XBMC Main - en to sr_RS translation catalogue (1842 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
sr_RS: Програми

[ctx: #1]
en: Pictures
sr_RS: Слике

[ctx: #2]
en: Music
sr_RS: Музика

[ctx: #3]
en: Videos
sr_RS: Филмови

[ctx: #4]
en: TV-Guide
sr_RS: ТВ водич

[ctx: #5]
en: Settings
sr_RS: Поставке

[ctx: #7]
en: File manager
sr_RS: Упр. датотекама

[ctx: #8]
en: Weather
sr_RS: Време

[ctx: #9]
en: Kodi media center
sr_RS: Kodi медија центар

[ctx: #11]
en: Monday
sr_RS: Понедељак

[ctx: #12]
en: Tuesday
sr_RS: Уторак

[ctx: #13]
en: Wednesday
sr_RS: Среда

[ctx: #14]
en: Thursday
sr_RS: Четвртак

[ctx: #15]
en: Friday
sr_RS: Петак

[ctx: #16]
en: Saturday
sr_RS: Субота

[ctx: #17]
en: Sunday
sr_RS: Недеља

[ctx: #21]
en: January
sr_RS: јануар

[ctx: #22]
en: February
sr_RS: фебруар

[ctx: #23]
en: March
sr_RS: март

[ctx: #24]
en: April
sr_RS: април

[ctx: #25]
en: May
sr_RS: мај

[ctx: #26]
en: June
sr_RS: јун

[ctx: #27]
en: July
sr_RS: јул

[ctx: #28]
en: August
sr_RS: август

[ctx: #29]
en: September
sr_RS: септембар

[ctx: #30]
en: October
sr_RS: октобар

[ctx: #31]
en: November
sr_RS: новембар

[ctx: #32]
en: December
sr_RS: децембар

[ctx: #41]
en: Mon
sr_RS: пон

[ctx: #42]
en: Tue
sr_RS: уто

[ctx: #43]
en: Wed
sr_RS: сре

[ctx: #44]
en: Thu
sr_RS: чет

[ctx: #45]
en: Fri
sr_RS: пет

[ctx: #46]
en: Sat
sr_RS: суб

[ctx: #47]
en: Sun
sr_RS: нед

[ctx: #51]
en: Jan
sr_RS: јан

[ctx: #52]
en: Feb
sr_RS: феб

[ctx: #53]
en: Mar
sr_RS: мар

[ctx: #54]
en: Apr
sr_RS: апр

[ctx: #55]
en: May
sr_RS: мај

[ctx: #56]
en: Jun
sr_RS: јун

[ctx: #57]
en: Jul
sr_RS: јул

[ctx: #58]
en: Aug
sr_RS: авг

[ctx: #59]
en: Sep
sr_RS: сеп

[ctx: #60]
en: Oct
sr_RS: окт

[ctx: #61]
en: Nov
sr_RS: нов

[ctx: #62]
en: Dec
sr_RS: дец

[ctx: #83]
en: W
sr_RS: У реду

[ctx: #98]
en: View: Auto
sr_RS: Приказ: Аутом.

[ctx: #99]
en: View: Auto big
sr_RS: Приказ: Аутом. велико

[ctx: #100]
en: View: Icons
sr_RS: Приказ: Иконе

[ctx: #101]
en: View: List
sr_RS: Приказ: Списак

[ctx: #102]
en: Scan
sr_RS: Анализирај

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
sr_RS: Сложи по: Имену

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
sr_RS: Сложи по: Датуму

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
sr_RS: Сложи по: Вели.

[ctx: #106]
en: No
sr_RS: Не

[ctx: #107]
en: Yes
sr_RS: Да

[ctx: #108]
en: Slideshow
sr_RS: Репрод. слајдова

[ctx: #109]
en: Create thumbs
sr_RS: Направи омоте

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
sr_RS: Направи сличице

[ctx: #111]
en: Shortcuts
sr_RS: Пречице

[ctx: #112]
en: Paused
sr_RS: Паузирано

[ctx: #115]
en: Copy
sr_RS: Копирај

[ctx: #116]
en: Move
sr_RS: Премести

[ctx: #117]
en: Delete
sr_RS: Избриши

[ctx: #118]
en: Rename
sr_RS: Преименуј

[ctx: #119]
en: New folder
sr_RS: Нова фасцикла

[ctx: #120]
en: Confirm file copy
sr_RS: Потврдите копирање

[ctx: #121]
en: Confirm file move
sr_RS: Потврдите премештање

[ctx: #123]
en: Copy these files?
sr_RS: Копирање ових датотека?

[ctx: #124]
en: Move these files?
sr_RS: Премештање ових датотека?

[ctx: #125]
en: Delete these files? - Deleting files cannot be undone!
sr_RS: Брисање ових датотека? - Након брисања, датотеке није могуће повратити!

[ctx: #126]
en: Status
sr_RS: Стање

[ctx: #127]
en: Objects
sr_RS: Објеката

[ctx: #128]
en: General
sr_RS: Опште

[ctx: #129]
en: Slideshow
sr_RS: Пројекција слајдова

[ctx: #130]
en: System info
sr_RS: Подаци о систему

[ctx: #131]
en: Display
sr_RS: Приказ

[ctx: #132]
en: Albums
sr_RS: Албуми

[ctx: #133]
en: Artists
sr_RS: Извођачи

[ctx: #134]
en: Songs
sr_RS: Нумере

[ctx: #135]
en: Genres
sr_RS: Жанрови

[ctx: #136]
en: Playlists
sr_RS: Спискови за репро.

[ctx: #137]
en: Search
sr_RS: Претражи

[ctx: #138]
en: System Information
sr_RS: Подаци о систему

[ctx: #139]
en: Temperatures:
sr_RS: Температуре:

[ctx: #140]
en: CPU:
sr_RS: Централног процесора:

[ctx: #141]
en: GPU:
sr_RS: Графичког процесора:

[ctx: #142]
en: Time:
sr_RS: Време:

[ctx: #143]
en: Current:
sr_RS: Тренутно:

[ctx: #144]
en: Build:
sr_RS: Издање:

[ctx: #145]
en: Network:
sr_RS: Мрежа:

[ctx: #146]
en: Type:
sr_RS: Тип:

[ctx: #147]
en: Static
sr_RS: Статички

[ctx: #149]
en: MAC address
sr_RS: MAC адреса

[ctx: #150]
en: IP address
sr_RS: IP адреса

[ctx: #151]
en: Link:
sr_RS: Веза:

[ctx: #152]
en: Half duplex
sr_RS: Полу дуплекс

[ctx: #153]
en: Full duplex
sr_RS: Пуни дуплекс

[ctx: #154]
en: Storage
sr_RS: Складишта

[ctx: #155]
en: Drive
sr_RS: Уређај

[ctx: #156]
en: Free
sr_RS: Слободно

[ctx: #157]
en: Video
sr_RS: Видео

[ctx: #158]
en: Free memory
sr_RS: Слободна меморија

[ctx: #159]
en: No link
sr_RS: није успостављена

[ctx: #160]
en: Free
sr_RS: слободно

[ctx: #161]
en: Unavailable
sr_RS: Недоступно

[ctx: #162]
en: Tray open
sr_RS: Врата отворена

[ctx: #163]
en: Reading
sr_RS: Читање

[ctx: #164]
en: No disc
sr_RS: Диск није уметнут

[ctx: #165]
en: Disc present
sr_RS: Диск је препознат

[ctx: #166]
en: Skin
sr_RS: Маска

[ctx: #169]
en: Resolution
sr_RS: Резолуција

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate to match video
sr_RS: Прилагоди брзину освежавања монитору

[ctx: #172]
en: Release date
sr_RS: Датум издавања

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
sr_RS: Прикажи 4:3 видео материјал као

[ctx: #175]
en: Moods
sr_RS: Расположења

[ctx: #176]
en: Styles
sr_RS: Стилови

[ctx: #179]
en: Song
sr_RS: Песма

[ctx: #180]
en: Duration
sr_RS: Трајање

[ctx: #181]
en: Select album
sr_RS: Изаберите албум

[ctx: #182]
en: Tracks
sr_RS: Нумере

[ctx: #183]
en: Review
sr_RS: Преглед

[ctx: #184]
en: Refresh
sr_RS: Освежи

[ctx: #185]
en: Searching album
sr_RS: Претраживање албума

[ctx: #186]
en: OK
sr_RS: У реду

[ctx: #187]
en: No albums found!
sr_RS: Ни један албум није пронађен!

[ctx: #188]
en: Select all
sr_RS: Изабери све

[ctx: #189]
en: Scanning media info
sr_RS: Анализирање информација

[ctx: #190]
en: Save
sr_RS: Сачувај

[ctx: #191]
en: Shuffle
sr_RS: Насумично

[ctx: #192]
en: Clear
sr_RS: Поништи

[ctx: #193]
en: Scan
sr_RS: Анализирај

[ctx: #194]
en: Searching...
sr_RS: Претраживање...

[ctx: #195]
en: No info found!
sr_RS: Нису пронађене информације!

[ctx: #196]
en: Select movie:
sr_RS: Изаберите филм:

[ctx: #197]
en: Querying %s info
sr_RS: Захтевање података о %s

[ctx: #198]
en: Loading movie details
sr_RS: Учитавање података о филму

[ctx: #203]
en: Plot outline
sr_RS: Кратак опис

[ctx: #205]
en: Votes
sr_RS: Гласова

[ctx: #206]
en: Cast
sr_RS: Улоге

[ctx: #207]
en: Plot
sr_RS: Опис

[ctx: #208]
en: Play
sr_RS: Репродукуј

[ctx: #209]
en: Next
sr_RS: Следеће

[ctx: #210]
en: Previous
sr_RS: Претходно

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
sr_RS: Прилагодите корисничко окружење...

[ctx: #214]
en: Video calibration...
sr_RS: Калибрација слике...

[ctx: #215]
en: Soften
sr_RS: Омекшано

[ctx: #216]
en: Zoom amount
sr_RS: Ниво увећања

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
sr_RS: Однос пикселизације

[ctx: #218]
en: DVD drive
sr_RS: DVD уређај

[ctx: #219]
en: Please insert disc
sr_RS: Молимо, уметните диск

[ctx: #220]
en: Remote share
sr_RS: Даљинско дељење

[ctx: #221]
en: Network is not connected
sr_RS: Мрежа није повезана

[ctx: #222]
en: Cancel
sr_RS: Откажи

[ctx: #224]
en: Speed
sr_RS: Брзина

[ctx: #226]
en: Test patterns...
sr_RS: Испробај шаблон...

[ctx: #227]
en: Lookup audio CD track names from freedb.org
sr_RS: Потражи имена нумера, музичког CD-а, на freedb.org

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
sr_RS: Измешај списак при учитавању

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
sr_RS: Време успорења HDD-а

[ctx: #230]
en: Video filters
sr_RS: Видео филтери

[ctx: #231]
en: None
sr_RS: Ништа

[ctx: #232]
en: Point
sr_RS: Тачка

[ctx: #233]
en: Linear
sr_RS: Линеарно

[ctx: #234]
en: Anisotropic
sr_RS: Анизотропија

[ctx: #237]
en: Minification
sr_RS: Умањење

[ctx: #238]
en: Magnification
sr_RS: Увеличање

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
sr_RS: Поништи списак по завршетку

[ctx: #247]
en: Scripts
sr_RS: Скрипте

[ctx: #248]
en: Language
sr_RS: Језик

[ctx: #249]
en: Music
sr_RS: Музика

[ctx: #251]
en: Select destination directory
sr_RS: Изаберите одредишну фасциклу

[ctx: #253]
en: Number of channels
sr_RS: Број канала

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
sr_RS: Преузимање CD информација

[ctx: #257]
en: Error
sr_RS: Грешка

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
sr_RS: Омогући читање ознака

[ctx: #259]
en: Opening
sr_RS: Отварање

[ctx: #260]
en: Shoutcast
sr_RS: Интернет радио

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
sr_RS: Чекање на почетак...

[ctx: #262]
en: Scripts output
sr_RS: Излазне скрипте

[ctx: #263]
en: Allow control of Kodi via HTTP
sr_RS: Дозволи контролу Kodi апликације путем HTTP протокола

[ctx: #264]
en: Record
sr_RS: Сними

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
sr_RS: Заустави сним.

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
sr_RS: Сложи по: Нумери

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
sr_RS: Сложи по: Времену

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
sr_RS: Сложи по: Наслову

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
sr_RS: Сложи по: Извођачу

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
sr_RS: Сложи по: Албуму

[ctx: #271]
en: Top 100
sr_RS: Најбољих 100

[ctx: #272]
en: Top-Left overscan compensation
sr_RS: Горња лева ивица екрана

[ctx: #273]
en: Bottom-Right overscan compensation
sr_RS: Доња десна ивица екрана

[ctx: #274]
en: Subtitle positioning
sr_RS: Позиционирање титла

[ctx: #275]
en: Pixel ratio adjustment
sr_RS: Прилагођавање односа страна

[ctx: #276]
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
sr_RS: Померајте стрелицу како бисте променили величину екрана

[ctx: #277]
en: Adjust the bar to change the subtitles position
sr_RS: Померајте линију како бисте променили позицију титлова

[ctx: #278]
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
sr_RS: Обликујте правоугаоник тако да добијете савршени квадрат

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
sr_RS: Није могуће учитати поставке

[ctx: #280]
en: Using default settings
sr_RS: Коришћење подразумеваних поставки

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
sr_RS: Молимо, проверите XML датотеке

[ctx: #282]
en: Found %i items
sr_RS: Пронађено %i ставки

[ctx: #283]
en: Search results
sr_RS: Резултати претраге

[ctx: #284]
en: No results found
sr_RS: Без резултата

[ctx: #287]
en: Subtitles
sr_RS: Титлови

[ctx: #288]
en: Font
sr_RS: Слова

[ctx: #289]
en: Size
sr_RS: Велич.

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
sr_RS: Динамички опсег компресије

[ctx: #291]
en: Video
sr_RS: Видео

[ctx: #292]
en: Audio
sr_RS: Звук

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
sr_RS: Потражи титлове

[ctx: #294]
en: Create bookmark
sr_RS: Направи обележ.

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
sr_RS: Поништи обележ.

[ctx: #297]
en: Audio offset
sr_RS: Померај звука у времену

[ctx: #298]
en: Bookmarks
sr_RS: Обележивачи

[ctx: #303]
en: Delay
sr_RS: Кашњење

[ctx: #304]
en: Language
sr_RS: Језик

[ctx: #305]
en: Enabled
sr_RS: Омогућено

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
sr_RS: Нестандардни

[ctx: #312]
en: (0=auto)
sr_RS: (0=аутом.)

[ctx: #313]
en: Cleaning database
sr_RS: Чишћење базе

[ctx: #314]
en: Preparing...
sr_RS: Припремање...

[ctx: #315]
en: Database error
sr_RS: Грешка базе података

[ctx: #316]
en: Searching songs...
sr_RS: Претраживање песама...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
sr_RS: База података је успешно очишћена

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
sr_RS: Чишћење песама...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
sr_RS: Грешка чишћења песама

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
sr_RS: Чишћење извођача...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
sr_RS: Грешка чишћења извођача

[ctx: #322]
en: Cleaning genres...
sr_RS: Чишћење жанрова...

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres
sr_RS: Грешка чишћења жанрова

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
sr_RS: Чишћење путања...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
sr_RS: Грешка чишћења путања

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
sr_RS: Чишћење албума...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
sr_RS: Грешка чишћења албума

[ctx: #328]
en: Writing changes...
sr_RS: Уписивање промена...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
sr_RS: Грешка уписивања промена

[ctx: #330]
en: This may take some time...
sr_RS: Ово може потрајати неко време...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
sr_RS: Компримовање базе података...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
sr_RS: Грешка компримовања базе података

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
sr_RS: Желите ли заиста да очистите библиотеку?

[ctx: #334]
en: Clean library...
sr_RS: Чишћење библиотеке...

[ctx: #335]
en: Start
sr_RS: Покрени

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
sr_RS: Конверзија брзине сличица

[ctx: #338]
en: Fixed
sr_RS: Брзо

[ctx: #340]
en: Various artists
sr_RS: Различити извођачи

[ctx: #341]
en: Play disc
sr_RS: Репродукуј диск

[ctx: #342]
en: Movies
sr_RS: Филмови

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
sr_RS: Прилагоди брзину сличица

[ctx: #344]
en: Actors
sr_RS: Глумци

[ctx: #345]
en: Year
sr_RS: Година

[ctx: #350]
en: Programs
sr_RS: Програми

[ctx: #351]
en: Off
sr_RS: Искљ.

[ctx: #352]
en: Dim
sr_RS: Затамни

[ctx: #353]
en: Black
sr_RS: Црно

[ctx: #354]
en: Matrix trails
sr_RS: Matrix трагови

[ctx: #355]
en: Screensaver time
sr_RS: Време покретања чувара екрана

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
sr_RS: Режим чувара екрана

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
sr_RS: Функционисање тајмера искључивања

[ctx: #358]
en: All albums
sr_RS: Сви албуми

[ctx: #359]
en: Recently added albums
sr_RS: Недавно додати албуми

[ctx: #360]
en: Screensaver
sr_RS: Чувар екрана

[ctx: #361]
en: R. Slideshow
sr_RS: Насум. реп. слај.

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
sr_RS: Ниво затамљења чувара екрана

[ctx: #363]
en: Sort by: File
sr_RS: Сложи по: Дато.

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
sr_RS: Сложи по: Имену

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
sr_RS: Сложи по: Години

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
sr_RS: Сложи по: Популарности

[ctx: #369]
en: Title
sr_RS: Назив

[ctx: #370]
en: Thunderstorms
sr_RS: грмљавина

[ctx: #371]
en: Partly
sr_RS: делимично

[ctx: #372]
en: Mostly
sr_RS: углавном

[ctx: #373]
en: Sunny
sr_RS: сунчано

[ctx: #374]
en: Cloudy
sr_RS: облачно

[ctx: #375]
en: Snow
sr_RS: снег

[ctx: #376]
en: Rain
sr_RS: киша

[ctx: #377]
en: Light
sr_RS: слаб(а)

[ctx: #378]
en: AM
sr_RS: ујутро

[ctx: #379]
en: PM
sr_RS: поподне

[ctx: #380]
en: Showers
sr_RS: пљускови

[ctx: #381]
en: Few
sr_RS: неколико

[ctx: #382]
en: Scattered
sr_RS: местимично

[ctx: #383]
en: Wind
sr_RS: ветровито

[ctx: #384]
en: Strong
sr_RS: изузетно

[ctx: #385]
en: Fair
sr_RS: умерено

[ctx: #386]
en: Clear
sr_RS: ведро

[ctx: #387]
en: Clouds
sr_RS: облачно

[ctx: #388]
en: Early
sr_RS: рани

[ctx: #389]
en: Shower
sr_RS: пљусак

[ctx: #390]
en: Flurries
sr_RS: Суснежица

[ctx: #391]
en: Low
sr_RS: низак

[ctx: #392]
en: Medium
sr_RS: умерен

[ctx: #393]
en: High
sr_RS: висок

[ctx: #394]
en: Fog
sr_RS: магла

[ctx: #395]
en: Haze
sr_RS: измаглица

[ctx: #396]
en: Select location
sr_RS: Избор локације

[ctx: #397]
en: Refresh time
sr_RS: Учесталост освежавања

[ctx: #398]
en: Temperature units
sr_RS: Јединице за температуру

[ctx: #399]
en: Speed units
sr_RS: Јединице за брзину

[ctx: #400]
en: Weather
sr_RS: Време

[ctx: #401]
en: Temp
sr_RS: Темпер.

[ctx: #402]
en: Feels like
sr_RS: Као да је

[ctx: #403]
en: UV index
sr_RS: UV индекс

[ctx: #404]
en: Wind
sr_RS: Ветар

[ctx: #405]
en: Dew point
sr_RS: Тачка росе

[ctx: #406]
en: Humidity
sr_RS: Влажност

[ctx: #409]
en: Defaults
sr_RS: Подразумевано

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
sr_RS: Приступање услузи врем. прогнозе

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
sr_RS: Преузимање прогнозе за:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
sr_RS: Није могуће преузети податке о прогнози

[ctx: #413]
en: Manual
sr_RS: Ручно

[ctx: #414]
en: No review for this album
sr_RS: Не постоји рецензија за овај албум

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
sr_RS: Преузимање...

[ctx: #416]
en: Not available
sr_RS: Није доступно

[ctx: #417]
en: View: Big icons
sr_RS: Приказ: Велике иконе

[ctx: #418]
en: Low
sr_RS: Мин.

[ctx: #419]
en: High
sr_RS: Макс.

[ctx: #422]
en: Delete album info
sr_RS: Избриши податке о албуму

[ctx: #423]
en: Delete CD information
sr_RS: Избриши CD податке

[ctx: #424]
en: Select
sr_RS: Изабери

[ctx: #425]
en: No album information found
sr_RS: Нису пронађени подаци о албуму

[ctx: #426]
en: No CD information found
sr_RS: Нису пронађени CD подаци

[ctx: #427]
en: Disc
sr_RS: Диск

[ctx: #428]
en: Insert correct CD/DVD
sr_RS: Уметните исправан CD/DVD

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
sr_RS: Молимо, уметните следећи CD/DVD

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
sr_RS: Сложи по: DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
sr_RS: Без кеша

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
sr_RS: Уклони филм из библиотеке

[ctx: #433]
en: Really remove '%s'?
sr_RS: Заиста желите да уклоните „%s“?

[ctx: #437]
en: Removable disk
sr_RS: Преносиви диск

[ctx: #438]
en: Opening file
sr_RS: Отварање датотеке

[ctx: #439]
en: Cache
sr_RS: Кеш

[ctx: #442]
en: Local network
sr_RS: Локална мрежа

[ctx: #443]
en: Internet
sr_RS: Интернет

[ctx: #444]
en: Video
sr_RS: Видео

[ctx: #445]
en: Audio
sr_RS: Звук

[ctx: #447]
en: Autorun media
sr_RS: Аутоматска репрод. медија

[ctx: #449]
en: Enabled
sr_RS: Омогућено

[ctx: #450]
en: Columns
sr_RS: Колоне

[ctx: #451]
en: Row 1 address
sr_RS: 1. ред адресе

[ctx: #452]
en: Row 2 address
sr_RS: 2. ред адресе

[ctx: #453]
en: Row 3 address
sr_RS: 3. ред адресе

[ctx: #454]
en: Row 4 address
sr_RS: 4. ред адресе

[ctx: #455]
en: Rows
sr_RS: Редови

[ctx: #456]
en: Mode
sr_RS: Режим

[ctx: #457]
en: Switch view
sr_RS: Промени приказ

[ctx: #459]
en: Subs
sr_RS: Титлови

[ctx: #460]
en: Audio stream
sr_RS: Звучни запис

[ctx: #461]
en: [active]
sr_RS: [активно]

[ctx: #462]
en: Subtitle
sr_RS: Титл

[ctx: #463]
en: Backlight
sr_RS: Позадинско осветљење

[ctx: #464]
en: Brightness
sr_RS: Светлина

[ctx: #465]
en: Contrast
sr_RS: Контраст

[ctx: #466]
en: Gamma
sr_RS: Опсег боје

[ctx: #467]
en: Type
sr_RS: Тип

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
sr_RS: Померајте линију да бисте променили OSD позицију

[ctx: #469]
en: OSD position
sr_RS: OSD позиција

[ctx: #470]
en: Credits
sr_RS: Заслуге

[ctx: #474]
en: Off
sr_RS: Искљ.

[ctx: #475]
en: Music only
sr_RS: Само музика

[ctx: #476]
en: Music & video
sr_RS: Музика и видео

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
sr_RS: Није могуће учитати списак за репродукцију

[ctx: #479]
en: Skin & language
sr_RS: Маска и језик

[ctx: #480]
en: Appearance
sr_RS: Приказивање

[ctx: #481]
en: Audio options
sr_RS: Опције звука

[ctx: #482]
en: About Kodi
sr_RS: О систему Kodi

[ctx: #485]
en: Delete album
sr_RS: Избриши албум

[ctx: #486]
en: Repeat
sr_RS: Понови

[ctx: #487]
en: Repeat one
sr_RS: Понови једном

[ctx: #488]
en: Repeat folder
sr_RS: Понови фасциклу

[ctx: #489]
en: Play the next song automatically
sr_RS: Аутоматски репродукуј следећу песму

[ctx: #491]
en: - Use big icons
sr_RS: - Користи велике иконе

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
sr_RS: Промени величину за VobSubs

[ctx: #493]
en: Advanced options (Experts Only!)
sr_RS: Напредне опције (само за стручњаке!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
sr_RS: Свеобухватан звучни слободан простор

[ctx: #495]
en: Upsample videos to GUI resolution
sr_RS: Поистовети видео и GUI резолуцију

[ctx: #496]
en: Calibration
sr_RS: Калибрација

[ctx: #497]
en: Show file extensions
sr_RS: Прикажи типове датотека

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
sr_RS: Сложи по: Типу

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
sr_RS: Није могуће повезивање и претрага мрежне услуге

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
sr_RS: Неуспешно преузимање података о албуму

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
sr_RS: Тражење назива албума...

[ctx: #502]
en: Open
sr_RS: Отвори

[ctx: #503]
en: Busy
sr_RS: Заузето

[ctx: #504]
en: Empty
sr_RS: Празно

[ctx: #505]
en: Loading media info from files...
sr_RS: Учитавање података о медију из датотека...

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
sr_RS: Сложи по: Употреби

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
sr_RS: Омогући промену режима видеа

[ctx: #512]
en: Startup window
sr_RS: Стартни екран

[ctx: #513]
en: Home window
sr_RS: Почетни екран

[ctx: #514]
en: Manual settings
sr_RS: Ручне поставке

[ctx: #515]
en: Genre
sr_RS: Жанр

[ctx: #517]
en: Recently played albums
sr_RS: Недавно репродуковани албуми

[ctx: #518]
en: Launch
sr_RS: Покрени

[ctx: #519]
en: Launch in...
sr_RS: Покрени у...

[ctx: #521]
en: Compilations
sr_RS: Компилације

[ctx: #522]
en: Remove source
sr_RS: Уклони извор

[ctx: #523]
en: Switch media
sr_RS: Промени медиј

[ctx: #524]
en: Select playlist
sr_RS: Изаберите списак за репродукцију

[ctx: #525]
en: New playlist...
sr_RS: Нови списак за репродукцију...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
sr_RS: Додај у списак за репродукцију

[ctx: #527]
en: Manually add to library
sr_RS: Ручно додајте у библиотеку

[ctx: #528]
en: Enter title
sr_RS: Унесите наслов

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
sr_RS: Грешка: Дуплиран наслов

[ctx: #530]
en: Select genre
sr_RS: Изаберите жанр

[ctx: #531]
en: New genre
sr_RS: Нови жанр

[ctx: #532]
en: Manual addition
sr_RS: Ручно додавање

[ctx: #533]
en: Enter genre
sr_RS: Унесите жанр

[ctx: #534]
en: View: %s
sr_RS: Приказ: %s

[ctx: #535]
en: List
sr_RS: Списак

[ctx: #536]
en: Icons
sr_RS: Иконе

[ctx: #537]
en: Big list
sr_RS: Вел. спис.

[ctx: #538]
en: Big icons
sr_RS: Вел. иконе

[ctx: #539]
en: Wide
sr_RS: Широки

[ctx: #540]
en: Big wide
sr_RS: Веома широки

[ctx: #541]
en: Album icons
sr_RS: Иконе албума

[ctx: #542]
en: DVD icons
sr_RS: DVD иконе

[ctx: #544]
en: Media info
sr_RS: Подаци о медију

[ctx: #545]
en: Audio output device
sr_RS: Звучни излазни уређај

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
sr_RS: Пролазни излазни уређај

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
sr_RS: Овај извођач нема попуњену биографију

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
sr_RS: Претвори вишеканални звук у стерео

[ctx: #550]
en: Sort by: %s
sr_RS: Сложи по: %s

[ctx: #551]
en: Name
sr_RS: Име

[ctx: #552]
en: Date
sr_RS: Датум

[ctx: #553]
en: Size
sr_RS: Велич.

[ctx: #554]
en: Track
sr_RS: Нумера

[ctx: #555]
en: Time
sr_RS: Трајање

[ctx: #556]
en: Title
sr_RS: Наслов

[ctx: #557]
en: Artist
sr_RS: Извођач

[ctx: #558]
en: Album
sr_RS: Албум

[ctx: #559]
en: Playlist
sr_RS: Списак за реп.

[ctx: #561]
en: File
sr_RS: Датоте.

[ctx: #562]
en: Year
sr_RS: Година

[ctx: #563]
en: Rating
sr_RS: Оцена

[ctx: #564]
en: Type
sr_RS: Тип

[ctx: #565]
en: Usage
sr_RS: Кориш.

[ctx: #566]
en: Album artist
sr_RS: Извођач на албуму

[ctx: #567]
en: Play count
sr_RS: Број репродукција

[ctx: #568]
en: Last played
sr_RS: Последња репродукција

[ctx: #569]
en: Comment
sr_RS: Коментар

[ctx: #570]
en: Date added
sr_RS: Датум додавања

[ctx: #571]
en: Default
sr_RS: Подразумевано

[ctx: #572]
en: Studio
sr_RS: Студио

[ctx: #573]
en: Path
sr_RS: Путања

[ctx: #574]
en: Country
sr_RS: Држава

[ctx: #580]
en: Sort direction
sr_RS: Смер слагања

[ctx: #581]
en: Sort method
sr_RS: Начин слагања

[ctx: #582]
en: View mode
sr_RS: Режим приказа

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
sr_RS: Запамти приказе различитих фасцикли

[ctx: #584]
en: Ascending
sr_RS: Узлазно

[ctx: #585]
en: Descending
sr_RS: Силазно

[ctx: #586]
en: Edit playlist
sr_RS: Уреди списак за реп.

[ctx: #587]
en: Filter
sr_RS: Филтер

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
sr_RS: Откажи режим журке

[ctx: #589]
en: Party mode
sr_RS: Режим журке

[ctx: #590]
en: Random
sr_RS: Насумично

[ctx: #591]
en: Off
sr_RS: Искљ.

[ctx: #592]
en: One
sr_RS: Једном

[ctx: #593]
en: All
sr_RS: Све

[ctx: #594]
en: Off
sr_RS: Искљ.

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
sr_RS: Понови: Искљ.

[ctx: #596]
en: Repeat: One
sr_RS: Понови: Једном

[ctx: #597]
en: Repeat: All
sr_RS: Понови: Све

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
sr_RS: Рипуј музички CD

[ctx: #601]
en: Medium
sr_RS: Средње

[ctx: #602]
en: Standard
sr_RS: Уобичајено

[ctx: #603]
en: Extreme
sr_RS: Екстремно

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
sr_RS: Непроменљива брзина

[ctx: #605]
en: Ripping...
sr_RS: Риповање...

[ctx: #607]
en: To:
sr_RS: За:

[ctx: #608]
en: Could not rip CD or track
sr_RS: Није могуће риповати CD или нумеру

[ctx: #609]
en: CDDARipPath is not set.
sr_RS: CDDARipPath није постављен.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
sr_RS: Рипуј музичку нумеру

[ctx: #611]
en: Enter number
sr_RS: Унесите број

[ctx: #620]
en: Audio CDs
sr_RS: Музички CD-ови

[ctx: #621]
en: Encoder
sr_RS: Кодер

[ctx: #622]
en: Quality
sr_RS: Квалитет

[ctx: #623]
en: Bitrate
sr_RS: Брзина протока

[ctx: #624]
en: Include track number
sr_RS: Укључи број нумере

[ctx: #625]
en: All songs of
sr_RS: Све песме од

[ctx: #629]
en: View mode
sr_RS: Режим приказа

[ctx: #630]
en: Normal
sr_RS: Нормалан

[ctx: #631]
en: Zoom
sr_RS: Увеличан

[ctx: #632]
en: Stretch 4:3
sr_RS: Развучено 4:3

[ctx: #633]
en: Wide Zoom
sr_RS: Развучено 14:9

[ctx: #634]
en: Stretch 16:9
sr_RS: Развучено 16:9

[ctx: #635]
en: Original Size
sr_RS: Првобитна величина

[ctx: #636]
en: Custom
sr_RS: Прилагођено

[ctx: #639]
en: Use track levels
sr_RS: Користи на нивоу нумере

[ctx: #640]
en: Use album levels
sr_RS: Користи на нивоу албума

[ctx: #644]
en: Crop black bars
sr_RS: Исеци црне траке

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
sr_RS: Потребно је распакивање велике датотеке. Наставити?

[ctx: #646]
en: Remove from library
sr_RS: Уклони из библиотеке

[ctx: #647]
en: Export video library
sr_RS: Извези библиотеку филмова

[ctx: #648]
en: Import video library
sr_RS: Увези библиотеку филмова

[ctx: #649]
en: Importing
sr_RS: Увоз је у току

[ctx: #650]
en: Exporting
sr_RS: Извоз је у току

[ctx: #651]
en: Browse for library
sr_RS: Потражи библиотеку

[ctx: #652]
en: Years
sr_RS: Година

[ctx: #653]
en: Update library
sr_RS: Ажурирај библиотеку

[ctx: #654]
en: Show debug info
sr_RS: Прикажи под. о укла. грешака

[ctx: #655]
en: Browse for executable
sr_RS: Потражи извршне датотеке

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
sr_RS: Потражи списак за репродукцију

[ctx: #657]
en: Browse for folder
sr_RS: Потражи фасциклу

[ctx: #658]
en: Song information
sr_RS: Подаци о песми

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
sr_RS: Нелинеарно истезање

[ctx: #660]
en: Volume amplification
sr_RS: Појачавање звука

[ctx: #661]
en: Choose export folder
sr_RS: Изаберите излазну фасциклу

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
sr_RS: Ова датотека више није доступна.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
sr_RS: Желите ли ово да уклоните из библиотеке?

[ctx: #664]
en: Browse for Script
sr_RS: Потражи скрипту

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
sr_RS: Чишћење библиотеке

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
sr_RS: Уклањање старих песама из библиотеке

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
sr_RS: Ова путања је већ анализирана

[ctx: #705]
en: Network
sr_RS: Мрежа

[ctx: #708]
en: Use an HTTP proxy server to access the internet
sr_RS: Користи посреднички HTTP сервер за приступ Интернету

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
sr_RS: Интернет протокол (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
sr_RS: Одредили сте неисправан прикључак. Вредност мора бити између 1 и 65535.

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
sr_RS: HTTP посредник

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
sr_RS: Аутоматски (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (Static)
sr_RS: Ручно (статичка)

[ctx: #719]
en: IP address
sr_RS: IP адреса

[ctx: #723]
en: Save & restart
sr_RS: Сачувај и поново покрени

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
sr_RS: Одредили сте неисправну адресу. Вредност мора бити AAA.BBB.CCC.DDD

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
sr_RS: са бројевима између 0 и 255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
sr_RS: Промене нису сачуване. Наставити без чувања?

[ctx: #727]
en: Web server
sr_RS: Web сервер

[ctx: #728]
en: FTP server
sr_RS: FTP сервер

[ctx: #730]
en: Port
sr_RS: Прикључак

[ctx: #732]
en: Save & apply
sr_RS: Сачувај и примени

[ctx: #733]
en: Password
sr_RS: Лозинка

[ctx: #734]
en: No pass
sr_RS: Без лозинке

[ctx: #735]
en: Character set
sr_RS: Скуп знакова

[ctx: #738]
en: Normal
sr_RS: Нормалан

[ctx: #739]
en: Bold
sr_RS: Подебљан

[ctx: #740]
en: Italics
sr_RS: Курзив

[ctx: #741]
en: Bold italics
sr_RS: Подебљани курзив

[ctx: #742]
en: White
sr_RS: Бела

[ctx: #743]
en: Yellow
sr_RS: Жута

[ctx: #744]
en: Files
sr_RS: Датотеке

[ctx: #745]
en: No scanned information for this view
sr_RS: Нема анализираних података за овај приказ

[ctx: #746]
en: Please turn off library mode
sr_RS: Молимо, искључите режим библиотеке

[ctx: #747]
en: Error loading image
sr_RS: Грешка учитавања слике

[ctx: #748]
en: Edit path
sr_RS: Уреди путању

[ctx: #749]
en: Mirror image
sr_RS: Копија слике

[ctx: #750]
en: Are you sure?
sr_RS: Да ли сте сигурни?

[ctx: #751]
en: Removing source
sr_RS: Уклањање извора

[ctx: #754]
en: Add program link
sr_RS: Додај везу ка програму

[ctx: #755]
en: Edit program path
sr_RS: Уреди путању програма

[ctx: #756]
en: Edit program name
sr_RS: Уреди име програма

[ctx: #757]
en: Edit path depth
sr_RS: Уреди дубину путање

[ctx: #759]
en: View: Big list
sr_RS: Приказ: Вел. списак

[ctx: #760]
en: Yellow
sr_RS: Жута

[ctx: #761]
en: White
sr_RS: Бела

[ctx: #762]
en: Blue
sr_RS: Плава

[ctx: #763]
en: Bright green
sr_RS: Светло зелена

[ctx: #764]
en: Yellow green
sr_RS: Жутозелена

[ctx: #765]
en: Cyan
sr_RS: Азурно плава

[ctx: #766]
en: Light grey
sr_RS: Светло сива

[ctx: #767]
en: Grey
sr_RS: Сива

[ctx: #770]
en: Error %i: share not available
sr_RS: Грешка %i: дељење није доступно

[ctx: #772]
en: Audio output
sr_RS: Звучни излаз

[ctx: #773]
en: Seeking
sr_RS: Позиционирање

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
sr_RS: Фасцикла репрод. слајдова

[ctx: #775]
en: Network interface
sr_RS: Мрежни интерфејс

[ctx: #776]
en: Wireless network name (ESSID)
sr_RS: Име бежичне мреже (ESSID)

[ctx: #779]
en: Save and apply network interface settings
sr_RS: Сачувај и примени поставке мрежног интрефејса

[ctx: #780]
en: No encryption
sr_RS: Без заштите

[ctx: #784]
en: Applying network interface settings. Please wait.
sr_RS: Примењивање поставки мрежног интерфејса. Молимо сачекајте.

[ctx: #785]
en: Network interface restarted successfully.
sr_RS: Успешно је обављено поновно покретање мрежног интерфејса.

[ctx: #786]
en: Network interface did not start successfully.
sr_RS: Није успело покретање мрежног интерфејса.

[ctx: #787]
en: Interface disabled
sr_RS: Интерфејс је онемогућен

[ctx: #788]
en: Network interface disabled successfully.
sr_RS: Успешно је онемогућен мрежни интерфејс.

[ctx: #789]
en: Wireless network name (ESSID)
sr_RS: Име бежичне мреже (ESSID)

[ctx: #791]
en: Allow programs on this system to control Kodi
sr_RS: Дозволи програмима на овом систему да управљају Kodi-ом

[ctx: #792]
en: Port
sr_RS: Прикључак

[ctx: #793]
en: Port range
sr_RS: Опсег прикључака

[ctx: #794]
en: Allow programs on other systems to control Kodi
sr_RS: Дозволи програмима са других система да управљају Kodi-ом

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
sr_RS: Иницијално кашњење понављања (ms)

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
sr_RS: Непрекидно кашњење понављања (ms)

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
sr_RS: Максималан број клијената

[ctx: #798]
en: Internet access
sr_RS: Приступ Интернету

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
sr_RS: Унели сте погрешан број прикључка

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
sr_RS: Исправан опсег прикључака је од 1 до 65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
sr_RS: Исправан опсег прикључака је од 1024 до 65535

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
sr_RS: Није могуће повезивање

[ctx: #1002]
en: Kodi was unable to connect to the network location.
sr_RS: Kodi није успео да се повеже на мрежну локацију.

[ctx: #1003]
en: This could be due to the network not being connected.
sr_RS: Разлог овоме може бити да мрежа није повезана.

[ctx: #1004]
en: Would you like to add it anyway?
sr_RS: Да ли и даље желите да је додате?

[ctx: #1006]
en: IP address
sr_RS: IP адреса

[ctx: #1007]
en: Add network location
sr_RS: Додај мрежну локацију

[ctx: #1008]
en: Protocol
sr_RS: Протокол

[ctx: #1009]
en: Server address
sr_RS: Адреса сервера

[ctx: #1010]
en: Server name
sr_RS: Име сервера

[ctx: #1011]
en: Remote path
sr_RS: Удаљена путања

[ctx: #1012]
en: Shared folder
sr_RS: Дељена фасцикла

[ctx: #1013]
en: Port
sr_RS: Прикључак

[ctx: #1014]
en: Username
sr_RS: Корисничко име

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
sr_RS: Потражи мрежни сервер

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
sr_RS: Унесите мрежну адресу сервера

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
sr_RS: Унесите путању на серверу

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
sr_RS: Унесите број прикључка

[ctx: #1019]
en: Enter the username
sr_RS: Унесите корисничко име

[ctx: #1020]
en: Add %s source
sr_RS: Додај %s извор

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
sr_RS: Унесите путање или потражите локације медија.

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media Source.
sr_RS: Унесите име за овај извор медија.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
sr_RS: Потражи ново дељење

[ctx: #1024]
en: Browse
sr_RS: Потражи

[ctx: #1025]
en: Could not retrieve directory information.
sr_RS: Није могуће преузети податке директоријума.

[ctx: #1026]
en: Add source
sr_RS: Додај извор

[ctx: #1027]
en: Edit source
sr_RS: Уреди извор

[ctx: #1028]
en: Edit %s source
sr_RS: Уреди %s извор

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
sr_RS: Унеси нову ознаку

[ctx: #1030]
en: Browse for image
sr_RS: Потражи слику

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
sr_RS: Потражи фасциклу са сликама

[ctx: #1032]
en: Add network location...
sr_RS: Додај мрежну локацију...

[ctx: #1033]
en: Browse for file
sr_RS: Потражи датотеку

[ctx: #1034]
en: Submenu
sr_RS: Подмени

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
sr_RS: Омогући тастере подменија

[ctx: #1036]
en: Favourites
sr_RS: Омиљено

[ctx: #1037]
en: Video Add-ons
sr_RS: Додаци за видео

[ctx: #1038]
en: Music Add-ons
sr_RS: Додаци за музику

[ctx: #1039]
en: Picture Add-ons
sr_RS: Додаци за слику

[ctx: #1040]
en: Loading directory
sr_RS: Учитавање директоријума

[ctx: #1041]
en: Retrieved %i items
sr_RS: Примљено %i ставки

[ctx: #1042]
en: Retrieved %i of %i items
sr_RS: Примљено %i од %i ставки

[ctx: #1043]
en: Program Add-ons
sr_RS: Додаци за програм

[ctx: #1045]
en: Add-on settings
sr_RS: Поставке додатка

[ctx: #1046]
en: Access points
sr_RS: Приступна тачка

[ctx: #1047]
en: Other...
sr_RS: Остало...

[ctx: #1048]
en: Username
sr_RS: Корисничко име

[ctx: #1049]
en: Script settings
sr_RS: Поставке скрипте

[ctx: #1050]
en: Singles
sr_RS: Појединачни

[ctx: #1051]
en: Enter web address
sr_RS: Унесите интернет адресу

[ctx: #1200]
en: SMB client
sr_RS: SMB клијент

[ctx: #1202]
en: Workgroup
sr_RS: Радна група

[ctx: #1203]
en: Default username
sr_RS: Подразумевано корисничко име

[ctx: #1204]
en: Default password
sr_RS: Подразумевана лозинка

[ctx: #1207]
en: WINS server
sr_RS: WINS сервер

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
sr_RS: Подигни SMB дељења

[ctx: #1210]
en: Remove
sr_RS: Уклони

[ctx: #1211]
en: Music
sr_RS: Музика

[ctx: #1212]
en: Video
sr_RS: Филмови

[ctx: #1213]
en: Pictures
sr_RS: Слике

[ctx: #1214]
en: Files
sr_RS: Датотеке

[ctx: #1215]
en: Music & video
sr_RS: Музика и филмови

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
sr_RS: Музика и слике

[ctx: #1217]
en: Music & files
sr_RS: Музика и датотеке

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
sr_RS: Филмови и слике

[ctx: #1219]
en: Video & files
sr_RS: Филмови и датотеке

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
sr_RS: Слике и датотеке

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
sr_RS: Музика, филмови и слике

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
sr_RS: Музика, филмови, слике и датотеке

[ctx: #1223]
en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
sr_RS: Датотеке, музика и филмови

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
sr_RS: Датотеке, слике и музика

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
sr_RS: Датотеке, слике и филмови

[ctx: #1229]
en: Music & programs
sr_RS: Музика и програми

[ctx: #1230]
en: Video & programs
sr_RS: Филмови и програми

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
sr_RS: Слике и програми

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
sr_RS: Музика, филмови, слике и програми

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
sr_RS: Програми, филмови и музика

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
sr_RS: Програми, слике и музика

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
sr_RS: Програми, слике и филмови

[ctx: #1260]
en: Announce these services to other systems via Zeroconf
sr_RS: Огласи ове услуге осталим системима путем Zeroconf

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
sr_RS: Прилагођен звучни уређај

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
sr_RS: Прилагођен пролазни уређај

[ctx: #1381]
en: Extreme
sr_RS: Екстремно

[ctx: #1390]
en: Settings
sr_RS: Поставке

[ctx: #1396]
en: Drifting
sr_RS: клизаво

[ctx: #1397]
en: and
sr_RS: и

[ctx: #1398]
en: Freezing
sr_RS: поледица

[ctx: #1399]
en: Late
sr_RS: закаснели

[ctx: #1400]
en: Isolated
sr_RS: изоловани

[ctx: #1401]
en: Thundershowers
sr_RS: пљускови са грмљавином

[ctx: #1402]
en: Thunder
sr_RS: грмљавина

[ctx: #1403]
en: Sun
sr_RS: сунчано

[ctx: #1404]
en: Heavy
sr_RS: јак(а)

[ctx: #1405]
en: in
sr_RS: у

[ctx: #1407]
en: Vicinity
sr_RS: близини

[ctx: #1408]
en: Ice
sr_RS: лед

[ctx: #1409]
en: Crystals
sr_RS: кристали

[ctx: #1410]
en: Calm
sr_RS: благо

[ctx: #1411]
en: with
sr_RS: са

[ctx: #1412]
en: windy
sr_RS: ветровито

[ctx: #1414]
en: Thunderstorm
sr_RS: олуја

[ctx: #1415]
en: Drizzle
sr_RS: ромињање

[ctx: #1416]
en: Foggy
sr_RS: магловито

[ctx: #1417]
en: Grains
sr_RS: град

[ctx: #1418]
en: Thunderstorms
sr_RS: грмљавина

[ctx: #1427]
en: Smoke
sr_RS: Затамни

[ctx: #1439]
en: and
sr_RS: и

[ctx: #1441]
en: with
sr_RS: са

[ctx: #1443]
en: of
sr_RS: од

[ctx: #1446]
en: Unknown
sr_RS: Непознато

[ctx: #1448]
en: Precipitation
sr_RS: Обилне падавине

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
sr_RS: Постави екран „на спавање“, када се не користи

[ctx: #2050]
en: Runtime
sr_RS: Трајање

[ctx: #2100]
en: Script failed! : %s
sr_RS: Скрипта је „пукла“! : %s

[ctx: #10000]
en: Home
sr_RS: Почетна страна

[ctx: #10001]
en: Programs
sr_RS: Програми

[ctx: #10002]
en: Pictures
sr_RS: Слике

[ctx: #10003]
en: File manager
sr_RS: Упр. датотекама

[ctx: #10004]
en: Settings
sr_RS: Поставке

[ctx: #10005]
en: Music
sr_RS: Музика

[ctx: #10006]
en: Videos
sr_RS: Филмови

[ctx: #10007]
en: System information
sr_RS: Подаци о систему

[ctx: #10008]
en: Settings - General
sr_RS: Поставке - Опште

[ctx: #10009]
en: Settings - Screen
sr_RS: Поставке - Екран

[ctx: #10010]
en: Settings - Appearance - GUI Calibration
sr_RS: Поставке - Изглед - GUI калибрација

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen Calibration
sr_RS: Поставке - Филмови - Калибрација екрана

[ctx: #10012]
en: Settings - Pictures
sr_RS: Поставке - Слике

[ctx: #10013]
en: Settings - Programs
sr_RS: Поставке - Програми

[ctx: #10014]
en: Settings - Weather
sr_RS: Поставке - Временска прогноза

[ctx: #10015]
en: Settings - Music
sr_RS: Поставке - Музика

[ctx: #10016]
en: Settings - System
sr_RS: Поставке - Систем

[ctx: #10017]
en: Settings - Videos
sr_RS: Поставке - Филмови

[ctx: #10018]
en: Settings - Network
sr_RS: Поставке - Мрежа

[ctx: #10019]
en: Settings - Appearance
sr_RS: Поставке - Изглед

[ctx: #10020]
en: Scripts
sr_RS: Скрипте

[ctx: #10021]
en: Web Browser
sr_RS: Читач интернет страна

[ctx: #10025]
en: Videos
sr_RS: Филмови

[ctx: #10028]
en: Videos/Playlist
sr_RS: Филмови/Списак за реп.

[ctx: #10029]
en: Login screen
sr_RS: Екран за пријаву

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
sr_RS: Поставке - Профили

[ctx: #10036]
en: Basic
sr_RS: Основно

[ctx: #10037]
en: Standard
sr_RS: Уобичајено

[ctx: #10131]
en: Lock settings
sr_RS: Закључај поставке

[ctx: #10134]
en: Favourites
sr_RS: Омиљено

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
sr_RS: Поставке додатка

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
sr_RS: Тражење титлова...

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
sr_RS: Тражење титлова у кешу...

[ctx: #10212]
en: terminating
sr_RS: прекидање

[ctx: #10213]
en: buffering
sr_RS: предмеморисање

[ctx: #10214]
en: Opening stream
sr_RS: Отварање записа

[ctx: #10500]
en: Music/Playlist
sr_RS: Музика/Списак за репрод.

[ctx: #10501]
en: Music/Files
sr_RS: Музика/Датотеке

[ctx: #10502]
en: Music/Library
sr_RS: Музика/Библиотека

[ctx: #10503]
en: Playlist editor
sr_RS: Уређивач списка за репродукцију

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
sr_RS: 100 најбољих песама

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
sr_RS: 100 најбољих албума

[ctx: #10506]
en: Programs
sr_RS: Програми

[ctx: #10507]
en: Configuration
sr_RS: Конфигурација

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
sr_RS: Временска прогноза

[ctx: #10509]
en: Network gaming
sr_RS: Мрежно играње

[ctx: #10510]
en: Extensions
sr_RS: Проширења

[ctx: #10511]
en: System info
sr_RS: Подаци о систему

[ctx: #10516]
en: Music - Library
sr_RS: Музичка библиоте.

[ctx: #10517]
en: Now Playing - Music
sr_RS: Тренутна репродукција - Музика

[ctx: #10522]
en: Now Playing - Videos
sr_RS: Тренутна репродукција - Филм

[ctx: #10523]
en: Album info
sr_RS: Подаци о албуму

[ctx: #10524]
en: Movie info
sr_RS: Подаци о филму

[ctx: #12001]
en: Music/Info
sr_RS: Музика/Подаци

[ctx: #12003]
en: Videos/Info
sr_RS: Филмови/Подаци

[ctx: #12004]
en: Scripts/Info
sr_RS: Скрипте/Подаци

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
sr_RS: Филм преко читавог екрана

[ctx: #12009]
en: Rebuild index...
sr_RS: Реиндексирање...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
sr_RS: Повратак на прозор са музиком

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
sr_RS: Повратак на прозор са филмовима

[ctx: #12021]
en: Start from beginning
sr_RS: Почни испочетка

[ctx: #12022]
en: Resume from %s
sr_RS: Настави од %s

[ctx: #12321]
en: Ok
sr_RS: У реду

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
sr_RS: Закључано! Унесите кôд...

[ctx: #12326]
en: Enter password
sr_RS: Унесите лозинку

[ctx: #12327]
en: Enter master code
sr_RS: Унесите главни кôд

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
sr_RS: Унесите кôд за откључавање

[ctx: #12329]
en: or press C to cancel
sr_RS: или притисните C за отказивање

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
sr_RS: Унесите комбинацију тастера управљача за игре

[ctx: #12331]
en: press OK, or Back to cancel
sr_RS: и притисните Старт, или Назад за отказивање

[ctx: #12332]
en: Set lock
sr_RS: Закључај

[ctx: #12333]
en: Unlock
sr_RS: Откључај

[ctx: #12334]
en: Reset lock
sr_RS: Поништи кôд

[ctx: #12335]
en: Remove lock
sr_RS: Уклони кôд

[ctx: #12337]
en: Numeric password
sr_RS: Нумеричка лозинка

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
sr_RS: Комбинација тастера управљача за игре

[ctx: #12339]
en: Full-text password
sr_RS: Лозинка са свим знацима

[ctx: #12340]
en: Enter new password
sr_RS: Унесите нову лозинку

[ctx: #12341]
en: Re-Enter new password
sr_RS: Поновите унос нове лозинке

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
sr_RS: Лозинка није исправна,

[ctx: #12343]
en: retries left
sr_RS: покушаја су преостала

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
sr_RS: Унете лозинке се не поклапају.

[ctx: #12345]
en: Access denied
sr_RS: Приступ одбијен

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
sr_RS: Прекомерни број покушаја уноса лозинке.

[ctx: #12348]
en: Item locked
sr_RS: Ставка је закључана

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
sr_RS: Поново активирај кôд

[ctx: #12356]
en: Change lock
sr_RS: Промени кôд

[ctx: #12357]
en: Source lock
sr_RS: Порекло кôда

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
sr_RS: Лозинка не може бити празна. Покушајте поново.

[ctx: #12360]
en: Master lock
sr_RS: Главни кôд

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if Master Lock retries exceeded
sr_RS: Искључи систем уколико Главни кôд више пута буде погрешно унет

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid
sr_RS: Главни кôд није исправан

[ctx: #12368]
en: Please enter a valid master code
sr_RS: Молимо, унесите исправан главни кôд

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
sr_RS: Поставке и упр. датотекама

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values
sr_RS: Ово ће поништити претходно сачуване вредности

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
sr_RS: Време приказивања сваке слике

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
sr_RS: Користи ефекат померања и увеличавања

[ctx: #12383]
en: 12 hour clock
sr_RS: 12 часовни приказ времена

[ctx: #12384]
en: 24 hour clock
sr_RS: 24 часовни приказ времена

[ctx: #12385]
en: Day/Month
sr_RS: Дан, па месец

[ctx: #12386]
en: Month/Day
sr_RS: Месец, па дан

[ctx: #12390]
en: System uptime
sr_RS: Систем је активан

[ctx: #12391]
en: Minutes
sr_RS: минута

[ctx: #12392]
en: Hours
sr_RS: часова

[ctx: #12393]
en: Days
sr_RS: дана

[ctx: #12394]
en: Total uptime
sr_RS: Укупно време

[ctx: #12600]
en: Weather
sr_RS: Временска прогноза

[ctx: #12900]
en: Screensaver
sr_RS: Чувар екрана

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
sr_RS: OSD преко читавог екрана

[ctx: #13000]
en: System
sr_RS: Систем

[ctx: #13001]
en: Immediate HD spindown
sr_RS: Непосредно HD ротирање

[ctx: #13002]
en: Video only
sr_RS: Само филмови

[ctx: #13003]
en: - Delay
sr_RS: - Кашњење

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
sr_RS: - Минимално трајање датотеке

[ctx: #13005]
en: Shutdown
sr_RS: Искључи

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
sr_RS: Акција при искључивању

[ctx: #13009]
en: Quit
sr_RS: Изађи

[ctx: #13010]
en: Hibernate
sr_RS: Хибернација

[ctx: #13011]
en: Suspend
sr_RS: Стање спавања

[ctx: #13012]
en: Exit
sr_RS: Изађи из

[ctx: #13013]
en: Reboot
sr_RS: Поново покрени

[ctx: #13015]
en: Power button action
sr_RS: Акција дугмета за укључивање

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
sr_RS: Да ли је друга сесија активна, можда путем ssh?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable harddrive
sr_RS: Постављен преносиви чврсти уређај

[ctx: #13022]
en: Unsafe device removal
sr_RS: Небезбедно уклањање уређаја

[ctx: #13023]
en: Successfully removed device
sr_RS: Успешно уклоњен уређај

[ctx: #13024]
en: Joystick plugged
sr_RS: Управљачка палица је прикључена

[ctx: #13025]
en: Joystick unplugged
sr_RS: Управљачка палица је раскачена

[ctx: #13100]
en: Flicker filter
sr_RS: Flicker филтер

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
sr_RS: Препусти избор управ. програму (неопходно поновно покретање)

[ctx: #13105]
en: Vertical blank sync
sr_RS: Размак вертикалне синхронизације

[ctx: #13106]
en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
sr_RS: Омогућено током репродукције филма

[ctx: #13108]
en: Always enabled
sr_RS: Увек је омогућено

[ctx: #13109]
en: Test & apply resolution
sr_RS: Испробај и примени резолуцију

[ctx: #13110]
en: Save resolution?
sr_RS: Сачувати резолуцију?

[ctx: #13112]
en: High quality upscaling
sr_RS: Висок квалитет увећања

[ctx: #13113]
en: Disabled
sr_RS: Онемогућен

[ctx: #13114]
en: Enabled for SD content
sr_RS: Омогућен за SD садржај

[ctx: #13115]
en: Always enabled
sr_RS: Увек је омогућен

[ctx: #13116]
en: Upscaling method
sr_RS: Начин увећања

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
sr_RS: Зацрни остале екране

[ctx: #13131]
en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

[ctx: #13132]
en: Blank displays
sr_RS: Зацрни екране

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
sr_RS: Откривене су активне везе!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control Kodi
sr_RS: Уколико наставите даље, можда нећете моћи да управљате Kodi

[ctx: #13142]
en: any longer. Are you sure you want to stop the Event server?
sr_RS: апликацијом. Да ли сте сигурни да желите да зауставите Сервер за догађаје?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
sr_RS: Промени Apple Remote режим?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control
sr_RS: Уколико тренутно користите Apple Remote да управљате

[ctx: #13146]
en: Kodi, changing this setting might affect your ability
sr_RS: Kodi апликацијом, променом ове поставаке можда промените

[ctx: #13147]
en: to continue controlling it. Do you want to proceed?
sr_RS: могућност контролисања апликације. Настављате ли даље?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
sr_RS: Мрежна подмаска

[ctx: #13160]
en: Gateway
sr_RS: Мрежни пролаз

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
sr_RS: Примарни DNS

[ctx: #13170]
en: Never
sr_RS: Никада

[ctx: #13171]
en: Immediately
sr_RS: Одмах

[ctx: #13172]
en: After %i secs
sr_RS: Након %i сек.

[ctx: #13173]
en: HDD install date:
sr_RS: Датум постављања HDD-а:

[ctx: #13200]
en: Profiles
sr_RS: Профили

[ctx: #13201]
en: Delete profile '%s'?
sr_RS: Избрисати „%s“ профил?

[ctx: #13204]
en: Last loaded profile:
sr_RS: Последњи учитан профил:

[ctx: #13205]
en: Unknown
sr_RS: Непознато

[ctx: #13206]
en: Overwrite
sr_RS: Препиши

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
sr_RS: Будилник

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
sr_RS: Интервал за поновну активацију будилника(у мин.)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in %im
sr_RS: Покренуто, аларм за %im

[ctx: #13211]
en: Alarm!
sr_RS: Аларм!

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
sr_RS: Претражи титлове у RAR-овима

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
sr_RS: Потражи титл...

[ctx: #13251]
en: Move item
sr_RS: Премести ставку

[ctx: #13252]
en: Move item here
sr_RS: Премести ставку овде

[ctx: #13253]
en: Cancel move
sr_RS: Откажи премештање

[ctx: #13270]
en: Hardware:
sr_RS: Хардвер:

[ctx: #13271]
en: CPU Usage:
sr_RS: Искоришћеност процесора:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
sr_RS: Повезано, али DNS није доступан.

[ctx: #13275]
en: Hard Disk
sr_RS: Чврсти диск

[ctx: #13277]
en: Storage
sr_RS: Складиште

[ctx: #13278]
en: Default
sr_RS: Подразумевано

[ctx: #13279]
en: Network
sr_RS: Мрежа

[ctx: #13280]
en: Video
sr_RS: Видео

[ctx: #13281]
en: Hardware
sr_RS: Хардвер

[ctx: #13283]
en: Operating system:
sr_RS: Оперативни систем:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
sr_RS: Брзина процесора:

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
sr_RS: Видео кодер:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
sr_RS: Резолуција екрана:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
sr_RS: A/V кабл:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
sr_RS: DVD регија:

[ctx: #13295]
en: Internet:
sr_RS: Интернет:

[ctx: #13296]
en: Connected
sr_RS: Повезано

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
sr_RS: Није повезано. Проверите мрежне поставке.

[ctx: #13299]
en: Target temperature
sr_RS: Жељена температура

[ctx: #13300]
en: Fan speed
sr_RS: Брзина вентилатора

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
sr_RS: Аутомат. контролисање температуре

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
sr_RS: Наметни брзину вентилатора

[ctx: #13303]
en: Fonts
sr_RS: Слова

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
sr_RS: Омогући обртање би-дирекционих стрингова

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
sr_RS: Прикажи RSS новости

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
sr_RS: Прикажи ставке родитељске фасцикле

[ctx: #13307]
en: Track naming template
sr_RS: Шаблон именовања нумера

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system
sr_RS: Желите ли да поново покренете

[ctx: #13309]
en: instead of just Kodi?
sr_RS: цео систем, а не само Kodi апликацију?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
sr_RS: Ефекат увеличавања

[ctx: #13311]
en: Float effect
sr_RS: Ефекат плутања

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
sr_RS: Смањење црних трака

[ctx: #13313]
en: Restart
sr_RS: Поново покрени

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
sr_RS: Фини прелаз (преклапање) између песама

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
sr_RS: Обнављање сличица

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
sr_RS: Рекурзивне сличице

[ctx: #13317]
en: View slideshow
sr_RS: Прикажи репродук. слајдова

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
sr_RS: Рекурзивна репрод. слајдова

[ctx: #13320]
en: Stereo
sr_RS: Стерео

[ctx: #13321]
en: Left only
sr_RS: Само леви

[ctx: #13322]
en: Right only
sr_RS: Само десни

[ctx: #13323]
en: Enable karaoke support
sr_RS: Омогући подршку за караоке

[ctx: #13324]
en: Background transparency
sr_RS: Провидност позадине

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
sr_RS: Провидност предњег плана

[ctx: #13326]
en: A/V delay
sr_RS: A/V кашњење

[ctx: #13327]
en: Karaoke
sr_RS: Караоке

[ctx: #13328]
en: %s not found
sr_RS: %s није пронађен

[ctx: #13329]
en: Error opening %s
sr_RS: Грешка приликом отварања %s

[ctx: #13330]
en: Unable to load %s
sr_RS: Није могуће учитати %s

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
sr_RS: Грешка: Недовољно меморије

[ctx: #13332]
en: Move up
sr_RS: Премести горе

[ctx: #13333]
en: Move down
sr_RS: Премести доле

[ctx: #13334]
en: Edit label
sr_RS: Уреди натпис

[ctx: #13335]
en: Make default
sr_RS: Пост. подразумеваним

[ctx: #13336]
en: Remove button
sr_RS: Уклони тастер

[ctx: #13340]
en: Leave as is
sr_RS: Остави како јесте

[ctx: #13341]
en: Green
sr_RS: Зелена

[ctx: #13342]
en: Orange
sr_RS: Наранџаста

[ctx: #13343]
en: Red
sr_RS: Црвена

[ctx: #13344]
en: Cycle
sr_RS: Циклус

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
sr_RS: Искључи LED приликом репродукције

[ctx: #13346]
en: Movie information
sr_RS: Подаци о филму

[ctx: #13347]
en: Queue item
sr_RS: Стави у ред за репрод.

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
sr_RS: Претражи IMDb...

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
sr_RS: Потражи нови садржај

[ctx: #13350]
en: Current playlist
sr_RS: Тренутни реп. списак

[ctx: #13351]
en: Album information
sr_RS: Подаци о албуму

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
sr_RS: Анализ. ставке у библиотеци

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
sr_RS: Заустави анализирање

[ctx: #13354]
en: Render method
sr_RS: Начин представљања

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
sr_RS: Низак квалитет сенчења пиксела

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
sr_RS: Хардверска преклапања

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
sr_RS: Висок квалитет сенчења пиксела

[ctx: #13358]
en: Play item
sr_RS: Репродукуј ставку

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
sr_RS: Постави сличицу извођача

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
sr_RS: Аутоматски направи сличице

[ctx: #13361]
en: Enable voice
sr_RS: Омогући глас

[ctx: #13375]
en: Enable device
sr_RS: Омогући уређај

[ctx: #13376]
en: Volume
sr_RS: Јачина звука

[ctx: #13377]
en: Default view mode
sr_RS: Подразумевани режим приказа

[ctx: #13378]
en: Default brightness
sr_RS: Подразумевана светлина

[ctx: #13379]
en: Default contrast
sr_RS: Подразумевани контраст

[ctx: #13380]
en: Default gamma
sr_RS: Подразумевани опсег боја

[ctx: #13381]
en: Resume video
sr_RS: Настави филм

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
sr_RS: Гласовна маска - Прикључак 1

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
sr_RS: Гласовна маска - Прикључак 2

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
sr_RS: Гласовна маска - Прикључак 3

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
sr_RS: Гласовна маска - Прикључак 4

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
sr_RS: Користи тражење засновано на времену

[ctx: #13387]
en: Track naming template - right
sr_RS: Шаблон именовања нумера - десно

[ctx: #13388]
en: Preset
sr_RS: Унапред задато

[ctx: #13391]
en: Eject/Load
sr_RS: Избаци/Убаци

[ctx: #13393]
en: Calculate size
sr_RS: Израчунај величину

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
sr_RS: Рачунање величине фасцикле

[ctx: #13395]
en: Video settings
sr_RS: Поставке филма

[ctx: #13396]
en: Audio and subtitle settings
sr_RS: Поставке звука и титла

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
sr_RS: Омогући титлове

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
sr_RS: Пречице

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting (e.g. "the")
sr_RS: Игнориши ставке приликом слагања (нпр. „the“ и сл.)

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
sr_RS: Фини прелаз између песама истог албума

[ctx: #13401]
en: Browse for %s
sr_RS: Потражи %s

[ctx: #13402]
en: Show track position
sr_RS: Прикажи позицију нумере

[ctx: #13403]
en: Clear default
sr_RS: Очисти подразумевано

[ctx: #13404]
en: Resume
sr_RS: Настави

[ctx: #13405]
en: Get thumb
sr_RS: Преузми омот

[ctx: #13406]
en: Picture information
sr_RS: Подаци о слици

[ctx: #13407]
en: %s presets
sr_RS: %s унап. зад. поставки

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
sr_RS: (IMDb оцена корисника)

[ctx: #13409]
en: Top 250
sr_RS: Најбољих 250

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
sr_RS: Намести на Last.fm

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
sr_RS: Минимална брзина вентилатора

[ctx: #13413]
en: Downloading
sr_RS: Преузимање

[ctx: #13414]
en: Include artists who appear only on compilations
sr_RS: Укључи извођаче који се појављују само на компилацијама

[ctx: #13415]
en: Render method
sr_RS: Начин представљања

[ctx: #13416]
en: Auto detect
sr_RS: Аутом. откриј

[ctx: #13417]
en: Basic shaders (ARB)
sr_RS: Основна сенчења (ARB)

[ctx: #13418]
en: Advanced shaders (GLSL)
sr_RS: Напредна сенчења (GLSL)

[ctx: #13419]
en: Software
sr_RS: Софтвер

[ctx: #13420]
en: Remove safely
sr_RS: Безбедно уклони

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
sr_RS: Покрени реп. слајд. одавде

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
sr_RS: Запамти ову путању

[ctx: #13424]
en: Use pixel buffer objects
sr_RS: Користи пикселно предмеморисање објеката

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration (VDPAU)
sr_RS: Broadcom Crystal HD

[ctx: #13455]
en: Software
sr_RS: Софтвер

[ctx: #13500]
en: A/V sync method
sr_RS: A/V начин синхрон.

[ctx: #13501]
en: Audio clock
sr_RS: Часовник звука

[ctx: #13502]
en: Video clock (Drop/Dupe audio)
sr_RS: Часовник филма (Drop/Dupe звук)

[ctx: #13503]
en: Video clock (Resample audio)
sr_RS: Часовник филма (Понов. одаб. звука)

[ctx: #13505]
en: Resample quality
sr_RS: Квалитет понов. одаб.

[ctx: #13506]
en: Low(fast)
sr_RS: Низак (брзо)

[ctx: #13507]
en: Medium
sr_RS: Средње

[ctx: #13508]
en: High
sr_RS: Висок

[ctx: #13509]
en: Really high(slow!)
sr_RS: Заиста висок (споро!)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
sr_RS: Синхронизуј репродукцију према приказу

[ctx: #13551]
en: Off
sr_RS: Искљ.

[ctx: #13600]
en: Apple remote
sr_RS: Apple даљински управљач

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
sr_RS: Дозволи покретање Kodi аплик. коришћењем даљинског

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
sr_RS: Време кашњења секвенце

[ctx: #13610]
en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

[ctx: #13611]
en: Standard
sr_RS: Уобичајено

[ctx: #13612]
en: Universal Remote
sr_RS: Универзални даљински

[ctx: #13613]
en: Multi Remote (Harmony)
sr_RS: Вишеструки даљински (Сложно)

[ctx: #13620]
en: Apple Remote Error
sr_RS: Грешка Apple даљинског управљача

[ctx: #14000]
en: Stack
sr_RS: Постави на складиште

[ctx: #14001]
en: Unstack
sr_RS: Уклони са складишта

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
sr_RS: Преузимање датотеке списк. за реп...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
sr_RS: Преузимање списка протока података...

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
sr_RS: Разлучивање (разлагање) списка протока података...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
sr_RS: Није успело преузимање списка протока података

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
sr_RS: Није успело преузимање датотеке списка за репродукцију

[ctx: #14009]
en: Games directory
sr_RS: Каталог игара

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
sr_RS: Аутом. пребаци на сличице засновано на

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
sr_RS: Омогући аутоматско пребацивање на приказ омота

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
sr_RS: - Користи велике иконе

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
sr_RS: - Пребацивање засновано на

[ctx: #14014]
en: - Percentage
sr_RS: - Постотак

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
sr_RS: Без датотека и бар једне сличице

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
sr_RS: Бар једна датотека и сличица

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
sr_RS: Проценат сличица

[ctx: #14018]
en: View options
sr_RS: Прикажи опције

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
sr_RS: Промени кôд подручја 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
sr_RS: Промени кôд подручја 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
sr_RS: Промени кôд подручја 3

[ctx: #14022]
en: Library
sr_RS: Библиотека

[ctx: #14023]
en: No TV
sr_RS: Без TV пријемника

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
sr_RS: Унесите најближи већи град

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
sr_RS: Видео кеш - DVD-ROM

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
sr_RS: Кеш звука - DVD-ROM

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
sr_RS: DVD кеш - DVD-ROM

[ctx: #14036]
en: Services
sr_RS: Услуге

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
sr_RS: Промењене су мрежне поставке

[ctx: #14039]
en: Kodi requires to restart to change your
sr_RS: Kodi захтева поновно покретање ради промене

[ctx: #14040]
en: network setup.  Would you like to restart now?
sr_RS: мрежних поставки.  Желите ли одмах да поново покренете?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
sr_RS: Накнадна обрада

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
sr_RS: - Искључи док се репродукује

[ctx: #14044]
en: %i min
sr_RS: %i мин.

[ctx: #14045]
en: %i sec
sr_RS: %i сек.

[ctx: #14051]
en: Time format
sr_RS: Приказ времена

[ctx: #14052]
en: Date format
sr_RS: Приказ датума

[ctx: #14053]
en: GUI filters
sr_RS: GUI филтери

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
sr_RS: Користи анализирање у позадини

[ctx: #14056]
en: Stop scan
sr_RS: Заустави анализирање

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media info
sr_RS: Није могуће док је у току анализирање података о медију

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
sr_RS: Зрнасти ефекат приказа

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
sr_RS: Потражи сличице на дељеним локацијама

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
sr_RS: Непознат тип кеша - Интернет

[ctx: #14061]
en: Auto
sr_RS: Аутом.

[ctx: #14062]
en: Enter username for
sr_RS: Унесите корисничко име за

[ctx: #14063]
en: Date & time
sr_RS: Датум и време

[ctx: #14064]
en: Set date
sr_RS: Постави датум

[ctx: #14065]
en: Set time
sr_RS: Постави време

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24 hour HH:MM format
sr_RS: Унесите време у облику 24 часа; ЧЧ:ММ

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
sr_RS: Унесите датум у облику ДД/ММ/ГГГГ

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
sr_RS: Унесите IP адресу

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
sr_RS: Одмах применити поставке?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
sr_RS: Одмах примени промене

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
sr_RS: Дозволи преименовање и брисање датотеке

[ctx: #14074]
en: Set timezone
sr_RS: Постави временску зону

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
sr_RS: Користи летње рачунање времена

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
sr_RS: Додај у омиљено

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
sr_RS: Уклони из омиљеног

[ctx: #14079]
en: Timezone country
sr_RS: Земља временске зоне

[ctx: #14080]
en: Timezone
sr_RS: Временска зона

[ctx: #14081]
en: File lists
sr_RS: Спискови датотека

[ctx: #14082]
en: Show EXIF picture information
sr_RS: Прикажи EXIF спецификацију слике

[ctx: #14083]
en: Use a fullscreen window rather than true fullscreen
sr_RS: Радије користи приказ читавог екрана у прозору

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
sr_RS: Стави песму у ред приликом избора

[ctx: #14086]
en: Playback
sr_RS: Репродукција

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
sr_RS: Аутоматски репродукуј DVD-ове

[ctx: #14089]
en: Font to use for text subtitles
sr_RS: Облик слова за титлове

[ctx: #14090]
en: International
sr_RS: Међународно

[ctx: #14091]
en: Character set
sr_RS: Скуп знакова

[ctx: #14092]
en: Debugging
sr_RS: Тражење грешака

[ctx: #14093]
en: Security
sr_RS: Безбедност

[ctx: #14094]
en: Input devices
sr_RS: Улазни уређаји

[ctx: #14095]
en: Power saving
sr_RS: Уштеда енергије

[ctx: #14096]
en: Rip
sr_RS: чет

[ctx: #14098]
en: Play
sr_RS: Репродукуј

[ctx: #15015]
en: Remove
sr_RS: Уклони

[ctx: #15016]
en: Games
sr_RS: Игре

[ctx: #15019]
en: Add
sr_RS: Додај

[ctx: #15052]
en: Password
sr_RS: Лозинка

[ctx: #15100]
en: Library
sr_RS: Библиотека

[ctx: #15101]
en: Database
sr_RS: База података

[ctx: #15102]
en: * All albums
sr_RS: * Сви албуми

[ctx: #15103]
en: * All artists
sr_RS: * Сви извођачи

[ctx: #15104]
en: * All songs
sr_RS: * Све песме

[ctx: #15105]
en: * All genres
sr_RS: * Сви жанрови

[ctx: #15107]
en: Buffering...
sr_RS: Предмеморисање...

[ctx: #15108]
en: Navigation sounds
sr_RS: Навигациони звукови

[ctx: #15109]
en: Skin default
sr_RS: Подразумевана маска

[ctx: #15112]
en: Default theme
sr_RS: Подразумевана тема

[ctx: #15207]
en: Connected
sr_RS: Повезано

[ctx: #15208]
en: Not connected
sr_RS: Није повезано

[ctx: #15213]
en: Play using...
sr_RS: Репродукуј помоћу...

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
sr_RS: Сакриј називе датотека приликом приказа омота

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
sr_RS: Репродукуј у режиму журке

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
sr_RS: Путања није пронађена или је неважећа

[ctx: #15301]
en: Could not connect to network server
sr_RS: Није могуће повезивање са мрежним сервером

[ctx: #15302]
en: No servers found
sr_RS: Ни један сервер није пронађен

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
sr_RS: Радна група није пронађена

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
sr_RS: Отварање извора са више путања

[ctx: #15311]
en: Path:
sr_RS: Путања:

[ctx: #16000]
en: General
sr_RS: Опште

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
sr_RS: Претраживање интернета

[ctx: #16003]
en: Player
sr_RS: Уређај за репродукцију

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
sr_RS: Репродукуј медиј са диска

[ctx: #16008]
en: Enter new title
sr_RS: Унесите нови наслов

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
sr_RS: Унесите име филма

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
sr_RS: Унесите име профила

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
sr_RS: Унесите име албума

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
sr_RS: Унесите име списка за реп.

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
sr_RS: Унесите ново име датотеке

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
sr_RS: Унесите име фасцикле

[ctx: #16015]
en: Enter directory
sr_RS: Унесите фасциклу

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
sr_RS: Доступне опције: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16017]
en: Enter search string
sr_RS: Унесите реч за претрагу

[ctx: #16018]
en: None
sr_RS: Ништа

[ctx: #16019]
en: Auto select
sr_RS: Аутоматски избор

[ctx: #16020]
en: De-interlace
sr_RS: Уклони преплитање слике

[ctx: #16022]
en: Bob (inverted)
sr_RS: Bob (обратно)

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
sr_RS: Унеси име извођача

[ctx: #16026]
en: Playback failed
sr_RS: Неуспешна репродукција

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play.
sr_RS: Једну или више ставки није могуће репродуковати.

[ctx: #16028]
en: Enter value
sr_RS: Унесите вредност

[ctx: #16029]
en: Check the log file for details.
sr_RS: Проверите датотеку евиденције за детаље.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
sr_RS: Режим журке је прекинут.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
sr_RS: Нема подударајућих песама у библиотеци.

[ctx: #16033]
en: Could not open database.
sr_RS: Није могуће отворити базу података.

[ctx: #16034]
en: Could not get songs from database.
sr_RS: Није могуће преузети песме из базе података.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
sr_RS: Списак за реп. режима журке

[ctx: #16039]
en: Off
sr_RS: Искљ.

[ctx: #16040]
en: Auto
sr_RS: Аутом.

[ctx: #16100]
en: All Videos
sr_RS: Сви филмови

[ctx: #16101]
en: Unwatched
sr_RS: неодгледаних

[ctx: #16102]
en: Watched
sr_RS: одгледаних

[ctx: #16103]
en: Mark as watched
sr_RS: Обележи као одгледано

[ctx: #16104]
en: Mark as unwatched
sr_RS: Обележи као неодгледано

[ctx: #16105]
en: Edit title
sr_RS: Уреди наслов

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
sr_RS: Операција је прекинута

[ctx: #16201]
en: Copy failed
sr_RS: Копирање није успело

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file
sr_RS: Није успело копирање барем једне датотеке

[ctx: #16203]
en: Move failed
sr_RS: Премештање није успело

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file
sr_RS: Није успело премештање барем једне датотеке

[ctx: #16205]
en: Delete failed
sr_RS: Брисање није успело

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file
sr_RS: Није успело брисање барем једне датотеке

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
sr_RS: Режим видео размере

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
sr_RS: Најближи комшија

[ctx: #16307]
en: Bicubic (software)
sr_RS: Bicubic (софтверски)

[ctx: #16308]
en: Lanczos (software)
sr_RS: Lanczos (софтверски)

[ctx: #16309]
en: Sinc (software)
sr_RS: Sinc (софтверски)

[ctx: #16310]
en: Temporal
sr_RS: Временски

[ctx: #16311]
en: Temporal/Spatial
sr_RS: Временски/просторни

[ctx: #16312]
en: (VDPAU)Noise Reduction
sr_RS: (VDPAU) Смањење шума

[ctx: #16313]
en: (VDPAU)Sharpness
sr_RS: (VDPAU) Оштрина

[ctx: #16314]
en: Inverse Telecine
sr_RS: Обрнути Telecine

[ctx: #16316]
en: Auto
sr_RS: Аутоматски

[ctx: #16317]
en: Temporal (Half)
sr_RS: Временски (половично)

[ctx: #16318]
en: Temporal/Spatial (Half)
sr_RS: Временски/просторни (половично)

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
sr_RS: Време након ког ће екран прећи у стање спавања

[ctx: #19000]
en: Switch to channel
sr_RS: Пребаци на канал

[ctx: #19014]
en: Fixed
sr_RS: Брзо

[ctx: #19017]
en: Recordings
sr_RS: Снимци

[ctx: #19031]
en: Next
sr_RS: Следеће

[ctx: #19150]
en: Tu
sr_RS: мар

[ctx: #19154]
en: Sa
sr_RS: суб

[ctx: #19155]
en: Su
sr_RS: Затамни

[ctx: #19163]
en: Recordings
sr_RS: Снимци

[ctx: #19177]
en: Playback
sr_RS: Репродукција

[ctx: #19190]
en: Background
sr_RS: Позадина

[ctx: #19607]
en: Fashion
sr_RS: Режим

[ctx: #19635]
en: Languages
sr_RS: Избор Језика

[ctx: #19647]
en: Motoring
sr_RS: Аутоматски

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
sr_RS: Фасцикла са сачуваном музиком

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
sr_RS: Користи спољни DVD уређај за реп.

[ctx: #20002]
en: External DVD player
sr_RS: Спољни DVD уређај за реп.

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
sr_RS: Фасцикла модификатора игара

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
sr_RS: Фасцикла са сликама екрана

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
sr_RS: Фасцикла са списковима за реп.

[ctx: #20007]
en: Recordings
sr_RS: Снимци

[ctx: #20008]
en: Screenshots
sr_RS: Слике екрана

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
sr_RS: Користи Kodi

[ctx: #20011]
en: Music playlists
sr_RS: Спискови за репрод. музике

[ctx: #20012]
en: Video playlists
sr_RS: Спискови за репрод. филмова

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
sr_RS: Желите ли да покренете игру?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
sr_RS: Сложи по: Спис. за реп.

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
sr_RS: Удаљена сличица

[ctx: #20016]
en: Current thumb
sr_RS: Тренутна сличица

[ctx: #20017]
en: Local thumb
sr_RS: Локална сличица

[ctx: #20018]
en: No thumb
sr_RS: Нема сличице

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
sr_RS: Изабери сличицу

[ctx: #20023]
en: Conflict
sr_RS: Неусаглашеност

[ctx: #20024]
en: Scan new
sr_RS: Претраживање нових

[ctx: #20025]
en: Scan all
sr_RS: Претраживање свих

[ctx: #20026]
en: Region
sr_RS: Регија

[ctx: #20037]
en: Summary
sr_RS: Кратак преглед

[ctx: #20038]
en: Lock music window
sr_RS: Закључај прозор са музиком

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
sr_RS: Закључај прозор са филмовима

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
sr_RS: Закључај прозор са сликама

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
sr_RS: Закључај прозор са програмима и скриптама

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
sr_RS: Закључај управљача датотекама

[ctx: #20043]
en: Lock settings
sr_RS: Закључај поставке

[ctx: #20044]
en: Start fresh
sr_RS: Нови почетак

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
sr_RS: Уђи у главни режим

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
sr_RS: Напусти главни режим

[ctx: #20047]
en: Create profile '%s'?
sr_RS: Направити профил „%s“?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings
sr_RS: Покрени са новим поставкама

[ctx: #20049]
en: Best available
sr_RS: Најбоље могуће

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
sr_RS: Аутоматско пребацивање између 16x9 и 4x3

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
sr_RS: Сматрај компримоване датотеке као једну

[ctx: #20052]
en: Caution
sr_RS: Опрез

[ctx: #20053]
en: Left master mode
sr_RS: Напуштен главни режим

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
sr_RS: Приступљено главном режиму

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
sr_RS: Омот са Allmusic.com

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
sr_RS: Уклони сличицу

[ctx: #20058]
en: Add profile...
sr_RS: Додај профил...

[ctx: #20059]
en: Query info for all albums
sr_RS: Захтевај податке за све албуме

[ctx: #20060]
en: Media info
sr_RS: Подаци о медију

[ctx: #20061]
en: Separate
sr_RS: Одвојено

[ctx: #20062]
en: Shares with default
sr_RS: Подразумевано дељење

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
sr_RS: Подразумевано дељење (само читање)

[ctx: #20064]
en: Copy default
sr_RS: Подразумевано копирање

[ctx: #20065]
en: Profile picture
sr_RS: Слика профила

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
sr_RS: Закључај поставке

[ctx: #20067]
en: Edit profile
sr_RS: Уреди профил

[ctx: #20068]
en: Profile lock
sr_RS: Закључај профил

[ctx: #20069]
en: Could not create folder
sr_RS: Није могуће направити фасциклу

[ctx: #20070]
en: Profile directory
sr_RS: Фасцикла профила

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources
sr_RS: Покрени са новим извором медија

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable
sr_RS: Уверите се да у изабрану фасциклу можете

[ctx: #20073]
en: and that the new folder name is valid
sr_RS: уписивати и да је ново име фасцикле исправно

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
sr_RS: MPAA оцена

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
sr_RS: Унесите главни кôд за откључавање

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
sr_RS: Питај за главни кôд приликом покретања апл.

[ctx: #20077]
en: Skin settings
sr_RS: Поставке маске

[ctx: #20078]
en: - no link set -
sr_RS: - веза није постављена -

[ctx: #20079]
en: Enable animations
sr_RS: Омогући анимације

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
sr_RS: Онемогући RSS новости током репродукције музике

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
sr_RS: Омогући пречице

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
sr_RS: Прикажи програме у главном менију

[ctx: #20083]
en: Show music info
sr_RS: Прикажи податке о музици

[ctx: #20084]
en: Show weather info
sr_RS: Прикажи податке о времену

[ctx: #20085]
en: Show system info
sr_RS: Прикажи податке о систему

[ctx: #20088]
en: Weather info
sr_RS: Подаци о времену

[ctx: #20089]
en: Drive space free
sr_RS: Слободан простор на диску

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
sr_RS: Унесите име постојећег дељеног ресурса

[ctx: #20091]
en: Lock code
sr_RS: Кôд за закључавање

[ctx: #20092]
en: Load profile
sr_RS: Учитај профил

[ctx: #20093]
en: Profile name
sr_RS: Име профила

[ctx: #20094]
en: Media sources
sr_RS: Медија извори

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
sr_RS: Унесите кôд за откључавање профила

[ctx: #20096]
en: Login screen
sr_RS: Екран за пријаву

[ctx: #20097]
en: Fetching album info
sr_RS: Преузимање података о албуму

[ctx: #20098]
en: Fetching info for album
sr_RS: Преузимање података за албум

[ctx: #20099]
en: Can't rip CD or track while playing from CD
sr_RS: Није могуће риповати музички CD током репродукције са CD-а

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
sr_RS: Главни кôд за закључавање и поставке

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
sr_RS: Уносом главног кôда увек омогућавате главни режим рада

[ctx: #20102]
en: or copy from default?
sr_RS: или копирање од подразумеваног?

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
sr_RS: Сачувати промене у профил?

[ctx: #20104]
en: Old settings found.
sr_RS: Пронађене су старе поставке.

[ctx: #20105]
en: Do you want to use them?
sr_RS: Желите ли да их користите?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found.
sr_RS: Пронађени стари извори медија.

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
sr_RS: Раздвајање (закључано)

[ctx: #20108]
en: Root
sr_RS: Корена фасцикла

[ctx: #20109]
en: Zoom
sr_RS: Увеличан

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
sr_RS: UPnP поставке

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
sr_RS: Аутом. покретање UPnP клијента

[ctx: #20112]
en: Last login: %s
sr_RS: Последња пријава: %s

[ctx: #20113]
en: Never logged on
sr_RS: Није било пријаве до сада

[ctx: #20114]
en: Profile %i / %i
sr_RS: Профил %i / %i

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
sr_RS: Пријава корисника / Изаберите профил

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
sr_RS: Користи закључавање екрана за пријаву

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
sr_RS: Кôд није исправан.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set.
sr_RS: Ово захтева унос главног кôда.

[ctx: #20119]
en: Would you like to set it now?
sr_RS: Желите ли одмах да поставите?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
sr_RS: Учитавање података о програму

[ctx: #20121]
en: Party on!
sr_RS: Журка!

[ctx: #20122]
en: True
sr_RS: Исправно

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
sr_RS: Мешање пића

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
sr_RS: Пуњење чаша

[ctx: #20125]
en: Logged on as
sr_RS: Пријављен као

[ctx: #20126]
en: Log off
sr_RS: Одјави се

[ctx: #20128]
en: Go to root
sr_RS: Иди у корену фасц.

[ctx: #20129]
en: Weave
sr_RS: Таласи

[ctx: #20130]
en: Weave (inverted)
sr_RS: Таласи (обрнути)

[ctx: #20131]
en: Blend
sr_RS: Мешовито

[ctx: #20132]
en: Restart video
sr_RS: Поново покрени филм

[ctx: #20133]
en: Edit network location
sr_RS: Уреди мрежну локацију

[ctx: #20134]
en: Remove network location
sr_RS: Уклони мрежну локацију

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
sr_RS: Желите ли да анализирате фасциклу?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
sr_RS: Јединица меморије

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
sr_RS: Јединица меморије је постављена

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
sr_RS: Није могуће поставити јединицу меморије

[ctx: #20139]
en: In port %i, slot %i
sr_RS: у прикључку %i, конектор %i

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
sr_RS: Закључај чувара екрана

[ctx: #20141]
en: Set
sr_RS: Постави

[ctx: #20142]
en: Username
sr_RS: Корисничко име

[ctx: #20143]
en: Enter password for
sr_RS: Унесите лозинку за

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
sr_RS: Одбројавање до искључивања

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
sr_RS: Интервал искључивања (у минутима)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in %im
sr_RS: Покренуто, искључивање за %i мин.

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
sr_RS: Искључи за 30 минута

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
sr_RS: Искључи за 60 минута

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
sr_RS: Искључи за 120 минута

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
sr_RS: Прилагођено одбројавање до искључења

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
sr_RS: Откажи одбројавање

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for %s
sr_RS: Закључај подешавања за %s

[ctx: #20153]
en: Browse...
sr_RS: Потражи...

[ctx: #20154]
en: Summary information
sr_RS: Кратак преглед информација

[ctx: #20155]
en: Storage information
sr_RS: Подаци о складишту

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
sr_RS: Подаци о чврстом диску

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
sr_RS: Подаци о DVD-ROM уређају

[ctx: #20158]
en: Network information
sr_RS: Подаци о мрежи

[ctx: #20159]
en: Video information
sr_RS: Подаци о видеу

[ctx: #20160]
en: Hardware information
sr_RS: Подаци о хардверу

[ctx: #20161]
en: Total
sr_RS: Укупно

[ctx: #20162]
en: Used
sr_RS: Искоришћено

[ctx: #20163]
en: of
sr_RS: од

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
sr_RS: Закључавање није подржано

[ctx: #20165]
en: Not locked
sr_RS: Није закључано

[ctx: #20166]
en: Locked
sr_RS: Закључано

[ctx: #20167]
en: Frozen
sr_RS: Замрзнуто

[ctx: #20168]
en: Requires reset
sr_RS: Захтева поновно покретање

[ctx: #20169]
en: Week
sr_RS: Недеља

[ctx: #20170]
en: Line
sr_RS: Линија

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
sr_RS: Windows мрежа (SMB)

[ctx: #20172]
en: XBMSP server
sr_RS: XBMSP сервер

[ctx: #20173]
en: FTP server
sr_RS: FTP сервер

[ctx: #20174]
en: iTunes music share (DAAP)
sr_RS: iTunes дељена музика (DAAP)

[ctx: #20175]
en: UPnP server
sr_RS: UPnP сервер

[ctx: #20176]
en: Show video info
sr_RS: Прикажи податке о филму

[ctx: #20177]
en: Done
sr_RS: Заврши

[ctx: #20179]
en: Caps Lock
sr_RS: Вел. слова

[ctx: #20180]
en: Symbols
sr_RS: Симболи

[ctx: #20181]
en: Backspace
sr_RS: Брисање уназад

[ctx: #20182]
en: Space
sr_RS: Размак

[ctx: #20183]
en: Reload skin
sr_RS: Поново учитај маску

[ctx: #20184]
en: Rotate pictures using EXIF information
sr_RS: Ротирај слике на основу EXIF података

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
sr_RS: Користи стил приказа постера за TV серије

[ctx: #20186]
en: Please wait
sr_RS: Молимо сачекајте

[ctx: #20187]
en: UPnP
sr_RS: Прављење рез. копије EEPROM-а

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
sr_RS: Омогући аутом. померање описа и рецензија (синонописа)

[ctx: #20190]
en: Custom
sr_RS: Прилагођено

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
sr_RS: Омогући бележење грешака

[ctx: #20192]
en: Download additional information during updates
sr_RS: Преузми додатне податке приликом ажурирања

[ctx: #20194]
en: Default service for artist information
sr_RS: Подразумевани даваоц података о музици

[ctx: #20195]
en: Change scraper
sr_RS: Промени даваоца података

[ctx: #20196]
en: Export music library
sr_RS: Извоз музичке библиотеке

[ctx: #20197]
en: Import music library
sr_RS: Увоз музичке библиотеке

[ctx: #20198]
en: No artist found!
sr_RS: Извођач није пронађен!

[ctx: #20199]
en: Downloading artist info failed
sr_RS: Није успело преузимање података о извођачу

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
sr_RS: Журка! (филмови)

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
sr_RS: Мешање пића (филмови)

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
sr_RS: Пуњење чаша (филмови)

[ctx: #20253]
en: WebDAV server (HTTP)
sr_RS: WebDAV сервер (HTTP)

[ctx: #20254]
en: WebDAV server (HTTPS)
sr_RS: WebDAV сервер (HTTPS)

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
sr_RS: Измените ваш профил приликом првог пријављивања

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
sr_RS: Фасцикла Web сервера (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
sr_RS: Фасцикла Web сервера (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
sr_RS: Није могуће уписивање у фасциклу:

[ctx: #20303]
en: Do you want to skip and proceed?
sr_RS: Желите ли да прескочите и наставите?

[ctx: #20304]
en: RSS Feed
sr_RS: RSS новости

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
sr_RS: Алтернативни DNS

[ctx: #20308]
en: DHCP server:
sr_RS: DHCP сервер:

[ctx: #20309]
en: Make new folder
sr_RS: Направи нову фасциклу

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
sr_RS: Непознато или је уграђен на плочи (заштићено)

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
sr_RS: Филмска Библиоте.

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
sr_RS: Сложи по: ID

[ctx: #20324]
en: Play part...
sr_RS: Репродукуј део...

[ctx: #20325]
en: Calibration reset
sr_RS: Поновна калибрација

[ctx: #20326]
en: This will reset the calibration values for %s
sr_RS: Овим ћете поништити вредности калибрације за %s

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
sr_RS: Потражи одредиште

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
sr_RS: Користи имена фасцикли за претрагу

[ctx: #20331]
en: File
sr_RS: Датотеке

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
sr_RS: Коришћење имена датотеке или фасцикле за претрагу?

[ctx: #20333]
en: Set content
sr_RS: Постави садржај

[ctx: #20334]
en: Folder
sr_RS: Фасцикле

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
sr_RS: Рекурзивна претрага садржаја?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
sr_RS: Откључај изворе

[ctx: #20337]
en: Actor
sr_RS: Глумац

[ctx: #20338]
en: Movie
sr_RS: Филм

[ctx: #20339]
en: Director
sr_RS: Режисер

[ctx: #20340]
en: Do you want to remove all items within
sr_RS: Желите ли да уклоните све ставке у оквиру

[ctx: #20341]
en: this path from the Kodi library?
sr_RS: ове путање из Kodi библиотеке?

[ctx: #20342]
en: Movies
sr_RS: Филмови

[ctx: #20343]
en: TV shows
sr_RS: TV серије

[ctx: #20344]
en: This directory contains
sr_RS: Ова фасцикла садржи

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
sr_RS: Покрени аутоматску анализу

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
sr_RS: Рекурзивна анализа

[ctx: #20347]
en: as
sr_RS: као

[ctx: #20348]
en: Directors
sr_RS: Режисери

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
sr_RS: На овој путањи не постоје видео датотеке!

[ctx: #20350]
en: votes
sr_RS: гласова

[ctx: #20351]
en: TV show information
sr_RS: Подаци о TV серији

[ctx: #20352]
en: Episode information
sr_RS: Подаци о епизодама

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
sr_RS: Учитавање детаља TV серије

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
sr_RS: Проналажење водича епизода

[ctx: #20355]
en: Loading info for episodes in directory
sr_RS: Учитавање описа епизоде у фасцикли

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
sr_RS: Изаберите TV серију:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
sr_RS: Унесите назив TV серије

[ctx: #20358]
en: Season %i
sr_RS: Сезона %i

[ctx: #20359]
en: Episode
sr_RS: Епизода

[ctx: #20360]
en: Episodes
sr_RS: Епизода

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
sr_RS: Учитавање детаља епизоде

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
sr_RS: Уклони епизоду из библиотеке

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
sr_RS: Уклони TV серију из библиотеке

[ctx: #20364]
en: TV show
sr_RS: TV серија

[ctx: #20365]
en: Episode plot
sr_RS: Опис епизоде

[ctx: #20366]
en: * All seasons
sr_RS: * Све сезоне

[ctx: #20367]
en: Hide watched
sr_RS: Сакр. одглед.

[ctx: #20368]
en: Prod code
sr_RS: Шифра производа

[ctx: #20369]
en: Show plot for unwatched items
sr_RS: Прикажи опис за неодгледане ставке

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
sr_RS: * Скривено због спречавања непрописне употребе *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
sr_RS: Постави сличицу за сезону

[ctx: #20372]
en: Season image
sr_RS: Слика за сезону

[ctx: #20373]
en: Season
sr_RS: Сезона

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
sr_RS: Преузимање података о филму

[ctx: #20375]
en: Unassign content
sr_RS: Неодређен садржај

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
sr_RS: Освежи податке TV серије

[ctx: #20378]
en: Refresh info for all episodes?
sr_RS: Освежити податке за све епизоде?

[ctx: #20379]
en: Selected folder contains a single TV show
sr_RS: Изабрана фасцикла садржи једну TV серију

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
sr_RS: Изузми изабрану фасциклу из анализирања

[ctx: #20381]
en: Specials
sr_RS: Посебне емисије

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
sr_RS: Изабрана фасцикла садржи један филм

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
sr_RS: Веза ка TV серији

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
sr_RS: Уклони везу ка TV серији

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
sr_RS: Недав. додати филм.

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
sr_RS: Недав. додате епизоде

[ctx: #20388]
en: Studios
sr_RS: Студији

[ctx: #20389]
en: Music videos
sr_RS: Музичке спотове

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
sr_RS: Недавно додати музички спотови

[ctx: #20391]
en: Music video
sr_RS: Музички спот

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
sr_RS: Уклони музички спот из библиотеке

[ctx: #20393]
en: Music video information
sr_RS: Подаци о музичком споту

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
sr_RS: Учитавање података о музичком споту

[ctx: #20395]
en: Mixed
sr_RS: Мешано

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
sr_RS: Иди на албуме извођача

[ctx: #20397]
en: Go to album
sr_RS: Иди на албум

[ctx: #20398]
en: Play song
sr_RS: Репродукуј песму

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
sr_RS: Иди на музичке спотове из албума

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
sr_RS: Иди на музичке спотове извођача

[ctx: #20401]
en: Play music video
sr_RS: Репродукуј музички спот

[ctx: #20402]
en: Download actor thumbnails when adding to library
sr_RS: Преузми сличице глумаца приликом додавања у библиотеку

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
sr_RS: Постави слику глумца

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
sr_RS: Уклони обележивач епизоде

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
sr_RS: Постави обележивач епизоде

[ctx: #20407]
en: Scraper settings
sr_RS: Поставке даваоца података

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
sr_RS: Преузимање података о музичком споту

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
sr_RS: Преузимање података о TV серији

[ctx: #20410]
en: Trailer
sr_RS: Најава

[ctx: #20411]
en: Flatten
sr_RS: Поравнат списак

[ctx: #20413]
en: Get fanart
sr_RS: Заним. слика

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
sr_RS: Трањеже новог садржаја

[ctx: #20416]
en: First aired
sr_RS: Премијера

[ctx: #20417]
en: Writer
sr_RS: Сценариста

[ctx: #20420]
en: Never
sr_RS: Никада

[ctx: #20421]
en: If only one season
sr_RS: Уколико је само једна сезона

[ctx: #20422]
en: Always
sr_RS: Увек

[ctx: #20423]
en: Has trailer
sr_RS: Има најаву филма

[ctx: #20424]
en: False
sr_RS: Нетачно

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
sr_RS: Пројекција занимљивих слика

[ctx: #20426]
en: Export to a single file or separate
sr_RS: Извоз у једну или засебне

[ctx: #20427]
en: files per entry?
sr_RS: датотеке по уносу?

[ctx: #20428]
en: Single file
sr_RS: Једна датотека

[ctx: #20429]
en: Separate
sr_RS: Засебно

[ctx: #20430]
en: Export thumbnails and fanart?
sr_RS: Извоз сличица и занимљивих слика?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
sr_RS: Заменити старе датотеке?

[ctx: #20432]
en: Exclude path from library updates
sr_RS: Изузми путању приликом ажурирања библиотеке

[ctx: #20433]
en: Extract thumbnails and video information
sr_RS: Извези сличице и податке филма

[ctx: #20434]
en: Sets
sr_RS: Поставке сцене

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
sr_RS: Извоз сличица глумца?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
sr_RS: Изаберите занимљиву слику

[ctx: #20438]
en: Local fanart
sr_RS: Локална занимљива слика

[ctx: #20439]
en: No fanart
sr_RS: Без занимљиве слике

[ctx: #20440]
en: Current fanart
sr_RS: Тренутна занимљива слика

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
sr_RS: Удаљена занимљива слика

[ctx: #20442]
en: Change content
sr_RS: Промени садржај

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh info for all
sr_RS: Желите ли да освежите податке свих

[ctx: #20444]
en: items within this path?
sr_RS: ставки са ове путање?

[ctx: #20445]
en: Fanart
sr_RS: Занимљива слика

[ctx: #20446]
en: Locally stored information found.
sr_RS: Пронађени су локално сачувани подаци.

[ctx: #20447]
en: Ignore and refresh from internet?
sr_RS: Занемарити их и освежити исте са подацима са Интернета?

[ctx: #20448]
en: Could not download information
sr_RS: Није могуће преузети податке

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
sr_RS: Сервер је највероватније недоступан.

[ctx: #20450]
en: Would you like to continue scanning?
sr_RS: Желите ли да наставите анализирање?

[ctx: #20452]
en: episode
sr_RS: Епизода

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
sr_RS: Прикажи скривене датотеке и фасцикле

[ctx: #21331]
en: TuxBox client
sr_RS: TuxBox клијент

[ctx: #21332]
en: WARNING: Target TuxBox device is in recording-mode!
sr_RS: ПАЖЊА: Изабрани TuxBox уређај тренутно снима!

[ctx: #21333]
en: The stream will be stopped!
sr_RS: Биће заустављен запис тока података!

[ctx: #21334]
en: Zap to channel: %s failed!
sr_RS: Пребацивање на канал: %s није успело!

[ctx: #21335]
en: Are you sure to start the stream?
sr_RS: Сигурни сте да желите да покренете ток података?

[ctx: #21336]
en: Connecting to: %s
sr_RS: Повезивање са: %s

[ctx: #21337]
en: TuxBox device
sr_RS: TuxBox уређај

[ctx: #21359]
en: Add media share...
sr_RS: Додај дељену локацију медија...

[ctx: #21360]
en: Share video and music libraries through UPnP
sr_RS: Дели филмску и музичку библиотеку путем UPnP протокола

[ctx: #21364]
en: Edit media share
sr_RS: Уреди дељену локацију медија

[ctx: #21365]
en: Remove media share
sr_RS: Уклони дељену локацију медија

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
sr_RS: Фасцикла филмова и алтернативних титлова

[ctx: #21370]
en: Play navigation sounds during media playback
sr_RS: Репродукуј навигационе звукове приликом репродукције медија

[ctx: #21371]
en: Thumbnail
sr_RS: Сличица

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
sr_RS: Наметнута регија DVD уређаја за репродукцију

[ctx: #21373]
en: Video output
sr_RS: Видео излаз

[ctx: #21374]
en: Video aspect
sr_RS: Размера слике

[ctx: #21375]
en: Normal
sr_RS: Нормално

[ctx: #21377]
en: Widescreen
sr_RS: Широки екран

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
sr_RS: Омогући 480p

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
sr_RS: Омогући 720p

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
sr_RS: Омогући 1080i

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
sr_RS: Унесите име новог списка за репродукцију

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons in file lists
sr_RS: Прикажи дугме „Додај извор“ у списку датотека

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
sr_RS: Омогући траке за померање

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
sr_RS: Исфилтрирај одгледане филмове у библиотеци филмова

[ctx: #21385]
en: Open
sr_RS: Отвори

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
sr_RS: Управљање нивоом акустичности

[ctx: #21387]
en: Fast
sr_RS: Брзо

[ctx: #21388]
en: Quiet
sr_RS: Тихо

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
sr_RS: Омогући прилагођену позадину

[ctx: #21390]
en: Power management level
sr_RS: Управљање нивоом потрошње

[ctx: #21391]
en: High power
sr_RS: Виша потрошња

[ctx: #21392]
en: Low power
sr_RS: Нижа потрошња

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
sr_RS: Није могуће кеширати датотеке веће од 4GB

[ctx: #21396]
en: Chapter
sr_RS: Поглавље

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
sr_RS: Високо квалитетно сенчење пиксела v2

[ctx: #21398]
en: Enable playlist at startup
sr_RS: Омогући списак за репродукцију при укључивању Kodi-а

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
sr_RS: Користи међукораке у анимацији

[ctx: #21400]
en: contains
sr_RS: садржи

[ctx: #21401]
en: does not contain
sr_RS: не садржи

[ctx: #21402]
en: is
sr_RS: је

[ctx: #21403]
en: is not
sr_RS: није

[ctx: #21404]
en: starts with
sr_RS: почиње са

[ctx: #21405]
en: ends with
sr_RS: завршава са

[ctx: #21406]
en: greater than
sr_RS: је веће од

[ctx: #21407]
en: less than
sr_RS: је мање од

[ctx: #21408]
en: after
sr_RS: након

[ctx: #21409]
en: before
sr_RS: пре

[ctx: #21410]
en: in the last
sr_RS: у последњих

[ctx: #21411]
en: not in the last
sr_RS: није у последњих

[ctx: #21412]
en: Scrapers
sr_RS: Добављачи подат.

[ctx: #21413]
en: Default movie scraper
sr_RS: Подраз. добављач података за филмове

[ctx: #21414]
en: Default tvshow scraper
sr_RS: Подраз. добављач података за TV серије

[ctx: #21415]
en: Default music video scraper
sr_RS: Подраз. добављач података за музичке спотове

[ctx: #21417]
en: Settings
sr_RS: Поставке

[ctx: #21418]
en: Multilingual
sr_RS: Вишејезично

[ctx: #21419]
en: No scrapers present
sr_RS: Нема присутних добављача

[ctx: #21420]
en: Value to match
sr_RS: Вредности се не подударају

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
sr_RS: Правило паметног спис. за реп.

[ctx: #21422]
en: Match items where
sr_RS: Подудари ставке где

[ctx: #21423]
en: New rule...
sr_RS: Ново правило...

[ctx: #21424]
en: Items must match
sr_RS: Ставке се морају подударати

[ctx: #21425]
en: all of the rules
sr_RS: су сва правила

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
sr_RS: је једно или више правила

[ctx: #21427]
en: Limit to
sr_RS: Ограничи на

[ctx: #21428]
en: No limit
sr_RS: Без ограничења

[ctx: #21429]
en: Order by
sr_RS: Сложи по

[ctx: #21430]
en: ascending
sr_RS: растућем реду

[ctx: #21431]
en: descending
sr_RS: опадајућем реду

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
sr_RS: Уреди паметни спис. за реп.

[ctx: #21433]
en: Name of the playlist
sr_RS: Име спис. за реп.

[ctx: #21434]
en: Find items where
sr_RS: Пронађи ставке где

[ctx: #21435]
en: Edit
sr_RS: Уреди

[ctx: #21436]
en: %i items
sr_RS: %i ставки

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
sr_RS: Нови паметни спис. за реп...

[ctx: #21438]
en: %c Drive
sr_RS: %c уређај

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
sr_RS: Уреди правила режима журке

[ctx: #21440]
en: Home folder
sr_RS: Почетна фасцикла

[ctx: #21441]
en: Watched count
sr_RS: Бројач одгледаних

[ctx: #21442]
en: Episode title
sr_RS: Наслов епизоде

[ctx: #21443]
en: Video resolution
sr_RS: Резолуција видеа

[ctx: #21444]
en: Audio channels
sr_RS: Звучних канала

[ctx: #21445]
en: Video codec
sr_RS: Видео кодек

[ctx: #21446]
en: Audio codec
sr_RS: Кодек звука

[ctx: #21447]
en: Audio language
sr_RS: Језик звука

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
sr_RS: Језик титла

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
sr_RS: Даљински управљач шаље кôдове тастатуре

[ctx: #21450]
en: Edit
sr_RS: Уреди

[ctx: #21461]
en: Fixed
sr_RS: Брзо

[ctx: #21800]
en: File name
sr_RS: Име датотеке

[ctx: #21801]
en: File path
sr_RS: Путања датотеке

[ctx: #21802]
en: File size
sr_RS: Величина датотеке

[ctx: #21803]
en: File date/time
sr_RS: Датум/време стварања датотеке

[ctx: #21804]
en: Slide index
sr_RS: Индекс слајдова

[ctx: #21805]
en: Resolution
sr_RS: Резолуција

[ctx: #21806]
en: Comment
sr_RS: Коментар

[ctx: #21807]
en: Colour/B&W
sr_RS: Боја/Црно-бело

[ctx: #21808]
en: JPEG process
sr_RS: Обрада JPEG-а

[ctx: #21820]
en: Date/Time
sr_RS: Датум/време

[ctx: #21821]
en: Description
sr_RS: Опис

[ctx: #21822]
en: Camera make
sr_RS: Марка фотоапарата

[ctx: #21823]
en: Camera model
sr_RS: Тип камере

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
sr_RS: EXIF коментар

[ctx: #21825]
en: Firmware
sr_RS: Систем

[ctx: #21826]
en: Aperture
sr_RS: Бленда

[ctx: #21827]
en: Focal length
sr_RS: Фокусно растојање

[ctx: #21828]
en: Focus distance
sr_RS: Жижна даљина

[ctx: #21829]
en: Exposure
sr_RS: Експозиција

[ctx: #21830]
en: Exposure time
sr_RS: Време експозиције

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
sr_RS: Одступање експозиције

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
sr_RS: Режим експозиције

[ctx: #21833]
en: Flash used
sr_RS: Коришћење блица

[ctx: #21834]
en: White-balance
sr_RS: Баланс белог

[ctx: #21835]
en: Light source
sr_RS: Извор светла

[ctx: #21836]
en: Metering mode
sr_RS: Режим мерења количине светла

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
sr_RS: Дигитални зум

[ctx: #21839]
en: CCD width
sr_RS: CCD ширина

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
sr_RS: GPS гео. ширина

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
sr_RS: GPS гео. дужина

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
sr_RS: GPS гео. висина

[ctx: #21843]
en: Orientation
sr_RS: Оријентација

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
sr_RS: Додатне категорије

[ctx: #21861]
en: Keywords
sr_RS: Кључне речи

[ctx: #21862]
en: Caption
sr_RS: Наслов

[ctx: #21863]
en: Author
sr_RS: Аутор

[ctx: #21864]
en: Headline
sr_RS: Главна улога

[ctx: #21865]
en: Special instructions
sr_RS: Посебна упутства

[ctx: #21866]
en: Category
sr_RS: Категорија

[ctx: #21867]
en: Byline
sr_RS: Потпис аутора

[ctx: #21868]
en: Byline title
sr_RS: Потпис аутора наслова

[ctx: #21869]
en: Credit
sr_RS: Заслуга

[ctx: #21870]
en: Source
sr_RS: Извор

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
sr_RS: Ауторска права

[ctx: #21872]
en: Object name
sr_RS: Име објекта

[ctx: #21873]
en: City
sr_RS: Град

[ctx: #21874]
en: State
sr_RS: Покрајина

[ctx: #21875]
en: Country
sr_RS: Држава

[ctx: #21877]
en: Date created
sr_RS: Датум прављења

[ctx: #21879]
en: Country code
sr_RS: Кôд државе

[ctx: #21880]
en: Reference service
sr_RS: Препоручен сервис

[ctx: #21881]
en: Allow control of Kodi via UPnP
sr_RS: Омогући контролу Kodi апликације путем UPnP протокола

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
sr_RS: Покушај да прескочиш уводни део пре DVD менија

[ctx: #21883]
en: Saved music
sr_RS: Сачувана музика

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
sr_RS: Захтевање података за све извођаче

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
sr_RS: Преузимање података о албуму

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
sr_RS: Преузимање података о извођачу

[ctx: #21887]
en: Biography
sr_RS: Биографија

[ctx: #21888]
en: Discography
sr_RS: Дискографија

[ctx: #21889]
en: Searching artist
sr_RS: Проналажење извођача

[ctx: #21890]
en: Select artist
sr_RS: Изаберите извођача

[ctx: #21891]
en: Artist information
sr_RS: Подаци о извођачу

[ctx: #21892]
en: Instruments
sr_RS: Инструменти

[ctx: #21893]
en: Born
sr_RS: Рођен

[ctx: #21894]
en: Formed
sr_RS: Оформљено

[ctx: #21895]
en: Themes
sr_RS: Теме

[ctx: #21896]
en: Disbanded
sr_RS: Расформирано

[ctx: #21897]
en: Died
sr_RS: Преминуо

[ctx: #21898]
en: Years active
sr_RS: Година активан

[ctx: #21899]
en: Label
sr_RS: Етикета

[ctx: #21900]
en: Born/Formed
sr_RS: Рођ./оформ.

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
sr_RS: Ажурирај библиотеку приликом укључивања

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
sr_RS: Увек ажурирај библиотеку у позадини

[ctx: #22004]
en: Delayed by: %2.3fs
sr_RS: Успорено за: %2.3f сек.

[ctx: #22005]
en: Ahead by: %2.3fs
sr_RS: Убрзано за: %2.3f сек.

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
sr_RS: Померај титла у времену

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
sr_RS: OpenGL произвођач:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
sr_RS: OpenGL верзија:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
sr_RS: GPU температура:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
sr_RS: CPU температура:

[ctx: #22012]
en: Total memory
sr_RS: Укупна меморија

[ctx: #22013]
en: Profile data
sr_RS: Подаци профила

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
sr_RS: Користи затамљење уколико се паузира приликом репрод. филма

[ctx: #22015]
en: All recordings
sr_RS: Сва снимања

[ctx: #22016]
en: By title
sr_RS: По називу

[ctx: #22017]
en: By group
sr_RS: По групи

[ctx: #22018]
en: Live channels
sr_RS: Канали уживо

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
sr_RS: Снимци по називу

[ctx: #22020]
en: Guide
sr_RS: Водич

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
sr_RS: Прикажи видео датотеке у списковима

[ctx: #22023]
en: DirectX vendor:
sr_RS: DirectX произвођач:

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
sr_RS: Direct3D верзија:

[ctx: #22030]
en: Font
sr_RS: Слова

[ctx: #22031]
en: Size
sr_RS: Велич.

[ctx: #22034]
en: Export karaoke titles as HTML
sr_RS: Извоз караоке наслова као HTML

[ctx: #22035]
en: Export karaoke titles as CSV
sr_RS: Извоз караоке наслова као CSV

[ctx: #22036]
en: Import karaoke titles...
sr_RS: Увоз караоке наслова...

[ctx: #22037]
en: Show song selector automatically
sr_RS: Аутоматски прикажи бирач песме

[ctx: #22038]
en: Export karaoke titles...
sr_RS: Извоз караоке наслова...

[ctx: #22039]
en: Enter song number
sr_RS: Унесите број песме

[ctx: #22040]
en: white/green
sr_RS: бело/зелено

[ctx: #22041]
en: white/red
sr_RS: бело/црвено

[ctx: #22042]
en: white/blue
sr_RS: бело/право

[ctx: #22043]
en: black/white
sr_RS: црно/бело

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
sr_RS: Телетекст није доступан

[ctx: #23050]
en: Activate Teletext
sr_RS: Активирај телетекст

[ctx: #23051]
en: Part %i
sr_RS: Део %i

[ctx: #23052]
en: Buffering %i bytes
sr_RS: Предмеморисање %i бајтова

[ctx: #23053]
en: Stopping
sr_RS: Заустављање

[ctx: #23054]
en: Running
sr_RS: Покретање

[ctx: #23100]
en: External Player Active
sr_RS: Спољни активни уређај за репродукцију

[ctx: #23101]
en: Click OK to terminate the player
sr_RS: Кликните на „У реду“ да прекинете репродукцију

[ctx: #23104]
en: Click OK when playback has ended
sr_RS: Кликните на „У реду“ када се репродукција заврши

[ctx: #24000]
en: Add-on
sr_RS: Додатни прог.

[ctx: #24001]
en: Add-ons
sr_RS: Додатни прог.

[ctx: #24002]
en: Add-on options
sr_RS: Опције додатног прог.

[ctx: #24005]
en: Media sources
sr_RS: Додатак

[ctx: #24007]
en: Movie information
sr_RS: Добављач

[ctx: #24008]
en: Screensaver
sr_RS: Чувар екрана

[ctx: #24009]
en: Script
sr_RS: Скрипта

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
sr_RS: Спремиште додатног прог.

[ctx: #24012]
en: Subtitles
sr_RS: Титлови

[ctx: #24013]
en: Lyrics
sr_RS: Текстови песама

[ctx: #24015]
en: Music video information
sr_RS: Подаци о музичком споту

[ctx: #24016]
en: Album information
sr_RS: Подаци о албуму

[ctx: #24017]
en: Artist information
sr_RS: Подаци о извођачу

[ctx: #24018]
en: Services
sr_RS: Избор Сервиса

[ctx: #24020]
en: Configure
sr_RS: Подешавање додатног прог.

[ctx: #24021]
en: Disable
sr_RS: Онемогући додатни прог.

[ctx: #24022]
en: Enable
sr_RS: Омогући додатни прог.

[ctx: #24023]
en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

[ctx: #24024]
en: Add-on disabled
sr_RS: Додатни прог. је онемогућен

[ctx: #24027]
en: Weather
sr_RS: Услуге временске прогнозе

[ctx: #24028]
en: Weather.com (standard)
sr_RS: Weather.com (стандардан)

[ctx: #24030]
en: This Add-on can not be configured
sr_RS: Овај додатни прог. није могуће подесити

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
sr_RS: Грешка приликом учитавања подешавања

[ctx: #24050]
en: Available Add-ons
sr_RS: Доступни додатни програми

[ctx: #24051]
en: Version:
sr_RS: Верзија:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
sr_RS: Одрицање:

[ctx: #24053]
en: License:
sr_RS: Лиценца:

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this Add-on?
sr_RS: Да ли желите да омогућите овај додатни прог.?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this Add-on?
sr_RS: Да ли желите да онемогућите овај додатни прог.?

[ctx: #24061]
en: Add-on update available!
sr_RS: Надоградња додатног прог. је доступна!

[ctx: #24062]
en: Enabled Add-ons
sr_RS: Омогућени додатни програми

[ctx: #24063]
en: Auto update
sr_RS: Аутоматско ажурирање

[ctx: #24064]
en: Add-on enabled
sr_RS: Додатни прог. је омогућен

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
sr_RS: Додатни прог. је ажуриран

[ctx: #24066]
en: Cancel Add-on download?
sr_RS: Да прекинем преузимање додатног прог.?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading Add-ons
sr_RS: Тренутно преузимам додатне програме

[ctx: #24070]
en: Add-on could not be loaded.
sr_RS: Додатни програм није употребљив

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
sr_RS: Догодила се непозната грешка

[ctx: #24072]
en: Settings required
sr_RS: Подешавање је неопходно

[ctx: #24073]
en: Could not connect
sr_RS: Не могу се повезати

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
sr_RS: Поновно покретање је неопходно

[ctx: #24075]
en: Disable
sr_RS: Онемогући додатни прог.

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
sr_RS: Да покушам поновно успостављање везе?

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
sr_RS: Додатни прог. се поновно покреће

[ctx: #24090]
en: Lock Add-on manager
sr_RS: Закључај управљач додатног прог.

[ctx: #24094]
en: (current)
sr_RS: Омогући хардверско убрзање (CrystalHD)

[ctx: #24121]
en: Enter search string
sr_RS: Унесите реч за претрагу

[ctx: #29800]
en: Library Mode
sr_RS: Режим библиотеке

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
sr_RS: QWERTY тастатура

[ctx: #29802]
en: Passthrough Audio in use
sr_RS: Пролазни звук у употреби

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
sr_RS: Квалитет најаве

[ctx: #33002]
en: Stream
sr_RS: Запис

[ctx: #33003]
en: Download
sr_RS: Преузми

[ctx: #33004]
en: Download & play
sr_RS: Преузми и репродукуј

[ctx: #33005]
en: Download & save
sr_RS: Преузми и сачувај

[ctx: #33006]
en: Today
sr_RS: Данас

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
sr_RS: Сутра

[ctx: #33008]
en: Saving
sr_RS: Чување

[ctx: #33009]
en: Copying
sr_RS: Копирање

[ctx: #33010]
en: Set download directory
sr_RS: Постави фасциклу за преузимање

[ctx: #33012]
en: Short
sr_RS: Кратко

[ctx: #33013]
en: Long
sr_RS: Дугачко

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
sr_RS: Користи DVD плејер уместо обичног плејера

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
sr_RS: Питај за преузимање пре репродукције филма

[ctx: #33016]
en: Clips
sr_RS: Клипови

[ctx: #33018]
en: Tonight
sr_RS: Ноћас

[ctx: #33019]
en: Tomorrow Night
sr_RS: Сутра увече

[ctx: #33020]
en: Condition
sr_RS: Стање

[ctx: #33021]
en: Precipitation
sr_RS: Обилне падавине

[ctx: #33023]
en: Humid
sr_RS: Влажно

[ctx: #33024]
en: Feels
sr_RS: Као да је

[ctx: #33025]
en: Observed
sr_RS: Посматрано

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
sr_RS: Одступање од просека

[ctx: #33027]
en: Sunrise
sr_RS: Излазак сунца

[ctx: #33028]
en: Sunset
sr_RS: Залазак сунца

[ctx: #33029]
en: Details
sr_RS: Детаљи

[ctx: #33030]
en: Outlook
sr_RS: Видик

[ctx: #33031]
en: Coverflow
sr_RS: Прекривен

[ctx: #33032]
en: Translate text
sr_RS: Преведи текст

[ctx: #33034]
en: 36 Hour
sr_RS: 36 часовна

[ctx: #33035]
en: Maps
sr_RS: Карта

[ctx: #33036]
en: Hourly
sr_RS: Из часа у час

[ctx: #33037]
en: Weekend
sr_RS: Викенд

[ctx: #33038]
en: %s day
sr_RS: %s дневна

[ctx: #33049]
en: Alert
sr_RS: Узбуна

[ctx: #33050]
en: Alerts
sr_RS: Упозорења

[ctx: #33051]
en: Choose Your
sr_RS: Изаберите ваш

[ctx: #33052]
en: Check
sr_RS: Провери

[ctx: #33053]
en: Configure the
sr_RS: Конфигуриши

[ctx: #33054]
en: Seasons
sr_RS: Годишња доба

[ctx: #33055]
en: Use your
sr_RS: Користите ваш

[ctx: #33056]
en: Watch your
sr_RS: Гледајте ваш

[ctx: #33057]
en: Listen to
sr_RS: Слушајте

[ctx: #33058]
en: View your
sr_RS: Прикажите ваш

[ctx: #33059]
en: Configure the
sr_RS: Конфигуриши

[ctx: #33060]
en: Power
sr_RS: Снага

[ctx: #33061]
en: Menu
sr_RS: Мени

[ctx: #33062]
en: Play the
sr_RS: Репродукуј

[ctx: #33063]
en: Options
sr_RS: Опције

[ctx: #33065]
en: Editor
sr_RS: Уређивач

[ctx: #33066]
en: About your
sr_RS: О вашем

[ctx: #33067]
en: Star rating
sr_RS: Оцена звездицама

[ctx: #33068]
en: Background
sr_RS: Позадина

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
sr_RS: Позадине

[ctx: #33070]
en: Custom background
sr_RS: Прилагођена позадина

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
sr_RS: Прилагођене позадине

[ctx: #33072]
en: View Readme
sr_RS: Прикажи „Прочитај ме“

[ctx: #33073]
en: View Changelog
sr_RS: Прикажи „Евиденцију измена“

[ctx: #33074]
en: This version of %s requires an
sr_RS: Ова верзија за покретање захтева %s

[ctx: #33075]
en: Kodi revision of %s or greater to run.
sr_RS: Kodi издање или %s јаче.

[ctx: #33076]
en: Please update Kodi.
sr_RS: Молимо, ажурирајте Kodi апликацију.

[ctx: #33077]
en: No data found!
sr_RS: Подаци нису пронађени!

[ctx: #33078]
en: Next page
sr_RS: Следећа страна

[ctx: #33079]
en: Love
sr_RS: Љубав

[ctx: #33080]
en: Hate
sr_RS: Мржња

[ctx: #33081]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sr_RS: Ова датотека је сложена, изаберите који део желите да репродукујете из ње.

[ctx: #33082]
en: Path to script
sr_RS: Путања до скрипте

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
sr_RS: Омогући прилагођени тастер за сјруоту

[ctx: #34003]
en: DXVA2
sr_RS: DXVA

[ctx: #34100]
en: Number of channels
sr_RS: Број канала

[ctx: #34122]
en: Always
sr_RS: Увек

[ctx: #34123]
en: Never
sr_RS: Никада

[ctx: #35500]
en: Location
sr_RS: Локација

[ctx: #35502]
en: Name
sr_RS: Име

[ctx: #36016]
en: Connected
sr_RS: Повезано

[ctx: #36035]
en: Always
sr_RS: Увек

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
sr_RS: Пребаци на канал

[ctx: #36428]
en: Record
sr_RS: Сними

[ctx: #36502]
en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

[ctx: #36508]
en: Hardware Based
sr_RS: Хардвер

[ctx: #36902]
en: TV show
sr_RS: TV серија

[ctx: #36903]
en: TV shows
sr_RS: TV серије

[ctx: #36906]
en: episode
sr_RS: Епизода

[ctx: #36910]
en: set
sr_RS: Постави

[ctx: #36911]
en: sets
sr_RS: Поставке сцене

[ctx: #36912]
en: video
sr_RS: Видео

[ctx: #36913]
en: videos
sr_RS: Филмови

[ctx: #36918]
en: album
sr_RS: Албум

[ctx: #36920]
en: song
sr_RS: Песма

[ctx: #36921]
en: songs
sr_RS: Нумере

[ctx: #37026]
en: Auto
sr_RS: Аутоматски
