.
sr: Razlog ovome može biti da mreža nije povezana.

[ctx: #1004]
en: Would you like to add it anyway?
sr: Da li i dalje želite da je dodate?

[ctx: #1006]
en: IP address
sr: IP adresa

[ctx: #1007]
en: Add network location
sr: Dodaj mrežnu lokaciju

[ctx: #1008]
en: Protocol
sr: Protokol

[ctx: #1009]
en: Server address
sr: Adresa servera

[ctx: #1010]
en: Server name
sr: Ime servera

[ctx: #1011]
en: Remote path
sr: Udaljena putanja

[ctx: #1012]
en: Shared folder
sr: Deljena fascikla

[ctx: #1013]
en: Port
sr: Priključak

[ctx: #1014]
en: Username
sr: Korisničko ime

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
sr: Potraži mrežni server

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
sr: Unesite mrežnu adresu servera

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
sr: Unesite putanju na serveru

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
sr: Unesite broj priključka

[ctx: #1019]
en: Enter the username
sr: Unesite korisničko ime

[ctx: #1020]
en: Add %s source
sr: Dodaj %s izvor

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
sr: Unesite putanje ili potražite lokacije medija.

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media Source.
sr: Unesite ime za ovaj izvor medija.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
sr: Potraži novo deljenje

[ctx: #1024]
en: Browse
sr: Potraži

[ctx: #1025]
en: Could not retrieve directory information.
sr: Nije moguće preuzeti podatke direktorijuma.

[ctx: #1026]
en: Add source
sr: Dodaj izvor

[ctx: #1027]
en: Edit source
sr: Uredi izvor

[ctx: #1028]
en: Edit %s source
sr: Uredi %s izvor

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
sr: Unesi novu oznaku

[ctx: #1030]
en: Browse for image
sr: Potraži sliku

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
sr: Potraži fasciklu sa slikama

[ctx: #1032]
en: Add network location...
sr: Dodaj mrežnu lokaciju...

[ctx: #1033]
en: Browse for file
sr: Potraži datoteku

[ctx: #1034]
en: Submenu
sr: Podmeni

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
sr: Omogući tastere podmenija

[ctx: #1036]
en: Favourites
sr: Omiljeno

[ctx: #1037]
en: Video Add-ons
sr: Dodaci za video

[ctx: #1038]
en: Music Add-ons
sr: Dodaci za muziku

[ctx: #1039]
en: Picture Add-ons
sr: Dodaci za sliku

[ctx: #1040]
en: Loading directory
sr: Učitavanje direktorijuma

[ctx: #1041]
en: Retrieved %i items
sr: Primljeno %i stavki

[ctx: #1042]
en: Retrieved %i of %i items
sr: Primljeno %i od %i stavki

[ctx: #1043]
en: Program Add-ons
sr: Dodaci za program

[ctx: #1045]
en: Add-on settings
sr: Postavke dodatka

[ctx: #1046]
en: Access points
sr: Pristupna tačka

[ctx: #1047]
en: Other...
sr: Ostalo...

[ctx: #1048]
en: Username
sr: Korisničko ime

[ctx: #1049]
en: Script settings
sr: Postavke skripte

[ctx: #1050]
en: Singles
sr: Pojedinačni

[ctx: #1051]
en: Enter web address
sr: Unesite internet adresu

[ctx: #1180]
en: Proxy type
sr: Tip proxy-ja

[ctx: #1200]
en: SMB client
sr: SMB klijent

[ctx: #1202]
en: Workgroup
sr: Radna grupa

[ctx: #1203]
en: Default username
sr: Podrazumevano korisničko ime

[ctx: #1204]
en: Default password
sr: Podrazumevana lozinka

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
sr: Podigni SMB deljenja

[ctx: #1210]
en: Remove
sr: Ukloni

[ctx: #1211]
en: Music
sr: Muzika

[ctx: #1212]
en: Video
sr: Filmovi

[ctx: #1213]
en: Pictures
sr: Slike

[ctx: #1214]
en: Files
sr: Datoteke

[ctx: #1215]
en: Music & video
sr: Muzika i filmovi

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
sr: Muzika i slike

[ctx: #1217]
en: Music & files
sr: Muzika i datoteke

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
sr: Filmovi i slike

[ctx: #1219]
en: Video & files
sr: Filmovi i datoteke

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
sr: Slike i datoteke

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
sr: Muzika, filmovi i slike

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
sr: Muzika, filmovi, slike i datoteke

[ctx: #1223]
en: Disabled
sr: Onemogućeno

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
sr: Datoteke, muzika i filmovi

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
sr: Datoteke, slike i muzika

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
sr: Datoteke, slike i filmovi

[ctx: #1229]
en: Music & programs
sr: Muzika i programi

[ctx: #1230]
en: Video & programs
sr: Filmovi i programi

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
sr: Slike i programi

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
sr: Muzika, filmovi, slike i programi

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
sr: Programi, filmovi i muzika

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
sr: Programi, slike i muzika

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
sr: Programi, slike i filmovi

[ctx: #1260]
en: Announce these services to other systems via Zeroconf
sr: Oglasi ove usluge ostalim sistemima putem Zeroconf

[ctx: #1269]
en: Allow volume control
sr: Omogući podešavanje jačine tona

[ctx: #1270]
en: Allow Kodi to receive AirPlay content
sr: Dozvoli Kodi da primi AirPlay sadržaj

[ctx: #1271]
en: Device name
sr: Ime uređaja

[ctx: #1272]
en: Use password protection
sr: Koristi zaštitu lozinkom

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
sr: Prilagođen zvučni uređaj

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
sr: Prilagođen prolazni uređaj

[ctx: #1375]
en: Temperature
sr: Temperatura

[ctx: #1376]
en: Pressure
sr: Pritisak

[ctx: #1377]
en: Proximity
sr: Udaljenost

[ctx: #1378]
en: Intensity
sr: Intenzitet

[ctx: #1380]
en: Very
sr: Veoma

[ctx: #1381]
en: Extreme
sr: Ekstremno

[ctx: #1383]
en: Sky Is Clear
sr: Nebo je vedro

[ctx: #1384]
en: Broken
sr: Pokvaren

[ctx: #1386]
en: Tropical
sr: Tropski

[ctx: #1387]
en: Hurricane
sr: Uragan

[ctx: #1388]
en: Cold
sr: Hladno

[ctx: #1389]
en: Windy
sr: Vjetrovito

[ctx: #1390]
en: Settings
sr: Поставке

[ctx: #1392]
en: Gentle
sr: Lagano

[ctx: #1394]
en: Severe
sr: Teško

[ctx: #1396]
en: Drifting
sr: klizavo

[ctx: #1397]
en: and
sr: i

[ctx: #1398]
en: Freezing
sr: poledica

[ctx: #1399]
en: Late
sr: zakasneli

[ctx: #1400]
en: Isolated
sr: izolovani

[ctx: #1401]
en: Thundershowers
sr: pljuskovi sa grmljavinom

[ctx: #1402]
en: Thunder
sr: grmljavina

[ctx: #1403]
en: Sun
sr: sunčano

[ctx: #1404]
en: Heavy
sr: jak(a)

[ctx: #1405]
en: in
sr: u

[ctx: #1407]
en: Vicinity
sr: blizini

[ctx: #1408]
en: Ice
sr: led

[ctx: #1409]
en: Crystals
sr: kristali

[ctx: #1410]
en: Calm
sr: blago

[ctx: #1411]
en: with
sr: sa

[ctx: #1412]
en: windy
sr: vetrovito

[ctx: #1414]
en: Thunderstorm
sr: oluja

[ctx: #1415]
en: Drizzle
sr: rominjanje

[ctx: #1416]
en: Foggy
sr: maglovito

[ctx: #1417]
en: Grains
sr: grad

[ctx: #1418]
en: Thunderstorms
sr: grmljavina

[ctx: #1420]
en: Moderate
sr: Srednje

[ctx: #1421]
en: Very High
sr: Veoma visok

[ctx: #1422]
en: Windy
sr: Vjetrovito

[ctx: #1423]
en: Mist
sr: Magla

[ctx: #1427]
en: Smoke
sr: Zatamni

[ctx: #1429]
en: Ash
sr: Pepeo

[ctx: #1431]
en: Dust
sr: Prašina

[ctx: #1432]
en: Sand
sr: Pesak

[ctx: #1433]
en: Spray
sr: Sprej

[ctx: #1439]
en: and
sr: i

[ctx: #1441]
en: with
sr: sa

[ctx: #1442]
en: Chance
sr: Šansa

[ctx: #1443]
en: of
sr: od

[ctx: #1445]
en: Cloud
sr: Oblak

[ctx: #1446]
en: Unknown
sr: Nepoznato

[ctx: #1448]
en: Precipitation
sr: Obilne padavine

[ctx: #1449]
en: Partial
sr: Djelimično

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
sr: Postavi ekran „na spavanje“, kada se ne koristi

[ctx: #2050]
en: Runtime
sr: Trajanje

[ctx: #2100]
en: Script failed! : %s
sr: Skripta je „pukla“! : %s

[ctx: #10000]
en: Home
sr: Početna strana

[ctx: #10001]
en: Programs
sr: Programi

[ctx: #10002]
en: Pictures
sr: Slike

[ctx: #10003]
en: File manager
sr: Upr. datotekama

[ctx: #10004]
en: Settings
sr: Postavke

[ctx: #10005]
en: Music
sr: Muzika

[ctx: #10006]
en: Videos
sr: Filmovi

[ctx: #10007]
en: System information
sr: Podaci o sistemu

[ctx: #10008]
en: Settings - General
sr: Postavke - Opšte

[ctx: #10009]
en: Settings - Screen
sr: Postavke - Ekran

[ctx: #10010]
en: Settings - Appearance - GUI Calibration
sr: Postavke - Izgled - GUI kalibracija

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen Calibration
sr: Postavke - Filmovi - Kalibracija ekrana

[ctx: #10012]
en: Settings - Pictures
sr: Postavke - Slike

[ctx: #10013]
en: Settings - Programs
sr: Postavke - Programi

[ctx: #10014]
en: Settings - Weather
sr: Postavke - Vremenska prognoza

[ctx: #10015]
en: Settings - Music
sr: Postavke - Muzika

[ctx: #10016]
en: Settings - System
sr: Postavke - Sistem

[ctx: #10017]
en: Settings - Videos
sr: Postavke - Filmovi

[ctx: #10018]
en: Settings - Network
sr: Postavke - Mreža

[ctx: #10019]
en: Settings - Appearance
sr: Postavke - Izgled

[ctx: #10020]
en: Scripts
sr: Skripte

[ctx: #10021]
en: Web Browser
sr: Čitač internet strana

[ctx: #10025]
en: Videos
sr: Filmovi

[ctx: #10028]
en: Videos/Playlist
sr: Filmovi/Spisak za rep.

[ctx: #10029]
en: Login screen
sr: Ekran za prijavu

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
sr: Postavke - Profili

[ctx: #10035]
en: Reset
sr: Resetuj

[ctx: #10036]
en: Basic
sr: Osnovno

[ctx: #10037]
en: Standard
sr: Uobičajeno

[ctx: #10038]
en: Advanced
sr: Napredno

[ctx: #10039]
en: Expert
sr: Stručno

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
sr: Vratite podešavanja na podrazumevana

[ctx: #10042]
en: Are you sure you want to reset the settings in this category?
sr: Da li ste sigurni da želite da vratite podešavanja u ovoj kategoriji na podrazumevana?

[ctx: #10043]
en: Help
sr: Pomoć

[ctx: #10044]
en: No help available
sr: Pomoć nije dostupna

[ctx: #10045]
en: Resets all the visible settings to their default values.
sr: Vratite vidljiva podešavanja na njihove podrazumevane vrednosti

[ctx: #10046]
en: No categories available
sr: Kategorije nisu dostupne

[ctx: #10128]
en: Network setup
sr: Podešavanje mreže

[ctx: #10130]
en: Profile settings
sr: Podešavanja Profila

[ctx: #10131]
en: Lock settings
sr: Zaključaj postavke

[ctx: #10134]
en: Favourites
sr: Omiljeno

[ctx: #10135]
en: Songs/Info
sr: Pesme/Info

[ctx: #10139]
en: Pictures/Info
sr: Slike/Info

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
sr: Postavke dodatka

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
sr: Traženje titlova...

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
sr: Traženje titlova u kešu...

[ctx: #10212]
en: terminating
sr: prekidanje

[ctx: #10213]
en: buffering
sr: predmemorisanje

[ctx: #10214]
en: Opening stream
sr: Otvaranje zapisa

[ctx: #10500]
en: Music/Playlist
sr: Muzika/Spisak za reprod.

[ctx: #10501]
en: Music/Files
sr: Muzika/Datoteke

[ctx: #10502]
en: Music/Library
sr: Muzika/Biblioteka

[ctx: #10503]
en: Playlist editor
sr: Uređivač spiska za reprodukciju

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
sr: 100 najboljih pesama

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
sr: 100 najboljih albuma

[ctx: #10506]
en: Programs
sr: Programi

[ctx: #10507]
en: Configuration
sr: Konfiguracija

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
sr: Vremenska prognoza

[ctx: #10509]
en: Network gaming
sr: Mrežno igranje

[ctx: #10510]
en: Extensions
sr: Proširenja

[ctx: #10511]
en: System info
sr: Podaci o sistemu

[ctx: #10516]
en: Music - Library
sr: Muzička bibliote.

[ctx: #10517]
en: Now Playing - Music
sr: Trenutna reprodukcija - Muzika

[ctx: #10522]
en: Now Playing - Videos
sr: Trenutna reprodukcija - Film

[ctx: #10523]
en: Album info
sr: Podaci o albumu

[ctx: #10524]
en: Movie info
sr: Podaci o filmu

[ctx: #12001]
en: Music/Info
sr: Muzika/Podaci

[ctx: #12003]
en: Videos/Info
sr: Filmovi/Podaci

[ctx: #12004]
en: Scripts/Info
sr: Skripte/Podaci

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
sr: Film preko čitavog ekrana

[ctx: #12006]
en: Audio visualisation
sr: Vizualizacija zvuka

[ctx: #12008]
en: File stacking dialogue
sr: Dijalog slaganja datoteka

[ctx: #12009]
en: Rebuild index...
sr: Reindeksiranje...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
sr: Povratak na prozor sa muzikom

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
sr: Povratak na prozor sa filmovima

[ctx: #12021]
en: Start from beginning
sr: Počni ispočetka

[ctx: #12022]
en: Resume from %s
sr: Nastavi od %s

[ctx: #12321]
en: Ok
sr: U redu

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
sr: Zaključano! Unesite kôd...

[ctx: #12326]
en: Enter password
sr: Unesite lozinku

[ctx: #12327]
en: Enter master code
sr: Unesite glavni kôd

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
sr: Unesite kôd za otključavanje

[ctx: #12329]
en: or press C to cancel
sr: ili pritisnite C za otkazivanje

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
sr: Unesite kombinaciju tastera upravljača za igre

[ctx: #12331]
en: press OK, or Back to cancel
sr: i pritisnite Start, ili Nazad za otkazivanje

[ctx: #12332]
en: Set lock
sr: Zaključaj

[ctx: #12333]
en: Unlock
sr: Otključaj

[ctx: #12334]
en: Reset lock
sr: Poništi kôd

[ctx: #12335]
en: Remove lock
sr: Ukloni kôd

[ctx: #12337]
en: Numeric password
sr: Numerička lozinka

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
sr: Kombinacija tastera upravljača za igre

[ctx: #12339]
en: Full-text password
sr: Lozinka sa svim znacima

[ctx: #12340]
en: Enter new password
sr: Unesite novu lozinku

[ctx: #12341]
en: Re-Enter new password
sr: Ponovite unos nove lozinke

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
sr: Lozinka nije ispravna,

[ctx: #12343]
en: retries left
sr: pokušaja su preostala

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
sr: Unete lozinke se ne poklapaju.

[ctx: #12345]
en: Access denied
sr: Pristup odbijen

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
sr: Prekomerni broj pokušaja unosa lozinke.

[ctx: #12347]
en: The system will now power down.
sr: Sistem će se sada isključiti

[ctx: #12348]
en: Item locked
sr: Stavka je zaključana

[ctx: #12352]
en: No downloading is needed.
sr: Preuzimanje nije potrebno.

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
sr: Ponovo aktiviraj kôd

[ctx: #12354]
en: Would you like to update it now?
sr: Da li želite sada da ga ažurirate?

[ctx: #12356]
en: Change lock
sr: Promeni kôd

[ctx: #12357]
en: Source lock
sr: Poreklo kôda

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
sr: Lozinka ne može biti prazna. Pokušajte ponovo.

[ctx: #12360]
en: Master lock
sr: Glavni kôd

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if Master Lock retries exceeded
sr: Isključi sistem ukoliko Glavni kôd više puta bude pogrešno unet

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid
sr: Glavni kôd nije ispravan

[ctx: #12368]
en: Please enter a valid master code
sr: Molimo, unesite ispravan glavni kôd

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
sr: Postavke i upr. datotekama

[ctx: #12376]
en: Set as default for all videos
sr: Postavite kao podrazumevano za sve video snimke

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values
sr: Ovo će poništiti prethodno sačuvane vrednosti

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
sr: Vreme prikazivanja svake slike

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
sr: Koristi efekat pomeranja i uveličavanja

[ctx: #12383]
en: 12 hour clock
sr: 12 časovni prikaz vremena

[ctx: #12384]
en: 24 hour clock
sr: 24 časovni prikaz vremena

[ctx: #12385]
en: Day/Month
sr: Dan, pa mesec

[ctx: #12386]
en: Month/Day
sr: Mesec, pa dan

[ctx: #12390]
en: System uptime
sr: Sistem je aktivan

[ctx: #12391]
en: Minutes
sr: minuta

[ctx: #12392]
en: Hours
sr: časova

[ctx: #12393]
en: Days
sr: dana

[ctx: #12394]
en: Total uptime
sr: Ukupno vreme

[ctx: #12395]
en: Battery level
sr: Nivo baterije

[ctx: #12396]
en: Auto updates: On
sr: Automatsko ažuriranje: Da

[ctx: #12397]
en: Auto updates: Notify
sr: Automatsko ažuriranje: Obavještenje

[ctx: #12398]
en: Auto updates: Never
sr: Automatsko ažuriranje: Nikad

[ctx: #12600]
en: Weather
sr: Vremenska prognoza

[ctx: #12900]
en: Screensaver
sr: Čuvar ekrana

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
sr: OSD preko čitavog ekrana

[ctx: #13000]
en: System
sr: Sistem

[ctx: #13001]
en: Immediate HD spindown
sr: Neposredno HD rotiranje

[ctx: #13002]
en: Video only
sr: Samo filmovi

[ctx: #13003]
en: - Delay
sr: - Kašnjenje

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
sr: - Minimalno trajanje datoteke

[ctx: #13005]
en: Shutdown
sr: Isključi

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
sr: Akcija pri isključivanju

[ctx: #13009]
en: Quit
sr: Izađi

[ctx: #13010]
en: Hibernate
sr: Hibernacija

[ctx: #13011]
en: Suspend
sr: Stanje spavanja

[ctx: #13012]
en: Exit
sr: Izađi iz

[ctx: #13013]
en: Reboot
sr: Ponovo pokreni

[ctx: #13014]
en: Minimise
sr: Minimizuj

[ctx: #13015]
en: Power button action
sr: Akcija dugmeta za uključivanje

[ctx: #13016]
en: Power off System
sr: Isključi sistem

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
sr: Da li je druga sesija aktivna, možda putem ssh?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable harddrive
sr: Postavljen prenosivi čvrsti uređaj

[ctx: #13022]
en: Unsafe device removal
sr: Nebezbedno uklanjanje uređaja

[ctx: #13023]
en: Successfully removed device
sr: Uspešno uklonjen uređaj

[ctx: #13024]
en: Joystick plugged
sr: Upravljačka palica je priključena

[ctx: #13025]
en: Joystick unplugged
sr: Upravljačka palica je raskačena

[ctx: #13028]
en: Waiting for network to connect...
sr: Čekanje da se mreža poveže...

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
sr: Baterija je pri kraju

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
sr: Prepusti izbor uprav. programu (neophodno ponovno pokretanje)

[ctx: #13105]
en: Vertical blank sync
sr: Razmak vertikalne sinhronizacije

[ctx: #13106]
en: Disabled
sr: Onemogućeno

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
sr: Omogućeno tokom reprodukcije filma

[ctx: #13108]
en: Always enabled
sr: Uvek je omogućeno

[ctx: #13109]
en: Test & apply resolution
sr: Isprobaj i primeni rezoluciju

[ctx: #13110]
en: Save resolution?
sr: Sačuvati rezoluciju?

[ctx: #13111]
en: Would you like to keep this change?
sr: Želite li da sačuvate ovu izmjenu?

[ctx: #13112]
en: High quality upscaling
sr: Visok kvalitet uvećanja

[ctx: #13113]
en: Disabled
sr: Onemogućen

[ctx: #13114]
en: Enabled for SD content
sr: Omogućen za SD sadržaj

[ctx: #13115]
en: Always enabled
sr: Uvek je omogućen

[ctx: #13116]
en: Upscaling method
sr: Način uvećanja

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
sr: Zacrni ostale ekrane

[ctx: #13131]
en: Disabled
sr: Onemogućeno

[ctx: #13132]
en: Blank displays
sr: Zacrni ekrane

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
sr: Otkrivene su aktivne veze!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control Kodi
sr: Ukoliko nastavite dalje, možda nećete moći da upravljate Kodi

[ctx: #13142]
en: any longer. Are you sure you want to stop the Event server?
sr: aplikacijom. Da li ste sigurni da želite da zaustavite Server za događaje?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
sr: Promeni Apple Remote režim?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control
sr: Ukoliko trenutno koristite Apple Remote da upravljate

[ctx: #13146]
en: Kodi, changing this setting might affect your ability
sr: Kodi aplikacijom, promenom ove postavake možda promenite

[ctx: #13147]
en: to continue controlling it. Do you want to proceed?
sr: mogućnost kontrolisanja aplikacije. Nastavljate li dalje?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
sr: Mrežna podmaska

[ctx: #13160]
en: Gateway
sr: Mrežni prolaz

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
sr: Primarni DNS

[ctx: #13170]
en: Never
sr: Nikada

[ctx: #13171]
en: Immediately
sr: Odmah

[ctx: #13172]
en: After %i secs
sr: Nakon %i sek.

[ctx: #13173]
en: HDD install date:
sr: Datum postavljanja HDD-a:

[ctx: #13200]
en: Profiles
sr: Profili

[ctx: #13201]
en: Delete profile '%s'?
sr: Izbrisati „%s“ profil?

[ctx: #13204]
en: Last loaded profile:
sr: Poslednji učitan profil:

[ctx: #13205]
en: Unknown
sr: Nepoznato

[ctx: #13206]
en: Overwrite
sr: Prepiši

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
sr: Budilnik

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
sr: Interval za ponovnu aktivaciju budilnika(u min.)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in %im
sr: Pokrenuto, alarm za %im

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
sr: Pretraži titlove u RAR-ovima

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
sr: Potraži titl...

[ctx: #13251]
en: Move item
sr: Premesti stavku

[ctx: #13252]
en: Move item here
sr: Premesti stavku ovde

[ctx: #13253]
en: Cancel move
sr: Otkaži premeštanje

[ctx: #13270]
en: Hardware:
sr: Hardver:

[ctx: #13271]
en: CPU Usage:
sr: Iskorišćenost procesora:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
sr: Povezano, ali DNS nije dostupan.

[ctx: #13275]
en: Hard Disk
sr: Čvrsti disk

[ctx: #13277]
en: Storage
sr: Skladište

[ctx: #13278]
en: Default
sr: Podrazumevano

[ctx: #13279]
en: Network
sr: Mreža

[ctx: #13281]
en: Hardware
sr: Hardver

[ctx: #13283]
en: Operating system:
sr: Operativni sistem:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
sr: Brzina procesora:

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
sr: Video koder:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
sr: Rezolucija ekrana:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
sr: A/V kabl:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
sr: DVD regija:

[ctx: #13296]
en: Connected
sr: Povezano

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
sr: Nije povezano. Proverite mrežne postavke.

[ctx: #13299]
en: Target temperature
sr: Željena temperatura

[ctx: #13300]
en: Fan speed
sr: Brzina ventilatora

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
sr: Automat. kontrolisanje temperature

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
sr: Nametni brzinu ventilatora

[ctx: #13303]
en: Fonts
sr: Slova

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
sr: Omogući obrtanje bi-direkcionih stringova

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
sr: Prikaži RSS novosti

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
sr: Prikaži stavke roditeljske fascikle

[ctx: #13307]
en: Track naming template
sr: Šablon imenovanja numera

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system
sr: Želite li da ponovo pokrenete

[ctx: #13309]
en: instead of just Kodi?
sr: ceo sistem, a ne samo Kodi aplikaciju?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
sr: Efekat uveličavanja

[ctx: #13311]
en: Float effect
sr: Efekat plutanja

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
sr: Smanjenje crnih traka

[ctx: #13313]
en: Restart
sr: Ponovo pokreni

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
sr: Fini prelaz (preklapanje) između pesama

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
sr: Obnavljanje sličica

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
sr: Rekurzivne sličice

[ctx: #13317]
en: View slideshow
sr: Prikaži reproduk. slajdova

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
sr: Rekurzivna reprod. slajdova

[ctx: #13321]
en: Left only
sr: Samo levi

[ctx: #13322]
en: Right only
sr: Samo desni

[ctx: #13323]
en: Enable karaoke support
sr: Omogući podršku za karaoke

[ctx: #13324]
en: Background transparency
sr: Providnost pozadine

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
sr: Providnost prednjeg plana

[ctx: #13326]
en: A/V delay
sr: A/V kašnjenje

[ctx: #13328]
en: %s not found
sr: %s nije pronađen

[ctx: #13329]
en: Error opening %s
sr: Greška prilikom otvaranja %s

[ctx: #13330]
en: Unable to load %s
sr: Nije moguće učitati %s

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
sr: Greška: Nedovoljno memorije

[ctx: #13332]
en: Move up
sr: Premesti gore

[ctx: #13333]
en: Move down
sr: Premesti dole

[ctx: #13334]
en: Edit label
sr: Uredi natpis

[ctx: #13335]
en: Make default
sr: Post. podrazumevanim

[ctx: #13336]
en: Remove button
sr: Ukloni taster

[ctx: #13340]
en: Leave as is
sr: Ostavi kako jeste

[ctx: #13341]
en: Green
sr: Zelena

[ctx: #13342]
en: Orange
sr: Narandžasta

[ctx: #13343]
en: Red
sr: Crvena

[ctx: #13344]
en: Cycle
sr: Ciklus

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
sr: Isključi LED prilikom reprodukcije

[ctx: #13346]
en: Movie information
sr: Podaci o filmu

[ctx: #13347]
en: Queue item
sr: Stavi u red za reprod.

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
sr: Pretraži IMDb...

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
sr: Potraži novi sadržaj

[ctx: #13350]
en: Current playlist
sr: Trenutni rep. spisak

[ctx: #13351]
en: Album information
sr: Podaci o albumu

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
sr: Analiz. stavke u biblioteci

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
sr: Zaustavi analiziranje

[ctx: #13354]
en: Render method
sr: Način predstavljanja

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
sr: Nizak kvalitet senčenja piksela

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
sr: Hardverska preklapanja

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
sr: Visok kvalitet senčenja piksela

[ctx: #13358]
en: Play item
sr: Reprodukuj stavku

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
sr: Postavi sličicu izvođača

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
sr: Automatski napravi sličice

[ctx: #13361]
en: Enable voice
sr: Omogući glas

[ctx: #13375]
en: Enable device
sr: Omogući uređaj

[ctx: #13376]
en: Volume
sr: Jačina zvuka

[ctx: #13377]
en: Default view mode
sr: Podrazumevani režim prikaza

[ctx: #13378]
en: Default brightness
sr: Podrazumevana svetlina

[ctx: #13379]
en: Default contrast
sr: Podrazumevani kontrast

[ctx: #13380]
en: Default gamma
sr: Podrazumevani opseg boja

[ctx: #13381]
en: Resume video
sr: Nastavi film

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
sr: Glasovna maska - Priključak 1

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
sr: Glasovna maska - Priključak 2

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
sr: Glasovna maska - Priključak 3

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
sr: Glasovna maska - Priključak 4

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
sr: Koristi traženje zasnovano na vremenu

[ctx: #13387]
en: Track naming template - right
sr: Šablon imenovanja numera - desno

[ctx: #13388]
en: Preset
sr: Unapred zadato

[ctx: #13391]
en: Eject/Load
sr: Izbaci/Ubaci

[ctx: #13393]
en: Calculate size
sr: Izračunaj veličinu

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
sr: Računanje veličine fascikle

[ctx: #13395]
en: Video settings
sr: Postavke filma

[ctx: #13396]
en: Audio and subtitle settings
sr: Postavke zvuka i titla

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
sr: Omogući titlove

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
sr: Prečice

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting (e.g. "the")
sr: Ignoriši stavke prilikom slaganja (npr. „the“ i sl.)

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
sr: Fini prelaz između pesama istog albuma

[ctx: #13401]
en: Browse for %s
sr: Potraži %s

[ctx: #13402]
en: Show track position
sr: Prikaži poziciju numere

[ctx: #13403]
en: Clear default
sr: Očisti podrazumevano

[ctx: #13404]
en: Resume
sr: Nastavi

[ctx: #13405]
en: Get thumb
sr: Preuzmi omot

[ctx: #13406]
en: Picture information
sr: Podaci o slici

[ctx: #13407]
en: %s presets
sr: %s unap. zad. postavki

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
sr: (IMDb ocena korisnika)

[ctx: #13409]
en: Top 250
sr: Najboljih 250

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
sr: Namesti na Last.fm

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
sr: Minimalna brzina ventilatora

[ctx: #13413]
en: Downloading
sr: Preuzimanje

[ctx: #13414]
en: Include artists who appear only on compilations
sr: Uključi izvođače koji se pojavljuju samo na kompilacijama

[ctx: #13415]
en: Render method
sr: Način predstavljanja

[ctx: #13416]
en: Auto detect
sr: Autom. otkrij

[ctx: #13417]
en: Basic shaders (ARB)
sr: Osnovna senčenja (ARB)

[ctx: #13418]
en: Advanced shaders (GLSL)
sr: Napredna senčenja (GLSL)

[ctx: #13419]
en: Software
sr: Softver

[ctx: #13420]
en: Remove safely
sr: Bezbedno ukloni

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
sr: Pokreni rep. slajd. odavde

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
sr: Zapamti ovu putanju

[ctx: #13424]
en: Use pixel buffer objects
sr: Koristi pikselno predmemorisanje objekata

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration (VDPAU)
sr: Broadcom Crystal HD

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
sr: Koristi MPEG-2 VDPAU

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
sr: Koristi MPEG-4 VDPAU

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
sr: Koristi VC-1 VDPAU

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
sr: Koristi MPEG-2 VAAPI

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
sr: Koristi MPEG-4 VAAPI

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
sr: Koristi VC-1 VAAPI

[ctx: #13454]
en: Decoding method
sr: Metod dekodiranja

[ctx: #13455]
en: Software
sr: Softver

[ctx: #13500]
en: A/V sync method
sr: A/V način sinhron.

[ctx: #13501]
en: Audio clock
sr: Časovnik zvuka

[ctx: #13502]
en: Video clock (Drop/Dupe audio)
sr: Časovnik filma (Drop/Dupe zvuk)

[ctx: #13503]
en: Video clock (Resample audio)
sr: Časovnik filma (Ponov. odab. zvuka)

[ctx: #13505]
en: Resample quality
sr: Kvalitet ponov. odab.

[ctx: #13506]
en: Low(fast)
sr: Nizak (brzo)

[ctx: #13507]
en: Medium
sr: Srednje

[ctx: #13508]
en: High
sr: Visok

[ctx: #13509]
en: Really high(slow!)
sr: Zaista visok (sporo!)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
sr: Sinhronizuj reprodukciju prema prikazu

[ctx: #13551]
en: Off
sr: Isklj.

[ctx: #13552]
en: %.1f Second
sr: %.1f Sekunda

[ctx: #13553]
en: %.1f Seconds
sr: %.1f Sekunde

[ctx: #13600]
en: Apple remote
sr: Apple daljinski upravljač

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
sr: Dozvoli pokretanje Kodi aplik. korišćenjem daljinskog

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
sr: Vreme kašnjenja sekvence

[ctx: #13610]
en: Disabled
sr: Onemogućeno

[ctx: #13611]
en: Standard
sr: Uobičajeno

[ctx: #13612]
en: Universal Remote
sr: Univerzalni daljinski

[ctx: #13613]
en: Multi Remote (Harmony)
sr: Višestruki daljinski (Složno)

[ctx: #13620]
en: Apple Remote Error
sr: Greška Apple daljinskog upravljača

[ctx: #14000]
en: Stack
sr: Postavi na skladište

[ctx: #14001]
en: Unstack
sr: Ukloni sa skladišta

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
sr: Preuzimanje datoteke spisk. za rep...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
sr: Preuzimanje spiska protoka podataka...

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
sr: Razlučivanje (razlaganje) spiska protoka podataka...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
sr: Nije uspelo preuzimanje spiska protoka podataka

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
sr: Nije uspelo preuzimanje datoteke spiska za reprodukciju

[ctx: #14009]
en: Games directory
sr: Katalog igara

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
sr: Autom. prebaci na sličice zasnovano na

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
sr: Omogući automatsko prebacivanje na prikaz omota

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
sr: - Koristi velike ikone

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
sr: - Prebacivanje zasnovano na

[ctx: #14014]
en: - Percentage
sr: - Postotak

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
sr: Bez datoteka i bar jedne sličice

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
sr: Bar jedna datoteka i sličica

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
sr: Procenat sličica

[ctx: #14018]
en: View options
sr: Prikaži opcije

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
sr: Promeni kôd područja 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
sr: Promeni kôd područja 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
sr: Promeni kôd područja 3

[ctx: #14022]
en: Library
sr: Biblioteka

[ctx: #14023]
en: No TV
sr: Bez TV prijemnika

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
sr: Unesite najbliži veći grad

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
sr: Video keš - DVD-ROM

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
sr: Keš zvuka - DVD-ROM

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
sr: DVD keš - DVD-ROM

[ctx: #14036]
en: Services
sr: Usluge

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
sr: Promenjene su mrežne postavke

[ctx: #14039]
en: Kodi requires to restart to change your
sr: Kodi zahteva ponovno pokretanje radi promene

[ctx: #14040]
en: network setup.  Would you like to restart now?
sr: mrežnih postavki.  Želite li odmah da ponovo pokrenete?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
sr: Naknadna obrada

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
sr: - Isključi dok se reprodukuje

[ctx: #14044]
en: %i min
sr: %i min.

[ctx: #14045]
en: %i sec
sr: %i sek.

[ctx: #14051]
en: Time format
sr: Prikaz vremena

[ctx: #14052]
en: Date format
sr: Prikaz datuma

[ctx: #14053]
en: GUI filters
sr: GUI filteri

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
sr: Koristi analiziranje u pozadini

[ctx: #14056]
en: Stop scan
sr: Zaustavi analiziranje

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media info
sr: Nije moguće dok je u toku analiziranje podataka o mediju

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
sr: Zrnasti efekat prikaza

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
sr: Potraži sličice na deljenim lokacijama

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
sr: Nepoznat tip keša - Internet

[ctx: #14061]
en: Auto
sr: Autom.

[ctx: #14062]
en: Enter username for
sr: Unesite korisničko ime za

[ctx: #14063]
en: Date & time
sr: Datum i vreme

[ctx: #14064]
en: Set date
sr: Postavi datum

[ctx: #14065]
en: Set time
sr: Postavi vreme

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24 hour HH:MM format
sr: Unesite vreme u obliku 24 časa; ČČ:MM

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
sr: Unesite datum u obliku DD/MM/GGGG

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
sr: Unesite IP adresu

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
sr: Odmah primeniti postavke?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
sr: Odmah primeni promene

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
sr: Dozvoli preimenovanje i brisanje datoteke

[ctx: #14074]
en: Set timezone
sr: Postavi vremensku zonu

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
sr: Koristi letnje računanje vremena

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
sr: Dodaj u omiljeno

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
sr: Ukloni iz omiljenog

[ctx: #14079]
en: Timezone country
sr: Zemlja vremenske zone

[ctx: #14080]
en: Timezone
sr: Vremenska zona

[ctx: #14081]
en: File lists
sr: Spiskovi datoteka

[ctx: #14082]
en: Show EXIF picture information
sr: Prikaži EXIF specifikaciju slike

[ctx: #14083]
en: Use a fullscreen window rather than true fullscreen
sr: Radije koristi prikaz čitavog ekrana u prozoru

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
sr: Stavi pesmu u red prilikom izbora

[ctx: #14086]
en: Playback
sr: Reprodukcija

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
sr: Automatski reprodukuj DVD-ove

[ctx: #14089]
en: Font to use for text subtitles
sr: Oblik slova za titlove

[ctx: #14090]
en: International
sr: Međunarodno

[ctx: #14091]
en: Character set
sr: Skup znakova

[ctx: #14092]
en: Debugging
sr: Traženje grešaka

[ctx: #14093]
en: Security
sr: Bezbednost

[ctx: #14094]
en: Input devices
sr: Ulazni uređaji

[ctx: #14095]
en: Power saving
sr: Ušteda energije

[ctx: #14096]
en: Rip
sr: čet

[ctx: #14098]
en: Play
sr: Reprodukuj

[ctx: #15015]
en: Remove
sr: Ukloni

[ctx: #15016]
en: Games
sr: Igre

[ctx: #15019]
en: Add
sr: Dodaj

[ctx: #15052]
en: Password
sr: Lozinka

[ctx: #15100]
en: Library
sr: Biblioteka

[ctx: #15101]
en: Database
sr: Baza podataka

[ctx: #15102]
en: * All albums
sr: * Svi albumi

[ctx: #15103]
en: * All artists
sr: * Svi izvođači

[ctx: #15104]
en: * All songs
sr: * Sve pesme

[ctx: #15105]
en: * All genres
sr: * Svi žanrovi

[ctx: #15107]
en: Buffering...
sr: Predmemorisanje...

[ctx: #15108]
en: Navigation sounds
sr: Navigacioni zvukovi

[ctx: #15109]
en: Skin default
sr: Podrazumevana maska

[ctx: #15112]
en: Default theme
sr: Podrazumevana tema

[ctx: #15207]
en: Connected
sr: Povezano

[ctx: #15208]
en: Not connected
sr: Nije povezano

[ctx: #15213]
en: Play using...
sr: Reprodukuj pomoću...

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
sr: Sakrij nazive datoteka prilikom prikaza omota

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
sr: Reprodukuj u režimu žurke

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
sr: Putanja nije pronađena ili je nevažeća

[ctx: #15301]
en: Could not connect to network server
sr: Nije moguće povezivanje sa mrežnim serverom

[ctx: #15302]
en: No servers found
sr: Ni jedan server nije pronađen

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
sr: Radna grupa nije pronađena

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
sr: Otvaranje izvora sa više putanja

[ctx: #15311]
en: Path:
sr: Putanja:

[ctx: #16000]
en: General
sr: Opšte

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
sr: Pretraživanje interneta

[ctx: #16003]
en: Player
sr: Uređaj za reprodukciju

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
sr: Reprodukuj medij sa diska

[ctx: #16008]
en: Enter new title
sr: Unesite novi naslov

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
sr: Unesite ime filma

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
sr: Unesite ime profila

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
sr: Unesite ime albuma

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
sr: Unesite ime spiska za rep.

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
sr: Unesite novo ime datoteke

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
sr: Unesite ime fascikle

[ctx: #16015]
en: Enter directory
sr: Unesite fasciklu

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
sr: Dostupne opcije: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16017]
en: Enter search string
sr: Unesite reč za pretragu

[ctx: #16018]
en: None
sr: Ništa

[ctx: #16019]
en: Auto select
sr: Automatski izbor

[ctx: #16020]
en: De-interlace
sr: Ukloni preplitanje slike

[ctx: #16022]
en: Bob (inverted)
sr: Bob (obratno)

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
sr: Unesi ime izvođača

[ctx: #16026]
en: Playback failed
sr: Neuspešna reprodukcija

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play.
sr: Jednu ili više stavki nije moguće reprodukovati.

[ctx: #16028]
en: Enter value
sr: Unesite vrednost

[ctx: #16029]
en: Check the log file for details.
sr: Proverite datoteku evidencije za detalje.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
sr: Režim žurke je prekinut.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
sr: Nema podudarajućih pesama u biblioteci.

[ctx: #16033]
en: Could not open database.
sr: Nije moguće otvoriti bazu podataka.

[ctx: #16034]
en: Could not get songs from database.
sr: Nije moguće preuzeti pesme iz baze podataka.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
sr: Spisak za rep. režima žurke

[ctx: #16039]
en: Off
sr: Isklj.

[ctx: #16040]
en: Auto
sr: Autom.

[ctx: #16100]
en: All Videos
sr: Svi filmovi

[ctx: #16101]
en: Unwatched
sr: neodgledanih

[ctx: #16102]
en: Watched
sr: odgledanih

[ctx: #16103]
en: Mark as watched
sr: Obeleži kao odgledano

[ctx: #16104]
en: Mark as unwatched
sr: Obeleži kao neodgledano

[ctx: #16105]
en: Edit title
sr: Uredi naslov

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
sr: Operacija je prekinuta

[ctx: #16201]
en: Copy failed
sr: Kopiranje nije uspelo

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file
sr: Nije uspelo kopiranje barem jedne datoteke

[ctx: #16203]
en: Move failed
sr: Premeštanje nije uspelo

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file
sr: Nije uspelo premeštanje barem jedne datoteke

[ctx: #16205]
en: Delete failed
sr: Brisanje nije uspelo

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file
sr: Nije uspelo brisanje barem jedne datoteke

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
sr: Režim video razmere

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
sr: Najbliži komšija

[ctx: #16307]
en: Bicubic (software)
sr: Bicubic (softverski)

[ctx: #16308]
en: Lanczos (software)
sr: Lanczos (softverski)

[ctx: #16309]
en: Sinc (software)
sr: Sinc (softverski)

[ctx: #16310]
en: Temporal
sr: Vremenski

[ctx: #16311]
en: Temporal/Spatial
sr: Vremenski/prostorni

[ctx: #16312]
en: (VDPAU)Noise Reduction
sr: (VDPAU) Smanjenje šuma

[ctx: #16313]
en: (VDPAU)Sharpness
sr: (VDPAU) Oštrina

[ctx: #16314]
en: Inverse Telecine
sr: Obrnuti Telecine

[ctx: #16316]
en: Auto
sr: Automatski

[ctx: #16317]
en: Temporal (Half)
sr: Vremenski (polovično)

[ctx: #16318]
en: Temporal/Spatial (Half)
sr: Vremenski/prostorni (polovično)

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
sr: Vreme nakon kog će ekran preći u stanje spavanja

[ctx: #19000]
en: Switch to channel
sr: Prebaci na kanal

[ctx: #19014]
en: Fixed
sr: Brzo

[ctx: #19017]
en: Recordings
sr: Snimci

[ctx: #19031]
en: Next
sr: Sledeće

[ctx: #19149]
en: Mo
sr: I

[ctx: #19150]
en: Tu
sr: mar

[ctx: #19152]
en: Th
sr: S

[ctx: #19154]
en: Sa
sr: J

[ctx: #19155]
en: Su
sr: Zatamni

[ctx: #19163]
en: Recordings
sr: Snimci

[ctx: #19177]
en: Playback
sr: Reprodukcija

[ctx: #19190]
en: Background
sr: Pozadina

[ctx: #19607]
en: Fashion
sr: Režim

[ctx: #19635]
en: Languages
sr: Izbor Jezika

[ctx: #19647]
en: Motoring
sr: Automatski

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
sr: Fascikla sa sačuvanom muzikom

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
sr: Koristi spoljni DVD uređaj za rep.

[ctx: #20002]
en: External DVD player
sr: Spoljni DVD uređaj za rep.

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
sr: Fascikla modifikatora igara

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
sr: Fascikla sa slikama ekrana

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
sr: Fascikla sa spiskovima za rep.

[ctx: #20007]
en: Recordings
sr: Snimci

[ctx: #20008]
en: Screenshots
sr: Slike ekrana

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
sr: Koristi Kodi

[ctx: #20011]
en: Music playlists
sr: Spiskovi za reprod. muzike

[ctx: #20012]
en: Video playlists
sr: Spiskovi za reprod. filmova

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
sr: Želite li da pokrenete igru?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
sr: Složi po: Spis. za rep.

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
sr: Udaljena sličica

[ctx: #20016]
en: Current thumb
sr: Trenutna sličica

[ctx: #20017]
en: Local thumb
sr: Lokalna sličica

[ctx: #20018]
en: No thumb
sr: Nema sličice

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
sr: Izaberi sličicu

[ctx: #20023]
en: Conflict
sr: Neusaglašenost

[ctx: #20024]
en: Scan new
sr: Pretraživanje novih

[ctx: #20025]
en: Scan all
sr: Pretraživanje svih

[ctx: #20026]
en: Region
sr: Regija

[ctx: #20037]
en: Summary
sr: Kratak pregled

[ctx: #20038]
en: Lock music window
sr: Zaključaj prozor sa muzikom

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
sr: Zaključaj prozor sa filmovima

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
sr: Zaključaj prozor sa slikama

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
sr: Zaključaj prozor sa programima i skriptama

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
sr: Zaključaj upravljača datotekama

[ctx: #20043]
en: Lock settings
sr: Zaključaj postavke

[ctx: #20044]
en: Start fresh
sr: Novi početak

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
sr: Uđi u glavni režim

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
sr: Napusti glavni režim

[ctx: #20047]
en: Create profile '%s'?
sr: Napraviti profil „%s“?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings
sr: Pokreni sa novim postavkama

[ctx: #20049]
en: Best available
sr: Najbolje moguće

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
sr: Automatsko prebacivanje između 16x9 i 4x3

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
sr: Smatraj komprimovane datoteke kao jednu

[ctx: #20052]
en: Caution
sr: Oprez

[ctx: #20053]
en: Left master mode
sr: Napušten glavni režim

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
sr: Pristupljeno glavnom režimu

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
sr: Omot sa Allmusic.com

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
sr: Ukloni sličicu

[ctx: #20058]
en: Add profile...
sr: Dodaj profil...

[ctx: #20059]
en: Query info for all albums
sr: Zahtevaj podatke za sve albume

[ctx: #20060]
en: Media info
sr: Podaci o mediju

[ctx: #20061]
en: Separate
sr: Odvojeno

[ctx: #20062]
en: Shares with default
sr: Podrazumevano deljenje

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
sr: Podrazumevano deljenje (samo čitanje)

[ctx: #20064]
en: Copy default
sr: Podrazumevano kopiranje

[ctx: #20065]
en: Profile picture
sr: Slika profila

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
sr: Zaključaj postavke

[ctx: #20067]
en: Edit profile
sr: Uredi profil

[ctx: #20068]
en: Profile lock
sr: Zaključaj profil

[ctx: #20069]
en: Could not create folder
sr: Nije moguće napraviti fasciklu

[ctx: #20070]
en: Profile directory
sr: Fascikla profila

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources
sr: Pokreni sa novim izvorom medija

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable
sr: Uverite se da u izabranu fasciklu možete

[ctx: #20073]
en: and that the new folder name is valid
sr: upisivati i da je novo ime fascikle ispravno

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
sr: MPAA ocena

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
sr: Unesite glavni kôd za otključavanje

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
sr: Pitaj za glavni kôd prilikom pokretanja apl.

[ctx: #20077]
en: Skin settings
sr: Postavke maske

[ctx: #20078]
en: - no link set -
sr: - veza nije postavljena -

[ctx: #20079]
en: Enable animations
sr: Omogući animacije

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
sr: Onemogući RSS novosti tokom reprodukcije muzike

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
sr: Omogući prečice

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
sr: Prikaži programe u glavnom meniju

[ctx: #20083]
en: Show music info
sr: Prikaži podatke o muzici

[ctx: #20084]
en: Show weather info
sr: Prikaži podatke o vremenu

[ctx: #20085]
en: Show system info
sr: Prikaži podatke o sistemu

[ctx: #20088]
en: Weather info
sr: Podaci o vremenu

[ctx: #20089]
en: Drive space free
sr: Slobodan prostor na disku

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
sr: Unesite ime postojećeg deljenog resursa

[ctx: #20091]
en: Lock code
sr: Kôd za zaključavanje

[ctx: #20092]
en: Load profile
sr: Učitaj profil

[ctx: #20093]
en: Profile name
sr: Ime profila

[ctx: #20094]
en: Media sources
sr: Medija izvori

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
sr: Unesite kôd za otključavanje profila

[ctx: #20096]
en: Login screen
sr: Ekran za prijavu

[ctx: #20097]
en: Fetching album info
sr: Preuzimanje podataka o albumu

[ctx: #20098]
en: Fetching info for album
sr: Preuzimanje podataka za album

[ctx: #20099]
en: Can't rip CD or track while playing from CD
sr: Nije moguće ripovati muzički CD tokom reprodukcije sa CD-a

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
sr: Glavni kôd za zaključavanje i postavke

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
sr: Unosom glavnog kôda uvek omogućavate glavni režim rada

[ctx: #20102]
en: or copy from default?
sr: ili kopiranje od podrazumevanog?

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
sr: Sačuvati promene u profil?

[ctx: #20104]
en: Old settings found.
sr: Pronađene su stare postavke.

[ctx: #20105]
en: Do you want to use them?
sr: Želite li da ih koristite?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found.
sr: Pronađeni stari izvori medija.

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
sr: Razdvajanje (zaključano)

[ctx: #20108]
en: Root
sr: Korena fascikla

[ctx: #20109]
en: Zoom
sr: Uveličan

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
sr: UPnP postavke

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
sr: Autom. pokretanje UPnP klijenta

[ctx: #20112]
en: Last login: %s
sr: Poslednja prijava: %s

[ctx: #20113]
en: Never logged on
sr: Nije bilo prijave do sada

[ctx: #20114]
en: Profile %i / %i
sr: Profil %i / %i

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
sr: Prijava korisnika / Izaberite profil

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
sr: Koristi zaključavanje ekrana za prijavu

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
sr: Kôd nije ispravan.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set.
sr: Ovo zahteva unos glavnog kôda.

[ctx: #20119]
en: Would you like to set it now?
sr: Želite li odmah da postavite?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
sr: Učitavanje podataka o programu

[ctx: #20121]
en: Party on!
sr: Žurka!

[ctx: #20122]
en: True
sr: Ispravno

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
sr: Mešanje pića

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
sr: Punjenje čaša

[ctx: #20125]
en: Logged on as
sr: Prijavljen kao

[ctx: #20126]
en: Log off
sr: Odjavi se

[ctx: #20128]
en: Go to root
sr: Idi u korenu fasc.

[ctx: #20129]
en: Weave
sr: Talasi

[ctx: #20130]
en: Weave (inverted)
sr: Talasi (obrnuti)

[ctx: #20131]
en: Blend
sr: Mešovito

[ctx: #20132]
en: Restart video
sr: Ponovo pokreni film

[ctx: #20133]
en: Edit network location
sr: Uredi mrežnu lokaciju

[ctx: #20134]
en: Remove network location
sr: Ukloni mrežnu lokaciju

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
sr: Želite li da analizirate fasciklu?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
sr: Jedinica memorije

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
sr: Jedinica memorije je postavljena

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
sr: Nije moguće postaviti jedinicu memorije

[ctx: #20139]
en: In port %i, slot %i
sr: u priključku %i, konektor %i

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
sr: Zaključaj čuvara ekrana

[ctx: #20141]
en: Set
sr: Postavi

[ctx: #20142]
en: Username
sr: Korisničko ime

[ctx: #20143]
en: Enter password for
sr: Unesite lozinku za

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
sr: Odbrojavanje do isključivanja

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
sr: Interval isključivanja (u minutima)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in %im
sr: Pokrenuto, isključivanje za %i min.

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
sr: Isključi za 30 minuta

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
sr: Isključi za 60 minuta

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
sr: Isključi za 120 minuta

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
sr: Prilagođeno odbrojavanje do isključenja

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
sr: Otkaži odbrojavanje

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for %s
sr: Zaključaj podešavanja za %s

[ctx: #20153]
en: Browse...
sr: Potraži...

[ctx: #20154]
en: Summary information
sr: Kratak pregled informacija

[ctx: #20155]
en: Storage information
sr: Podaci o skladištu

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
sr: Podaci o čvrstom disku

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
sr: Podaci o DVD-ROM uređaju

[ctx: #20158]
en: Network information
sr: Podaci o mreži

[ctx: #20159]
en: Video information
sr: Podaci o videu

[ctx: #20160]
en: Hardware information
sr: Podaci o hardveru

[ctx: #20161]
en: Total
sr: Ukupno

[ctx: #20162]
en: Used
sr: Iskorišćeno

[ctx: #20163]
en: of
sr: od

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
sr: Zaključavanje nije podržano

[ctx: #20165]
en: Not locked
sr: Nije zaključano

[ctx: #20166]
en: Locked
sr: Zaključano

[ctx: #20167]
en: Frozen
sr: Zamrznuto

[ctx: #20168]
en: Requires reset
sr: Zahteva ponovno pokretanje

[ctx: #20169]
en: Week
sr: Nedelja

[ctx: #20170]
en: Line
sr: Linija

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
sr: Windows mreža (SMB)

[ctx: #20174]
en: iTunes music share (DAAP)
sr: iTunes deljena muzika (DAAP)

[ctx: #20176]
en: Show video info
sr: Prikaži podatke o filmu

[ctx: #20177]
en: Done
sr: Završi

[ctx: #20179]
en: Caps Lock
sr: Vel. slova

[ctx: #20180]
en: Symbols
sr: Simboli

[ctx: #20181]
en: Backspace
sr: Brisanje unazad

[ctx: #20182]
en: Space
sr: Razmak

[ctx: #20183]
en: Reload skin
sr: Ponovo učitaj masku

[ctx: #20184]
en: Rotate pictures using EXIF information
sr: Rotiraj slike na osnovu EXIF podataka

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
sr: Koristi stil prikaza postera za TV serije

[ctx: #20186]
en: Please wait
sr: Molimo sačekajte

[ctx: #20187]
en: UPnP
sr: Pravljenje rez. kopije EEPROM-a

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
sr: Omogući autom. pomeranje opisa i recenzija (sinonopisa)

[ctx: #20190]
en: Custom
sr: Prilagođeno

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
sr: Omogući beleženje grešaka

[ctx: #20192]
en: Download additional information during updates
sr: Preuzmi dodatne podatke prilikom ažuriranja

[ctx: #20194]
en: Default service for artist information
sr: Podrazumevani davaoc podataka o muzici

[ctx: #20195]
en: Change scraper
sr: Promeni davaoca podataka

[ctx: #20196]
en: Export music library
sr: Izvoz muzičke biblioteke

[ctx: #20197]
en: Import music library
sr: Uvoz muzičke biblioteke

[ctx: #20198]
en: No artist found!
sr: Izvođač nije pronađen!

[ctx: #20199]
en: Downloading artist info failed
sr: Nije uspelo preuzimanje podataka o izvođaču

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
sr: Žurka! (filmovi)

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
sr: Mešanje pića (filmovi)

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
sr: Punjenje čaša (filmovi)

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
sr: Izmenite vaš profil prilikom prvog prijavljivanja

[ctx: #20258]
en: MythTV client
sr: MythTV kijent

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
sr: Fascikla Web servera (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
sr: Fascikla Web servera (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
sr: Nije moguće upisivanje u fasciklu:

[ctx: #20303]
en: Do you want to skip and proceed?
sr: Želite li da preskočite i nastavite?

[ctx: #20304]
en: RSS Feed
sr: RSS novosti

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
sr: Alternativni DNS

[ctx: #20309]
en: Make new folder
sr: Napravi novu fasciklu

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
sr: Nepoznato ili je ugrađen na ploči (zaštićeno)

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
sr: Filmska Bibliote.

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
sr: Složi po: ID

[ctx: #20324]
en: Play part...
sr: Reprodukuj deo...

[ctx: #20325]
en: Calibration reset
sr: Ponovna kalibracija

[ctx: #20326]
en: This will reset the calibration values for %s
sr: Ovim ćete poništiti vrednosti kalibracije za %s

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
sr: Potraži odredište

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
sr: Koristi imena fascikli za pretragu

[ctx: #20331]
en: File
sr: Datoteke

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
sr: Korišćenje imena datoteke ili fascikle za pretragu?

[ctx: #20333]
en: Set content
sr: Postavi sadržaj

[ctx: #20334]
en: Folder
sr: Fascikle

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
sr: Rekurzivna pretraga sadržaja?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
sr: Otključaj izvore

[ctx: #20337]
en: Actor
sr: Glumac

[ctx: #20338]
en: Movie
sr: Film

[ctx: #20339]
en: Director
sr: Režiser

[ctx: #20340]
en: Do you want to remove all items within
sr: Želite li da uklonite sve stavke u okviru

[ctx: #20341]
en: this path from the Kodi library?
sr: ove putanje iz Kodi biblioteke?

[ctx: #20342]
en: Movies
sr: Filmovi

[ctx: #20343]
en: TV shows
sr: TV serije

[ctx: #20344]
en: This directory contains
sr: Ova fascikla sadrži

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
sr: Pokreni automatsku analizu

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
sr: Rekurzivna analiza

[ctx: #20347]
en: as
sr: kao

[ctx: #20348]
en: Directors
sr: Režiseri

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
sr: Na ovoj putanji ne postoje video datoteke!

[ctx: #20350]
en: votes
sr: glasova

[ctx: #20351]
en: TV show information
sr: Podaci o TV seriji

[ctx: #20352]
en: Episode information
sr: Podaci o epizodama

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
sr: Učitavanje detalja TV serije

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
sr: Pronalaženje vodiča epizoda

[ctx: #20355]
en: Loading info for episodes in directory
sr: Učitavanje opisa epizode u fascikli

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
sr: Izaberite TV seriju:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
sr: Unesite naziv TV serije

[ctx: #20358]
en: Season %i
sr: Sezona %i

[ctx: #20359]
en: Episode
sr: Epizoda

[ctx: #20360]
en: Episodes
sr: Epizoda

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
sr: Učitavanje detalja epizode

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
sr: Ukloni epizodu iz biblioteke

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
sr: Ukloni TV seriju iz biblioteke

[ctx: #20364]
en: TV show
sr: TV serija

[ctx: #20365]
en: Episode plot
sr: Opis epizode

[ctx: #20366]
en: * All seasons
sr: * Sve sezone

[ctx: #20367]
en: Hide watched
sr: Sakr. odgled.

[ctx: #20368]
en: Prod code
sr: Šifra proizvoda

[ctx: #20369]
en: Show plot for unwatched items
sr: Prikaži opis za neodgledane stavke

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
sr: * Skriveno zbog sprečavanja nepropisne upotrebe *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
sr: Postavi sličicu za sezonu

[ctx: #20372]
en: Season image
sr: Slika za sezonu

[ctx: #20373]
en: Season
sr: Sezona

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
sr: Preuzimanje podataka o filmu

[ctx: #20375]
en: Unassign content
sr: Neodređen sadržaj

[ctx: #20376]
en: Original title
sr: Originalni naziv

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
sr: Osveži podatke TV serije

[ctx: #20378]
en: Refresh info for all episodes?
sr: Osvežiti podatke za sve epizode?

[ctx: #20379]
en: Selected folder contains a single TV show
sr: Izabrana fascikla sadrži jednu TV seriju

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
sr: Izuzmi izabranu fasciklu iz analiziranja

[ctx: #20381]
en: Specials
sr: Posebne emisije

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
sr: Izabrana fascikla sadrži jedan film

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
sr: Veza ka TV seriji

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
sr: Ukloni vezu ka TV seriji

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
sr: Nedav. dodati film.

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
sr: Nedav. dodate epizode

[ctx: #20388]
en: Studios
sr: Studiji

[ctx: #20389]
en: Music videos
sr: Muzičke spotove

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
sr: Nedavno dodati muzički spotovi

[ctx: #20391]
en: Music video
sr: Muzički spot

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
sr: Ukloni muzički spot iz biblioteke

[ctx: #20393]
en: Music video information
sr: Podaci o muzičkom spotu

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
sr: Učitavanje podataka o muzičkom spotu

[ctx: #20395]
en: Mixed
sr: Mešano

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
sr: Idi na albume izvođača

[ctx: #20397]
en: Go to album
sr: Idi na album

[ctx: #20398]
en: Play song
sr: Reprodukuj pesmu

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
sr: Idi na muzičke spotove iz albuma

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
sr: Idi na muzičke spotove izvođača

[ctx: #20401]
en: Play music video
sr: Reprodukuj muzički spot

[ctx: #20402]
en: Download actor thumbnails when adding to library
sr: Preuzmi sličice glumaca prilikom dodavanja u biblioteku

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
sr: Postavi sliku glumca

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
sr: Ukloni obeleživač epizode

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
sr: Postavi obeleživač epizode

[ctx: #20407]
en: Scraper settings
sr: Postavke davaoca podataka

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
sr: Preuzimanje podataka o muzičkom spotu

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
sr: Preuzimanje podataka o TV seriji

[ctx: #20410]
en: Trailer
sr: Najava

[ctx: #20411]
en: Flatten
sr: Poravnat spisak

[ctx: #20413]
en: Get fanart
sr: Zanim. slika

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
sr: Tranježe novog sadržaja

[ctx: #20416]
en: First aired
sr: Premijera

[ctx: #20417]
en: Writer
sr: Scenarista

[ctx: #20420]
en: Never
sr: Nikada

[ctx: #20421]
en: If only one season
sr: Ukoliko je samo jedna sezona

[ctx: #20422]
en: Always
sr: Uvek

[ctx: #20423]
en: Has trailer
sr: Ima najavu filma

[ctx: #20424]
en: False
sr: Netačno

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
sr: Projekcija zanimljivih slika

[ctx: #20426]
en: Export to a single file or separate
sr: Izvoz u jednu ili zasebne

[ctx: #20427]
en: files per entry?
sr: datoteke po unosu?

[ctx: #20428]
en: Single file
sr: Jedna datoteka

[ctx: #20429]
en: Separate
sr: Zasebno

[ctx: #20430]
en: Export thumbnails and fanart?
sr: Izvoz sličica i zanimljivih slika?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
sr: Zameniti stare datoteke?

[ctx: #20432]
en: Exclude path from library updates
sr: Izuzmi putanju prilikom ažuriranja biblioteke

[ctx: #20433]
en: Extract thumbnails and video information
sr: Izvezi sličice i podatke filma

[ctx: #20434]
en: Sets
sr: Postavke scene

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
sr: Izvoz sličica glumca?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
sr: Izaberite zanimljivu sliku

[ctx: #20438]
en: Local fanart
sr: Lokalna zanimljiva slika

[ctx: #20439]
en: No fanart
sr: Bez zanimljive slike

[ctx: #20440]
en: Current fanart
sr: Trenutna zanimljiva slika

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
sr: Udaljena zanimljiva slika

[ctx: #20442]
en: Change content
sr: Promeni sadržaj

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh info for all
sr: Želite li da osvežite podatke svih

[ctx: #20444]
en: items within this path?
sr: stavki sa ove putanje?

[ctx: #20445]
en: Fanart
sr: Zanimljiva slika

[ctx: #20446]
en: Locally stored information found.
sr: Pronađeni su lokalno sačuvani podaci.

[ctx: #20447]
en: Ignore and refresh from internet?
sr: Zanemariti ih i osvežiti iste sa podacima sa Interneta?

[ctx: #20448]
en: Could not download information
sr: Nije moguće preuzeti podatke

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
sr: Server je najverovatnije nedostupan.

[ctx: #20450]
en: Would you like to continue scanning?
sr: Želite li da nastavite analiziranje?

[ctx: #20451]
en: Countries
sr: Države

[ctx: #20452]
en: episode
sr: epizoda

[ctx: #20453]
en: episodes
sr: epizode

[ctx: #20454]
en: Listener
sr: Slušalac

[ctx: #20455]
en: Listeners
sr: Slušalaca

[ctx: #20457]
en: Movie set
sr: Film Komplet

[ctx: #20458]
en: Group movies in sets
sr: Grupiši filmove u komplet

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
sr: Prikaži skrivene datoteke i fascikle

[ctx: #21331]
en: TuxBox client
sr: TuxBox klijent

[ctx: #21332]
en: WARNING: Target TuxBox device is in recording-mode!
sr: PAŽNjA: Izabrani TuxBox uređaj trenutno snima!

[ctx: #21333]
en: The stream will be stopped!
sr: Biće zaustavljen zapis toka podataka!

[ctx: #21334]
en: Zap to channel: %s failed!
sr: Prebacivanje na kanal: %s nije uspelo!

[ctx: #21335]
en: Are you sure to start the stream?
sr: Sigurni ste da želite da pokrenete tok podataka?

[ctx: #21336]
en: Connecting to: %s
sr: Povezivanje sa: %s

[ctx: #21337]
en: TuxBox device
sr: TuxBox uređaj

[ctx: #21359]
en: Add media share...
sr: Dodaj deljenu lokaciju medija...

[ctx: #21360]
en: Share video and music libraries through UPnP
sr: Deli filmsku i muzičku biblioteku putem UPnP protokola

[ctx: #21364]
en: Edit media share
sr: Uredi deljenu lokaciju medija

[ctx: #21365]
en: Remove media share
sr: Ukloni deljenu lokaciju medija

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
sr: Fascikla filmova i alternativnih titlova

[ctx: #21370]
en: Play navigation sounds during media playback
sr: Reprodukuj navigacione zvukove prilikom reprodukcije medija

[ctx: #21371]
en: Thumbnail
sr: Sličica

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
sr: Nametnuta regija DVD uređaja za reprodukciju

[ctx: #21373]
en: Video output
sr: Video izlaz

[ctx: #21374]
en: Video aspect
sr: Razmera slike

[ctx: #21375]
en: Normal
sr: Normalno

[ctx: #21377]
en: Widescreen
sr: Široki ekran

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
sr: Omogući 480p

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
sr: Omogući 720p

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
sr: Omogući 1080i

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
sr: Unesite ime novog spiska za reprodukciju

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons in file lists
sr: Prikaži dugme „Dodaj izvor“ u spisku datoteka

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
sr: Omogući trake za pomeranje

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
sr: Isfiltriraj odgledane filmove u biblioteci filmova

[ctx: #21385]
en: Open
sr: Otvori

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
sr: Upravljanje nivoom akustičnosti

[ctx: #21387]
en: Fast
sr: Brzo

[ctx: #21388]
en: Quiet
sr: Tiho

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
sr: Omogući prilagođenu pozadinu

[ctx: #21390]
en: Power management level
sr: Upravljanje nivoom potrošnje

[ctx: #21391]
en: High power
sr: Viša potrošnja

[ctx: #21392]
en: Low power
sr: Niža potrošnja

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
sr: Nije moguće keširati datoteke veće od 4GB

[ctx: #21396]
en: Chapter
sr: Poglavlje

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
sr: Visoko kvalitetno senčenje piksela v2

[ctx: #21398]
en: Enable playlist at startup
sr: Omogući spisak za reprodukciju pri uključivanju Kodi-a

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
sr: Koristi međukorake u animaciji

[ctx: #21400]
en: contains
sr: sadrži

[ctx: #21401]
en: does not contain
sr: ne sadrži

[ctx: #21402]
en: is
sr: je

[ctx: #21403]
en: is not
sr: nije

[ctx: #21404]
en: starts with
sr: počinje sa

[ctx: #21405]
en: ends with
sr: završava sa

[ctx: #21406]
en: greater than
sr: je veće od

[ctx: #21407]
en: less than
sr: je manje od

[ctx: #21408]
en: after
sr: nakon

[ctx: #21409]
en: before
sr: pre

[ctx: #21410]
en: in the last
sr: u poslednjih

[ctx: #21411]
en: not in the last
sr: nije u poslednjih

[ctx: #21412]
en: Scrapers
sr: Dobavljači podat.

[ctx: #21413]
en: Default movie scraper
sr: Podraz. dobavljač podataka za filmove

[ctx: #21414]
en: Default tvshow scraper
sr: Podraz. dobavljač podataka za TV serije

[ctx: #21415]
en: Default music video scraper
sr: Podraz. dobavljač podataka za muzičke spotove

[ctx: #21417]
en: Settings
sr: Postavke

[ctx: #21418]
en: Multilingual
sr: Višejezično

[ctx: #21419]
en: No scrapers present
sr: Nema prisutnih dobavljača

[ctx: #21420]
en: Value to match
sr: Vrednosti se ne podudaraju

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
sr: Pravilo pametnog spis. za rep.

[ctx: #21422]
en: Match items where
sr: Podudari stavke gde

[ctx: #21423]
en: New rule...
sr: Novo pravilo...

[ctx: #21424]
en: Items must match
sr: Stavke se moraju podudarati

[ctx: #21425]
en: all of the rules
sr: su sva pravila

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
sr: je jedno ili više pravila

[ctx: #21427]
en: Limit to
sr: Ograniči na

[ctx: #21428]
en: No limit
sr: Bez ograničenja

[ctx: #21429]
en: Order by
sr: Složi po

[ctx: #21430]
en: ascending
sr: rastućem redu

[ctx: #21431]
en: descending
sr: opadajućem redu

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
sr: Uredi pametni spis. za rep.

[ctx: #21433]
en: Name of the playlist
sr: Ime spis. za rep.

[ctx: #21434]
en: Find items where
sr: Pronađi stavke gde

[ctx: #21435]
en: Edit
sr: Uredi

[ctx: #21436]
en: %i items
sr: %i stavki

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
sr: Novi pametni spis. za rep...

[ctx: #21438]
en: %c Drive
sr: %c uređaj

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
sr: Uredi pravila režima žurke

[ctx: #21440]
en: Home folder
sr: Početna fascikla

[ctx: #21441]
en: Watched count
sr: Brojač odgledanih

[ctx: #21442]
en: Episode title
sr: Naslov epizode

[ctx: #21443]
en: Video resolution
sr: Rezolucija videa

[ctx: #21444]
en: Audio channels
sr: Zvučnih kanala

[ctx: #21445]
en: Video codec
sr: Video kodek

[ctx: #21446]
en: Audio codec
sr: Kodek zvuka

[ctx: #21447]
en: Audio language
sr: Jezik zvuka

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
sr: Jezik titla

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
sr: Daljinski upravljač šalje kôdove tastature

[ctx: #21450]
en: Edit
sr: Uredi

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
sr: Internet konekcija je neophodna

[ctx: #21452]
en: Get More...
sr: Nađi jos...

[ctx: #21461]
en: Fixed
sr: Brzo

[ctx: #21800]
en: File name
sr: Ime datoteke

[ctx: #21801]
en: File path
sr: Putanja datoteke

[ctx: #21802]
en: File size
sr: Veličina datoteke

[ctx: #21803]
en: File date/time
sr: Datum/vreme stvaranja datoteke

[ctx: #21804]
en: Slide index
sr: Indeks slajdova

[ctx: #21805]
en: Resolution
sr: Rezolucija

[ctx: #21806]
en: Comment
sr: Komentar

[ctx: #21807]
en: Colour/B&W
sr: Boja/Crno-belo

[ctx: #21808]
en: JPEG process
sr: Obrada JPEG-a

[ctx: #21820]
en: Date/Time
sr: Datum/vreme

[ctx: #21821]
en: Description
sr: Opis

[ctx: #21822]
en: Camera make
sr: Marka fotoaparata

[ctx: #21823]
en: Camera model
sr: Tip kamere

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
sr: EXIF komentar

[ctx: #21825]
en: Firmware
sr: Sistem

[ctx: #21826]
en: Aperture
sr: Blenda

[ctx: #21827]
en: Focal length
sr: Fokusno rastojanje

[ctx: #21828]
en: Focus distance
sr: Žižna daljina

[ctx: #21829]
en: Exposure
sr: Ekspozicija

[ctx: #21830]
en: Exposure time
sr: Vreme ekspozicije

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
sr: Odstupanje ekspozicije

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
sr: Režim ekspozicije

[ctx: #21833]
en: Flash used
sr: Korišćenje blica

[ctx: #21834]
en: White-balance
sr: Balans belog

[ctx: #21835]
en: Light source
sr: Izvor svetla

[ctx: #21836]
en: Metering mode
sr: Režim merenja količine svetla

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
sr: Digitalni zum

[ctx: #21839]
en: CCD width
sr: CCD širina

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
sr: GPS geo. širina

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
sr: GPS geo. dužina

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
sr: GPS geo. visina

[ctx: #21843]
en: Orientation
sr: Orijentacija

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
sr: Dodatne kategorije

[ctx: #21861]
en: Keywords
sr: Ključne reči

[ctx: #21862]
en: Caption
sr: Naslov

[ctx: #21863]
en: Author
sr: Autor

[ctx: #21864]
en: Headline
sr: Glavna uloga

[ctx: #21865]
en: Special instructions
sr: Posebna uputstva

[ctx: #21866]
en: Category
sr: Kategorija

[ctx: #21867]
en: Byline
sr: Potpis autora

[ctx: #21868]
en: Byline title
sr: Potpis autora naslova

[ctx: #21869]
en: Credit
sr: Zasluga

[ctx: #21870]
en: Source
sr: Izvor

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
sr: Autorska prava

[ctx: #21872]
en: Object name
sr: Ime objekta

[ctx: #21873]
en: City
sr: Grad

[ctx: #21874]
en: State
sr: Pokrajina

[ctx: #21875]
en: Country
sr: Država

[ctx: #21877]
en: Date created
sr: Datum pravljenja

[ctx: #21879]
en: Country code
sr: Kôd države

[ctx: #21880]
en: Reference service
sr: Preporučen servis

[ctx: #21881]
en: Allow control of Kodi via UPnP
sr: Omogući kontrolu Kodi aplikacije putem UPnP protokola

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
sr: Pokušaj da preskočiš uvodni deo pre DVD menija

[ctx: #21883]
en: Saved music
sr: Sačuvana muzika

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
sr: Zahtevanje podataka za sve izvođače

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
sr: Preuzimanje podataka o albumu

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
sr: Preuzimanje podataka o izvođaču

[ctx: #21887]
en: Biography
sr: Biografija

[ctx: #21888]
en: Discography
sr: Diskografija

[ctx: #21889]
en: Searching artist
sr: Pronalaženje izvođača

[ctx: #21890]
en: Select artist
sr: Izaberite izvođača

[ctx: #21891]
en: Artist information
sr: Podaci o izvođaču

[ctx: #21892]
en: Instruments
sr: Instrumenti

[ctx: #21893]
en: Born
sr: Rođen

[ctx: #21894]
en: Formed
sr: Oformljeno

[ctx: #21895]
en: Themes
sr: Teme

[ctx: #21896]
en: Disbanded
sr: Rasformirano

[ctx: #21897]
en: Died
sr: Preminuo

[ctx: #21898]
en: Years active
sr: Godina aktivan

[ctx: #21899]
en: Label
sr: Etiketa

[ctx: #21900]
en: Born/Formed
sr: Rođ./oform.

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
sr: Ažuriraj biblioteku prilikom uključivanja

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
sr: Uvek ažuriraj biblioteku u pozadini

[ctx: #22004]
en: Delayed by: %2.3fs
sr: Usporeno za: %2.3f sek.

[ctx: #22005]
en: Ahead by: %2.3fs
sr: Ubrzano za: %2.3f sek.

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
sr: Pomeraj titla u vremenu

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
sr: OpenGL proizvođač:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
sr: OpenGL verzija:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
sr: GPU temperatura:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
sr: CPU temperatura:

[ctx: #22012]
en: Total memory
sr: Ukupna memorija

[ctx: #22013]
en: Profile data
sr: Podaci profila

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
sr: Koristi zatamljenje ukoliko se pauzira prilikom reprod. filma

[ctx: #22015]
en: All recordings
sr: Sva snimanja

[ctx: #22016]
en: By title
sr: Po nazivu

[ctx: #22017]
en: By group
sr: Po grupi

[ctx: #22018]
en: Live channels
sr: Kanali uživo

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
sr: Snimci po nazivu

[ctx: #22020]
en: Guide
sr: Vodič

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
sr: Prikaži video datoteke u spiskovima

[ctx: #22023]
en: DirectX vendor:
sr: DirectX proizvođač:

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
sr: Direct3D verzija:

[ctx: #22030]
en: Font
sr: Slova

[ctx: #22031]
en: Size
sr: Velič.

[ctx: #22034]
en: Export karaoke titles as HTML
sr: Izvoz karaoke naslova kao HTML

[ctx: #22035]
en: Export karaoke titles as CSV
sr: Izvoz karaoke naslova kao CSV

[ctx: #22036]
en: Import karaoke titles...
sr: Uvoz karaoke naslova...

[ctx: #22037]
en: Show song selector automatically
sr: Automatski prikaži birač pesme

[ctx: #22038]
en: Export karaoke titles...
sr: Izvoz karaoke naslova...

[ctx: #22039]
en: Enter song number
sr: Unesite broj pesme

[ctx: #22040]
en: white/green
sr: belo/zeleno

[ctx: #22041]
en: white/red
sr: belo/crveno

[ctx: #22042]
en: white/blue
sr: belo/pravo

[ctx: #22043]
en: black/white
sr: crno/belo

[ctx: #22080]
en: Choose
sr: Izaberi

[ctx: #22081]
en: Show Information
sr: Prikaži informacije

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
sr: Teletekst nije dostupan

[ctx: #23050]
en: Activate Teletext
sr: Aktiviraj teletekst

[ctx: #23051]
en: Part %i
sr: Deo %i

[ctx: #23052]
en: Buffering %i bytes
sr: Predmemorisanje %i bajtova

[ctx: #23053]
en: Stopping
sr: Zaustavljanje

[ctx: #23054]
en: Running
sr: Pokretanje

[ctx: #23100]
en: External Player Active
sr: Spoljni aktivni uređaj za reprodukciju

[ctx: #23101]
en: Click OK to terminate the player
sr: Kliknite na „U redu“ da prekinete reprodukciju

[ctx: #23104]
en: Click OK when playback has ended
sr: Kliknite na „U redu“ kada se reprodukcija završi

[ctx: #24000]
en: Add-on
sr: Dodatni prog.

[ctx: #24001]
en: Add-ons
sr: Dodatni prog.

[ctx: #24002]
en: Add-on options
sr: Opcije dodatnog prog.

[ctx: #24005]
en: Media sources
sr: Dodatak

[ctx: #24007]
en: Movie information
sr: Dobavljač

[ctx: #24008]
en: Screensaver
sr: Čuvar ekrana

[ctx: #24009]
en: Script
sr: Skripta

[ctx: #24010]
en: Visualisation
sr: Vizualizacija

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
sr: Spremište dodatnog prog.

[ctx: #24012]
en: Subtitles
sr: Titlovi

[ctx: #24013]
en: Lyrics
sr: Tekstovi pesama

[ctx: #24015]
en: Music video information
sr: Podaci o muzičkom spotu

[ctx: #24016]
en: Album information
sr: Podaci o albumu

[ctx: #24017]
en: Artist information
sr: Podaci o izvođaču

[ctx: #24018]
en: Services
sr: Izbor Servisa

[ctx: #24020]
en: Configure
sr: Podešavanje dodatnog prog.

[ctx: #24021]
en: Disable
sr: Onemogući dodatni prog.

[ctx: #24022]
en: Enable
sr: Omogući dodatni prog.

[ctx: #24023]
en: Disabled
sr: Onemogućeno

[ctx: #24024]
en: Add-on disabled
sr: Dodatni prog. je onemogućen

[ctx: #24027]
en: Weather
sr: Usluge vremenske prognoze

[ctx: #24028]
en: Weather.com (standard)
sr: Weather.com (standardan)

[ctx: #24030]
en: This Add-on can not be configured
sr: Ovaj dodatni prog. nije moguće podesiti

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
sr: Greška prilikom učitavanja podešavanja

[ctx: #24050]
en: Available Add-ons
sr: Dostupni dodatni programi

[ctx: #24051]
en: Version:
sr: Verzija:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
sr: Odricanje:

[ctx: #24053]
en: License:
sr: Licenca:

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this Add-on?
sr: Da li želite da omogućite ovaj dodatni prog.?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this Add-on?
sr: Da li želite da onemogućite ovaj dodatni prog.?

[ctx: #24061]
en: Add-on update available!
sr: Nadogradnja dodatnog prog. je dostupna!

[ctx: #24062]
en: Enabled Add-ons
sr: Omogućeni dodatni programi

[ctx: #24063]
en: Auto update
sr: Automatsko ažuriranje

[ctx: #24064]
en: Add-on enabled
sr: Dodatni prog. je omogućen

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
sr: Dodatni prog. je ažuriran

[ctx: #24066]
en: Cancel Add-on download?
sr: Da prekinem preuzimanje dodatnog prog.?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading Add-ons
sr: Trenutno preuzimam dodatne programe

[ctx: #24070]
en: Add-on could not be loaded.
sr: Dodatni program nije upotrebljiv

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
sr: Dogodila se nepoznata greška

[ctx: #24072]
en: Settings required
sr: Podešavanje je neophodno

[ctx: #24073]
en: Could not connect
sr: Ne mogu se povezati

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
sr: Ponovno pokretanje je neophodno

[ctx: #24075]
en: Disable
sr: Onemogući dodatni prog.

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
sr: Da pokušam ponovno uspostavljanje veze?

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
sr: Dodatni prog. se ponovno pokreće

[ctx: #24090]
en: Lock Add-on manager
sr: Zaključaj upravljač dodatnog prog.

[ctx: #24094]
en: (current)
sr: Omogući hardversko ubrzanje (CrystalHD)

[ctx: #24098]
en: Broken
sr: Pokvaren

[ctx: #24121]
en: Enter search string
sr: Unesite reč za pretragu

[ctx: #29800]
en: Library Mode
sr: Režim biblioteke

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
sr: QWERTY tastatura

[ctx: #29802]
en: Passthrough Audio in use
sr: Prolazni zvuk u upotrebi

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
sr: Kvalitet najave

[ctx: #33002]
en: Stream
sr: Zapis

[ctx: #33003]
en: Download
sr: Preuzmi

[ctx: #33004]
en: Download & play
sr: Preuzmi i reprodukuj

[ctx: #33005]
en: Download & save
sr: Preuzmi i sačuvaj

[ctx: #33006]
en: Today
sr: Danas

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
sr: Sutra

[ctx: #33008]
en: Saving
sr: Čuvanje

[ctx: #33009]
en: Copying
sr: Kopiranje

[ctx: #33010]
en: Set download directory
sr: Postavi fasciklu za preuzimanje

[ctx: #33012]
en: Short
sr: Kratko

[ctx: #33013]
en: Long
sr: Dugačko

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
sr: Koristi DVD plejer umesto običnog plejera

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
sr: Pitaj za preuzimanje pre reprodukcije filma

[ctx: #33016]
en: Clips
sr: Klipovi

[ctx: #33018]
en: Tonight
sr: Noćas

[ctx: #33019]
en: Tomorrow Night
sr: Sutra uveče

[ctx: #33020]
en: Condition
sr: Stanje

[ctx: #33021]
en: Precipitation
sr: Obilne padavine

[ctx: #33023]
en: Humid
sr: Vlažno

[ctx: #33024]
en: Feels
sr: Kao da je

[ctx: #33025]
en: Observed
sr: Posmatrano

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
sr: Odstupanje od proseka

[ctx: #33027]
en: Sunrise
sr: Izlazak sunca

[ctx: #33028]
en: Sunset
sr: Zalazak sunca

[ctx: #33029]
en: Details
sr: Detalji

[ctx: #33030]
en: Outlook
sr: Vidik

[ctx: #33031]
en: Coverflow
sr: Prekriven

[ctx: #33032]
en: Translate text
sr: Prevedi tekst

[ctx: #33034]
en: 36 Hour
sr: 36 časovna

[ctx: #33035]
en: Maps
sr: Karta

[ctx: #33036]
en: Hourly
sr: Iz časa u čas

[ctx: #33037]
en: Weekend
sr: Vikend

[ctx: #33038]
en: %s day
sr: %s dnevna

[ctx: #33049]
en: Alert
sr: Uzbuna

[ctx: #33050]
en: Alerts
sr: Upozorenja

[ctx: #33051]
en: Choose Your
sr: Izaberite vaš

[ctx: #33052]
en: Check
sr: Proveri

[ctx: #33053]
en: Configure the
sr: Konfiguriši

[ctx: #33054]
en: Seasons
sr: Godišnja doba

[ctx: #33055]
en: Use your
sr: Koristite vaš

[ctx: #33056]
en: Watch your
sr: Gledajte vaš

[ctx: #33057]
en: Listen to
sr: Slušajte

[ctx: #33058]
en: View your
sr: Prikažite vaš

[ctx: #33059]
en: Configure the
sr: Konfiguriši

[ctx: #33060]
en: Power
sr: Snaga

[ctx: #33061]
en: Menu
sr: Meni

[ctx: #33062]
en: Play the
sr: Reprodukuj

[ctx: #33063]
en: Options
sr: Opcije

[ctx: #33065]
en: Editor
sr: Uređivač

[ctx: #33066]
en: About your
sr: O vašem

[ctx: #33067]
en: Star rating
sr: Ocena zvezdicama

[ctx: #33068]
en: Background
sr: Pozadina

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
sr: Pozadine

[ctx: #33070]
en: Custom background
sr: Prilagođena pozadina

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
sr: Prilagođene pozadine

[ctx: #33072]
en: View Readme
sr: Prikaži „Pročitaj me“

[ctx: #33073]
en: View Changelog
sr: Prikaži „Evidenciju izmena“

[ctx: #33074]
en: This version of %s requires an
sr: Ova verzija za pokretanje zahteva %s

[ctx: #33075]
en: Kodi revision of %s or greater to run.
sr: Kodi izdanje ili %s jače.

[ctx: #33076]
en: Please update Kodi.
sr: Molimo, ažurirajte Kodi aplikaciju.

[ctx: #33077]
en: No data found!
sr: Podaci nisu pronađeni!

[ctx: #33078]
en: Next page
sr: Sledeća strana

[ctx: #33079]
en: Love
sr: Ljubav

[ctx: #33080]
en: Hate
sr: Mržnja

[ctx: #33081]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sr: Ova datoteka je složena, izaberite koji deo želite da reprodukujete iz nje.

[ctx: #33082]
en: Path to script
sr: Putanja do skripte

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
sr: Omogući prilagođeni taster za sjruotu

[ctx: #34003]
en: DXVA2
sr: DXVA

[ctx: #34100]
en: Number of channels
sr: Broj kanala

[ctx: #34122]
en: Always
sr: Uvek

[ctx: #34123]
en: Never
sr: Nikada

[ctx: #35500]
en: Location
sr: Lokacija

[ctx: #35502]
en: Name
sr: Ime

[ctx: #36016]
en: Connected
sr: Povezano

[ctx: #36035]
en: Always
sr: Uvek

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
sr: Prebaci na kanal

[ctx: #36428]
en: Record
sr: Snimi

[ctx: #36502]
en: Disabled
sr: Onemogućeno

[ctx: #36508]
en: Hardware Based
sr: Hardver

[ctx: #36902]
en: TV show
sr: TV serija

[ctx: #36903]
en: TV shows
sr: TV serije

[ctx: #36906]
en: episode
sr: epizoda

[ctx: #36907]
en: episodes
sr: epizode

[ctx: #36910]
en: set
sr: Postavi

[ctx: #36911]
en: sets
sr: Postavke scene

[ctx: #36912]
en: video
sr: Video

[ctx: #36913]
en: videos
sr: Filmovi

[ctx: #36918]
en: album
sr: Album

[ctx: #36920]
en: song
sr: Pesma

[ctx: #36921]
en: songs
sr: Numere

[ctx: #37026]
en: Auto
sr: Automatski
