XBMC Main - en to fa translation catalogue (272 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
fa: برنامه‌ها

[ctx: #1]
en: Pictures
fa: تصاویر

[ctx: #2]
en: Music
fa: موسیقی

[ctx: #3]
en: Videos
fa: ویدئوها

[ctx: #4]
en: TV-Guide
fa: جدول پخش برنامه ها

[ctx: #5]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: #7]
en: File manager
fa: مدیریت فایل

[ctx: #8]
en: Weather
fa: آب و هوا

[ctx: #9]
en: Kodi media center
fa: مدیاسنتر Kodi

[ctx: #11]
en: Monday
fa: دوشنبه

[ctx: #12]
en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

[ctx: #13]
en: Wednesday
fa: چهارشنبه

[ctx: #14]
en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

[ctx: #15]
en: Friday
fa: جمعه

[ctx: #16]
en: Saturday
fa: شنبه

[ctx: #17]
en: Sunday
fa: یک‌شنبه

[ctx: #21]
en: January
fa: ژانویه

[ctx: #22]
en: February
fa: فبریه

[ctx: #23]
en: March
fa: مارس

[ctx: #24]
en: April
fa: آوریل

[ctx: #25]
en: May
fa: می

[ctx: #26]
en: June
fa: ژوئن

[ctx: #27]
en: July
fa: جولای

[ctx: #28]
en: August
fa: آگوست

[ctx: #29]
en: September
fa: سپتامبر

[ctx: #30]
en: October
fa: اکتبر

[ctx: #31]
en: November
fa: نوامبر

[ctx: #32]
en: December
fa: دسمابر

[ctx: #41]
en: Mon
fa: دوشنبه

[ctx: #42]
en: Tue
fa: سه شنبه

[ctx: #43]
en: Wed
fa: چهارشنبه

[ctx: #44]
en: Thu
fa: پنج شنبه

[ctx: #45]
en: Fri
fa: جمعه

[ctx: #46]
en: Sat
fa: شنبه

[ctx: #47]
en: Sun
fa: یکشنبه

[ctx: #55]
en: May
fa: می

[ctx: #88]
en: South
fa: جنوب

[ctx: #89]
en: North
fa: شمال

[ctx: #90]
en: West
fa: غرب

[ctx: #91]
en: East
fa: شرق

[ctx: #100]
en: View: Icons
fa: نمایش آیکون

[ctx: #101]
en: View: List
fa: نمایش لیست

[ctx: #102]
en: Scan
fa: اسکن

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
fa: مرتب سازی بر اساس نام

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
fa: مرتب سازی بر اساس تاریخ

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
fa: چینش براساس: اندازه

[ctx: #106]
en: No
fa: خیر

[ctx: #107]
en: Yes
fa: بله

[ctx: #111]
en: Shortcuts
fa: میانبر

[ctx: #115]
en: Copy
fa: رونوشت

[ctx: #116]
en: Move
fa: انتقال

[ctx: #117]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: #118]
en: Rename
fa: تغییر نام

[ctx: #119]
en: New folder
fa: پوشه جدید

[ctx: #124]
en: Move these files?
fa: انتقال این پرونده‌ها؟

[ctx: #126]
en: Status
fa: وضعیت

[ctx: #128]
en: General
fa: عمومی

[ctx: #130]
en: System info
fa: اطلاعات سیستم

[ctx: #131]
en: Display
fa: نمایش

[ctx: #132]
en: Albums
fa: آلبوم

[ctx: #137]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: #141]
en: GPU:
fa: GPU

[ctx: #142]
en: Time:
fa: زمان:

[ctx: #146]
en: Type:
fa: نوع:

[ctx: #156]
en: Free
fa: جمعه

[ctx: #157]
en: Video
fa: ویدئو

[ctx: #160]
en: Free
fa: جمعه

[ctx: #166]
en: Skin
fa: پوسته

[ctx: #188]
en: Select all
fa: انتخاب همه

[ctx: #190]
en: Save
fa: ذخیره

[ctx: #193]
en: Scan
fa: اسکن

[ctx: #194]
en: Searching...
fa: در حال جستجو...

[ctx: #195]
en: No info found!
fa: هیچ اطلاعاتی یافت نشد!

[ctx: #196]
en: Select movie:
fa: انتخاب فیلم:

[ctx: #199]
en: Web interface
fa: رابط کاربری وب

[ctx: #205]
en: Votes
fa: رأی‌ها

[ctx: #208]
en: Play
fa: پخش

[ctx: #209]
en: Next
fa: بعدی

[ctx: #210]
en: Previous
fa: قبلی

[ctx: #219]
en: Please insert disc
fa: لطفاً دیسک را وارد کنید

[ctx: #221]
en: Network is not connected
fa: شبکه وصل نیست

[ctx: #222]
en: Cancel
fa: لغو

[ctx: #224]
en: Speed
fa: سرعت

[ctx: #231]
en: None
fa: خالی

[ctx: #248]
en: Language
fa: زبان

[ctx: #249]
en: Music
fa: موسیقی

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
fa: چینش براساس: زمان

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
fa: چینش براساس: عنوان

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
fa: چینش براساس: آلبوم

[ctx: #283]
en: Search results
fa: نتایج جستجو

[ctx: #287]
en: Subtitles
fa: زیرنویس‌ها

[ctx: #288]
en: Font
fa: خط

[ctx: #291]
en: Video
fa: ویدئو

[ctx: #294]
en: Create bookmark
fa: ساخت نشانک

[ctx: #298]
en: Bookmarks
fa: نشانک‌ها

[ctx: #304]
en: Language
fa: زبان

[ctx: #313]
en: Cleaning database
fa: در حال پاک‌سازی پایگاه‌‌داده

[ctx: #344]
en: Actors
fa: هنرپیشه

[ctx: #345]
en: Year
fa: سال

[ctx: #350]
en: Programs
fa: برنامه‌ها

[ctx: #351]
en: Off
fa: خاموش

[ctx: #352]
en: Dim
fa: کم نور

[ctx: #353]
en: Black
fa: سیاه

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
fa: مرتب سازی بر اساس نام

[ctx: #368]
en: IMDb
fa: سایت بانک اطلاعات فیلم (IMDB(

[ctx: #369]
en: Title
fa: عنوان

[ctx: #373]
en: Sunny
fa: افتابی

[ctx: #375]
en: Snow
fa: برف

[ctx: #376]
en: Rain
fa: باران

[ctx: #378]
en: AM
fa: قبل از ظهر

[ctx: #379]
en: PM
fa: بعد از ظهر

[ctx: #400]
en: Weather
fa: آب و هوا

[ctx: #409]
en: Defaults
fa: استاندارد

[ctx: #444]
en: Video
fa: ویدئو

[ctx: #462]
en: Subtitle
fa: زیرنویس

[ctx: #463]
en: Backlight
fa: نور پشت زمینه

[ctx: #464]
en: Brightness
fa: نور

[ctx: #465]
en: Contrast
fa: کنتراست

[ctx: #469]
en: OSD position
fa: موقعیت OSD

[ctx: #474]
en: Off
fa: خاموش

[ctx: #486]
en: Repeat
fa: تکرار

[ctx: #503]
en: Busy
fa: اشغال

[ctx: #504]
en: Empty
fa: خالی

[ctx: #556]
en: Title
fa: عنوان

[ctx: #558]
en: Album
fa: آلبوم

[ctx: #562]
en: Year
fa: سال

[ctx: #571]
en: Default
fa: پیش فرض

[ctx: #587]
en: Filter
fa: فیلتر

[ctx: #590]
en: Random
fa: اتفاقی

[ctx: #591]
en: Off
fa: خاموش

[ctx: #592]
en: One
fa: یک

[ctx: #593]
en: All
fa: همه

[ctx: #594]
en: Off
fa: خاموش

[ctx: #602]
en: Standard
fa: استاندارد

[ctx: #607]
en: To:
fa: به:

[ctx: #622]
en: Quality
fa: کیفیت

[ctx: #630]
en: Normal
fa: نورمال

[ctx: #631]
en: Zoom
fa: زوم

[ctx: #633]
en: Wide Zoom
fa: زوم عریض

[ctx: #635]
en: Original Size
fa: سایز واقعی

[ctx: #653]
en: Update library
fa: بروزرسانی کتابخانه

[ctx: #705]
en: Network
fa: شبکه

[ctx: #730]
en: Port
fa: پورت

[ctx: #733]
en: Password
fa: کلمه عبور

[ctx: #738]
en: Normal
fa: نورمال

[ctx: #742]
en: White
fa: سفید

[ctx: #743]
en: Yellow
fa: زرد

[ctx: #760]
en: Yellow
fa: زرد

[ctx: #761]
en: White
fa: سفید

[ctx: #762]
en: Blue
fa: آبی

[ctx: #767]
en: Grey
fa: خاکستری

[ctx: #792]
en: Port
fa: پورت

[ctx: #798]
en: Internet access
fa: دسترسی اینترنت

[ctx: #1013]
en: Port
fa: پورت

[ctx: #1014]
en: Username
fa: نام کاربری

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
fa: پورت

[ctx: #1036]
en: Favourites
fa: علاقه‌مندی‌ها

[ctx: #1048]
en: Username
fa: نام کاربری

[ctx: #1210]
en: Remove
fa: حذف

[ctx: #1211]
en: Music
fa: موسیقی

[ctx: #1212]
en: Video
fa: ویدئو

[ctx: #1213]
en: Pictures
fa: تصاویر

[ctx: #1223]
en: Disabled
fa: غیرفعال

[ctx: #1390]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: #1397]
en: and
fa: و

[ctx: #1403]
en: Sun
fa: یکشنبه

[ctx: #1405]
en: in
fa: در

[ctx: #1427]
en: Smoke
fa: کم نور

[ctx: #1439]
en: and
fa: و

[ctx: #1446]
en: Unknown
fa: ناشناخته

[ctx: #10001]
en: Programs
fa: برنامه‌ها

[ctx: #10002]
en: Pictures
fa: تصاویر

[ctx: #10003]
en: File manager
fa: مدیریت فایل

[ctx: #10004]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: #10005]
en: Music
fa: موسیقی

[ctx: #10006]
en: Videos
fa: ویدئوها

[ctx: #10025]
en: Videos
fa: ویدئوها

[ctx: #10037]
en: Standard
fa: استاندارد

[ctx: #10038]
en: Advanced
fa: پیشرفته

[ctx: #10134]
en: Favourites
fa: علاقه‌مندی‌ها

[ctx: #10506]
en: Programs
fa: برنامه‌ها

[ctx: #10511]
en: System info
fa: اطلاعات سیستم

[ctx: #12600]
en: Weather
fa: آب و هوا

[ctx: #13106]
en: Disabled
fa: غیرفعال

[ctx: #13113]
en: Disabled
fa: غیرفعال

[ctx: #13131]
en: Disabled
fa: غیرفعال

[ctx: #13170]
en: Never
fa: هرگز

[ctx: #13200]
en: Profiles
fa: پروفایل

[ctx: #13205]
en: Unknown
fa: ناشناخته

[ctx: #13270]
en: Hardware:
fa: سخت افزار:

[ctx: #13271]
en: CPU Usage:
fa: استفاده CPU:

[ctx: #13275]
en: Hard Disk
fa: هارد دیسک

[ctx: #13278]
en: Default
fa: پیش فرض

[ctx: #13279]
en: Network
fa: شبکه

[ctx: #13280]
en: Video
fa: ویدئو

[ctx: #13303]
en: Fonts
fa: خط

[ctx: #13340]
en: Leave as is
fa: استاندارد

[ctx: #13388]
en: Preset
fa: استاندارد

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
fa: میانبر

[ctx: #13413]
en: Downloading
fa: در حال بارگیری

[ctx: #13551]
en: Off
fa: خاموش

[ctx: #13610]
en: Disabled
fa: غیرفعال

[ctx: #13611]
en: Standard
fa: استاندارد

[ctx: #14061]
en: Auto
fa: خودکار

[ctx: #14074]
en: Set timezone
fa: تعیین منطقه زمانی

[ctx: #14080]
en: Timezone
fa: منطقه زمانی

[ctx: #14086]
en: Playback
fa: باز پخش

[ctx: #14096]
en: Rip
fa: پنج شنبه

[ctx: #14098]
en: Play
fa: پخش

[ctx: #15015]
en: Remove
fa: حذف

[ctx: #15052]
en: Password
fa: کلمه عبور

[ctx: #15109]
en: Skin default
fa: استاندارد

[ctx: #16000]
en: General
fa: عمومی

[ctx: #16018]
en: None
fa: خالی

[ctx: #16019]
en: Auto select
fa: خودکار

[ctx: #16026]
en: Playback failed
fa: خطا در پخش

[ctx: #16039]
en: Off
fa: خاموش

[ctx: #16040]
en: Auto
fa: خودکار

[ctx: #16316]
en: Auto
fa: خودکار

[ctx: #19003]
en: Find similar
fa: پیدا کردن هم رده

[ctx: #19020]
en: TV
fa: تلوزیون

[ctx: #19031]
en: Next
fa: بعدی

[ctx: #19059]
en: Stop recording
fa: توقف ضبط

[ctx: #19140]
en: Search...
fa: جستجو...

[ctx: #19154]
en: Sa
fa: شنبه

[ctx: #19155]
en: Su
fa: کم نور

[ctx: #19177]
en: Playback
fa: باز پخش

[ctx: #19180]
en: TV
fa: تلوزیون

[ctx: #19190]
en: Background
fa: پس‌زمینه

[ctx: #19255]
en: Start recording
fa: شروع ضبط

[ctx: #19256]
en: Stop recording
fa: توقف ضبط

[ctx: #19257]
en: Lock channel
fa: قفل کانال

[ctx: #19258]
en: Unlock channel
fa: برداشتن قفل کانال

[ctx: #19504]
en: Comedy
fa: کمدی

[ctx: #19519]
en: Documentary
fa: مستند

[ctx: #19581]
en: Rock/Pop
fa: راک/پاپ

[ctx: #19635]
en: Languages
fa: زبان‌ها

[ctx: #19647]
en: Motoring
fa: خودکار

[ctx: #19680]
en: Comedy
fa: کمدی

[ctx: #19684]
en: Adult
fa: بزرگ‌سال

[ctx: #20109]
en: Zoom
fa: زوم

[ctx: #20142]
en: Username
fa: نام کاربری

[ctx: #20159]
en: Video information
fa: اطلاعات ویدئو

[ctx: #20334]
en: Folder
fa: پوشه

[ctx: #20420]
en: Never
fa: هرگز

[ctx: #20422]
en: Always
fa: همیشه

[ctx: #20459]
en: Tags
fa: برچسب

[ctx: #20460]
en: Add %s
fa: افزودن %s

[ctx: #20461]
en: Remove %s
fa: حذف %s

[ctx: #20462]
en: New tag...
fa: برچسب جدید...

[ctx: #20464]
en: Select %s
fa: انتخاب %s

[ctx: #21373]
en: Video output
fa: ویدئو

[ctx: #21375]
en: Normal
fa: نورمال

[ctx: #21417]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: #21861]
en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

[ctx: #21870]
en: Source
fa: خط

[ctx: #22030]
en: Font
fa: خط

[ctx: #24012]
en: Subtitles
fa: زیرنویس‌ها

[ctx: #24023]
en: Disabled
fa: غیرفعال

[ctx: #24027]
en: Weather
fa: آب و هوا

[ctx: #33006]
en: Today
fa: امروز

[ctx: #33037]
en: Weekend
fa: آخر هفته

[ctx: #33063]
en: Options
fa: تنظیمات

[ctx: #33068]
en: Background
fa: پس‌زمینه

[ctx: #34122]
en: Always
fa: همیشه

[ctx: #34123]
en: Never
fa: هرگز

[ctx: #36035]
en: Always
fa: همیشه

[ctx: #36037]
en: TV
fa: تلوزیون

[ctx: #36502]
en: Disabled
fa: غیرفعال

[ctx: #36912]
en: video
fa: ویدئو

[ctx: #36913]
en: videos
fa: ویدئوها

[ctx: #37026]
en: Auto
fa: خودکار
