XBMC Main - en to os translation catalogue (168 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
os: Программӕтӕ

[ctx: #1]
en: Pictures
os: Нывтӕ

[ctx: #2]
en: Music
os: Музыкӕ

[ctx: #3]
en: Videos
os: Видео

[ctx: #4]
en: TV-Guide
os: TV-Фӕтӕг

[ctx: #5]
en: Settings
os: Уаг

[ctx: #7]
en: File manager
os: Файл армдарӕн

[ctx: #8]
en: Weather
os: Боныгъӕд

[ctx: #9]
en: Kodi media center
os: Kodi медиа центр

[ctx: #11]
en: Monday
os: Къуырисӕр

[ctx: #12]
en: Tuesday
os: Дыццӕг

[ctx: #13]
en: Wednesday
os: Ӕртыццӕг

[ctx: #14]
en: Thursday
os: Цыппӕрӕм

[ctx: #15]
en: Friday
os: Майрӕмбон

[ctx: #16]
en: Saturday
os: Сабат

[ctx: #17]
en: Sunday
os: Хуыцаубон

[ctx: #21]
en: January
os: Январь

[ctx: #22]
en: February
os: Февраль

[ctx: #23]
en: March
os: Мартъи

[ctx: #24]
en: April
os: Апрель

[ctx: #25]
en: May
os: Май

[ctx: #26]
en: June
os: Июнь

[ctx: #27]
en: July
os: Июль

[ctx: #28]
en: August
os: Август

[ctx: #29]
en: September
os: Сентябрь

[ctx: #30]
en: October
os: Октябрь

[ctx: #31]
en: November
os: Ноябрь

[ctx: #32]
en: December
os: Декабрь

[ctx: #41]
en: Mon
os: Крс

[ctx: #42]
en: Tue
os: Дцг

[ctx: #43]
en: Wed
os: Ӕрт

[ctx: #44]
en: Thu
os: Цпр

[ctx: #45]
en: Fri
os: Мрб

[ctx: #46]
en: Sat
os: Сбт

[ctx: #47]
en: Sun
os: Хцб

[ctx: #51]
en: Jan
os: Янв

[ctx: #52]
en: Feb
os: Фев

[ctx: #53]
en: Mar
os: Мар

[ctx: #54]
en: Apr
os: Апр

[ctx: #55]
en: May
os: Май

[ctx: #56]
en: Jun
os: Июн

[ctx: #57]
en: Jul
os: Июл

[ctx: #58]
en: Aug
os: Авг

[ctx: #59]
en: Sep
os: Сен

[ctx: #60]
en: Oct
os: Окт

[ctx: #61]
en: Nov
os: Ноя

[ctx: #62]
en: Dec
os: Дек

[ctx: #71]
en: N
os: Ц

[ctx: #72]
en: NNE
os: ЦЦС

[ctx: #73]
en: NE
os: ЦС

[ctx: #74]
en: ENE
os: СЦС

[ctx: #75]
en: E
os: С

[ctx: #76]
en: ESE
os: СХС

[ctx: #77]
en: SE
os: ХС

[ctx: #78]
en: SSE
os: ХХС

[ctx: #79]
en: S
os: Х

[ctx: #80]
en: SSW
os: ХХН

[ctx: #81]
en: SW
os: ХН

[ctx: #82]
en: WSW
os: НХН

[ctx: #83]
en: W
os: Н

[ctx: #84]
en: WNW
os: НЦН

[ctx: #85]
en: NW
os: ЦН

[ctx: #86]
en: NNW
os: ЦЦН

[ctx: #87]
en: VAR
os: АЛХ

[ctx: #98]
en: View: Auto
os: Хуыз: Авто

[ctx: #99]
en: View: Auto big
os: Хуыз: Авто стыр

[ctx: #100]
en: View: Icons
os: Хуыз: Нывтӕ

[ctx: #101]
en: View: List
os: Хуыз: Номхыгъд

[ctx: #102]
en: Scan
os: Скан

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
os: Рад: Ном

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
os: Рад: Бон

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
os: Рад: Ас

[ctx: #106]
en: No
os: Нӕ

[ctx: #107]
en: Yes
os: Уо

[ctx: #108]
en: Slideshow
os: Слайдшоу

[ctx: #109]
en: Create thumbs
os: Къаддӕргӕндтӕ саразын

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
os: Къаддӕргӕндтӕ саразын

[ctx: #111]
en: Shortcuts
os: Цыбыргӕнӕнтӕ

[ctx: #112]
en: Paused
os: Урӕд

[ctx: #113]
en: Update failed
os: Нӕ рауадис сног кӕнын

[ctx: #114]
en: Installation failed
os: Нӕ рауадис сӕвӕрын

[ctx: #115]
en: Copy
os: Халдих

[ctx: #116]
en: Move
os: Ахӕссын

[ctx: #117]
en: Delete
os: Схафын

[ctx: #118]
en: Rename
os: Ном фӕивын

[ctx: #119]
en: New folder
os: Ног тыхтон

[ctx: #120]
en: Confirm file copy
os: Сбӕлвыр кӕн файлы халдих

[ctx: #121]
en: Confirm file move
os: Сбӕлвырд кӕн файлы хаст

[ctx: #123]
en: Copy these files?
os: Ацы файлтӕ хъӕуы халдих кӕнын?

[ctx: #124]
en: Move these files?
os: Ацы файлтӕ хъӕуы ахӕссын?

[ctx: #125]
en: Delete these files? - Deleting files cannot be undone!
os: Ацы файлтӕ хъӕуы схафын? - Раздӕхӕн сын нӕ уыдзӕн!

[ctx: #126]
en: Status
os: Уавӕр

[ctx: #127]
en: Objects
os: Объекттӕ

[ctx: #128]
en: General
os: Сӕйраг

[ctx: #129]
en: Slideshow
os: Слайдшоу

[ctx: #130]
en: System info
os: Системӕйы инфо

[ctx: #131]
en: Display
os: Дисплей

[ctx: #132]
en: Albums
os: Альбомтӕ

[ctx: #133]
en: Artists
os: Артисттӕ

[ctx: #134]
en: Songs
os: Зарджытӕ

[ctx: #135]
en: Genres
os: Жанртӕ

[ctx: #136]
en: Playlists
os: Плейлисттӕ

[ctx: #137]
en: Search
os: Агурын

[ctx: #138]
en: System Information
os: Системӕйы информаци

[ctx: #139]
en: Temperatures:
os: Температурӕтӕ:

[ctx: #142]
en: Time:
os: Рӕстӕг:

[ctx: #143]
en: Current:
os: Нырыккон:

[ctx: #144]
en: Build:
os: Амад:

[ctx: #145]
en: Network:
os: Хыз:

[ctx: #146]
en: Type:
os: Хуыз:

[ctx: #147]
en: Static
os: Статикон

[ctx: #149]
en: MAC address
os: MAC адрис

[ctx: #150]
en: IP address
os: IP адрис

[ctx: #151]
en: Link:
os: Ӕрвитӕн:

[ctx: #152]
en: Half duplex
os: Ӕрдӕг дуплекс

[ctx: #153]
en: Full duplex
os: Ӕнӕхъӕн дуплекс

[ctx: #155]
en: Drive
os: Диск

[ctx: #156]
en: Free
os: Сӕрибар

[ctx: #157]
en: Video
os: Видео

[ctx: #158]
en: Free memory
os: Сӕрибар мысӕнуат

[ctx: #159]
en: No link
os: Ӕнӕ ӕрвитӕн

[ctx: #160]
en: Free
os: Сӕрибар

[ctx: #162]
en: Tray open
os: Гом дуар

[ctx: #163]
en: Reading
os: Фарст цӕуы

[ctx: #164]
en: No disc
os: Диск нӕй

[ctx: #165]
en: Disc present
os: Диск ис

[ctx: #166]
en: Skin
os: Царм

[ctx: #193]
en: Scan
os: Скан

[ctx: #249]
en: Music
os: Музыкӕ

[ctx: #291]
en: Video
os: Видео

[ctx: #350]
en: Programs
os: Программӕтӕ

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
os: Рад: Ном

[ctx: #400]
en: Weather
os: Боныгъӕд

[ctx: #444]
en: Video
os: Видео

[ctx: #558]
en: Album
os: Альбомтӕ

[ctx: #719]
en: IP address
os: IP адрис

[ctx: #1006]
en: IP address
os: IP адрис

[ctx: #1211]
en: Music
os: Музыкӕ

[ctx: #1212]
en: Video
os: Видео

[ctx: #1213]
en: Pictures
os: Нывтӕ

[ctx: #1390]
en: Settings
os: Уаг

[ctx: #1403]
en: Sun
os: Хцб

[ctx: #10001]
en: Programs
os: Программӕтӕ

[ctx: #10002]
en: Pictures
os: Нывтӕ

[ctx: #10003]
en: File manager
os: Файл армдарӕн

[ctx: #10004]
en: Settings
os: Уаг

[ctx: #10005]
en: Music
os: Музыкӕ

[ctx: #10006]
en: Videos
os: Видео

[ctx: #10025]
en: Videos
os: Видео

[ctx: #10506]
en: Programs
os: Программӕтӕ

[ctx: #10511]
en: System info
os: Системӕйы инфо

[ctx: #12600]
en: Weather
os: Боныгъӕд

[ctx: #13280]
en: Video
os: Видео

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
os: CPU:

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
os: Цыбыргӕнӕнтӕ

[ctx: #14096]
en: Rip
os: Цпр

[ctx: #16000]
en: General
os: Сӕйраг

[ctx: #19149]
en: Mo
os: С

[ctx: #19150]
en: Tu
os: Мар

[ctx: #19152]
en: Th
os: Ц

[ctx: #19154]
en: Sa
os: Х

[ctx: #19155]
en: Su
os: Хцб

[ctx: #21373]
en: Video output
os: Видео

[ctx: #21417]
en: Settings
os: Уаг

[ctx: #24027]
en: Weather
os: Боныгъӕд

[ctx: #36912]
en: video
os: Видео

[ctx: #36913]
en: videos
os: Видео

[ctx: #36921]
en: songs
os: Зарджытӕ
