XBMC Main - en to mn_MN translation catalogue (378 entries)

[ctx: #1]
en: Pictures
mn_MN: Зураг

[ctx: #2]
en: Music
mn_MN: Хөгжим

[ctx: #3]
en: Videos
mn_MN: Видео

[ctx: #4]
en: TV-Guide
mn_MN: ТВ-Хөтөч

[ctx: #5]
en: Settings
mn_MN: Тохиргоо

[ctx: #8]
en: Weather
mn_MN: Цаг агаар

[ctx: #9]
en: Kodi media center
mn_MN: Kodi медиа төв

[ctx: #11]
en: Monday
mn_MN: Даваа

[ctx: #12]
en: Tuesday
mn_MN: Мягмар

[ctx: #13]
en: Wednesday
mn_MN: Лхагва

[ctx: #14]
en: Thursday
mn_MN: Пүрэв

[ctx: #15]
en: Friday
mn_MN: Баасан

[ctx: #16]
en: Saturday
mn_MN: Бямба

[ctx: #17]
en: Sunday
mn_MN: Ням

[ctx: #21]
en: January
mn_MN: Нэгдүгээр сар

[ctx: #22]
en: February
mn_MN: Хоёрдугаар сар

[ctx: #23]
en: March
mn_MN: Гуравдугаар сар

[ctx: #24]
en: April
mn_MN: Дөрөвдүгээр сар

[ctx: #25]
en: May
mn_MN: Тавдугаар сар

[ctx: #26]
en: June
mn_MN: Зургаадугаар сар

[ctx: #27]
en: July
mn_MN: Долоодугаар сар

[ctx: #28]
en: August
mn_MN: Наймдугаар сар

[ctx: #29]
en: September
mn_MN: Есдүгээр сар

[ctx: #30]
en: October
mn_MN: Аравдугаар сар

[ctx: #31]
en: November
mn_MN: Арваннэгдүгээр сар

[ctx: #32]
en: December
mn_MN: Арванхоёрдугаар сар

[ctx: #41]
en: Mon
mn_MN: Дав

[ctx: #42]
en: Tue
mn_MN: Мяг

[ctx: #43]
en: Wed
mn_MN: Лха

[ctx: #44]
en: Thu
mn_MN: Пүр

[ctx: #45]
en: Fri
mn_MN: Баа

[ctx: #46]
en: Sat
mn_MN: Бям

[ctx: #47]
en: Sun
mn_MN: Ням

[ctx: #51]
en: Jan
mn_MN: 1-р сар

[ctx: #52]
en: Feb
mn_MN: 2-р сар

[ctx: #53]
en: Mar
mn_MN: 3-р сар

[ctx: #54]
en: Apr
mn_MN: 4-р сар

[ctx: #55]
en: May
mn_MN: 5-р сар

[ctx: #56]
en: Jun
mn_MN: 6-р сар

[ctx: #57]
en: Jul
mn_MN: 7-р сар

[ctx: #58]
en: Aug
mn_MN: 8-р сар

[ctx: #59]
en: Sep
mn_MN: 9-р сар

[ctx: #60]
en: Oct
mn_MN: 10-р сар

[ctx: #61]
en: Nov
mn_MN: 11-р сар

[ctx: #62]
en: Dec
mn_MN: 12-р сар

[ctx: #71]
en: N
mn_MN: Х

[ctx: #72]
en: NNE
mn_MN: ЗХХ

[ctx: #73]
en: NE
mn_MN: ЗХ

[ctx: #74]
en: ENE
mn_MN: ЗЗХ

[ctx: #75]
en: E
mn_MN: З

[ctx: #76]
en: ESE
mn_MN: ЗЗУ

[ctx: #77]
en: SE
mn_MN: ЗУ

[ctx: #78]
en: SSE
mn_MN: ЗУУ

[ctx: #79]
en: S
mn_MN: У

[ctx: #80]
en: SSW
mn_MN: БУУ

[ctx: #81]
en: SW
mn_MN: БУ

[ctx: #82]
en: WSW
mn_MN: ББУ

[ctx: #83]
en: W
mn_MN: Б

[ctx: #84]
en: WNW
mn_MN: ББХ

[ctx: #85]
en: NW
mn_MN: БХ

[ctx: #86]
en: NNW
mn_MN: БХХ

[ctx: #87]
en: VAR
mn_MN: ТТГ

[ctx: #88]
en: South
mn_MN: Өмнө зүг

[ctx: #89]
en: North
mn_MN: Хойд зүг

[ctx: #90]
en: West
mn_MN: Баруун зүг

[ctx: #91]
en: East
mn_MN: Зүүн зүг

[ctx: #92]
en: Variable
mn_MN: Тогтворгүй

[ctx: #98]
en: View: Auto
mn_MN: Харагдац: Автомат

[ctx: #99]
en: View: Auto big
mn_MN: Харагдац: Автомат том

[ctx: #100]
en: View: Icons
mn_MN: Харагдац: Дүрс

[ctx: #101]
en: View: List
mn_MN: Харагдац: Жагсаалт

[ctx: #102]
en: Scan
mn_MN: Хайх

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
mn_MN: Эрэмбэлэх: Нэр

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
mn_MN: Эрэмбэлэх: Огноо

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
mn_MN: Эрэмбэлэх: Хэмжээ

[ctx: #106]
en: No
mn_MN: Үгүй

[ctx: #107]
en: Yes
mn_MN: Тийм

[ctx: #111]
en: Shortcuts
mn_MN: Дөт зам

[ctx: #112]
en: Paused
mn_MN: Түр зогссон

[ctx: #113]
en: Update failed
mn_MN: Шинэчлэлт амжилтгүй боллоо.

[ctx: #114]
en: Installation failed
mn_MN: Суулгалт амжилтгүй боллоо.

[ctx: #115]
en: Copy
mn_MN: Хуулах

[ctx: #116]
en: Move
mn_MN: Зөөх

[ctx: #117]
en: Delete
mn_MN: Устгах

[ctx: #118]
en: Rename
mn_MN: Нэр өөрчлөх

[ctx: #119]
en: New folder
mn_MN: Шинэ хавтас

[ctx: #120]
en: Confirm file copy
mn_MN: Файл хуулахыг баталгаажуулах

[ctx: #121]
en: Confirm file move
mn_MN: Файл зөөхийг баталгаажуулах

[ctx: #122]
en: Confirm delete
mn_MN: Устгахыг баталгаажуулах

[ctx: #123]
en: Copy these files?
mn_MN: Эдгээр файлыг хуулах уу?

[ctx: #124]
en: Move these files?
mn_MN: Эдгээр файлыг зөөх үү?

[ctx: #125]
en: Delete these files? - Deleting files cannot be undone!
mn_MN: Эдгээр файлыг устгах уу? - Устгагдсан файлыг сэргээж чадахгүй!

[ctx: #126]
en: Status
mn_MN: Төлөв

[ctx: #127]
en: Objects
mn_MN: Объект

[ctx: #128]
en: General
mn_MN: Ерөнхий

[ctx: #130]
en: System info
mn_MN: Системийн мэдээлэл

[ctx: #131]
en: Display
mn_MN: Дэлгэц

[ctx: #132]
en: Albums
mn_MN: Альбом

[ctx: #133]
en: Artists
mn_MN: Уран бүтээлч

[ctx: #134]
en: Songs
mn_MN: Дуу

[ctx: #135]
en: Genres
mn_MN: Жанр

[ctx: #136]
en: Playlists
mn_MN: Тоглуулах жагсаалт

[ctx: #137]
en: Search
mn_MN: Хайх

[ctx: #138]
en: System Information
mn_MN: Системийн мэдээлэл

[ctx: #139]
en: Temperatures:
mn_MN: Хэм:

[ctx: #142]
en: Time:
mn_MN: Хугацаа:

[ctx: #143]
en: Current:
mn_MN: Одоо:

[ctx: #144]
en: Build:
mn_MN: Хийц

[ctx: #145]
en: Network:
mn_MN: Сүлжээ:

[ctx: #146]
en: Type:
mn_MN: Төрөл:

[ctx: #147]
en: Static
mn_MN: Статик

[ctx: #149]
en: MAC address
mn_MN: MAC хаяг

[ctx: #150]
en: IP address
mn_MN: IP хаяг

[ctx: #151]
en: Link:
mn_MN: Холбоос:

[ctx: #154]
en: Storage
mn_MN: Санах байгууламж

[ctx: #156]
en: Free
mn_MN: Чөлөөтэй

[ctx: #157]
en: Video
mn_MN: Видео

[ctx: #158]
en: Free memory
mn_MN: Чөлөөт санах ой

[ctx: #159]
en: No link
mn_MN: Холбоосгүй

[ctx: #160]
en: Free
mn_MN: Чөлөөтэй

[ctx: #161]
en: Unavailable
mn_MN: Боломжгүй

[ctx: #163]
en: Reading
mn_MN: Уншиж байна

[ctx: #164]
en: No disc
mn_MN: Диск алга

[ctx: #169]
en: Resolution
mn_MN: Нягтаршил

[ctx: #171]
en: Sort title
mn_MN: Эрэмбэлэх гарчиг

[ctx: #172]
en: Release date
mn_MN: Гарах огноо

[ctx: #175]
en: Moods
mn_MN: Төлвүүд

[ctx: #179]
en: Song
mn_MN: Дуу

[ctx: #180]
en: Duration
mn_MN: Үргэлжлэх хугацаа

[ctx: #181]
en: Select album
mn_MN: Альбом сонгох

[ctx: #182]
en: Tracks
mn_MN: Зам

[ctx: #183]
en: Review
mn_MN: Шүүмж

[ctx: #184]
en: Refresh
mn_MN: Сэргээх

[ctx: #185]
en: Searching album
mn_MN: Альбом хайж байна

[ctx: #187]
en: No albums found!
mn_MN: Ямар ч альбом олдсонгүй!

[ctx: #188]
en: Select all
mn_MN: Бүгдийг сонгох

[ctx: #190]
en: Save
mn_MN: Хадгалах

[ctx: #191]
en: Shuffle
mn_MN: Холих

[ctx: #192]
en: Clear
mn_MN: Цэвэрлэх

[ctx: #193]
en: Scan
mn_MN: Хайх

[ctx: #194]
en: Searching...
mn_MN: Хайж байна...

[ctx: #195]
en: No info found!
mn_MN: Ямар ч мэдээлэл олдсонгүй!

[ctx: #196]
en: Select movie:
mn_MN: Кино сонгох:

[ctx: #205]
en: Votes
mn_MN: Санал

[ctx: #208]
en: Play
mn_MN: Тоглуулах

[ctx: #209]
en: Next
mn_MN: Дараах

[ctx: #210]
en: Previous
mn_MN: Өмнөх

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
mn_MN: Пиксель харьцаа

[ctx: #218]
en: DVD drive
mn_MN: DVD цооног

[ctx: #219]
en: Please insert disc
mn_MN: Дискээ хийнэ үү

[ctx: #221]
en: Network is not connected
mn_MN: Сүлжээнд холбогдоогүй байна

[ctx: #222]
en: Cancel
mn_MN: Цуцлах

[ctx: #224]
en: Speed
mn_MN: Хурд

[ctx: #233]
en: Linear
mn_MN: Шугаман

[ctx: #240]
en: Display Mode
mn_MN: Дэлгэцийн горим

[ctx: #241]
en: Full Screen #%d
mn_MN: Бүтэн дэлгэц #%d

[ctx: #244]
en: Full screen
mn_MN: Бүтэн дэлгэц

[ctx: #246]
en: Monitor
mn_MN: Дэлгэц

[ctx: #248]
en: Language
mn_MN: Хэл

[ctx: #249]
en: Music
mn_MN: Хөгжим

[ctx: #257]
en: Error
mn_MN: Алдаа

[ctx: #259]
en: Opening
mn_MN: Нээж байна

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
mn_MN: Эхлэхийг хүлээж байна

[ctx: #264]
en: Record
mn_MN: Бичлэг

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
mn_MN: Бичлэг зогсоох

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
mn_MN: Эрэмбэлэх: Зам

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
mn_MN: Эрэмбэлэх: Цаг хугацаа

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
mn_MN: Эрэмбэлэх: Гарчиг

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
mn_MN: Эрэмбэлэх: Уран бүтээлч

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
mn_MN: Эрэмбэлэх: Альбом

[ctx: #271]
en: Top 100
mn_MN: Топ 100

[ctx: #283]
en: Search results
mn_MN: Хайлтын үр дүн

[ctx: #288]
en: Font
mn_MN: Фонт

[ctx: #289]
en: Size
mn_MN: Хэмжээ

[ctx: #291]
en: Video
mn_MN: Видео

[ctx: #304]
en: Language
mn_MN: Хэл

[ctx: #363]
en: Sort by: File
mn_MN: Эрэмбэлэх: Файл

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
mn_MN: Эрэмбэлэх: Нэрээр

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
mn_MN: Эрэмбэлэх: Он

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
mn_MN: Эрэмбэлэх: Үнэлгээ

[ctx: #386]
en: Clear
mn_MN: Цэвэрлэх

[ctx: #400]
en: Weather
mn_MN: Цаг агаар

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
mn_MN: Эрэмбэлэх: DVD#

[ctx: #444]
en: Video
mn_MN: Видео

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
mn_MN: Эрэмбэлэх: Төрөл

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
mn_MN: Эрэмбэлэх: Ашиглалт

[ctx: #550]
en: Sort by: %s
mn_MN: Эрэмбэлэх: %s

[ctx: #553]
en: Size
mn_MN: Хэмжээ

[ctx: #558]
en: Album
mn_MN: Альбом

[ctx: #574]
en: Country
mn_MN: Улс

[ctx: #580]
en: Sort direction
mn_MN: Эрэмбэлэх чиг

[ctx: #581]
en: Sort method
mn_MN: Эрэмбэлэх арга

[ctx: #719]
en: IP address
mn_MN: IP хаяг

[ctx: #733]
en: Password
mn_MN: Нууц үг

[ctx: #1006]
en: IP address
mn_MN: IP хаяг

[ctx: #1014]
en: Username
mn_MN: Хэрэглэгчийн нэр

[ctx: #1048]
en: Username
mn_MN: Хэрэглэгчийн нэр

[ctx: #1211]
en: Music
mn_MN: Хөгжим

[ctx: #1212]
en: Video
mn_MN: Видео

[ctx: #1213]
en: Pictures
mn_MN: Зураг

[ctx: #1390]
en: Settings
mn_MN: Тохиргоо

[ctx: #1403]
en: Sun
mn_MN: Ням

[ctx: #10002]
en: Pictures
mn_MN: Зураг

[ctx: #10004]
en: Settings
mn_MN: Тохиргоо

[ctx: #10005]
en: Music
mn_MN: Хөгжим

[ctx: #10006]
en: Videos
mn_MN: Видео

[ctx: #10025]
en: Videos
mn_MN: Видео

[ctx: #10511]
en: System info
mn_MN: Системийн мэдээлэл

[ctx: #12321]
en: Ok
mn_MN: OK

[ctx: #12600]
en: Weather
mn_MN: Цаг агаар

[ctx: #13277]
en: Storage
mn_MN: Санах байгууламж

[ctx: #13280]
en: Video
mn_MN: Видео

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
mn_MN: CPU:

[ctx: #13303]
en: Fonts
mn_MN: Фонт

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
mn_MN: Дөт зам

[ctx: #13409]
en: Top 250
mn_MN: Топ 250

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
mn_MN: Сэнсний доод хурд

[ctx: #13412]
en: Play from here
mn_MN: Эндээс тоглуулах

[ctx: #13413]
en: Downloading
mn_MN: Татаж байна

[ctx: #13419]
en: Software
mn_MN: Програм хангамж

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
mn_MN: MPEG-2 VDPAU ашиглах

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
mn_MN: MPEG-4 VDPAU ашиглах

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
mn_MN: VC-1 VDPAU ашиглах

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
mn_MN: MPEG-2 VAAPI ашиглах

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
mn_MN: MPEG-4 VAAPI ашиглах

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
mn_MN: VC-1 VAAPI ашиглах

[ctx: #13455]
en: Software
mn_MN: Програм хангамж

[ctx: #13501]
en: Audio clock
mn_MN: Аудио цаг

[ctx: #13552]
en: %.1f Second
mn_MN: %.1f секунд

[ctx: #13553]
en: %.1f Seconds
mn_MN: %.1f секунд

[ctx: #13554]
en: %d Minute
mn_MN: %d минут

[ctx: #13555]
en: %d Minutes
mn_MN: %d минут

[ctx: #14022]
en: Library
mn_MN: Номын сан

[ctx: #14023]
en: No TV
mn_MN: ТВ алга

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
mn_MN: Ойролцоох том хотыг оруулах

[ctx: #14036]
en: Services
mn_MN: Үйлчилгээ

[ctx: #14044]
en: %i min
mn_MN: %i мин

[ctx: #14045]
en: %i sec
mn_MN: %i сек

[ctx: #14046]
en: %i ms
mn_MN: %i милли сек

[ctx: #14048]
en: %i kbps
mn_MN: %i килобит/сек

[ctx: #14049]
en: %i kb
mn_MN: %i кило бит

[ctx: #14050]
en: %i.0 dB
mn_MN: %i.0 дБ

[ctx: #14051]
en: Time format
mn_MN: Цаг формат

[ctx: #14052]
en: Date format
mn_MN: Огноо формат

[ctx: #14054]
en: %2.1f dB
mn_MN: %2.1f дБ

[ctx: #14063]
en: Date & time
mn_MN: Огноо &  цаг

[ctx: #14064]
en: Set date
mn_MN: Огноо тохируулах

[ctx: #14065]
en: Set time
mn_MN: Цаг тохируулах

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24 hour HH:MM format
mn_MN: 24 цагийг HH:MM форматаар цаг оруулах

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
mn_MN: DD/MM/YYYY форматаар огноо оруулах

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
mn_MN: IP хаяг оруулах

[ctx: #14096]
en: Rip
mn_MN: Пүр

[ctx: #14098]
en: Play
mn_MN: Тоглуулах

[ctx: #15052]
en: Password
mn_MN: Нууц үг

[ctx: #15100]
en: Library
mn_MN: Номын сан

[ctx: #16000]
en: General
mn_MN: Ерөнхий

[ctx: #16107]
en: Edit sort title
mn_MN: Эрэмбэлэх гарчигийг засварлах

[ctx: #19019]
en: Channels
mn_MN: Сувгууд

[ctx: #19020]
en: TV
mn_MN: ТВ

[ctx: #19021]
en: Radio
mn_MN: Радио

[ctx: #19023]
en: TV channels
mn_MN: TV сувгууд

[ctx: #19024]
en: Radio channels
mn_MN: Radio сувгууд

[ctx: #19029]
en: Channel
mn_MN: Суваг

[ctx: #19031]
en: Next
mn_MN: Дараах

[ctx: #19046]
en: New channel
mn_MN: Шинэ суваг

[ctx: #19059]
en: Stop recording
mn_MN: Бичлэг зогсоох

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
mn_MN: Эрэмбэлэх: Суваг

[ctx: #19126]
en: Start time
mn_MN: Эхлэх цаг

[ctx: #19127]
en: End time
mn_MN: Дуусах цаг

[ctx: #19128]
en: Start date
mn_MN: Эхлэх огноо

[ctx: #19129]
en: End date
mn_MN: Дуусах огноо

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
mn_MN: Хамгийн бага үргэлжлэл

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
mn_MN: Хамгийн их үргэлжлэл

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
mn_MN: Үл мэдэх жанрыг оролцуулах

[ctx: #19134]
en: Include description
mn_MN: Тайлбар оролцуулах

[ctx: #19140]
en: Search...
mn_MN: Хайх...

[ctx: #19141]
en: Group
mn_MN: Групп

[ctx: #19142]
en: Search guide
mn_MN: Хөтөч хайх

[ctx: #19145]
en: Grouped
mn_MN: Групп болгосон

[ctx: #19146]
en: Groups
mn_MN: Групп

[ctx: #19148]
en: Channel
mn_MN: Суваг

[ctx: #19149]
en: Mo
mn_MN: Да

[ctx: #19150]
en: Tu
mn_MN: Мя

[ctx: #19151]
en: We
mn_MN: Лх

[ctx: #19152]
en: Th
mn_MN: Пү

[ctx: #19153]
en: Fr
mn_MN: Ба

[ctx: #19154]
en: Sa
mn_MN: Бя

[ctx: #19155]
en: Su
mn_MN: Ня

[ctx: #19166]
en: PVR information
mn_MN: PVR мэдээлэл

[ctx: #19180]
en: TV
mn_MN: ТВ

[ctx: #19181]
en: Menu/OSD
mn_MN: Цэс/OSD

[ctx: #19183]
en: Radio
mn_MN: Радио

[ctx: #19185]
en: Reset the PVR database
mn_MN: PVR мэдээллийн санг тэглэх

[ctx: #19190]
en: Background
mn_MN: Арын хэсэг

[ctx: #19191]
en: PVR service
mn_MN: PVR үйлчилгээ

[ctx: #19194]
en: Continue?
mn_MN: Үргэлжлүүлэх?

[ctx: #19200]
en: EPG source:
mn_MN: EPG эх:

[ctx: #19201]
en: Channel name:
mn_MN: Сувгийн нэр:

[ctx: #19203]
en: Edit channel
mn_MN: Суваг засах

[ctx: #19204]
en: New channel
mn_MN: Шинэ суваг

[ctx: #19207]
en: Group:
mn_MN: Групп:

[ctx: #19209]
en: Kodi virtual backend
mn_MN: Kodi виртуал ар тал

[ctx: #19211]
en: Delete channel
mn_MN: Суваг устгах

[ctx: #19216]
en: All radio channels
mn_MN: Бүх радио сувгууд

[ctx: #19217]
en: All TV channels
mn_MN: Бүх ТВ сувгууд

[ctx: #19218]
en: Visible
mn_MN: Ил

[ctx: #19219]
en: Ungrouped channels
mn_MN: Групплээгүй сувгууд

[ctx: #19224]
en: Recording aborted
mn_MN: Бичлэг зогсоогдсон

[ctx: #19225]
en: Recording scheduled
mn_MN: Бичлэг хуваарьт орсон

[ctx: #19226]
en: Recording started
mn_MN: Бичлэг эхэлсэн

[ctx: #19227]
en: Recording completed
mn_MN: Бичлэг дууссан

[ctx: #19228]
en: Recording deleted
mn_MN: Бичлэг устгагдсан

[ctx: #19232]
en: Clear search results
mn_MN: Хайлтын үр дүнг цэвэрлэх

[ctx: #19255]
en: Start recording
mn_MN: Бичлэг эхлүүлэх

[ctx: #19256]
en: Stop recording
mn_MN: Бичлэг зогсоох

[ctx: #19257]
en: Lock channel
mn_MN: Суваг түгжих

[ctx: #19259]
en: Parental control
mn_MN: Эцэг эхийн удирдлага

[ctx: #19261]
en: Change PIN
mn_MN: ПИН өөрчлөх

[ctx: #19262]
en: Parental control. Enter PIN:
mn_MN: Эцэг эхийн удирдлага. ПИН оруулах:

[ctx: #19263]
en: Locked channel. Enter PIN:
mn_MN: Түгжигдсэн суваг. ПИН оруулах:

[ctx: #19264]
en: Incorrect PIN
mn_MN: Буруу ПИН

[ctx: #19287]
en: All channels
mn_MN: Бүх сувгууд

[ctx: #19499]
en: Other/Unknown
mn_MN: Бусад/Үл мэдэгдэх

[ctx: #19500]
en: Movie/Drama
mn_MN: Кино/Драма

[ctx: #19504]
en: Comedy
mn_MN: Хошин

[ctx: #19506]
en: Romance
mn_MN: Романтик

[ctx: #19517]
en: News/Weather Report
mn_MN: Мэдээ/Цаг агаар мэдээлэл

[ctx: #19518]
en: News Magazine
mn_MN: Мэдээний сэтгүүл

[ctx: #19519]
en: Documentary
mn_MN: Баримтат

[ctx: #19548]
en: Sports
mn_MN: Спорт

[ctx: #19550]
en: Sport Magazine
mn_MN: Спортын сэтгүүл

[ctx: #19551]
en: Football
mn_MN: Хөлбөмбөг

[ctx: #19553]
en: Team Sports
mn_MN: Багийн спорт

[ctx: #19554]
en: Athletics
mn_MN: Атлетик

[ctx: #19555]
en: Motor Sport
mn_MN: Мото спорт

[ctx: #19556]
en: Water Sport
mn_MN: Усан спорт

[ctx: #19557]
en: Winter Sports
mn_MN: Өвлийн спорт

[ctx: #19564]
en: Children's/Youth Programmes
mn_MN: Хүүхдийн/Залуусын нэвтрүүлэг

[ctx: #19565]
en: Pre-school Children's Programmes
mn_MN: Сургуулийн өмнөх насны хүүхдийн нэвтрүүлэг

[ctx: #19581]
en: Rock/Pop
mn_MN: Рок/Поп

[ctx: #19585]
en: Ballet
mn_MN: Балет

[ctx: #19596]
en: Arts/Culture
mn_MN: Урлаг/Соёл

[ctx: #19599]
en: Religion
mn_MN: Шашин

[ctx: #19601]
en: Literature
mn_MN: Утга зохиол

[ctx: #19607]
en: Fashion
mn_MN: Загвар

[ctx: #19630]
en: Technology/Natural Sciences
mn_MN: Технологи/Байгалын ШУ

[ctx: #19635]
en: Languages
mn_MN: Хэл

[ctx: #19646]
en: Handicraft
mn_MN: Гар урлал

[ctx: #19662]
en: Black & White
mn_MN: Хар & Цагаан

[ctx: #19663]
en: Unpublished
mn_MN: Нийтлэгдээгүй

[ctx: #19676]
en: Drama
mn_MN: Драма

[ctx: #19680]
en: Comedy
mn_MN: Хошин

[ctx: #19682]
en: Romance
mn_MN: Романтик

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
mn_MN: Эрэмбэлэх: Тоглуулах жагсаалт

[ctx: #20142]
en: Username
mn_MN: Хэрэглэгчийн нэр

[ctx: #20177]
en: Done
mn_MN: OK

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
mn_MN: Эрэмбэлэх: ID

[ctx: #21373]
en: Video output
mn_MN: Видео

[ctx: #21417]
en: Settings
mn_MN: Тохиргоо

[ctx: #21445]
en: Video codec
mn_MN: Видео кодек

[ctx: #21446]
en: Audio codec
mn_MN: Аудио кодек

[ctx: #21805]
en: Resolution
mn_MN: Нягтаршил

[ctx: #21826]
en: Aperture
mn_MN: Нээж байна

[ctx: #21870]
en: Source
mn_MN: Фонт

[ctx: #21875]
en: Country
mn_MN: Улс

[ctx: #22030]
en: Font
mn_MN: Фонт

[ctx: #22031]
en: Size
mn_MN: Хэмжээ

[ctx: #23054]
en: Running
mn_MN: Ажиллаж байна

[ctx: #24018]
en: Services
mn_MN: Үйлчилгээ

[ctx: #24027]
en: Weather
mn_MN: Цаг агаар

[ctx: #33068]
en: Background
mn_MN: Арын хэсэг

[ctx: #35500]
en: Location
mn_MN: Байрлал

[ctx: #36037]
en: TV
mn_MN: ТВ

[ctx: #36428]
en: Record
mn_MN: Бичлэг

[ctx: #36912]
en: video
mn_MN: Видео

[ctx: #36913]
en: videos
mn_MN: Видео

[ctx: #36920]
en: song
mn_MN: Дуу

[ctx: #36921]
en: songs
mn_MN: Дуу
