XBMC Main - en to lv translation catalogue (3091 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
lv: Programmas

[ctx: #1]
en: Pictures
lv: Attēli

[ctx: #2]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: #3]
en: Videos
lv: Video

[ctx: #4]
en: TV-Guide
lv: TV-gids

[ctx: #5]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: #7]
en: File manager
lv: Failu pārvaldnieks

[ctx: #8]
en: Weather
lv: Laikapstākļi

[ctx: #9]
en: Kodi media center
lv: Kodi mediju centrs

[ctx: #11]
en: Monday
lv: pirmdiena

[ctx: #12]
en: Tuesday
lv: otrdiena

[ctx: #13]
en: Wednesday
lv: trešdiena

[ctx: #14]
en: Thursday
lv: ceturtdiena

[ctx: #15]
en: Friday
lv: piektdiena

[ctx: #16]
en: Saturday
lv: sestdiena

[ctx: #17]
en: Sunday
lv: svētdiena

[ctx: #21]
en: January
lv: janvāris

[ctx: #22]
en: February
lv: februāris

[ctx: #23]
en: March
lv: marts

[ctx: #24]
en: April
lv: aprīlis

[ctx: #25]
en: May
lv: maijs

[ctx: #26]
en: June
lv: jūnijs

[ctx: #27]
en: July
lv: jūlijs

[ctx: #28]
en: August
lv: augusts

[ctx: #29]
en: September
lv: septembris

[ctx: #30]
en: October
lv: oktobris

[ctx: #31]
en: November
lv: novembris

[ctx: #32]
en: December
lv: decembris

[ctx: #41]
en: Mon
lv: pir

[ctx: #42]
en: Tue
lv: otr

[ctx: #43]
en: Wed
lv: tre

[ctx: #44]
en: Thu
lv: cet

[ctx: #45]
en: Fri
lv: pie

[ctx: #46]
en: Sat
lv: ses

[ctx: #47]
en: Sun
lv: svē

[ctx: #51]
en: Jan
lv: jan

[ctx: #52]
en: Feb
lv: feb

[ctx: #53]
en: Mar
lv: mar

[ctx: #54]
en: Apr
lv: apr

[ctx: #55]
en: May
lv: mai

[ctx: #56]
en: Jun
lv: jūn

[ctx: #57]
en: Jul
lv: jūl

[ctx: #58]
en: Aug
lv: aug

[ctx: #59]
en: Sep
lv: sep

[ctx: #60]
en: Oct
lv: okt

[ctx: #61]
en: Nov
lv: nov

[ctx: #62]
en: Dec
lv: dec

[ctx: #71]
en: N
lv: Z

[ctx: #72]
en: NNE
lv: ZZA

[ctx: #73]
en: NE
lv: ZA

[ctx: #74]
en: ENE
lv: AZA

[ctx: #75]
en: E
lv: A

[ctx: #76]
en: ESE
lv: ADA

[ctx: #77]
en: SE
lv: DA

[ctx: #78]
en: SSE
lv: DDA

[ctx: #79]
en: S
lv: D

[ctx: #80]
en: SSW
lv: DDR

[ctx: #81]
en: SW
lv: DR

[ctx: #82]
en: WSW
lv: RDR

[ctx: #83]
en: W
lv: R

[ctx: #84]
en: WNW
lv: RZR

[ctx: #85]
en: NW
lv: ZR

[ctx: #86]
en: NNW
lv: ZZR

[ctx: #88]
en: South
lv: Dienvidi

[ctx: #89]
en: North
lv: Ziemeļi

[ctx: #90]
en: West
lv: Rietumi

[ctx: #91]
en: East
lv: Austrumi

[ctx: #92]
en: Variable
lv: Mainīgais

[ctx: #98]
en: View: Auto
lv: Skats: auto

[ctx: #99]
en: View: Auto big
lv: Skats: auto liels

[ctx: #100]
en: View: Icons
lv: Skats: ikonas

[ctx: #101]
en: View: List
lv: Skats: saraksts

[ctx: #102]
en: Scan
lv: Skenēt

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
lv: Kārtot pēc: vārda

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
lv: Kārtot pēc: datuma

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
lv: Kārtot pēc: izmēra

[ctx: #106]
en: No
lv: Nē

[ctx: #107]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: #108]
en: Slideshow
lv: Slīdīte

[ctx: #109]
en: Create thumbs
lv: Izveidot sīktēlus

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
lv: Izveidot sīktēlus

[ctx: #111]
en: Shortcuts
lv: Saīsnes

[ctx: #112]
en: Paused
lv: Iepauzēts

[ctx: #113]
en: Update failed
lv: Atjaunināšana neizdevās

[ctx: #114]
en: Installation failed
lv: Instalācija neizdevās

[ctx: #115]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: #116]
en: Move
lv: Pārvietot

[ctx: #117]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: #118]
en: Rename
lv: Pārsaukt

[ctx: #119]
en: New folder
lv: Jauna mape

[ctx: #120]
en: Confirm file copy
lv: Apstiprini faila kopēšanu

[ctx: #121]
en: Confirm file move
lv: Apstiprini faila pārvietošanu

[ctx: #122]
en: Confirm delete
lv: Apstiprināt faila dzēšanu

[ctx: #123]
en: Copy these files?
lv: Kopēt šos failus?

[ctx: #124]
en: Move these files?
lv: Pārvietot šos failus?

[ctx: #125]
en: Delete these files? - Deleting files cannot be undone!
lv: Dzēst šos failus? - Izdzēstus failus neatgūsi!

[ctx: #126]
en: Status
lv: Statuss

[ctx: #127]
en: Objects
lv: Objekti

[ctx: #128]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: #129]
en: Slideshow
lv: Slīdīte

[ctx: #130]
en: System info
lv: Sistēmas info

[ctx: #131]
en: Display
lv: Attēls

[ctx: #132]
en: Albums
lv: Albūmi

[ctx: #133]
en: Artists
lv: Izpildītāji

[ctx: #134]
en: Songs
lv: Dziesmas

[ctx: #135]
en: Genres
lv: Žanri

[ctx: #136]
en: Playlists
lv: Spēļsaraksti

[ctx: #137]
en: Search
lv: Meklēšana

[ctx: #138]
en: System Information
lv: Sistēmas info

[ctx: #139]
en: Temperatures:
lv: Temperatūras:

[ctx: #142]
en: Time:
lv: Laiks:

[ctx: #143]
en: Current:
lv: Pašreiz:

[ctx: #144]
en: Build:
lv: Būvējums:

[ctx: #145]
en: Network:
lv: Tīkls:

[ctx: #146]
en: Type:
lv: Veids:

[ctx: #147]
en: Static
lv: Statiski

[ctx: #149]
en: MAC address
lv: MAC adrese

[ctx: #150]
en: IP address
lv: IP adrese

[ctx: #151]
en: Link:
lv: Saite:

[ctx: #152]
en: Half duplex
lv: Puse duplekss

[ctx: #153]
en: Full duplex
lv: Pilns duplekss

[ctx: #154]
en: Storage
lv: Krātuve

[ctx: #155]
en: Drive
lv: Dzinis

[ctx: #156]
en: Free
lv: Brīvs

[ctx: #158]
en: Free memory
lv: Brīvā atmiņa

[ctx: #159]
en: No link
lv: Nav saites

[ctx: #160]
en: Free
lv: Brīvs

[ctx: #161]
en: Unavailable
lv: Nav pieejams

[ctx: #162]
en: Tray open
lv: Atvilkne vaļā

[ctx: #163]
en: Reading
lv: Lasu

[ctx: #164]
en: No disc
lv: Nav diska

[ctx: #165]
en: Disc present
lv: Disks pieejams

[ctx: #166]
en: Skin
lv: Apvalks

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
lv: Atcelt failu operācijas

[ctx: #169]
en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate to match video
lv: Pielāgot pārzīmēšanās biežumu, samērojot ar video

[ctx: #171]
en: Sort title
lv: Kārtošanas nosaukums

[ctx: #172]
en: Release date
lv: Izlaišanas datums

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
lv: Parādīt 4:3 video kā

[ctx: #175]
en: Moods
lv: Noskaņas

[ctx: #176]
en: Styles
lv: Stili

[ctx: #179]
en: Song
lv: Dziesma

[ctx: #180]
en: Duration
lv: Ilgums

[ctx: #181]
en: Select album
lv: Atlasīt albumu

[ctx: #182]
en: Tracks
lv: Celiņi

[ctx: #183]
en: Review
lv: Apskats

[ctx: #184]
en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

[ctx: #185]
en: Searching album
lv: Meklē albumu

[ctx: #186]
en: OK
lv: Skaidrs

[ctx: #187]
en: No albums found!
lv: Nav atrasts neviens albums!

[ctx: #188]
en: Select all
lv: Atlasīt visu

[ctx: #189]
en: Scanning media info
lv: Skenē medija info

[ctx: #190]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: #191]
en: Shuffle
lv: Sajaukt

[ctx: #192]
en: Clear
lv: Notīrīt

[ctx: #193]
en: Scan
lv: Skenēt

[ctx: #194]
en: Searching...
lv: Meklē...

[ctx: #195]
en: No info found!
lv: Info nav atrasta!

[ctx: #196]
en: Select movie:
lv: Atlasīt filmu:

[ctx: #197]
en: Querying %s info
lv: %s informācijas vaicāšana

[ctx: #198]
en: Loading movie details
lv: Ielādē filmas detaļas

[ctx: #199]
en: Web interface
lv: Tīmekļa saskarne

[ctx: #200]
en: Audio encoders
lv: Audio kodētājs

[ctx: #202]
en: Tagline
lv: Devīze

[ctx: #203]
en: Plot outline
lv: Sižeta izklāsts

[ctx: #205]
en: Votes
lv: Balsis

[ctx: #206]
en: Cast
lv: Lomās

[ctx: #207]
en: Plot
lv: Sižets

[ctx: #208]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: #209]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: #210]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
lv: Kalibrēt lietotāja saskarni...

[ctx: #214]
en: Video calibration...
lv: Kalibrēt video...

[ctx: #215]
en: Soften
lv: Mīkstināt

[ctx: #216]
en: Zoom amount
lv: Palielinājuma apjoms

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
lv: Pikseļu attiecība

[ctx: #218]
en: DVD drive
lv: DVD lasītājs

[ctx: #219]
en: Please insert disc
lv: Lūdzu, ievieto disku

[ctx: #220]
en: Remote share
lv: Attālināts koplietojums

[ctx: #221]
en: Network is not connected
lv: Tīkls nav pievienots

[ctx: #222]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: #224]
en: Speed
lv: Ātrums

[ctx: #225]
en: Vertical Shift
lv: Vertikālā nobīde

[ctx: #226]
en: Test patterns...
lv: Testa musturi...

[ctx: #227]
en: Lookup audio CD track names from freedb.org
lv: Sameklēt audio CD celiņu nosaukumus freedb.org

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
lv: Jaukt spēļsarakstu pie ielādes

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
lv: HDD apturēšanas laiks

[ctx: #230]
en: Video filters
lv: Video filtri

[ctx: #231]
en: None
lv: Nav

[ctx: #232]
en: Point
lv: Punkts

[ctx: #233]
en: Linear
lv: Lineārais

[ctx: #234]
en: Anisotropic
lv: Anizotrops

[ctx: #235]
en: Quincunx
lv: Kvinkunces

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
lv: Gausa kubiskais

[ctx: #237]
en: Minification
lv: Samazinošais

[ctx: #238]
en: Magnification
lv: Palielinājums

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
lv: Notīrīt spēļsarakstu pie finiša

[ctx: #240]
en: Display Mode
lv: Attēlojuma režīms

[ctx: #241]
en: Full Screen #%d
lv: Pilnekrāns #%d

[ctx: #242]
en: Windowed
lv: Logs

[ctx: #243]
en: Refresh Rate
lv: Pārzīmēšanās biežums

[ctx: #244]
en: Full screen
lv: Pilnekrāns

[ctx: #245]
en: Sizing: (%i,%i)->(%i,%i) (Zoom x%2.2f) AR:%2.2f:1 (Pixels: %2.2f:1) (VShift: %2.2f)
lv: Mērogošana: (%i,%i)->(%i,%i) (Palielinājums x%2.2f) AR:%2.2f:1 (Pikseļi: %2.2f:1) (VShift: %2.2f)

[ctx: #246]
en: Monitor
lv: Monitors

[ctx: #247]
en: Scripts
lv: Skripti

[ctx: #248]
en: Language
lv: Valoda

[ctx: #249]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: #250]
en: Visualisation
lv: Vizualizācija

[ctx: #251]
en: Select destination directory
lv: Atlasīt mērķa direktoriju

[ctx: #252]
en: Stereo upmix
lv: Stereo paplašināšana

[ctx: #253]
en: Number of channels
lv: Kanālu skaits

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
lv: DTS spējīgs atskaņotājs

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
lv: Uzmeklē CD informāciju

[ctx: #257]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
lv: Ieslēgt iezīmju lasīšanu

[ctx: #259]
en: Opening
lv: Atver

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
lv: Gaidu ieslēgšanu...

[ctx: #262]
en: Scripts output
lv: Skriptu izvade

[ctx: #263]
en: Allow control of Kodi via HTTP
lv: Atļaut Kodi kontroli no HTTP

[ctx: #264]
en: Record
lv: Ierakstīt

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
lv: Apturēt ierakstu

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
lv: Kārtot pēc: celiņa

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
lv: Kārtot pēc: laika

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
lv: Kārtot pēc: nosaukuma

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
lv: Kārtot pēc: izpildītāja

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
lv: Kārtot pēc: albuma

[ctx: #272]
en: Top-Left overscan compensation
lv: Augšējā-kreisā pārskenēšanas kompensācija

[ctx: #273]
en: Bottom-Right overscan compensation
lv: Apakšējā-labējā pārskenēšanas kompensācija

[ctx: #274]
en: Subtitle positioning
lv: Subtitru novietošana

[ctx: #275]
en: Pixel ratio adjustment
lv: Pikseļu attiecības pielāgošana

[ctx: #276]
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
lv: Pielāgo bultu, lai izmainītu pārskenēšanas apjomu

[ctx: #277]
en: Adjust the bar to change the subtitles position
lv: Pielāgo joslu, lai izmainītu subtitru novietojumu

[ctx: #278]
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
lv: Pielāgo taisnstūri, lai tas ir perfekts kvadrāts

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
lv: Nespēj ielādēt iestatījumus

[ctx: #280]
en: Using default settings
lv: Izmanto noklusētos iestatījumus

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
lv: Lūdzu, pārbaudi XML failus

[ctx: #282]
en: Found %i items
lv: Atrasti %i ieraksti

[ctx: #283]
en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāti

[ctx: #284]
en: No results found
lv: Nekas netika atrasts

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
lv: Vēlamā audio valoda

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
lv: Vēlamā subtitru valoda

[ctx: #287]
en: Subtitles
lv: Subtitri

[ctx: #288]
en: Font
lv: Fonts

[ctx: #289]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
lv: Dinamiskā diapazona kompresija

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
lv: Pārlūkot subtitrus

[ctx: #294]
en: Create bookmark
lv: Izveidot grāmatzīmi

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
lv: Notīrīt grāmatzīmes

[ctx: #297]
en: Audio offset
lv: Audio nobīde

[ctx: #298]
en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
lv: MP1 spējīgs atskaņotājs

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
lv: MP2 spējīgs atskaņotājs

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
lv: MP3 spējīgs atskaņotājs

[ctx: #303]
en: Delay
lv: Aizkave

[ctx: #304]
en: Language
lv: Valoda

[ctx: #305]
en: Enabled
lv: Ieslēgts

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
lv: Ne-mijkārtots

[ctx: #308]
en: Original stream's language
lv: Sākotnējā straumes valoda

[ctx: #309]
en: User interface language
lv: Lietotāja saskarnes valoda

[ctx: #310]
en: Keyboard layouts
lv: Tastatūras izkārtojumi

[ctx: #313]
en: Cleaning database
lv: Tīra datubāzi

[ctx: #314]
en: Preparing...
lv: Gatavojos...

[ctx: #315]
en: Database error
lv: Datubāzes kļūda

[ctx: #316]
en: Searching songs...
lv: Meklēju dziesmas...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
lv: Veiksmīgi iztīrīta datubāze

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
lv: Tīra dziesmas...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
lv: Kļūda tīrot dziesmas

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
lv: Tīra izpildītājus...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
lv: Kļūda tīrot izpildītājus

[ctx: #322]
en: Cleaning genres...
lv: Tīra žanrus...

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres
lv: Kļūda tīrot žanrus

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
lv: Tīra ceļus...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
lv: Kļūda tīrot ceļus

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
lv: Tīra albumus...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
lv: Kļūda tīrot albumus

[ctx: #328]
en: Writing changes...
lv: Rakstu izmaiņas...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
lv: Kļūda rakstot izmaiņas

[ctx: #330]
en: This may take some time...
lv: Tas var aizņemt kādu laiku...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
lv: Saspiežu datubāzi...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
lv: Kļūda saspiežot datubāzi

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
lv: Vai vēlaties iztīrīt bibliotēku?

[ctx: #334]
en: Clean library...
lv: Tīra bibliotēku...

[ctx: #335]
en: Start
lv: Sākt

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
lv: Kadru biežuma konversija

[ctx: #337]
en: Output configuration
lv: Izvades konfigurācija

[ctx: #338]
en: Fixed
lv: Fiksēts

[ctx: #339]
en: Optimized
lv: Optimizēts

[ctx: #340]
en: Various artists
lv: Dažādi izpildītāji

[ctx: #341]
en: Play disc
lv: Atskaņot disku

[ctx: #342]
en: Movies
lv: Filmas

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
lv: Pielāgot kadru biežumu

[ctx: #344]
en: Actors
lv: Aktieri

[ctx: #345]
en: Year
lv: Gads

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
lv: DTS-HD spējīgs atskaņotājs

[ctx: #348]
en: Enable passthrough
lv: Ieslēgt nepārkodēšanu

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
lv: TrueHD spējīgs atskaņotājs

[ctx: #350]
en: Programs
lv: Programmas

[ctx: #351]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: #352]
en: Dim
lv: Aptumsums

[ctx: #353]
en: Black
lv: Melns

[ctx: #354]
en: Matrix trails
lv: Matricas celiņi

[ctx: #355]
en: Screensaver time
lv: Ekrānsaudzētāja laiks

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
lv: Ekrānsaudzētāja režīms

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
lv: Izslēgšanas funkcijas taimeris

[ctx: #358]
en: All albums
lv: Visi albumi

[ctx: #359]
en: Recently added albums
lv: Nesen pievienotie albumi

[ctx: #360]
en: Screensaver
lv: Ekrānsaudzētājs

[ctx: #361]
en: R. Slideshow
lv: Rekurs. slīdīte

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
lv: Ekrānsaudzētāja aptumsuma līmenis

[ctx: #363]
en: Sort by: File
lv: Kārtot pēc: faila

[ctx: #364]
en: Dolby Digital (AC3) capable receiver
lv: Dolby Digital (AC3) spējīgs atskaņotājs

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
lv: Kārtot pēc: vārda

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
lv: Kārtot pēc: gada

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
lv: Kārtot pēc: vērtējuma

[ctx: #369]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: #370]
en: Thunderstorms
lv: pērkona negaisi

[ctx: #371]
en: Partly
lv: Daļēji

[ctx: #372]
en: Mostly
lv: Pārsvarā

[ctx: #373]
en: Sunny
lv: Saulains

[ctx: #374]
en: Cloudy
lv: Mākoņains

[ctx: #375]
en: Snow
lv: Sniegs

[ctx: #376]
en: Rain
lv: Lietus

[ctx: #377]
en: Light
lv: viegls

[ctx: #380]
en: Showers
lv: Lietusgāzes

[ctx: #381]
en: Few
lv: Daži

[ctx: #382]
en: Scattered
lv: Izkaisīti

[ctx: #383]
en: Wind
lv: Vējš

[ctx: #384]
en: Strong
lv: Stiprs

[ctx: #385]
en: Fair
lv: Vājš

[ctx: #386]
en: Clear
lv: Skaidrs

[ctx: #387]
en: Clouds
lv: Mākoņi

[ctx: #388]
en: Early
lv: Agri

[ctx: #389]
en: Shower
lv: Lietusgāze

[ctx: #390]
en: Flurries
lv: Brāzmas

[ctx: #391]
en: Low
lv: Zems

[ctx: #392]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: #393]
en: High
lv: Augsts

[ctx: #394]
en: Fog
lv: Migla

[ctx: #395]
en: Haze
lv: Dūmaka

[ctx: #396]
en: Select location
lv: Atlasīt atrašanās vietu

[ctx: #397]
en: Refresh time
lv: Atsvaidzināt laiku

[ctx: #398]
en: Temperature units
lv: Temperatūras vienības

[ctx: #399]
en: Speed units
lv: Ātruma vienības

[ctx: #400]
en: Weather
lv: Laikapstākļi

[ctx: #401]
en: Temp
lv: Temperatūra

[ctx: #402]
en: Feels like
lv: Sajūta kā

[ctx: #403]
en: UV index
lv: UV indekss

[ctx: #404]
en: Wind
lv: Vējš

[ctx: #405]
en: Dew point
lv: Rasas punkts

[ctx: #406]
en: Humidity
lv: Mitrums

[ctx: #409]
en: Defaults
lv: Noklusējumi

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
lv: Piekļūst laikapstākļu pakalpojumam

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
lv: Saņem laikapstākļus par:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
lv: Nevar saņemt laikapstākļu datus

[ctx: #413]
en: Manual
lv: Pašrocīgi

[ctx: #414]
en: No review for this album
lv: Šim albumam nav pārskats

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
lv: Lejupielādēju sīktēlu...

[ctx: #416]
en: Not available
lv: Nav pieejams

[ctx: #417]
en: View: Big icons
lv: Skats: lielas ikonas

[ctx: #418]
en: Low
lv: Zems

[ctx: #419]
en: High
lv: Augsts

[ctx: #420]
en: Best Match
lv: Vislabāk sakrīt

[ctx: #421]
en: Keep audio device alive
lv: Paturēt audio ierīci ieslēgtu

[ctx: #422]
en: Delete album info
lv: Dzēst albuma info

[ctx: #423]
en: Delete CD information
lv: Dzēst CD informāciju

[ctx: #424]
en: Select
lv: Atlasīt

[ctx: #425]
en: No album information found
lv: Albuma informācija nav atrasta

[ctx: #426]
en: No CD information found
lv: CD informācija nav atrasta

[ctx: #427]
en: Disc
lv: Disks

[ctx: #428]
en: Insert correct CD/DVD
lv: Ievietojiet pareizu CD/DVD

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
lv: Lūdzu, ievietojiet šādu disku:

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
lv: Kārtot pēc: DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
lv: Bez kešatmiņas

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
lv: Noņemt filmu no bibliotēkas

[ctx: #433]
en: Really remove '%s'?
lv: Tiešām noņemt '%s'?

[ctx: #434]
en: From %s at %i %s
lv: No %s ar %i %s

[ctx: #435]
en: No optical disc drive detected
lv: Nav atrasts optisko disku dzinis

[ctx: #436]
en: You need an optical disc drive to play this video
lv: Šī video atskaņošanai nepieciešams optisko disku dzinis

[ctx: #437]
en: Removable disk
lv: Noņemams disks

[ctx: #438]
en: Opening file
lv: Atver failu

[ctx: #439]
en: Cache
lv: Kešatmiņa

[ctx: #440]
en: Hard disk
lv: Cietais disks

[ctx: #442]
en: Local network
lv: Lokālais tīkls

[ctx: #443]
en: Internet
lv: Internets

[ctx: #447]
en: Autorun media
lv: Pašspēlējošs medijs

[ctx: #448]
en: Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver
lv: Dolby Digital Plus (E-AC3) spējīgs atskaņotājs

[ctx: #449]
en: Enabled
lv: Ieslēgts

[ctx: #450]
en: Columns
lv: Ailes

[ctx: #451]
en: Row 1 address
lv: 1. rindas adrese

[ctx: #452]
en: Row 2 address
lv: 2. rindas adrese

[ctx: #453]
en: Row 3 address
lv: 3. rindas adrese

[ctx: #454]
en: Row 4 address
lv: 4. rindas adrese

[ctx: #455]
en: Rows
lv: Rindas

[ctx: #456]
en: Mode
lv: Režīms

[ctx: #457]
en: Switch view
lv: Pārslēgt skatu

[ctx: #458]
en: Limit sampling rate (kHz)
lv: Ierobežot iztveršanas biežumu (kHz)

[ctx: #459]
en: Subs
lv: Subi

[ctx: #460]
en: Audio stream
lv: Audio celiņš

[ctx: #461]
en: [active]
lv: [aktīvs]

[ctx: #462]
en: Subtitle
lv: Subtitri

[ctx: #463]
en: Backlight
lv: Izgaismojums

[ctx: #464]
en: Brightness
lv: Spilgtums

[ctx: #465]
en: Contrast
lv: Kontrasts

[ctx: #467]
en: Type
lv: Veids

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
lv: Pārvieto joslu, lai izmainītu OSD novietojumu

[ctx: #469]
en: OSD position
lv: OSD novietojums

[ctx: #470]
en: Credits
lv: Titri

[ctx: #474]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: #475]
en: Music only
lv: Tikai mūzika

[ctx: #476]
en: Music & video
lv: Mūzika & video

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
lv: Nevar ielādēt spēļsarakstu

[ctx: #479]
en: Skin & language
lv: Apvalks & valoda

[ctx: #480]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: #481]
en: Audio options
lv: Audio opcijas

[ctx: #482]
en: About Kodi
lv: Par Kodi

[ctx: #485]
en: Delete album
lv: Dzēst albumu

[ctx: #486]
en: Repeat
lv: Atkārtot

[ctx: #487]
en: Repeat one
lv: Atkārtot vienu

[ctx: #488]
en: Repeat folder
lv: Atkārtot mapi

[ctx: #489]
en: Play the next song automatically
lv: Atskaņot nākamo dziesmu automātiski

[ctx: #491]
en: - Use big icons
lv: - Izmantot lielas ikonas

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
lv: Mainīt VobSubu izmēru

[ctx: #493]
en: Advanced options (Experts Only!)
lv: Papildus opcijas (Tikai ekspertiem!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
lv: Kopējais audiospējas līmenis

[ctx: #495]
en: Upsample videos to GUI resolution
lv: Pārkonvertē video līdz GUI izšķirstpējai

[ctx: #496]
en: Calibration
lv: Kalibrēšana

[ctx: #497]
en: Show file extensions
lv: Rādīt failu paplašinājumus

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
lv: Kārtot pēc: veida

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
lv: Nevar pieslēgties tiešaistes sameklēšanas pakalpojumam

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
lv: Albuma informācijas lejupielāde neizdevās

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
lv: Sameklēju albumu nosaukumus...

[ctx: #502]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: #503]
en: Busy
lv: Aizņemts

[ctx: #504]
en: Empty
lv: Tukšs

[ctx: #505]
en: Loading media info from files...
lv: Ielādēju mediju info no failiem...

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
lv: Kārtot pēc: lietojuma

[ctx: #510]
en: Enable visualisations
lv: Ieslēgt vizualizācijas

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
lv: Ieslēgt video režīma pārslēgšanu

[ctx: #512]
en: Startup window
lv: Uzsākšanas logs

[ctx: #513]
en: Home window
lv: Sākuma logs

[ctx: #514]
en: Manual settings
lv: Pašrocīgi iestatījumi

[ctx: #515]
en: Genre
lv: Žanrs

[ctx: #517]
en: Recently played albums
lv: Nesen atskaņotie albumi

[ctx: #518]
en: Launch
lv: Palaist

[ctx: #519]
en: Launch in...
lv: Palaiž pēc...

[ctx: #521]
en: Compilations
lv: Kompilācijas

[ctx: #522]
en: Remove source
lv: Noņemt avotu

[ctx: #523]
en: Switch media
lv: Pārslēgt mediju

[ctx: #524]
en: Select playlist
lv: Atlasīt spēļsarakstu

[ctx: #525]
en: New playlist...
lv: Jauns spēļsaraksts...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
lv: Pievienot spēļsarakstam

[ctx: #527]
en: Manually add to library
lv: Pašrocīgi pievienot bibliotēkai

[ctx: #528]
en: Enter title
lv: Ievadīt nosaukumu

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
lv: Kļūda: nosaukums dublējas

[ctx: #530]
en: Select genre
lv: Atlasīt žanru

[ctx: #531]
en: New genre
lv: Jauns žanrs

[ctx: #532]
en: Manual addition
lv: Pašrocīga pievienošana

[ctx: #533]
en: Enter genre
lv: Ievadīt žanru

[ctx: #534]
en: View: %s
lv: Skats: %s

[ctx: #535]
en: List
lv: Saraksts

[ctx: #536]
en: Icons
lv: Ikonas

[ctx: #537]
en: Big list
lv: Liels saraksts

[ctx: #538]
en: Big icons
lv: Lielas ikonas

[ctx: #539]
en: Wide
lv: Plats

[ctx: #540]
en: Big wide
lv: Liels plats

[ctx: #541]
en: Album icons
lv: Albuma ikonas

[ctx: #542]
en: DVD icons
lv: DVD ikonas

[ctx: #544]
en: Media info
lv: Mediju info

[ctx: #545]
en: Audio output device
lv: Audio izvades ierīce

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
lv: Tranzīta izvades ierīce

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
lv: Šim izpldītājam nav biogrāfija

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
lv: Samiksēt daudzkanālu audio uz stereo

[ctx: #549]
en: Number
lv: Numurs

[ctx: #550]
en: Sort by: %s
lv: Kārtot pēc: %s

[ctx: #551]
en: Name
lv: Vārds

[ctx: #552]
en: Date
lv: Datums

[ctx: #553]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: #554]
en: Track
lv: Celiņš

[ctx: #555]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: #556]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: #557]
en: Artist
lv: Izpildītājs

[ctx: #558]
en: Album
lv: Albums

[ctx: #559]
en: Playlist
lv: Spēļsaraksts

[ctx: #561]
en: File
lv: Fails

[ctx: #562]
en: Year
lv: Gads

[ctx: #563]
en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: #564]
en: Type
lv: Veids

[ctx: #565]
en: Usage
lv: Lietojums

[ctx: #566]
en: Album artist
lv: Albuma izpildītājs

[ctx: #567]
en: Play count
lv: Atskaņošanas skaits

[ctx: #568]
en: Last played
lv: Pēdējie atskaņotie

[ctx: #569]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: #570]
en: Date added
lv: Pievienošanas datums

[ctx: #571]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: #572]
en: Studio
lv: Studija

[ctx: #573]
en: Path
lv: Ceļš

[ctx: #574]
en: Country
lv: Valsts

[ctx: #575]
en: In progress
lv: Progress

[ctx: #576]
en: Times played
lv: Atskaņošanas reizes

[ctx: #577]
en: Date Taken
lv: Uzņemšanas datums

[ctx: #580]
en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

[ctx: #581]
en: Sort method
lv: Kartošanas metode

[ctx: #582]
en: View mode
lv: Skata režīms

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
lv: Atcerēties dažādu mapju skatus

[ctx: #584]
en: Ascending
lv: Augošā secībā

[ctx: #585]
en: Descending
lv: Dilstošā secībā

[ctx: #586]
en: Edit playlist
lv: Labot spēļsarakstu

[ctx: #587]
en: Filter
lv: Filtrs

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
lv: Atcelt ballītes režīmu

[ctx: #589]
en: Party mode
lv: Ballītes režīms

[ctx: #590]
en: Random
lv: Nejaušs

[ctx: #591]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: #592]
en: One
lv: Viens

[ctx: #593]
en: All
lv: Visi

[ctx: #594]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
lv: Atkārtot: izslēgts

[ctx: #596]
en: Repeat: One
lv: Atkārtot: viens

[ctx: #597]
en: Repeat: All
lv: Atkārtot: visi

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
lv: Izvilkt audio no CD

[ctx: #601]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: #602]
en: Standard
lv: Standarta

[ctx: #603]
en: Extreme
lv: Ekstrēms

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
lv: Konstants bitu ātrums

[ctx: #605]
en: Ripping...
lv: Izvelku...

[ctx: #607]
en: To:
lv: Uz:

[ctx: #608]
en: Could not rip CD or track
lv: Nevar izvilkt no CD vai celiņa

[ctx: #609]
en: CDDARipPath is not set.
lv: CDDARipPath nav norādīts.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
lv: Izvilkt audio celiņu

[ctx: #611]
en: Enter number
lv: Ievadīt numuru

[ctx: #612]
en: Bits/sample
lv: Biti/sempls

[ctx: #613]
en: Sample rate
lv: Iztveršanas biežums

[ctx: #614]
en: Virtual folder
lv: Virtuālā mape

[ctx: #620]
en: Audio CDs
lv: Audio diski

[ctx: #621]
en: Encoder
lv: Kodētājs

[ctx: #622]
en: Quality
lv: Kvalitāte

[ctx: #623]
en: Bitrate
lv: Bitu ātrums

[ctx: #624]
en: Include track number
lv: Iekļaut celiņa numuru

[ctx: #625]
en: All songs of
lv: Visas dziesmas no

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
lv: Notiek TV pārraides

[ctx: #629]
en: View mode
lv: Skata režīms

[ctx: #630]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: #631]
en: Zoom
lv: Palielinājums

[ctx: #632]
en: Stretch 4:3
lv: Stiepts 4:3

[ctx: #633]
en: Wide Zoom
lv: Plats palielinājums

[ctx: #634]
en: Stretch 16:9
lv: Stiepts 16:9

[ctx: #635]
en: Original Size
lv: Sākotnējais lielums

[ctx: #636]
en: Custom
lv: Pielāgots

[ctx: #637]
en: ReplayGain
lv: Atskaņojuma-pastiprinājums

[ctx: #638]
en: ReplayGain volume adjustments
lv: Atskaņojuma-pastiprinājuma skaļuma pielāgojumi

[ctx: #639]
en: Use track levels
lv: No celiņu līmeņa

[ctx: #640]
en: Use album levels
lv: No albuma līmeņa

[ctx: #641]
en: PreAmp Level - ReplayGained files
lv: Priekšpastiprinātāja līmenis - faili ar atskaņojuma-pastiprinājumu

[ctx: #642]
en: PreAmp Level - Non ReplayGained files
lv: Priekšpastiprinātāja līmenis - faili bez atskaņojuma-pastiprinājuma

[ctx: #643]
en: Avoid clipping on ReplayGained files
lv: Izvairīties no kropļošanas failos ar atskaņojuma-pastiprinājumu

[ctx: #644]
en: Crop black bars
lv: Nogriezt malnās malas

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
lv: Jāatpako liels fails. Turpināt?

[ctx: #646]
en: Remove from library
lv: Noņemt no bibliotēkas

[ctx: #647]
en: Export video library
lv: Eksportēt video bibliotēku

[ctx: #648]
en: Import video library
lv: Importēt video bibliotēku

[ctx: #649]
en: Importing
lv: Importē

[ctx: #650]
en: Exporting
lv: Eksportē

[ctx: #651]
en: Browse for library
lv: Pārlūko bibliotēku

[ctx: #652]
en: Years
lv: Gadi

[ctx: #653]
en: Update library
lv: Atjaunināt bibliotēku

[ctx: #654]
en: Show debug info
lv: Rādīt atkļūdošanas info

[ctx: #655]
en: Browse for executable
lv: Pārlūko izpildāmu failu

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
lv: Pārlūkot spēļsarakstu

[ctx: #657]
en: Browse for folder
lv: Pārlūko mapi

[ctx: #658]
en: Song information
lv: Dziesmas informācija

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
lv: Nelineārā izstiepšana

[ctx: #660]
en: Volume amplification
lv: Paskaļināšana

[ctx: #661]
en: Choose export folder
lv: Izvēlēties eksportēšanas mapi

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
lv: Šis fails vairs nav pieejams.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
lv: Vai vēlaties to noņemt no bibliotēkas?

[ctx: #664]
en: Browse for Script
lv: Pārlūko skriptu

[ctx: #665]
en: Compression level
lv: Saspiešanas līmenis

[ctx: #666]
en: Enable component-specific logging
lv: Ieslēgt komponentēm specifisku reģistrēšanu

[ctx: #667]
en: Enable Dolby Digital transcoding
lv: Ieslēgt Dolby Digital pārkodēšanu

[ctx: #668]
en: Specify component-specific logging...
lv: Norādīt komponentēm specifisku reģistrēšanu...

[ctx: #669]
en: Verbose logging for SMB library
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā SMB bibliotēkai

[ctx: #670]
en: Verbose logging for CURL library (http, dav)
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā CURL bibliotēkai (http, dav)

[ctx: #671]
en: Verbose logging for CMYTH library
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā CMYTH bibliotēkai

[ctx: #672]
en: Verbose logging for FFMPEG libraries
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā FFMPEG bibliotēkai

[ctx: #673]
en: Verbose logging for RTMP library
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā RTMP bibliotēkai

[ctx: #674]
en: Verbose logging for DBUS calls
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā DBUS izsaukumiem

[ctx: #675]
en: Verbose logging for JSON-RPC requests
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā JSON-RPC pieprasījumiem

[ctx: #676]
en: Verbose logging for AUDIO component
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā AUDIO komponentam

[ctx: #677]
en: Verbose logging for AirTunes library
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā AirTunes bibliotēkai

[ctx: #678]
en: Verbose logging for UPnP components
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā UPnP bibliotēkai

[ctx: #679]
en: Verbose logging for CEC library
lv: Izvērstie ierakstījumi žurnalā CEC bibliotēkai

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
lv: Uzkopj bibliotēku

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
lv: Izņem vecas dziesmas no bibliotēkas

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
lv: Šis ceļš jau ir skenēts

[ctx: #705]
en: Network
lv: Tīkls

[ctx: #706]
en: Server
lv: Serveris

[ctx: #708]
en: Use an HTTP proxy server to access the internet
lv: Interneta piekļuvei izmantot HTTP starpniekserveri

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
lv: Interneta protokols (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
lv: Norādīts nederīgs ports. Vērtībai jābūt no 1 līdz 65535.

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
lv: HTTP starpniekserveris

[ctx: #715]
en: Assignment
lv: Piešķiršana

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
lv: Automatiski (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (Static)
lv: Pašrocīgi (statiski)

[ctx: #719]
en: IP address
lv: IP adrese

[ctx: #720]
en: Netmask
lv: Tīkla maska

[ctx: #721]
en: Default gateway
lv: Noklusētā vārteja

[ctx: #722]
en: DNS server
lv: DNS serveris

[ctx: #723]
en: Save & restart
lv: Saglabāt & pārstartēt

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
lv: Norādīta nederīga adrese. Vērtībai jābūt AAA.BBB.CCC.DDD

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
lv: ar numuriem no 0 līdz 255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
lv: Izmaiņas nav saglabātas. Turpināt nesaglabājot?

[ctx: #727]
en: Web server
lv: Tīmekļa serveris

[ctx: #728]
en: FTP server
lv: FTP serveris

[ctx: #730]
en: Port
lv: Ports

[ctx: #732]
en: Save & apply
lv: Saglabāt & pielietot

[ctx: #733]
en: Password
lv: Parole

[ctx: #734]
en: No pass
lv: Nav parole

[ctx: #735]
en: Character set
lv: Rakstzīmju kopa

[ctx: #736]
en: Style
lv: Stils

[ctx: #737]
en: Colour
lv: Krāsa

[ctx: #738]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: #739]
en: Bold
lv: Treknraksts

[ctx: #740]
en: Italics
lv: Slīpraksts

[ctx: #741]
en: Bold italics
lv: Treknraksts slīpraksts

[ctx: #742]
en: White
lv: Balts

[ctx: #743]
en: Yellow
lv: Dzeltens

[ctx: #744]
en: Files
lv: Faili

[ctx: #745]
en: No scanned information for this view
lv: Nav skenēta informācija šim skatam

[ctx: #746]
en: Please turn off library mode
lv: Lūdzu, izslēdziet bibliotēkas režīmu

[ctx: #747]
en: Error loading image
lv: Kļūda ielādējot attēlu

[ctx: #748]
en: Edit path
lv: Labot ceļu

[ctx: #749]
en: Mirror image
lv: Spoguļattēls

[ctx: #750]
en: Are you sure?
lv: Vai esat pārliecināts?

[ctx: #751]
en: Removing source
lv: Noņem avotu

[ctx: #754]
en: Add program link
lv: Pievienot programmas saiti

[ctx: #755]
en: Edit program path
lv: Labot programmas ceļu

[ctx: #756]
en: Edit program name
lv: Labot programmas nosaukumu

[ctx: #757]
en: Edit path depth
lv: Labot ceļa dziļumu

[ctx: #759]
en: View: Big list
lv: Skats: liels saraksts

[ctx: #760]
en: Yellow
lv: Dzeltens

[ctx: #761]
en: White
lv: Balts

[ctx: #762]
en: Blue
lv: Zils

[ctx: #763]
en: Bright green
lv: Gaišzaļš

[ctx: #764]
en: Yellow green
lv: Dzeltenzaļš

[ctx: #765]
en: Cyan
lv: Ciāna

[ctx: #766]
en: Light grey
lv: Gaišpelēks

[ctx: #767]
en: Grey
lv: Pelēks

[ctx: #770]
en: Error %i: share not available
lv: Kļūda %i: šāre nav pieejama

[ctx: #772]
en: Audio output
lv: Audio izvade

[ctx: #773]
en: Seeking
lv: Novietošana

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
lv: Slīdītes mape

[ctx: #775]
en: Network interface
lv: Tīkla saskarne

[ctx: #776]
en: Wireless network name (ESSID)
lv: Bezvadu tīkla vārds (ESSID)

[ctx: #777]
en: Wireless password
lv: Bezvadu parole

[ctx: #778]
en: Wireless security
lv: Bezvadu drošība

[ctx: #779]
en: Save and apply network interface settings
lv: Saglabāt un pielietot tīkla saskarnes iestatījumus

[ctx: #780]
en: No encryption
lv: Nav šifrēšanas

[ctx: #784]
en: Applying network interface settings. Please wait.
lv: Pielieto tīkla saskarnes iestatījumus. Lūdzu, uzgaidiet.

[ctx: #785]
en: Network interface restarted successfully.
lv: Tīkla saskarne veiksmīgi pārstartēta.

[ctx: #786]
en: Network interface did not start successfully.
lv: Tīkla saskarni nevarēja ieslēgt.

[ctx: #787]
en: Interface disabled
lv: Saskarne izslēgta

[ctx: #788]
en: Network interface disabled successfully.
lv: Tīkla saskarne veiksmīgi izslēgta.

[ctx: #789]
en: Wireless network name (ESSID)
lv: Bezvadu tīkla vārds (ESSID)

[ctx: #790]
en: Remote control
lv: Tālvadības pults

[ctx: #791]
en: Allow programs on this system to control Kodi
lv: Atļaut citām šīs sistēmas programmām kontrolēt Kodi

[ctx: #792]
en: Port
lv: Ports

[ctx: #793]
en: Port range
lv: Porta apgabals

[ctx: #794]
en: Allow programs on other systems to control Kodi
lv: Atļaut citu sistēmu programmām kontrolēt Kodi

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
lv: Sākotnējā atkārtošanas aizkave (ms)

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
lv: Tālākā atkārtošanas aizkave (ms)

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
lv: Maksimālais klientu skaits

[ctx: #798]
en: Internet access
lv: Interneta piekļuve

[ctx: #799]
en: Library Update
lv: Bibliotēkas atjauninājums

[ctx: #800]
en: Music library needs to rescan tags from files.
lv: Mūzikas bibliotēkā nepieciešams pārskenēt iezīmes no failiem.

[ctx: #801]
en: Would you like to scan now?
lv: Vai vēlaties skenēt tagad?

[ctx: #802]
en: %s of %s available
lv: pieejams %s no %s

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
lv: Ievadīts nederīgs porta numurs

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
lv: Derīgais porta apgabals ir 1-65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
lv: Derīgais porta apgabals ir 1024-65535

[ctx: #997]
en: Add Pictures...
lv: Pievieno attēlus...

[ctx: #998]
en: Add Music...
lv: Pievienot mūziku...

[ctx: #999]
en: Add Videos...
lv: Pievieno video...

[ctx: #1000]
en: Preview
lv: Priekšskatīt

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
lv: Nevar pieslēgties

[ctx: #1002]
en: Kodi was unable to connect to the network location.
lv: Kodi nevarēja pieslēgties tīkla vietai.

[ctx: #1003]
en: This could be due to the network not being connected.
lv: Tas varētu būt tāpēc, ka tīkls nav pievienots.

[ctx: #1004]
en: Would you like to add it anyway?
lv: Vai tomēr vēlaties to pievienot?

[ctx: #1006]
en: IP address
lv: IP adrese

[ctx: #1007]
en: Add network location
lv: Pievienot tīkla vietu

[ctx: #1008]
en: Protocol
lv: Protokols

[ctx: #1009]
en: Server address
lv: Servera adrese

[ctx: #1010]
en: Server name
lv: Servera vārds

[ctx: #1011]
en: Remote path
lv: Attālinātais ceļš

[ctx: #1012]
en: Shared folder
lv: Koplietota mape

[ctx: #1013]
en: Port
lv: Ports

[ctx: #1014]
en: Username
lv: Lietotājvārds

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
lv: Pārlūkot tīkla serveri

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
lv: Ievadīt servera tīkla adresi

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
lv: Ievadīt ceļu uz servera

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
lv: Ievadīt porta numuru

[ctx: #1019]
en: Enter the username
lv: Ievadīt lietotājvārdu

[ctx: #1020]
en: Add %s source
lv: Pievienot avotu - %s

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
lv: Ievadiet ceļus vai pārlūkojiet mediju vietas.

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media Source.
lv: Ievadīt nosaukumu šim mediju avotam.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
lv: Pārlūkot jaunu koplietojumu

[ctx: #1024]
en: Browse
lv: Pārlūkot

[ctx: #1025]
en: Could not retrieve directory information.
lv: Nevarēja izgūt direktorijas informāciju.

[ctx: #1026]
en: Add source
lv: Pievienot avotu

[ctx: #1027]
en: Edit source
lv: Labot avotu

[ctx: #1028]
en: Edit %s source
lv: Labot avotu - %s

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
lv: Ievadīt jaunu etiķeti

[ctx: #1030]
en: Browse for image
lv: Pārlūkot attēlu

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
lv: Pārlūkot attēlu mapi

[ctx: #1032]
en: Add network location...
lv: Pievieno tīkla vietu...

[ctx: #1033]
en: Browse for file
lv: Pārlūkot failu

[ctx: #1034]
en: Submenu
lv: Apakšizvēlne

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
lv: Ieslēgt apakšizvēlnes pogas

[ctx: #1036]
en: Favourites
lv: Izlase

[ctx: #1037]
en: Video Add-ons
lv: Video pielikumi

[ctx: #1038]
en: Music Add-ons
lv: Mūzikas pielikumi

[ctx: #1039]
en: Picture Add-ons
lv: Attēlu pielikumi

[ctx: #1040]
en: Loading directory
lv: Ielādē direktoriju

[ctx: #1041]
en: Retrieved %i items
lv: Izgūti %i ieraksti

[ctx: #1042]
en: Retrieved %i of %i items
lv: Izgūti %i no %i ierakstiem

[ctx: #1043]
en: Program Add-ons
lv: Programmu pielikumi

[ctx: #1044]
en: Set plug-in thumb
lv: Iestatīt spraudņa sīktēlu

[ctx: #1045]
en: Add-on settings
lv: Pielikuma iestatījumi

[ctx: #1046]
en: Access points
lv: Piekļuves punkti

[ctx: #1047]
en: Other...
lv: Citi...

[ctx: #1048]
en: Username
lv: Lietotājvārds

[ctx: #1049]
en: Script settings
lv: Skripta iestatījumi

[ctx: #1050]
en: Singles
lv: Singli

[ctx: #1051]
en: Enter web address
lv: Ievadiet tīmekļa adresi

[ctx: #1180]
en: Proxy type
lv: Starpniekservera veids

[ctx: #1185]
en: SOCKS5 with remote dns resolving
lv: SOCKS5 ar attālinātu dns atrisināšanu

[ctx: #1200]
en: SMB client
lv: SMB klients

[ctx: #1202]
en: Workgroup
lv: Darbgrupa

[ctx: #1203]
en: Default username
lv: Noklusētais lietotājvārds

[ctx: #1204]
en: Default password
lv: Noklusētā parole

[ctx: #1207]
en: WINS server
lv: WINS serveris

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
lv: Piemontē SMB koplietojumus

[ctx: #1210]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: #1211]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: #1213]
en: Pictures
lv: Attēli

[ctx: #1214]
en: Files
lv: Faili

[ctx: #1215]
en: Music & video
lv: Mūzika & video

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
lv: Mūzika & attēli

[ctx: #1217]
en: Music & files
lv: Mūzika & faili

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
lv: Video & attēli

[ctx: #1219]
en: Video & files
lv: Video & faili

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
lv: Attēli & faili

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
lv: Mūzika & video & attēli

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
lv: Mūzika & video & attēli & faili

[ctx: #1223]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
lv: Faili & mūzika & video

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
lv: Faili & attēli & mūzika

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
lv: Faili & attēli & video

[ctx: #1229]
en: Music & programs
lv: Mūzika & programmas

[ctx: #1230]
en: Video & programs
lv: Video & programmas

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
lv: Attēli & programmas

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
lv: Mūzika & video & attēli & programmas

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
lv: Programmas & video & mūzika

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
lv: Programmas & attēli & mūzika

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
lv: Programmas & attēli & video

[ctx: #1260]
en: Announce these services to other systems via Zeroconf
lv: Paziņot šos pakalpojumus citām sistēmām, izmantojot Zeroconf

[ctx: #1268]
en: iOS 8 compatibility mode
lv: iOS 8 savietojamības režīms

[ctx: #1269]
en: Allow volume control
lv: Atļaut skaļuma kontroli

[ctx: #1270]
en: Allow Kodi to receive AirPlay content
lv: Atļaut Kodi saņemt AirPlay saturu

[ctx: #1271]
en: Device name
lv: Ierīces vārds

[ctx: #1272]
en: Use password protection
lv: Izmantot paroles aizsardzību

[ctx: #1275]
en: Filter %s
lv: Filtrs %s

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
lv: Pielāgota audio ierīce

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
lv: Pielāgota tranzīta ierīce

[ctx: #1375]
en: Temperature
lv: Temperatūra

[ctx: #1376]
en: Pressure
lv: Spiediens

[ctx: #1381]
en: Extreme
lv: Ekstrēms

[ctx: #1382]
en: Whirls
lv: virpuļi

[ctx: #1384]
en: Broken
lv: Bojāts

[ctx: #1389]
en: Windy
lv: vējains

[ctx: #1390]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: #1396]
en: Drifting
lv: slīdošs

[ctx: #1397]
en: and
lv: un

[ctx: #1398]
en: Freezing
lv: saldējošs

[ctx: #1399]
en: Late
lv: vēlu

[ctx: #1400]
en: Isolated
lv: izolēts

[ctx: #1401]
en: Thundershowers
lv: pērkona lietus

[ctx: #1402]
en: Thunder
lv: pērkons

[ctx: #1403]
en: Sun
lv: Saule

[ctx: #1404]
en: Heavy
lv: stiprs

[ctx: #1405]
en: in
lv: iekš

[ctx: #1407]
en: Vicinity
lv: apkārtnē

[ctx: #1408]
en: Ice
lv: ledus

[ctx: #1409]
en: Crystals
lv: kristāli

[ctx: #1410]
en: Calm
lv: mierīgs

[ctx: #1411]
en: with
lv: ar

[ctx: #1412]
en: windy
lv: vējains

[ctx: #1413]
en: Patches
lv: vietām

[ctx: #1414]
en: Thunderstorm
lv: pērkona negaiss

[ctx: #1415]
en: Drizzle
lv: smalks lietus

[ctx: #1416]
en: Foggy
lv: miglains

[ctx: #1417]
en: Grains
lv: graudi

[ctx: #1418]
en: Thunderstorms
lv: pērkona negaisi

[ctx: #1419]
en: Shallow
lv: sekls

[ctx: #1420]
en: Moderate
lv: vidējs

[ctx: #1421]
en: Very High
lv: ļoti augsts

[ctx: #1422]
en: Windy
lv: vējains

[ctx: #1423]
en: Mist
lv: migla

[ctx: #1424]
en: Overcast
lv: samācies

[ctx: #1425]
en: Pellets
lv: krusas graudi

[ctx: #1426]
en: Hail
lv: krusa

[ctx: #1427]
en: Smoke
lv: dūmi

[ctx: #1428]
en: Volcanic
lv: vulkāniski

[ctx: #1429]
en: Ash
lv: pelni

[ctx: #1430]
en: Widespread
lv: plaši

[ctx: #1431]
en: Dust
lv: putekļi

[ctx: #1432]
en: Sand
lv: smiltis

[ctx: #1433]
en: Spray
lv: smidzina

[ctx: #1434]
en: Whirls
lv: virpuļi

[ctx: #1435]
en: Sandstorm
lv: smilšu vētra

[ctx: #1436]
en: Blowing
lv: pūš

[ctx: #1437]
en: Pellet
lv: krusa

[ctx: #1438]
en: Small
lv: Mazs

[ctx: #1439]
en: and
lv: un

[ctx: #1440]
en: Sleet
lv: slapjdraņķis

[ctx: #1441]
en: with
lv: ar

[ctx: #1442]
en: Chance
lv: iespējams

[ctx: #1443]
en: of
lv: arī

[ctx: #1444]
en: Funnel
lv: virpulis

[ctx: #1445]
en: Cloud
lv: mākonis

[ctx: #1446]
en: Unknown
lv: nezināms

[ctx: #1447]
en: Squals
lv: brāzmas

[ctx: #1448]
en: Precipitation
lv: nokrišņu daudzums

[ctx: #1449]
en: Partial
lv: daļēji

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
lv: Gaidīšanas laikā aizmidzināt ekrānu

[ctx: #2050]
en: Runtime
lv: Izpildlaiks

[ctx: #2080]
en: Empty list
lv: Tukšs saraksts

[ctx: #2081]
en: Went back to parent list because the active list has been emptied
lv: Devās atpakaļ uz pamatsarakstu, jo aktīvais saraksts ir iztukšots

[ctx: #2100]
en: Script failed! : %s
lv: Skripts neizdevās! : %s

[ctx: #2101]
en: Newer version needed - See log
lv: Vajag jaunāku versiju - skatīt žunrnālu

[ctx: #10000]
en: Home
lv: Sākums

[ctx: #10001]
en: Programs
lv: Programmas

[ctx: #10002]
en: Pictures
lv: Attēli

[ctx: #10003]
en: File manager
lv: Failu pārvaldnieks

[ctx: #10004]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: #10005]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: #10006]
en: Videos
lv: Video

[ctx: #10007]
en: System information
lv: Sistēmas informācija

[ctx: #10008]
en: Settings - General
lv: Iestatījumi - Vispārīgi

[ctx: #10009]
en: Settings - Screen
lv: Iestatījumi - Ekrāns

[ctx: #10010]
en: Settings - Appearance - GUI Calibration
lv: Iestatījumi - Izskats - GUI kalibrēšana

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen Calibration
lv: Iestatījumi - Video - ekrāna kalibrēšana

[ctx: #10012]
en: Settings - Pictures
lv: Iestatījumi - Attēli

[ctx: #10013]
en: Settings - Programs
lv: Iestatījumi - Programmas

[ctx: #10014]
en: Settings - Weather
lv: Iestatījumi - Laikapstākļi

[ctx: #10015]
en: Settings - Music
lv: Iestatījumi - Mūzika

[ctx: #10016]
en: Settings - System
lv: Iestatījumi - Sistēma

[ctx: #10017]
en: Settings - Videos
lv: Iestatījumi - Video

[ctx: #10018]
en: Settings - Network
lv: Iestatījumi - Tīkls

[ctx: #10019]
en: Settings - Appearance
lv: Iestatījumi - Izskats

[ctx: #10020]
en: Scripts
lv: Skripti

[ctx: #10021]
en: Web Browser
lv: Tīmekļa pārlūks

[ctx: #10025]
en: Videos
lv: Video

[ctx: #10028]
en: Videos/Playlist
lv: Video/Spēļsaraksts

[ctx: #10029]
en: Login screen
lv: Pieteikšanās ekrāns

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
lv: Iestatījumi - Profili

[ctx: #10035]
en: Reset
lv: Atiestatīt

[ctx: #10036]
en: Basic
lv: Pamata

[ctx: #10037]
en: Standard
lv: Standarta

[ctx: #10038]
en: Advanced
lv: Papildus

[ctx: #10039]
en: Expert
lv: Eksperts

[ctx: #10040]
en: Add-on browser
lv: Pielikumu pārlūks

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
lv: Atiestatīt augšējos iestatījumus uz noklusējumu

[ctx: #10042]
en: Are you sure you want to reset the settings in this category?
lv: Vai tiešām vēlaties atiestatīt iestatījumus šajā kategorijā?

[ctx: #10043]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: #10044]
en: No help available
lv: Palīdzība nav pieejama

[ctx: #10045]
en: Resets all the visible settings to their default values.
lv: Atiestata visus redzamos iestatījumus uz to noklusētajām vērtībām.

[ctx: #10046]
en: No categories available
lv: Nav pieejamas kategorijas

[ctx: #10047]
en: Try changing the setting level to see additional categories and settings.
lv: Mēģināt mainīt iestatījumu līmeni, lai redzētu papildkategorijas un iestatījumus.

[ctx: #10100]
en: Yes/No dialogue
lv: Jā/Nē dialogs

[ctx: #10101]
en: Progress dialogue
lv: Norises dialogs

[ctx: #10126]
en: File browser
lv: Failu pārlūks

[ctx: #10128]
en: Network setup
lv: Tīkla uzstādīšana

[ctx: #10129]
en: Media source
lv: Mediju avots

[ctx: #10130]
en: Profile settings
lv: Profila iestatījumi

[ctx: #10131]
en: Lock settings
lv: Slēdzenes iestatījumi

[ctx: #10132]
en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

[ctx: #10134]
en: Favourites
lv: Izlase

[ctx: #10135]
en: Songs/Info
lv: Dziesmas/Info

[ctx: #10136]
en: Smart playlist editor
lv: Gudrā spēļsaraksta redaktors

[ctx: #10137]
en: Smart playlist rule editor
lv: Gudrā spēļsaraksta kārtulu redaktors

[ctx: #10139]
en: Pictures/Info
lv: Attēli/Info

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
lv: Pielikuma iestatījumi

[ctx: #10146]
en: Add-ons/Info
lv: Pielikumi/Info

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
lv: Uzmeklēju subtitrus...

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
lv: Uzmeklēju vai iekešoju subtitrus...

[ctx: #10212]
en: terminating
lv: izbeigšana

[ctx: #10213]
en: buffering
lv: buferizācija

[ctx: #10214]
en: Opening stream
lv: Atver straumi

[ctx: #10500]
en: Music/Playlist
lv: Mūzika/Spēļsaraksts

[ctx: #10501]
en: Music/Files
lv: Mūzika/Faili

[ctx: #10502]
en: Music/Library
lv: Mūzika/Bibliotēka

[ctx: #10503]
en: Playlist editor
lv: Spēļsaraksta redaktors

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
lv: Top 100 dziesmas

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
lv: Top 100 albumi

[ctx: #10506]
en: Programs
lv: Programmas

[ctx: #10507]
en: Configuration
lv: Konfigurācija

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
lv: Laikaprognoze

[ctx: #10509]
en: Network gaming
lv: Tīkla spēles

[ctx: #10510]
en: Extensions
lv: Paplašinājumi

[ctx: #10511]
en: System info
lv: Sistēmas info

[ctx: #10516]
en: Music - Library
lv: Mūzika - Bibliotēka

[ctx: #10517]
en: Now Playing - Music
lv: Pašreiz atskaņo - Mūzika

[ctx: #10522]
en: Now Playing - Videos
lv: Pašreiz atskaņo - Video

[ctx: #10523]
en: Album info
lv: Albuma info

[ctx: #10524]
en: Movie info
lv: Filmas info

[ctx: #12000]
en: Select dialogue
lv: Atlasīt dialogu

[ctx: #12001]
en: Music/Info
lv: Mūzika/Info

[ctx: #12002]
en: Dialogue OK
lv: OK dialogs

[ctx: #12003]
en: Videos/Info
lv: Video/Info

[ctx: #12004]
en: Scripts/Info
lv: Skripti/Info

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
lv: Pilnekrāna video

[ctx: #12006]
en: Audio visualisation
lv: Audio vizualizācija

[ctx: #12008]
en: File stacking dialogue
lv: Failu steka dialogs

[ctx: #12009]
en: Rebuild index...
lv: Pārbūvē indeksu...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
lv: Atpakaļ pie mūzikas loga

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
lv: Atpakaļ pie video loga

[ctx: #12021]
en: Start from beginning
lv: Sākt no sākuma

[ctx: #12022]
en: Resume from %s
lv: Atsākt no %s

[ctx: #12321]
en: Ok
lv: Skaidrs

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
lv: Slēgts! Ievadiet kodu...

[ctx: #12326]
en: Enter password
lv: Ievadiet paroli

[ctx: #12327]
en: Enter master code
lv: Ievadiet galveno kodu

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
lv: Ievadiet slēdzenes kodu

[ctx: #12329]
en: or press C to cancel
lv: vai spiediet C, lai atceltu

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
lv: Ievadiet spēļvadnes kombinēto pogu un

[ctx: #12331]
en: press OK, or Back to cancel
lv: spiediet OK vai Atpakaļ, lai atceltu

[ctx: #12332]
en: Set lock
lv: Iestatīt slēdzeni

[ctx: #12333]
en: Unlock
lv: Atbloķēt

[ctx: #12334]
en: Reset lock
lv: Atiestatīt slēdzeni

[ctx: #12335]
en: Remove lock
lv: Noņemt slēdzeni

[ctx: #12337]
en: Numeric password
lv: Ciparu parole

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
lv: Spēļvadnes kombinētā poga

[ctx: #12339]
en: Full-text password
lv: Pilna teksta parole

[ctx: #12340]
en: Enter new password
lv: Ievadiet jauno paroli

[ctx: #12341]
en: Re-Enter new password
lv: Ievadiet vēlreiz jauno paroli

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
lv: Nepareiza parole,

[ctx: #12343]
en: retries left
lv: atlikuši mēģinājumi

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
lv: Ievadītās paroles neatbilst.

[ctx: #12345]
en: Access denied
lv: Piekļuve liegta

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
lv: Paroles ievades ierobežojums ir pārsniegts.

[ctx: #12347]
en: The system will now power down.
lv: Sistēma tagad izslēgsies.

[ctx: #12348]
en: Item locked
lv: Ieraksts aizslēgts

[ctx: #12349]
en: Updating video library art
lv: Atjaunina video bibliotēkas mākslu

[ctx: #12350]
en: Processing %s
lv: Apstrāde %s

[ctx: #12351]
en: The art cache in your video library needs updating.
lv: Mākslas kešatmiņu video bibliotēkā ir jāatjaunina.

[ctx: #12352]
en: No downloading is needed.
lv: Lejupielāde nav nepieciešama.

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
lv: Atjaunot slēdzeni

[ctx: #12354]
en: Would you like to update it now?
lv: Vai vēlaties tagad to atjaunināt?

[ctx: #12356]
en: Change lock
lv: Mainīt slēdzeni

[ctx: #12357]
en: Source lock
lv: Avota slēdzene

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
lv: Paroles ievade bija tukša. Mēģiniet vēlreiz.

[ctx: #12360]
en: Master lock
lv: Galvenā slēdzene

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if Master Lock retries exceeded
lv: Izslēgt sistēmu, ja galvenās atslēgas ievadīšanas reizes izsmeltas

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid
lv: Galvenais kods ir nederīgs

[ctx: #12368]
en: Please enter a valid master code
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu galveno kodu

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
lv: Iestatījumi & failu pārvaldnieks

[ctx: #12376]
en: Set as default for all videos
lv: Iestatīt kā noklusējumu visos video

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values
lv: Šī darbība atiestatīs visas iepriekš saglabātās vērtības

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
lv: Laiks, kurā jāparāda katrs attēls

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
lv: Izmantot bīdīšanas un palielinājuma efektu

[ctx: #12383]
en: 12 hour clock
lv: 12 stundu pulkstenis

[ctx: #12384]
en: 24 hour clock
lv: 24 stundu pulkstenis

[ctx: #12385]
en: Day/Month
lv: Diena/Mēnesis

[ctx: #12386]
en: Month/Day
lv: Mēnesis/Diena

[ctx: #12390]
en: System uptime
lv: Sistēmas mašīnlaiks

[ctx: #12391]
en: Minutes
lv: Minūtes

[ctx: #12392]
en: Hours
lv: Stundas

[ctx: #12393]
en: Days
lv: Dienas

[ctx: #12394]
en: Total uptime
lv: Kopējais mašīnlaiks

[ctx: #12395]
en: Battery level
lv: Baterijas līmenis

[ctx: #12396]
en: Auto updates: On
lv: Auto atjaunināšana: Atļauta

[ctx: #12397]
en: Auto updates: Notify
lv: Auto atjaunināšana: Pazīņojums

[ctx: #12398]
en: Auto updates: Never
lv: Auto atjaunināšana: Nekad

[ctx: #12600]
en: Weather
lv: Laikapstākļi

[ctx: #12900]
en: Screensaver
lv: Ekrānsaudzētājs

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
lv: Pilnekrāna OSD

[ctx: #13000]
en: System
lv: Sistēma

[ctx: #13001]
en: Immediate HD spindown
lv: Tūlītēja HD apstāšanās

[ctx: #13002]
en: Video only
lv: Tikai video

[ctx: #13003]
en: - Delay
lv: - Aizkave

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
lv: - Minimālais faila ilgums

[ctx: #13005]
en: Shutdown
lv: Izslēgšana

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
lv: Izslēgšanas funkcija

[ctx: #13009]
en: Quit
lv: Beigt

[ctx: #13010]
en: Hibernate
lv: Aizmigt

[ctx: #13011]
en: Suspend
lv: Apturēt

[ctx: #13012]
en: Exit
lv: Iziet

[ctx: #13013]
en: Reboot
lv: Atsāknēt

[ctx: #13014]
en: Minimise
lv: Minimizēt

[ctx: #13015]
en: Power button action
lv: Ieslēgšanas pogas darbība

[ctx: #13016]
en: Power off System
lv: Izslēgt datorsistēmu

[ctx: #13017]
en: Inhibit idle shutdown
lv: Kavēt izslēgšanu gaidīšanas laikā

[ctx: #13018]
en: Allow idle shutdown
lv: Atļaut izslēgšanu gaidīšanas laikā

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
lv: Vai darbojas cita sesija, varbūt caur ssh?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable harddrive
lv: Noņemamais disks piemontēts

[ctx: #13022]
en: Unsafe device removal
lv: Nedroša ierīces noņemšana

[ctx: #13023]
en: Successfully removed device
lv: Ierīce noņemta veiksmīgi

[ctx: #13024]
en: Joystick plugged
lv: Pievienota kursorsvira

[ctx: #13025]
en: Joystick unplugged
lv: Kursorsvira atvienota

[ctx: #13026]
en: Try to wake remote servers on access
lv: Piekļūstot mēģināt pamodināt attālinātos serverus

[ctx: #13028]
en: Waiting for network to connect...
lv: Gaidu savienojumu ar tīklu...

[ctx: #13029]
en: Failed to execute Wake on Lan!
lv: Neizdevās izpildīt Wake on Lan!

[ctx: #13030]
en: Waiting for server to wake up...
lv: Gaidu servera pamošanos...

[ctx: #13031]
en: Extended wait for server to wake up...
lv: Paplašināti gaida servera pamošanos...

[ctx: #13032]
en: Waiting for services to launch...
lv: Gaidu pakalpojumu palaišanos...

[ctx: #13033]
en: MAC Discovery
lv: MAC atklāšana

[ctx: #13034]
en: Updated for %s
lv: Atjaunināts %s

[ctx: #13035]
en: Found for %s
lv: Atrada par %s

[ctx: #13036]
en: Failed for %s
lv: Neizdevās par %s

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
lv: Baterija iet uz beigām

[ctx: #13100]
en: Flicker filter
lv: Mirgoņas filtrs

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
lv: Ļaut dzinim izvēlēties (nepieciešams pārstartēt)

[ctx: #13105]
en: Vertical blank sync
lv: Vertikālā tukšuma sinhronizācija

[ctx: #13106]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
lv: Ieslēgts video atskaņošanas laikā

[ctx: #13108]
en: Always enabled
lv: Vienmēr ieslēgts

[ctx: #13109]
en: Test & apply resolution
lv: Testēt & pielietot izšķirtspēju

[ctx: #13110]
en: Save resolution?
lv: Saglabāt izšķirtspēju?

[ctx: #13111]
en: Would you like to keep this change?
lv: Vai vēlaties paturēt šīs izmaiņas?

[ctx: #13112]
en: High quality upscaling
lv: Palielināt ar augstu kvalitāti

[ctx: #13113]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: #13114]
en: Enabled for SD content
lv: Ieslēgts SD saturam

[ctx: #13115]
en: Always enabled
lv: Vienmēr ieslēgts

[ctx: #13116]
en: Upscaling method
lv: Palielināšanas metode

[ctx: #13117]
en: Bicubic
lv: Bikubiska

[ctx: #13121]
en: VDPAU HQ Upscaling level
lv: VDPAU HQ palielināšanas līmenis

[ctx: #13122]
en: VDPAU Studio level colour conversion
lv: VDPAU studijas līmeņa krāsu konvertēšana

[ctx: #13123]
en: Keep skin?
lv: Vai paturēt šo apvalku?

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
lv: Aptumšot pārējos ekrānus

[ctx: #13131]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: #13132]
en: Blank displays
lv: Aptumšoti ekrāni

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
lv: Atklāti aktīvi savienojumi!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control Kodi
lv: Ja turpināsit, iespējams, vairs nevarēsit kontrolēt

[ctx: #13142]
en: any longer. Are you sure you want to stop the Event server?
lv: Kodi. Vai tiešām apturēt notikumu serveri?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
lv: Vai mainīt Apple tālvadības režīmu?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control
lv: Ja pašlaik lietojat Apple tālvadību, lai kontrolētu

[ctx: #13146]
en: Kodi, changing this setting might affect your ability
lv: Kodi, šī iestatījuma izmaiņa var ietekmēt spēju

[ctx: #13147]
en: to continue controlling it. Do you want to proceed?
lv: turpināt tā kontroli. Vai vēlaties turpināt?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
lv: Apakštīkla maska

[ctx: #13160]
en: Gateway
lv: Vārteja

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
lv: Primārais DNS

[ctx: #13162]
en: Initialise failed
lv: Inicializēšana neizdevās

[ctx: #13170]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: #13171]
en: Immediately
lv: Tūlīt

[ctx: #13172]
en: After %i secs
lv: Pēc %i sekundēm

[ctx: #13173]
en: HDD install date:
lv: HDD instalēšanas datums:

[ctx: #13174]
en: HDD power cycle count:
lv: HDD dabības ciklu skaits:

[ctx: #13200]
en: Profiles
lv: Profili

[ctx: #13201]
en: Delete profile '%s'?
lv: Dzēst profilu '%s'?

[ctx: #13204]
en: Last loaded profile:
lv: Pēdējais ielādētais profils:

[ctx: #13205]
en: Unknown
lv: nezināms

[ctx: #13206]
en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
lv: Modinātājs

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
lv: Modinātāja intervāls (minūtēs)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in %im
lv: Sākts, modinās pēc %im

[ctx: #13211]
en: Alarm!
lv: Modinātājs!

[ctx: #13212]
en: Cancelled with %im%is left
lv: Atcelts ar palikušām %im%

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
lv: Meklēt subtitrus RAR failos

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
lv: Pārlūkot subtitrus...

[ctx: #13251]
en: Move item
lv: Pārvietot ierakstu

[ctx: #13252]
en: Move item here
lv: Pārvietot ierakstu šeit

[ctx: #13253]
en: Cancel move
lv: Atcelt pārvietošanu

[ctx: #13270]
en: Hardware:
lv: Aparatūra:

[ctx: #13271]
en: CPU Usage:
lv: CPU lietojums:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
lv: Savienots, bet neviens DNS nedarbojas.

[ctx: #13275]
en: Hard Disk
lv: Cietais disks

[ctx: #13277]
en: Storage
lv: Krātuve

[ctx: #13278]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: #13279]
en: Network
lv: Tīkls

[ctx: #13281]
en: Hardware
lv: Aparatūra

[ctx: #13283]
en: Operating system:
lv: Operētājsistēma:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
lv: CPU ātrums:

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
lv: Video kodētājs:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
lv: Ekrāna izšķirtspēja:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
lv: A/V kabelis:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
lv: DVD reģions:

[ctx: #13295]
en: Internet:
lv: Internets:

[ctx: #13296]
en: Connected
lv: Savienots

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
lv: Nav savienots. Pārbaudiet tīkla iestatījumus.

[ctx: #13299]
en: Target temperature
lv: Mērķa temperatūra

[ctx: #13300]
en: Fan speed
lv: Ventilatora ātrums

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
lv: Auto temperatūras kontrole

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
lv: Ventilatora ātruma neievērošana

[ctx: #13303]
en: Fonts
lv: Fonti

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
lv: Ieslēgt divvirzienu virkņu apgriešanu

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
lv: Rādīt RSS ziņu plūsmas

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
lv: Rādīt vecāku mapes ierakstus

[ctx: #13307]
en: Track naming template
lv: Celiņa nosaukšanas veidne

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system
lv: Vai vēlies pārstartēt datorsistēmu

[ctx: #13309]
en: instead of just Kodi?
lv: nevis tikai Kodi?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
lv: Palielinājuma efekts

[ctx: #13311]
en: Float effect
lv: Peldošs efekts

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
lv: Melno malu samazināšana

[ctx: #13313]
en: Restart
lv: Pārstartēt

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
lv: Pārklāšanās starp dziesmām

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
lv: Pārģenerēt sīktēlus

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
lv: Rekursīvi sīktēli

[ctx: #13317]
en: View slideshow
lv: Skatīt slīdīti

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
lv: Rekursīva slīdīte

[ctx: #13319]
en: Randomise
lv: Samistrot

[ctx: #13321]
en: Left only
lv: Tikai pa kreisi

[ctx: #13322]
en: Right only
lv: Tikai pa labi

[ctx: #13323]
en: Enable karaoke support
lv: Ieslēgt karaoke atbalstu

[ctx: #13324]
en: Background transparency
lv: Fona caurspīdīgums

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
lv: Priekšplāna curspīdīgums

[ctx: #13326]
en: A/V delay
lv: A/V aizkave

[ctx: #13328]
en: %s not found
lv: %s nav atrasts

[ctx: #13329]
en: Error opening %s
lv: Kļūda atverot %s

[ctx: #13330]
en: Unable to load %s
lv: Nevar ielādēt %s

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
lv: Kļūda: atmiņa ir pilna

[ctx: #13332]
en: Move up
lv: Aušup

[ctx: #13333]
en: Move down
lv: Lejup

[ctx: #13334]
en: Edit label
lv: Labot etiķeti

[ctx: #13335]
en: Make default
lv: Padarīt par noklusējumu

[ctx: #13336]
en: Remove button
lv: Noņemt pogu

[ctx: #13340]
en: Leave as is
lv: Atstāt, kā ir

[ctx: #13341]
en: Green
lv: Zaļš

[ctx: #13342]
en: Orange
lv: Oranžs

[ctx: #13343]
en: Red
lv: Sarkans

[ctx: #13344]
en: Cycle
lv: Cikls

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
lv: Izslēgt LED, kad atskaņo

[ctx: #13346]
en: Movie information
lv: Informācija par filmu

[ctx: #13347]
en: Queue item
lv: Ierindot ierakstu

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
lv: Meklē IMDb...

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
lv: Meklē jaunu saturu

[ctx: #13350]
en: Current playlist
lv: Pašreizējais spēļsaraksts

[ctx: #13351]
en: Album information
lv: Albuma informācija

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
lv: Skenēt ierakstu bibliotēkā

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
lv: Apturēt skenēšanu

[ctx: #13354]
en: Render method
lv: Apstrādes metode

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
lv: Zemas kvalitātes pikseļu ēnotājs

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
lv: Aparatūras pārklājumi

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
lv: Augstas kvalitātes pikseļu ēnotājs

[ctx: #13358]
en: Play item
lv: Atskaņot ierakstu

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
lv: Iestatīt izpildītāja sīktēlu

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
lv: Automātiski ģenerēt sīktēlus

[ctx: #13361]
en: Enable voice
lv: Ieslēgt balsi

[ctx: #13375]
en: Enable device
lv: Ieslēgt ierīci

[ctx: #13376]
en: Volume
lv: Skaļums

[ctx: #13377]
en: Default view mode
lv: Noklusētais skata režīms

[ctx: #13378]
en: Default brightness
lv: Noklusētais spilgtums

[ctx: #13379]
en: Default contrast
lv: Noklusētais kontrasts

[ctx: #13380]
en: Default gamma
lv: Noklusētā gamma

[ctx: #13381]
en: Resume video
lv: Atsākt video

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
lv: Balss maska - Ports 1

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
lv: Balss maska - Ports 2

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
lv: Balss maska - Ports 3

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
lv: Balss maska - Ports 4

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
lv: Izmantot novietošanu pēc laika

[ctx: #13387]
en: Track naming template - right
lv: Celiņa nosaukšanas veidne - pa labi

[ctx: #13388]
en: Preset
lv: Sagatave

[ctx: #13389]
en: There are no presets available
    for this visualisation
lv: Nav pieejamas sagataves
    šai vizualizācijai

[ctx: #13390]
en: There are no settings available
    for this visualisation
lv: Nav pieejami iestatijumi
    šai vizualizācijai

[ctx: #13391]
en: Eject/Load
lv: Izstumt/Ievilkt

[ctx: #13392]
en: Use visualisation if playing audio
lv: Izmantot vizualizāciju, ja atskaņo audio

[ctx: #13393]
en: Calculate size
lv: Izskaitļo izmēru

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
lv: Izskaitļo mapes izmēru

[ctx: #13395]
en: Video settings
lv: Video iestatījumi

[ctx: #13396]
en: Audio and subtitle settings
lv: Audio un subtitru iestatījumi

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
lv: Ieslēgt subtitrus

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
lv: Saīsnes

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting (e.g. "the")
lv: Artikulu ignorēšana kārtošanā (piem.,"the")

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
lv: Pārklāšanās starp dziesmām vienā albumā

[ctx: #13401]
en: Browse for %s
lv: Pārlūkot %s

[ctx: #13402]
en: Show track position
lv: Rādīt pozīciju celiņā

[ctx: #13403]
en: Clear default
lv: Notīrīt noklusējumu

[ctx: #13404]
en: Resume
lv: Atsākt

[ctx: #13405]
en: Get thumb
lv: Iegūt sīktēlu

[ctx: #13406]
en: Picture information
lv: Attēla informācija

[ctx: #13407]
en: %s presets
lv: %s sagataves

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
lv: (IMDb lietotāju vērtējums)

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
lv: Uzregulēt Last.fm

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
lv: Minimālais ventilatora ātrums

[ctx: #13412]
en: Play from here
lv: Atskaņot no šīs vietas

[ctx: #13413]
en: Downloading
lv: Lejupielādē

[ctx: #13414]
en: Include artists who appear only on compilations
lv: Iekļaut izpildītājus, kuri parādās tikai kompilācijās

[ctx: #13415]
en: Render method
lv: Apstrādes metode

[ctx: #13416]
en: Auto detect
lv: Auto noteikšana

[ctx: #13417]
en: Basic shaders (ARB)
lv: Pamata šeideri (ARB)

[ctx: #13418]
en: Advanced shaders (GLSL)
lv: Papildu šeideri (GLSL)

[ctx: #13419]
en: Software
lv: Programmatūra

[ctx: #13420]
en: Remove safely
lv: Droši noņemt

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
lv: Sākt slīdīti šeit

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
lv: Atcerieties šo ceļu

[ctx: #13424]
en: Use pixel buffer objects
lv: Izmantot pikseļu bufera objektus

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration (VDPAU)
lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu (VDPAU)

[ctx: #13426]
en: Allow hardware acceleration (VAAPI)
lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu (VAAPI)

[ctx: #13427]
en: Allow hardware acceleration (DXVA2)
lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu (DXVA2)

[ctx: #13428]
en: Allow hardware acceleration (CrystalHD)
lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu (CrystalHD)

[ctx: #13429]
en: Allow hardware acceleration (VDADecoder)
lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu (VDADecoder)

[ctx: #13430]
en: Allow hardware acceleration (OpenMax)
lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu (OpenMax)

[ctx: #13431]
en: Pixel Shaders
lv: Pikseļu ēnotāji

[ctx: #13432]
en: Allow hardware acceleration (VideoToolbox)
lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu (VideoToolbox)

[ctx: #13433]
en: Play the next video automatically
lv: Atskaņot nākamo video automātiski

[ctx: #13434]
en: Play only this
lv: Atskaņot tikai šo

[ctx: #13435]
en: Enable HQ Scalers for scalings above
lv: Ieslēgt HQ mērogotājus, mērogam virs

[ctx: #13436]
en: Allow hardware acceleration (libstagefright)
lv: Atļaut paātrinājumu ar aparatūru (libstagefright)

[ctx: #13437]
en: Prefer VDPAU Video Mixer
lv: Vēlamais VDPAU video miksētājs

[ctx: #13438]
en: Allow hardware acceleration (amcodec)
lv: Atļaut paātrinājumu ar aparatūru (amcodec)

[ctx: #13439]
en: Allow hardware acceleration (MediaCodec)
lv: Atļaut paātrinājumu ar aparatūru (MediaCodec)

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
lv: Izmantot MPEG-2 VDPAU

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
lv: Izmantot MPEG-4 VDPAU

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
lv: Izmantot VC-1 VDPAU

[ctx: #13446]
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. AMD Hardware with VDPAU cannot decode VC-1 Simple.
lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu aparatūras paātrinājumu kodekiem, kuru pamatā ir VC-1. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU. AMD aparatūra ar VDPAU nespēj atkodēt VC-1 Simple.

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
lv: Izmantot MPEG-2 VAAPI

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
lv: Izmantot MPEG-4 VAAPI

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
lv: Izmantot VC-1 VAAPI

[ctx: #13452]
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. Especially VC-1 Interlaced fails hard on Intel hardware.
lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu aparatūras paātrinājumu kodekiem, kuru pamatā ir VC-1. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU. It īpaši VC-1 rindpārlecei rodas smagas kļūdas ar Intel aparatūru.

[ctx: #13454]
en: Decoding method
lv: Atkodēšanas metode

[ctx: #13455]
en: Software
lv: Programmatūra

[ctx: #13456]
en: Hardware accelerated
lv: Aparatūras paātrināts

[ctx: #13457]
en: Prefer VAAPI render method
lv: Izmantot VAAPI apstrādes metodi pēc noklusējuma

[ctx: #13458]
en: Allow hardware acceleration (OMXPlayer)
lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu (OMXPlayer)

[ctx: #13459]
en: Use OMXPlayer for decoding of video files.
lv: Izmantot OMXPlayer video failu atkodēšanai.

[ctx: #13500]
en: A/V sync method
lv: A/V sinhr. metode

[ctx: #13501]
en: Audio clock
lv: Audio pulkstenis

[ctx: #13502]
en: Video clock (Drop/Dupe audio)
lv: Video pulkstenis (Nomet/piekāš audio)

[ctx: #13503]
en: Video clock (Resample audio)
lv: Video pulkstenis (audio konversijai)

[ctx: #13504]
en: Maximum speedup/slowdown amount (%)
lv: Maksimālais paātrinājuma/salēninājuma apjoms (%)

[ctx: #13505]
en: Resample quality
lv: Konversijas kvalitāte

[ctx: #13506]
en: Low(fast)
lv: Zems(ātrs)

[ctx: #13507]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: #13508]
en: High
lv: Augsts

[ctx: #13509]
en: Really high(slow!)
lv: Patiešām augsts(lēns!)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
lv: Sinhr. atskaņošanu ar ekrānu

[ctx: #13511]
en: Choose art
lv: Izvēlēties mākslu

[ctx: #13512]
en: Current art
lv: Pašreizējā māksla

[ctx: #13513]
en: Remote art
lv: Attālinātā māksla

[ctx: #13514]
en: Local art
lv: Lokālā māksla

[ctx: #13515]
en: No art
lv: Nav māksla

[ctx: #13516]
en: Add art
lv: PIevienot mākslu

[ctx: #13550]
en: Pause during refresh rate change
lv: Pauze, mainot pārzīmēšanas biežumu

[ctx: #13551]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: #13552]
en: %.1f Second
lv: %.1f sekunde

[ctx: #13553]
en: %.1f Seconds
lv: %.1f sekundes

[ctx: #13554]
en: %d Minute
lv: %d minūte

[ctx: #13555]
en: %d Minutes
lv: %d minūtes

[ctx: #13600]
en: Apple remote
lv: Apple tālvadība

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
lv: Atļaut ieslēgt Kodi ar tālvadību

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
lv: Secības aizkaves laiks

[ctx: #13610]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: #13611]
en: Standard
lv: Standarta

[ctx: #13612]
en: Universal Remote
lv: Universālā pults

[ctx: #13613]
en: Multi Remote (Harmony)
lv: Multi tālvadība (Harmony)

[ctx: #13620]
en: Apple Remote Error
lv: Apple tālvadības kļūda

[ctx: #13621]
en: Apple Remote support could not be enabled.
lv: Apple tālvadības atbalstu nevar ieslēgt.

[ctx: #14000]
en: Stack
lv: Ielikt stekā

[ctx: #14001]
en: Unstack
lv: Izjaukt no steka

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
lv: Lejupielādēju spēļsaraksta failu...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
lv: Lejupielādēju straumju sarakstu...

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
lv: Parsēju straumju sarakstu...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
lv: Plūsmu saraksta lejupielāde neizdevās

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
lv: Neizdevās lejupielādēt spēļsaraksta failu

[ctx: #14009]
en: Games directory
lv: Spēļu direktorija

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
lv: Auto pārslēgšanās uz sīktēliem, pamatojoties uz

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
lv: Ieslēgt auto pārslēgšanu uz sīktēlu skatu

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
lv: - Lietot lielas ikonas

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
lv: - Pārslēgt pēc

[ctx: #14014]
en: - Percentage
lv: - Procenti

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
lv: Nav failu un vismaz viens sīktēls

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
lv: Vismaz viens fails un sīktēls

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
lv: Sīktēlu procenti

[ctx: #14018]
en: View options
lv: Skata opcijas

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
lv: Mainīt apgabala kodu 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
lv: Mainīt apgabala kodu 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
lv: Mainīt apgabala kodu 3

[ctx: #14022]
en: Library
lv: Bibliotēka

[ctx: #14023]
en: No TV
lv: Nav TV

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
lv: Ievadiet tuvāko lielpilsētu

[ctx: #14025]
en: Video/Audio/DVD cache - Hard disk
lv: Video/Audio/DVD kešatmiņa - cietais disks

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
lv: Video kešatmiņa - DVD-ROM

[ctx: #14027]
en: Video cache - Local Network
lv: Video kešatmiņa - lokālais tīkls

[ctx: #14028]
en: Video cache - Internet
lv: Video kešatmiņa - internets

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
lv: Audio kešatmiņa - DVD-ROM

[ctx: #14031]
en: Audio cache - Local Network
lv: Audio kešatmiņa - lokālais tīkls

[ctx: #14032]
en: Audio cache - Internet
lv: Audio kešatmiņa - internets

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
lv: DVD kešatmiņa - DVD-ROM

[ctx: #14035]
en: Local Network
lv: Lokālais tīkls

[ctx: #14036]
en: Services
lv: Pakalpojumi

[ctx: #14037]
en: DVD cache - Local Network
lv: DVD kešatmiņa - lokālais tīkls

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
lv: īkla iestatījumi mainījušies

[ctx: #14039]
en: Kodi requires to restart to change your
lv: Kodi pieprasa pārstartēt, lai izmainītu

[ctx: #14040]
en: network setup.  Would you like to restart now?
lv: tīkla uzstādījumus. Vai pārstartēt tagad?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
lv: Interneta savienojuma caurlaidības ierobežošana

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
lv: - Izslēgšana atskaņošanas laikā

[ctx: #14051]
en: Time format
lv: Laika formāts

[ctx: #14052]
en: Date format
lv: Datuma formāts

[ctx: #14053]
en: GUI filters
lv: GUI filtri

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
lv: Izmantot skenēšanu fonā

[ctx: #14056]
en: Stop scan
lv: Apturēt skenēšanu

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media info
lv: Nav iespējams, kamēr skenē medija info

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
lv: Filmas graudains efekts

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
lv: Meklēt sīktēlus attālinātos koplietojumos

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
lv: Nezināma veida kešatmiņa - internets

[ctx: #14062]
en: Enter username for
lv: Ievadiet lietotājvārdu

[ctx: #14063]
en: Date & time
lv: Datums & laiks

[ctx: #14064]
en: Set date
lv: Iestatīt datumu

[ctx: #14065]
en: Set time
lv: Iestatīt laiku

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24 hour HH:MM format
lv: Ievadiet laiku 24 stundu HH:MM formātā

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
lv: Ievadiet datumu DD/MM/GGGG formātā

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
lv: Ievadiet IP adresi

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
lv: Vai pielietot šos iestatījumus?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
lv: Tūlīt pielietot izmaiņas

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
lv: Atļaut pārdēvēt un dzēst failus

[ctx: #14074]
en: Set timezone
lv: Iestatīt laika joslu

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
lv: Lietot ziemas/vasaras laiku

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
lv: Pievienot izlasei

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
lv: Noņemt no izlases

[ctx: #14078]
en: Colours
lv: Krāsas

[ctx: #14079]
en: Timezone country
lv: Laika joslas valsts

[ctx: #14080]
en: Timezone
lv: Laika josla

[ctx: #14081]
en: File lists
lv: Failu saraksti

[ctx: #14082]
en: Show EXIF picture information
lv: Rādīt attēla EXIF informāciju

[ctx: #14083]
en: Use a fullscreen window rather than true fullscreen
lv: Izmantot pilnekrāna logu, nevis patiesi visu ekrānu

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
lv: Ierindot dziesmas pie atlases

[ctx: #14086]
en: Playback
lv: Atskaņošana

[ctx: #14087]
en: Discs
lv: Diski

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
lv: Automātiski atskaņot DVD

[ctx: #14089]
en: Font to use for text subtitles
lv: Teksta subtitru fonts

[ctx: #14090]
en: International
lv: Starptautisks

[ctx: #14091]
en: Character set
lv: Rakstzīmju kopa

[ctx: #14092]
en: Debugging
lv: Atkļūdošana

[ctx: #14093]
en: Security
lv: Drošība

[ctx: #14094]
en: Input devices
lv: Ievadierīces

[ctx: #14095]
en: Power saving
lv: Enerģijas taupīšana

[ctx: #14096]
en: Rip
lv: Izvilkt

[ctx: #14097]
en: Audio CD Insert Action
lv: Audio CD ievietošanas darbība

[ctx: #14098]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: #14099]
en: Eject disc when CD ripping is complete
lv: Izstumt disku, kad izvilkšana no CD ir pabeigta

[ctx: #14100]
en: Stop ripping CD
lv: Apturēt izvilkšanu no CD

[ctx: #14101]
en: Acceleration
lv: Paātrinājums

[ctx: #14102]
en: Blu-ray playback mode
lv: Blu-ray atskaņošanas režīms

[ctx: #14103]
en: Play main movie
lv: Atskaņot galveno filmu

[ctx: #14104]
en: Show simplified menu
lv: Rādīt vienkāršotu izvēlni

[ctx: #15012]
en: Unavailable source
lv: Nepieejams avots

[ctx: #15013]
en: What would you like to do with media items from %s
lv: Ko darīt ar mediju ierakstiem no %s

[ctx: #15014]
en: Keep
lv: Paturēt

[ctx: #15015]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: #15016]
en: Games
lv: Spēles

[ctx: #15019]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: #15052]
en: Password
lv: Parole

[ctx: #15100]
en: Library
lv: Bibliotēka

[ctx: #15101]
en: Database
lv: Datubāze

[ctx: #15102]
en: * All albums
lv: * Visi albumi

[ctx: #15103]
en: * All artists
lv: * Visi izpildītāji

[ctx: #15104]
en: * All songs
lv: * Visas dziesmas

[ctx: #15105]
en: * All genres
lv: * Visi žanri

[ctx: #15107]
en: Buffering...
lv: Buferoju...

[ctx: #15108]
en: Navigation sounds
lv: Navigācijas skaņas

[ctx: #15109]
en: Skin default
lv: Apvalka noklusējums

[ctx: #15110]
en: Larger font size
lv: Lielāks fonta izmērs

[ctx: #15111]
en: Theme
lv: Tēma

[ctx: #15112]
en: Default theme
lv: Noklusētā tēma

[ctx: #15207]
en: Connected
lv: Savienots

[ctx: #15208]
en: Not connected
lv: Nav savienots

[ctx: #15213]
en: Play using...
lv: Atskaņo ar...

[ctx: #15214]
en: Use smoothed A/V synchronisation
lv: Izmantot līdzenāku A/V sinhronizāciju

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
lv: Slēpt failu nosaukumus sīktēlu skatā

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
lv: Atskaņot ballītes režīmā

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
lv: Ceļš nav atrasts vai ir nederīgs

[ctx: #15301]
en: Could not connect to network server
lv: Nevar pieslēgties tīkla serverim

[ctx: #15302]
en: No servers found
lv: Neviens serveris nav atrasts

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
lv: Darbgrupa nav atrasta

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
lv: Multi-ceļa avota atvēršana

[ctx: #15311]
en: Path:
lv: Ceļš:

[ctx: #16000]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
lv: Sameklēšana internetā

[ctx: #16003]
en: Player
lv: Atskaņotājs

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
lv: Atskaņot mediju no diska

[ctx: #16008]
en: Enter new title
lv: Ievadiet jauno nosaukumu

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
lv: Ievadiet filmas nosaukumu

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
lv: Ievadiet profila nosaukumu

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
lv: Ievadiet albuma nosaukumu

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
lv: Ievadiet spēļsaraksta nosaukumu

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
lv: Ievadiet jaunu faila nosaukumu

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
lv: Ievadiet mapes nosaukumu

[ctx: #16015]
en: Enter directory
lv: Ievadiet direktoriju

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
lv: Pieejamās opcijas: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16017]
en: Enter search string
lv: Ievadiet meklējamo virkni

[ctx: #16018]
en: None
lv: Nav

[ctx: #16019]
en: Auto select
lv: Automātiska atlase

[ctx: #16020]
en: De-interlace
lv: Rind-nepārlece

[ctx: #16022]
en: Bob (inverted)
lv: Bob (inversais)

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
lv: Atceļu...

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
lv: Ievadiet izpildītāju

[ctx: #16026]
en: Playback failed
lv: Neizdevās atskaņot

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play.
lv: Neizdevās atskaņot vienu vai vairākus ierakstus.

[ctx: #16028]
en: Enter value
lv: Ievadiet vērtību

[ctx: #16029]
en: Check the log file for details.
lv: Detalizētu info meklējiet žurnālā.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
lv: Ballītes režīms atsaukts.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
lv: Bibliotēkā nav atbilstošas dziesmas.

[ctx: #16032]
en: Could not initialise database.
lv: Nevar inicializēt datubāzi.

[ctx: #16033]
en: Could not open database.
lv: Nevar atvērt datubāzi.

[ctx: #16034]
en: Could not get songs from database.
lv: Nevar saņemt dziesmas no datubāzes.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
lv: Balītes režīma spēļsaraksts

[ctx: #16036]
en: De-interlace (Half)
lv: Rind-nepārlece (daļēja)

[ctx: #16037]
en: Deinterlace video
lv: Video rindpārlece

[ctx: #16038]
en: Deinterlace method
lv: Rindpārleces novēršana

[ctx: #16039]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: #16041]
en: On
lv: Darbojas

[ctx: #16100]
en: All Videos
lv: Visi video

[ctx: #16101]
en: Unwatched
lv: Neskatītie

[ctx: #16102]
en: Watched
lv: Apskatītie

[ctx: #16103]
en: Mark as watched
lv: Atzīmēt kā apskatītu

[ctx: #16104]
en: Mark as unwatched
lv: Atzīmēt kā neskatītu

[ctx: #16105]
en: Edit title
lv: Labot nosaukumu

[ctx: #16106]
en: Manage...
lv: Pārvaldīt...

[ctx: #16107]
en: Edit sort title
lv: Labot kārtošanas nosaukumu

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
lv: Operāciju atsauca

[ctx: #16201]
en: Copy failed
lv: Neizdevās kopēt

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file
lv: Neizdevās kopēt vismaz vienu failu

[ctx: #16203]
en: Move failed
lv: Neizdevās pārvietot

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file
lv: Neizdevās pārvietot vismaz vienu failu

[ctx: #16205]
en: Delete failed
lv: Neizdevās dzēst

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file
lv: Neizdevās dzēst vismaz vienu failu

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
lv: Video mērogošana

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
lv: Tuvākais kaimiņš

[ctx: #16302]
en: Bilinear
lv: Bilineāri

[ctx: #16303]
en: Bicubic
lv: Bikubiska

[ctx: #16307]
en: Bicubic (software)
lv: Bikubiski (programmatūra)

[ctx: #16308]
en: Lanczos (software)
lv: Lanczos (programmatūra)

[ctx: #16309]
en: Sinc (software)
lv: Sinc (programmatūra)

[ctx: #16310]
en: Temporal
lv: Pagaidu

[ctx: #16311]
en: Temporal/Spatial
lv: Pagaidu/Telpiski

[ctx: #16312]
en: (VDPAU)Noise Reduction
lv: (VDPAU)Trokšņa samazināšana

[ctx: #16313]
en: (VDPAU)Sharpness
lv: (VDPAU)Asums

[ctx: #16314]
en: Inverse Telecine
lv: Inversais telekino

[ctx: #16315]
en: Lanczos3 optimised
lv: Optimizēts Lanczos3

[ctx: #16317]
en: Temporal (Half)
lv: Pagaidu (daļējs)

[ctx: #16318]
en: Temporal/Spatial (Half)
lv: Pagaidu/Telpiski (daļējs)

[ctx: #16321]
en: DXVA Best
lv: DXVA labākais

[ctx: #16323]
en: Spline36 optimised
lv: Optimizēts Spline36d

[ctx: #16324]
en: Software Blend
lv: Programmatūras Blend

[ctx: #16330]
en: MMAL - Advanced
lv: MMAL - Papildus

[ctx: #16333]
en: MMAL - Bob (Half)
lv: MMAL - Bob (Puse)

[ctx: #16400]
en: Post-processing
lv: Pēcapstrāde

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
lv: Ekrāna aizmigšanas noilgums

[ctx: #17997]
en: %i MByte
lv: %i MB

[ctx: #17998]
en: %i hours
lv: %i stundas

[ctx: #17999]
en: %i days
lv: %i dienas

[ctx: #19000]
en: Switch to channel
lv: Pārslēgt uz kanālu

[ctx: #19001]
en: Separate the search words by using AND, OR and/or NOT.
lv: Atdaliet meklēšanas vārdus ar AND, OR un/vai NOT,

[ctx: #19002]
en: or use phrases to find an exact match, like "The wizard of Oz".
lv: vai izmantojiet frāzes, lai atrastu precīzu atbilstību, piemēram, "The wizard of Oz".

[ctx: #19003]
en: Find similar
lv: Atrast līdzīgas programmas

[ctx: #19004]
en: Importing EPG from clients
lv: Importē klientu EPG

[ctx: #19005]
en: PVR stream information
lv: PVR straumes informācija

[ctx: #19006]
en: Receiving device
lv: Uztveršanas ierīce

[ctx: #19007]
en: Device status
lv: Ierīces statuss

[ctx: #19008]
en: Signal quality
lv: Signāla kvalitāte

[ctx: #19012]
en: PVR Backend
lv: PVR aizmugursistēma

[ctx: #19013]
en: Free to air
lv: Bezmaksas FTA

[ctx: #19014]
en: Fixed
lv: Fiksēts

[ctx: #19015]
en: Encryption
lv: Šifrēšana

[ctx: #19016]
en: PVR Backend %i - %s
lv: PVR aizmugursistēma %i - %s

[ctx: #19017]
en: Recordings
lv: Ieraksti

[ctx: #19018]
en: Folder with channel icons
lv: Mape ar kanālu ikonām

[ctx: #19019]
en: Channels
lv: Kanāli

[ctx: #19022]
en: Hidden
lv: Slēpts

[ctx: #19023]
en: TV channels
lv: TV kanāli

[ctx: #19024]
en: Radio channels
lv: Radio kanāli

[ctx: #19025]
en: Upcoming recordings
lv: Gaidāmie ieraksti

[ctx: #19026]
en: Add timer...
lv: Uzliek taimeri...

[ctx: #19027]
en: No search results
lv: Nav meklēšanas rezultāti

[ctx: #19028]
en: No EPG entries
lv: Nav EPG ieraksti

[ctx: #19029]
en: Channel
lv: Kanāls

[ctx: #19030]
en: Now
lv: Pašreiz

[ctx: #19031]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: #19032]
en: Timeline
lv: Laika skala

[ctx: #19033]
en: Information
lv: Informācija

[ctx: #19034]
en: Already started recording on this channel
lv: Šī kanāla ierakstīšana jau sākta

[ctx: #19035]
en: %s could not be played. Check the log for details.
lv: %s nevar atskaņot. Detaļas redzamas žurnālā.

[ctx: #19036]
en: This recording cannot be played. Check the log for details.
lv: Šo ierakstu nevar atskaņot. Detaļas redzamas žurnālā.

[ctx: #19037]
en: Show signal quality
lv: Rādīt signāla kvalitāti

[ctx: #19038]
en: Not supported by the PVR backend.
lv: PVR aizmugursistēma neatbalsta.

[ctx: #19039]
en: Are you sure you want to hide this channel?
lv: Vai tiešām paslēpt šo kanālu?

[ctx: #19040]
en: Timer
lv: Taimeris

[ctx: #19041]
en: Are you sure you want to rename this recording?
lv: Vai tiešām pārdēvēt šo ierakstu?

[ctx: #19042]
en: Are you sure you want to rename this timer?
lv: Vai tiešām pārdēvēt šo taimeri?

[ctx: #19043]
en: Recording
lv: Ierakstīšana

[ctx: #19044]
en: Please check your configuration or check the log for details.
lv: Lūdzu, pārbaudiet konfigurāciju vai skatiet detaļas žurnālā.

[ctx: #19045]
en: No PVR clients have been started yet. Wait for the PVR clients to start up or check the log for details.
lv: PVR klienti vēl nav ieslēgušies. Gaidiet PVR klientu ieslēgšanos vai skatiet detaļas žurnālā.

[ctx: #19046]
en: New channel
lv: Jauns kanāls

[ctx: #19047]
en: Programme info
lv: Programmas info

[ctx: #19048]
en: Group management
lv: Grupu pārvaldība

[ctx: #19049]
en: Show channel
lv: Rādīt kanālu

[ctx: #19050]
en: Show visible channels
lv: Rādīt redzamos kanālus

[ctx: #19051]
en: Show hidden channels
lv: Rādīt slēptos kanālus

[ctx: #19052]
en: Move channel to:
lv: Pārvietot kanālu uz:

[ctx: #19053]
en: Recording information
lv: Ieraksta informācija

[ctx: #19054]
en: Hide channel
lv: Slēpt kanālu

[ctx: #19055]
en: No information available
lv: Informācija nav pieejama

[ctx: #19056]
en: New timer
lv: Jauns taimeris

[ctx: #19057]
en: Edit timer
lv: Labot taimeri

[ctx: #19058]
en: Timer enabled
lv: Taimeris palaists

[ctx: #19059]
en: Stop recording
lv: Apturēt ierakstu

[ctx: #19060]
en: Delete timer
lv: Dzēst taimeri

[ctx: #19061]
en: Add timer
lv: Uzlikt taimeri

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
lv: Kārtot pēc: kanāla

[ctx: #19063]
en: Go to begin
lv: Uz sākumu

[ctx: #19064]
en: Go to end
lv: Uz beigām

[ctx: #19066]
en: Channel icons
lv: Kanālu ikonas

[ctx: #19067]
en: This event is already being recorded.
lv: Šo pasākumu jau ieraksta.

[ctx: #19068]
en: This recording could not be deleted. Check the log for details.
lv: Šo ierakstu nevar izdzēst. Detaļas redzamas žurnālā.

[ctx: #19070]
en: Go to now
lv: Iet uz tagad

[ctx: #19071]
en: EPG update interval
lv: EPG atjaunināšanas intervāls

[ctx: #19072]
en: Do not store the EPG in the database
lv: Nesaglabāt EPG datubāzē

[ctx: #19073]
en: Delay channel switch
lv: Aizkavēt kanālu pārslēgšanos

[ctx: #19074]
en: Active:
lv: Aktīvs:

[ctx: #19075]
en: Name:
lv: Vārds:

[ctx: #19076]
en: Folder:
lv: Mape:

[ctx: #19078]
en: Channel:
lv: Kanāls:

[ctx: #19079]
en: Day:
lv: Diena:

[ctx: #19080]
en: Begin:
lv: Sākas:

[ctx: #19081]
en: End:
lv: Beidzas:

[ctx: #19082]
en: Priority:
lv: Prioritāte:

[ctx: #19083]
en: Lifetime (days):
lv: Mūžs (dienas):

[ctx: #19084]
en: First day:
lv: Pirmā diena:

[ctx: #19085]
en: Unknown channel %u
lv: Nezināms kanāls %u

[ctx: #19086]
en: Mo-__-__-__-__-__-__
lv: Pr-__-__-__-__-__-__

[ctx: #19087]
en: __-Tu-__-__-__-__-__
lv: __-Ot-__-__-__-__-__

[ctx: #19088]
en: __-__-We-__-__-__-__
lv: __-__-Tr-__-__-__-__

[ctx: #19089]
en: __-__-__-Th-__-__-__
lv: __-__-__-Ce-__-__-__

[ctx: #19090]
en: __-__-__-__-Fr-__-__
lv: __-__-__-__-Pk-__-__

[ctx: #19091]
en: __-__-__-__-__-Sa-__
lv: __-__-__-__-__-Se-__

[ctx: #19092]
en: __-__-__-__-__-__-Su
lv: __-__-__-__-__-__-Sv

[ctx: #19093]
en: Mo-Tu-We-Th-Fr-__-__
lv: Pr-Ot-Tr-Ce-Pk-__-__

[ctx: #19094]
en: Mo-Tu-We-Th-Fr-Sa-__
lv: Pr-Ot-Tr-Ce-Pk-Se-__

[ctx: #19095]
en: Mo-Tu-We-Th-Fr-Sa-Su
lv: Pr-Ot-Tr-Ce-Pk-Se-Sv

[ctx: #19096]
en: __-__-__-__-__-Sa-Su
lv: __-__-__-__-__-Se-Sv

[ctx: #19097]
en: Enter the name for the recording
lv: Ievadiet ieraksta nosaukumu

[ctx: #19098]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: #19099]
en: Service
lv: Pakalpojums

[ctx: #19100]
en: Mux
lv: Multipleks

[ctx: #19101]
en: Provider
lv: Piegādātājs

[ctx: #19102]
en: Please switch to another channel.
lv: Lūdzu, pārslēdziet citu kanālu.

[ctx: #19103]
en: Go to channel
lv: Iet uz kanālu

[ctx: #19104]
en: Enter the name of the folder for the recording
lv: Ievadiet ierakstu mapes nosaukumu

[ctx: #19105]
en: Please select a channel
lv: Lūdzu izvelēties kanālu

[ctx: #19106]
en: Next timer on
lv: Nākamais taimeris

[ctx: #19107]
en: at
lv: ar

[ctx: #19109]
en: Couldn't save timer. Check the log for details.
lv: Nevar saglabāt taimeri. Detaļas redzamas žurnālā.

[ctx: #19110]
en: An unexpected error occurred. Try again later or check the log for details.
lv: Radās negaidīta kļūda. Mēģiniet vēlāk vēlreiz vai skatiet detaļas žurnālā.

[ctx: #19111]
en: PVR backend error. Check the log for details.
lv: PVR aizmugursistēmas kļūda. Detaļas redzamas žurnālā.

[ctx: #19112]
en: Delete this recording?
lv: Vai dzēst šo ierakstu?

[ctx: #19113]
en: Delete all recordings in this folder?
lv: Vai dzēst visus ierakstus šajā mapē?

[ctx: #19114]
en: Version
lv: Versija

[ctx: #19115]
en: Address
lv: Adrese

[ctx: #19116]
en: Disksize
lv: Diskizmērs

[ctx: #19117]
en: Search for channels
lv: Meklēt kanālus

[ctx: #19118]
en: Cannot use PVR functions while searching.
lv: Meklēšanas laikā PVR funkcijas nevar izmantot.

[ctx: #19119]
en: On which server do you want to search?
lv: Kurā serverī vēlaties meklēt?

[ctx: #19120]
en: Client number
lv: Klienta numurs

[ctx: #19121]
en: Avoid repeats
lv: Izvairīties no atkārtošanās

[ctx: #19122]
en: This timer is still recording. Are you sure you want to delete this timer?
lv: Joprojām notiek ieraksts pēc šī taimera. Vai tiešām dzēst taimeri?

[ctx: #19123]
en: Free to air channels only
lv: Tikai bezmaksas pārraidītie kanāli

[ctx: #19124]
en: Ignore present timers
lv: Ignorēt esošos taimerus

[ctx: #19125]
en: Ignore present recordings
lv: Ignorēt esošos ierakstus

[ctx: #19126]
en: Start time
lv: Sākuma laiks

[ctx: #19127]
en: End time
lv: Beigu laiks

[ctx: #19128]
en: Start date
lv: Sākuma datums

[ctx: #19129]
en: End date
lv: Beigu datums

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
lv: Minimālais ilgums

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
lv: Maksimālais ilgums

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
lv: Ietver nezināmus žanrus

[ctx: #19133]
en: Search string
lv: Meklēšanas virkne

[ctx: #19134]
en: Include description
lv: Apraksts iekļauj

[ctx: #19135]
en: Case sensitive
lv: Reģistrjūtīgs

[ctx: #19136]
en: Channel unavailable
lv: Kanāls nav pieejams

[ctx: #19137]
en: No groups defined
lv: Grupas nav norādītas

[ctx: #19138]
en: Please create a group first
lv: Lūdzu, vispirms izveidojiet grupu

[ctx: #19139]
en: Name of the new group
lv: Jaunās grupas nosaukums

[ctx: #19140]
en: Search...
lv: Meklē...

[ctx: #19141]
en: Group
lv: Grupa

[ctx: #19142]
en: Search guide
lv: Meklēšanas gids

[ctx: #19143]
en: Group management
lv: Grupu pārvaldība

[ctx: #19144]
en: No groups defined
lv: Grupas nav norādītas

[ctx: #19145]
en: Grouped
lv: Grupēti

[ctx: #19146]
en: Groups
lv: Grupas

[ctx: #19147]
en: The PVR backend does not support this action. Check the log for details.
lv: PVR aizmugursistēma neatbalsta šo darbību. Detaļas redzamas žurnālā.

[ctx: #19148]
en: Channel
lv: Kanāls

[ctx: #19149]
en: Mo
lv: Pr

[ctx: #19150]
en: Tu
lv: Ot

[ctx: #19151]
en: We
lv: Tr

[ctx: #19152]
en: Th
lv: Ce

[ctx: #19153]
en: Fr
lv: Pk

[ctx: #19154]
en: Sa
lv: Se

[ctx: #19155]
en: Su
lv: Sv

[ctx: #19156]
en: from
lv: no

[ctx: #19157]
en: Next recording
lv: Nākamais ieraksts

[ctx: #19158]
en: Currently recording
lv: Notiek ieraksts

[ctx: #19159]
en: from
lv: no

[ctx: #19160]
en: to
lv: uz

[ctx: #19162]
en: Recording active
lv: Aktivizēta ierakstīšana

[ctx: #19163]
en: Recordings
lv: Ieraksti

[ctx: #19164]
en: Cannot start recording. Check the log for details.
lv: Nevar sākt ierakstu. Detaļas redzamas žurnālā.

[ctx: #19165]
en: Switch
lv: Pārslēgt

[ctx: #19166]
en: PVR information
lv: PVR informācija

[ctx: #19167]
en: Scan for missing icons
lv: Skenēt trūkstošās ikonas

[ctx: #19169]
en: Hide video information box
lv: Slēpt video informācijas lodziņu

[ctx: #19170]
en: Timeout when starting playback
lv: Noilgums, pēc kura sākt atskaņot

[ctx: #19171]
en: Start playback minimised
lv: Sākt atskaņošanu minimizēts

[ctx: #19172]
en: Instant recording duration
lv: Tūlītējā ieraksta ilgums

[ctx: #19173]
en: Default recording priority
lv: Noklusētā ierakstīšanas prioritāte

[ctx: #19174]
en: Default recording lifetime
lv: Noklusētais ieraksta kalpošanas laiks

[ctx: #19175]
en: Margin at the start of a recording
lv: Robeža ieraksta sākumā

[ctx: #19176]
en: Margin at the end of a recording
lv: Robeža ieraksta beigās

[ctx: #19177]
en: Playback
lv: Atskaņošana

[ctx: #19178]
en: Show channel information when switching channels
lv: Rādīt kanāla informāciju pārslēdzot kanālus

[ctx: #19181]
en: Menu/OSD
lv: Izvēlne/OSD

[ctx: #19182]
en: Days to display in the EPG
lv: Redzamais dienu skaits EPG

[ctx: #19185]
en: Reset the PVR database
lv: Atiestatīt PVR datubāzi

[ctx: #19186]
en: All data in the PVR database is being erased
lv: Visi dati PVR datubāzē tiek dzēsti

[ctx: #19187]
en: Reset the EPG database
lv: Atiestatīt EPG datubāzi

[ctx: #19188]
en: EPG is being reset
lv: Notiek EPG atiestatīšana

[ctx: #19189]
en: Continue last channel on startup
lv: Uzsākot, turpināt pēdējo skatīto kanālu

[ctx: #19190]
en: Background
lv: Fons

[ctx: #19191]
en: PVR service
lv: PVR pakalpojums

[ctx: #19192]
en: None of the connected PVR backends supports scanning for channels.
lv: Neviena no pieslēgtajām PVR aizmugursistēmām neatbalsta kanālu skenēšanu.

[ctx: #19193]
en: The channel scan cannot be started. Check the log for details.
lv: Nevar sākt kanālu skenēšanu. Detaļas redzamas žurnālā.

[ctx: #19194]
en: Continue?
lv: Turpināt?

[ctx: #19195]
en: Client actions
lv: Klienta darbības

[ctx: #19196]
en: PVR client specific actions
lv: PVR klienta specifiskās darbības

[ctx: #19197]
en: Recording started on: %s
lv: Ieraksts sākts: %s

[ctx: #19198]
en: Recording finished on: %s
lv: Ieraksts pabeigts: %s

[ctx: #19199]
en: Channel manager
lv: Kanālu pārvaldnieks

[ctx: #19200]
en: EPG source:
lv: EPG avots:

[ctx: #19201]
en: Channel name:
lv: Kanāla nosaukums:

[ctx: #19202]
en: Channel icon:
lv: Kanāla ikona:

[ctx: #19203]
en: Edit channel
lv: Labot kanālu

[ctx: #19204]
en: New channel
lv: Jauns kanāls

[ctx: #19205]
en: Group management
lv: Grupu pārvaldība

[ctx: #19206]
en: Activate EPG:
lv: Aktivizēt EPG:

[ctx: #19207]
en: Group:
lv: Grupa:

[ctx: #19208]
en: Enter the name of the new channel
lv: Ievadiet jaunā kanāla nosaukumu

[ctx: #19209]
en: Kodi virtual backend
lv: Kodi virtuālā aizmugursistēma

[ctx: #19210]
en: Client
lv: Klients

[ctx: #19211]
en: Delete channel
lv: Dzēst kanālu

[ctx: #19212]
en: This list contains changes
lv: Šis saraksts satur izmaiņas

[ctx: #19213]
en: Select backend
lv: Atlasīt aizmugursistēmu

[ctx: #19214]
en: Enter a valid URL for the new channel
lv: Ievadiet derīgu vietrādi URL jaunajam kanālam

[ctx: #19215]
en: The PVR backend does not support timers.
lv: PVR aizmugursistēma neatbalsta taimerus.

[ctx: #19216]
en: All radio channels
lv: Visi radio kanāli

[ctx: #19217]
en: All TV channels
lv: Visi TV kanāli

[ctx: #19218]
en: Visible
lv: Redzams

[ctx: #19219]
en: Ungrouped channels
lv: Negrupēti kanāli

[ctx: #19220]
en: Channels in
lv: Kanāli no

[ctx: #19221]
en: Synchronise channel groups with backend(s)
lv: Sinhronizēt kanālu grupas ar aizmugursistēmu(ām)

[ctx: #19223]
en: No PVR Add-on could be enabled. Check your settings or the log for more info.
lv: Nav ieslēdzamu PVR pielikumu. Pārbaudiet iestatījumus vai skatiet žurnālā vairāk info.

[ctx: #19224]
en: Recording aborted
lv: Ieraksts atsaukts

[ctx: #19225]
en: Recording scheduled
lv: Ieraksts ieplānots

[ctx: #19226]
en: Recording started
lv: Sākas ieraksts

[ctx: #19227]
en: Recording completed
lv: Beidzas ieraksts

[ctx: #19228]
en: Recording deleted
lv: Ieraksts izdzēsts

[ctx: #19229]
en: Close channel OSD after switching channels
lv: Aizvērt kanāla OSD pēc kanālu pārslēgšanas

[ctx: #19230]
en: Prevent EPG updates during playback
lv: Nepieļaut EPG atjauninājumus atskaņošanas laikā

[ctx: #19231]
en: Always use the channel order from the backend(s)
lv: Vienmēr izmantot kanālu secību no aizmugursistēmas(ām)

[ctx: #19232]
en: Clear search results
lv: Notīrīt meklēšanas rezultātus

[ctx: #19233]
en: Display a notification on timer updates
lv: Rādīt paziņojumu par taimera atjaunināšanu

[ctx: #19234]
en: Use backend channels numbers (only works with 1 enabled PVR Add-on)
lv: Izmantot aizmugursistēmas kanālu numurus (strādā tikai ar 1 ieslēgtu PVR pielikumu)

[ctx: #19235]
en: PVR manager is starting up
lv: PVR pārvaldnieks ieslēdzas

[ctx: #19236]
en: Loading channels from clients
lv: Ielādē kanālus no klientiem

[ctx: #19237]
en: Loading timers from clients
lv: Ielādē taimerus no klientiem

[ctx: #19238]
en: Loading recordings from clients
lv: Ielādē ierakstus no klientiem

[ctx: #19239]
en: Starting background threads
lv: Ieslēdz fona pavedienus

[ctx: #19240]
en: No PVR Add-on enabled
lv: Nav ieslēgts PVR pielikums

[ctx: #19241]
en: The PVR manager has been enabled without any
lv: PVR pārvaldnieks ir ieslēgts bez ieslēgtiem PVR

[ctx: #19242]
en: enabled PVR Add-on. Enable at least one Add-on
lv: ieslēgts PVR pielikums. Ieslēdziet vismaz vienu pielikumu

[ctx: #19243]
en: in order to use the PVR functionality.
lv: pielikumiem. Jāieslēdz vismaz viens pielikums.

[ctx: #19244]
en: Backend idle time
lv: Aizmugursistēmas gaidīšanas laiks

[ctx: #19245]
en: Set wakeup command (cmd [timestamp])
lv: Iestatīt pamodināšanas komandu (cmd [timestamp])

[ctx: #19246]
en: Wakeup before recording
lv: Pamosties pirms ierakstīšanas

[ctx: #19247]
en: Daily wakeup
lv: Ikdienas pamošanās

[ctx: #19248]
en: Daily wakeup time (HH:MM:SS)
lv: Ikdienas pamošanās laiks (HH:MM:SS)

[ctx: #19249]
en: Filter channels
lv: Filtrēt kanālus

[ctx: #19250]
en: Loading EPG from database
lv: Ielādē EPG no datubāzes

[ctx: #19251]
en: Update EPG information
lv: Atjauno EPG informāciju

[ctx: #19252]
en: Schedule EPG update for this channel?
lv: Vai ieplānot EPG atjauninājumu šim kanālam?

[ctx: #19253]
en: EPG update scheduled for channel
lv: EPG atjauninājums kanālam ieplānots

[ctx: #19254]
en: EPG update failed for channel
lv: EPG atjaunināšana kanālam neizdevās

[ctx: #19255]
en: Start recording
lv: Sākt ierakstu

[ctx: #19256]
en: Stop recording
lv: Apturēt ierakstu

[ctx: #19257]
en: Lock channel
lv: Aizslēgts kanāls

[ctx: #19258]
en: Unlock channel
lv: Atbloķēt kanālu

[ctx: #19259]
en: Parental control
lv: Vecāku kontrole

[ctx: #19260]
en: Unlock duration
lv: Notiek atbloķēšana

[ctx: #19261]
en: Change PIN
lv: Mainīt PIN

[ctx: #19262]
en: Parental control. Enter PIN:
lv: Vecāku kontrole. Ievadiet PIN:

[ctx: #19263]
en: Locked channel. Enter PIN:
lv: Aizslēgts kanāls. Ievadiet PIN:

[ctx: #19264]
en: Incorrect PIN
lv: Nepareizs PIN

[ctx: #19265]
en: The entered PIN number was incorrect.
lv: Ievadītais PIN kods bija nepareizs.

[ctx: #19266]
en: Parental locked
lv: Vecāku slēdzene

[ctx: #19267]
en: Parental locked:
lv: Vecāku slēdzene:

[ctx: #19268]
en: Do not show 'no information available' labels
lv: Nerādīt 'informācija nav pieejama' etiķetes

[ctx: #19269]
en: Do not show 'connection lost' warnings
lv: Nerādīt brīdinājumus par zaudētu savienojumu

[ctx: #19270]
en: Group Items
lv: Sagrupēt vienumus

[ctx: #19271]
en: No PVR Add-ons could be found
lv: Nevar atrast PVR pielikumus

[ctx: #19272]
en: You need a tuner, backend software, and an
lv: Jums nepieciešams uztvērējs, aizmugursistēmas programma un

[ctx: #19273]
en: Add-on for the backend to be able to use PVR.
lv: Aizmugursistēmas pielikums, lai varētu lietot PVR.

[ctx: #19275]
en: Conflict warning
lv: Konflikta brīdinājums

[ctx: #19276]
en: Conflict error
lv: Konflikta kļūda

[ctx: #19277]
en: Recording conflict
lv: Ierakstīšanas konflikts

[ctx: #19278]
en: Recording error
lv: Ierakstīšanas kļūda

[ctx: #19279]
en: Client specific
lv: Klientam specifiskais

[ctx: #19280]
en: Client specific settings
lv: Klienta specifiskie iestatījumi

[ctx: #19281]
en: Confirm channel switches by pressing OK
lv: Apstiprināt kanālu pārslēgšanu, nospiežot OK

[ctx: #19282]
en: Current icon
lv: Pašreizējā ikona

[ctx: #19283]
en: No icon
lv: Nav ikona

[ctx: #19284]
en: Choose icon
lv: Izvēlēties ikonu

[ctx: #19285]
en: Browse for icon
lv: Pārlūkot ikonu

[ctx: #19286]
en: Searching for channel icons
lv: Meklē kanālu ikonas

[ctx: #19287]
en: All channels
lv: Visi kanāli

[ctx: #19499]
en: Other/Unknown
lv: Cits/nezināms

[ctx: #19500]
en: Movie/Drama
lv: Filma/drāma

[ctx: #19501]
en: Detective/Thriller
lv: Detektīvs/trilleris

[ctx: #19502]
en: Adventure/Western/War
lv: Piedzīvojumu/vesterns/kara

[ctx: #19503]
en: Science Fiction/Fantasy/Horror
lv: Zin.fantastika/fantāzija/šausmu

[ctx: #19504]
en: Comedy
lv: Komēdija

[ctx: #19505]
en: Soap/Melodrama/Folkloric
lv: Ziepene/melodrāma/folklora

[ctx: #19506]
en: Romance
lv: Romantika

[ctx: #19507]
en: Serious/Classical/Religious/Historical Movie/Drama
lv: Nopietna/klasiska/reliģiska/vēsturiska/drāma

[ctx: #19508]
en: Adult Movie/Drama
lv: Pieaugušo filma/drāma

[ctx: #19516]
en: News/Current Affairs
lv: Ziņas/pašreizējie notikumi

[ctx: #19517]
en: News/Weather Report
lv: Ziņas/Laikaprognoze

[ctx: #19518]
en: News Magazine
lv: Ziņu žurnāls

[ctx: #19519]
en: Documentary
lv: Dokumentālā

[ctx: #19520]
en: Discussion/Interview/Debate
lv: Diskusija/intervija/debates

[ctx: #19532]
en: Show/Game Show
lv: Pārraide/spēļu pārraide

[ctx: #19533]
en: Game Show/Quiz/Contest
lv: Spēļu pārrraide/viktorīna/konkurss

[ctx: #19534]
en: Variety Show
lv: Dāžāda satura pārraide

[ctx: #19535]
en: Talk Show
lv: Sarunu pārraide

[ctx: #19549]
en: Special Event
lv: Īpašs notikums

[ctx: #19550]
en: Sport Magazine
lv: Sporta žunāls

[ctx: #19551]
en: Football
lv: Futbols

[ctx: #19552]
en: Tennis/Squash
lv: Teniss/skvošs

[ctx: #19553]
en: Team Sports
lv: Komandu sports

[ctx: #19554]
en: Athletics
lv: Vieglatlētika

[ctx: #19555]
en: Motor Sport
lv: Motorsports

[ctx: #19556]
en: Water Sport
lv: Ūdenssports

[ctx: #19557]
en: Winter Sports
lv: Ziemassports

[ctx: #19558]
en: Equestrian
lv: Jāšanas sports

[ctx: #19559]
en: Martial Sports
lv: Cīņu sports

[ctx: #19564]
en: Children's/Youth Programmes
lv: Bērnu/jauniešu programmas

[ctx: #19565]
en: Pre-school Children's Programmes
lv: Pirmsskolas bērnu programmas

[ctx: #19566]
en: Entertainment Programmes for 6 to 14
lv: Izklaides programmas vecumā no 6- 14

[ctx: #19567]
en: Entertainment Programmes for 10 to 16
lv: Izklaides programmas vecumā no 10- 16

[ctx: #19568]
en: Informational/Educational/School Programme
lv: Informatīvas/izglītības/mācību programmas

[ctx: #19569]
en: Cartoons/Puppets
lv: Multenes/lelles

[ctx: #19580]
en: Music/Ballet/Dance
lv: Mūzika/balets/deja

[ctx: #19581]
en: Rock/Pop
lv: Rocks/pops

[ctx: #19582]
en: Serious/Classical Music
lv: Nopietnā/klasiskā mūzika

[ctx: #19583]
en: Folk/Traditional Music
lv: Tautas/tradicionālā mūzika

[ctx: #19584]
en: Musical/Opera
lv: Mūzikls/opera

[ctx: #19585]
en: Ballet
lv: Balets

[ctx: #19596]
en: Arts/Culture
lv: Māksla/kultūra

[ctx: #19597]
en: Performing Arts
lv: Skatuves māksla

[ctx: #19598]
en: Fine Arts
lv: Tēlotājmāksla

[ctx: #19599]
en: Religion
lv: Reliģija

[ctx: #19600]
en: Popular Culture/Traditional Arts
lv: Popkultūra/tradicionālā māksla

[ctx: #19601]
en: Literature
lv: Literatūra

[ctx: #19602]
en: Film/Cinema
lv: Filma/kino

[ctx: #19603]
en: Experimental Film/Video
lv: Eksperimentālā filma/video

[ctx: #19604]
en: Broadcasting/Press
lv: Pārraidīšana/prese

[ctx: #19605]
en: New Media
lv: Jauns medijs

[ctx: #19606]
en: Arts/Culture Magazines
lv: Mākslas/kultūras žurnāli

[ctx: #19607]
en: Fashion
lv: Mode

[ctx: #19612]
en: Social/Political/Economics
lv: Sociāls/politika/ekonomika

[ctx: #19613]
en: Magazines/Reports/Documentary
lv: Žurnāli/atskaites/dokumentālās

[ctx: #19614]
en: Economics/Social Advisory
lv: Ekonomika/sociālie padomi

[ctx: #19615]
en: Remarkable People
lv: Ievērojami cilvēki

[ctx: #19628]
en: Education/Science/Factual
lv: Izglītība/zinātne/fakti

[ctx: #19629]
en: Nature/Animals/Environment
lv: Daba/dzīvnieki/vide

[ctx: #19630]
en: Technology/Natural Sciences
lv: Tehnoloģijas/dabas zinātnes

[ctx: #19631]
en: Medicine/Physiology/Psychology
lv: Medicīna/fizioloģija/psiholoģija

[ctx: #19632]
en: Foreign Countries/Expeditions
lv: Ārzemes/ekspedīcijas

[ctx: #19633]
en: Social/Spiritual Sciences
lv: Sociālās/garīgās zinātes

[ctx: #19634]
en: Further Education
lv: Tālākizglītība

[ctx: #19635]
en: Languages
lv: Valodas

[ctx: #19644]
en: Leisure/Hobbies
lv: Brīvais laiks/hobiji

[ctx: #19645]
en: Tourism/Travel
lv: Tūrisms/ceļošana

[ctx: #19646]
en: Handicraft
lv: Mājamatniecība

[ctx: #19647]
en: Motoring
lv: Autosports

[ctx: #19648]
en: Fitness & Health
lv: Vingrums & veselība

[ctx: #19649]
en: Cooking
lv: Ēdiena gatavošana

[ctx: #19650]
en: Advertisement/Shopping
lv: Reklāma/iepirkšanās

[ctx: #19651]
en: Gardening
lv: Dārzkopība

[ctx: #19660]
en: Special Characteristics
lv: Īpašas iezīmes

[ctx: #19661]
en: Original Language
lv: Oriģinālvaloda

[ctx: #19662]
en: Black & White
lv: Melns & balts

[ctx: #19663]
en: Unpublished
lv: Nepublicēts

[ctx: #19664]
en: Live Broadcast
lv: Tiešā pārraide

[ctx: #19676]
en: Drama
lv: Drāma

[ctx: #19677]
en: Detective/Thriller
lv: Detektīvs/trilleris

[ctx: #19678]
en: Adventure/Western/War
lv: Piedzīvojumu/vesterns/kara

[ctx: #19679]
en: Science Fiction/Fantasy/Horror
lv: Zin.fantastikas/fantāzijas/šausmu

[ctx: #19680]
en: Comedy
lv: Komēdija

[ctx: #19681]
en: Soap/Melodrama/Folkloric
lv: Ziepene/melodrāma/folklora

[ctx: #19682]
en: Romance
lv: Romantika

[ctx: #19683]
en: Serious/ClassicalReligion/Historical
lv: Nopietnā/klasiski reliģiskā/vēsturiskā

[ctx: #19684]
en: Adult
lv: Pieaugušo

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
lv: Saglabātās mūzikas mape

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
lv: Izmantot ārējo DVD atskaņotāju

[ctx: #20002]
en: External DVD player
lv: Ārējais DVD atskaņotājs

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
lv: Pasniedzēju mape

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
lv: Ekrānattēlu mape

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
lv: Spēļsarakstu mape

[ctx: #20007]
en: Recordings
lv: Ieraksti

[ctx: #20008]
en: Screenshots
lv: Ekrānattēli

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
lv: Izmanto Kodi

[ctx: #20011]
en: Music playlists
lv: Mūzikas spēļsaraksti

[ctx: #20012]
en: Video playlists
lv: Video spēļsaraksti

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
lv: Vai palaist spēli?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
lv: Kārtot pēc: spēļsaraksta

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
lv: Attālinātais sīktēls

[ctx: #20016]
en: Current thumb
lv: Pašreizējais sīktēls

[ctx: #20017]
en: Local thumb
lv: Lokālais sīktēls

[ctx: #20018]
en: No thumb
lv: Nav sīktēls

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
lv: Izvēlēties sīktēlu

[ctx: #20023]
en: Conflict
lv: Konflikts

[ctx: #20024]
en: Scan new
lv: Skenēt jaunu

[ctx: #20025]
en: Scan all
lv: Skenēt visu

[ctx: #20026]
en: Region
lv: Reģions

[ctx: #20037]
en: Summary
lv: Kopsavilkums

[ctx: #20038]
en: Lock music window
lv: Bloķēt mūzikas logu

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
lv: Bloķēt video logu

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
lv: Bloķēt attēlu logu

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
lv: Bloķēt programmu & skriptu logu

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
lv: Aizslēgt failu pārvaldnieku

[ctx: #20043]
en: Lock settings
lv: Slēdzenes iestatījumi

[ctx: #20044]
en: Start fresh
lv: Sākt no jauna

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
lv: Ieiet galvenajā režīmā

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
lv: Iziet no galvenā režīma

[ctx: #20047]
en: Create profile '%s'?
lv: Izveidot profilu '%s'?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings
lv: Sākt ar jauniem iestatījumiem

[ctx: #20049]
en: Best available
lv: Labākais pieejamais

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
lv: Auto-pārslēgšana starp 16x9 un 4x3

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
lv: Lietot stekā ielādētus failus kā vienu failu

[ctx: #20052]
en: Caution
lv: Brīdinājums

[ctx: #20053]
en: Left master mode
lv: Pameta galveno režīmu

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
lv: Iegāja galvenajā režīmā

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
lv: Allmusic.com sīktēls

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
lv: Noņemt sīktēlu

[ctx: #20058]
en: Add profile...
lv: Pievieno profilu...

[ctx: #20059]
en: Query info for all albums
lv: Vaicā info par visiem albumiem

[ctx: #20060]
en: Media info
lv: Mediju info

[ctx: #20061]
en: Separate
lv: Atsevišķi

[ctx: #20062]
en: Shares with default
lv: Koplietojumi ar noklusējumu

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
lv: Koplietojumi ar noklusējumu (tikai lasāmi)

[ctx: #20064]
en: Copy default
lv: Kopēt noklusējumu

[ctx: #20065]
en: Profile picture
lv: Profila attēls

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
lv: Slēdzenes preferences

[ctx: #20067]
en: Edit profile
lv: Labot profilu

[ctx: #20068]
en: Profile lock
lv: Profila slēdzene

[ctx: #20069]
en: Could not create folder
lv: Nevar izveidot mapi

[ctx: #20070]
en: Profile directory
lv: Profila direktorija

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources
lv: Sākt ar jauniem mediju avotiem

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable
lv: Pārliecinieties, vai atlasītā mape ir rakstāma

[ctx: #20073]
en: and that the new folder name is valid
lv: un ka jaunās mapes nosaukums ir derīgs

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
lv: MPAA vērtējums

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
lv: Ievadiet galvenās slēdzenes kodu

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
lv: Uzsākot, prasīt galvenās slēdzenes kodu

[ctx: #20077]
en: Skin settings
lv: Apvalka iestatījumi

[ctx: #20078]
en: - no link set -
lv: - saite nav iestatīta -

[ctx: #20079]
en: Enable animations
lv: Ieslēgt animāciju

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
lv: Izslēgt RSS mūzikas laikā

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
lv: Ieslēgt īsceļu pogas

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
lv: Rādīt programmas galvenajā izvēlnē

[ctx: #20083]
en: Show music info
lv: Rādīt mūzikas info

[ctx: #20084]
en: Show weather info
lv: Rādīt laikapstākļu info

[ctx: #20085]
en: Show system info
lv: Rādīt sistēmas info

[ctx: #20086]
en: Show available disk space C: E: F:
lv: Rādīt pieejamo diska vietu C: E: F:

[ctx: #20087]
en: Show available disk space E: F: G:
lv: Rādīt pieejamo diska vietu E: F: G:

[ctx: #20088]
en: Weather info
lv: Laikapstākļu info

[ctx: #20089]
en: Drive space free
lv: Brīvā vieta diskā

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
lv: Ievadiet esošā koplietojuma nosaukumu

[ctx: #20091]
en: Lock code
lv: Slēdzenes kods

[ctx: #20092]
en: Load profile
lv: Ielādēt profilu

[ctx: #20093]
en: Profile name
lv: Profila vārds

[ctx: #20094]
en: Media sources
lv: Mediju avoti

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
lv: Ievadiet profila slēdzenes kodu

[ctx: #20096]
en: Login screen
lv: Pieteikšanās ekrāns

[ctx: #20097]
en: Fetching album info
lv: Uzmeklē albuma info

[ctx: #20098]
en: Fetching info for album
lv: Uzmeklē info par albumu

[ctx: #20099]
en: Can't rip CD or track while playing from CD
lv: Nevar izvilkt no CD vai celiņa, kamēr to atskaņo

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
lv: Galvenās slēdzenes kods un iestatījumi

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
lv: Ievadot galvenās slēdzenes kodu, vienmēr ieslēdzas galvenais režīms

[ctx: #20102]
en: or copy from default?
lv: vai kopēt no noklusējuma?

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
lv: Saglabāt izmaiņas profilā?

[ctx: #20104]
en: Old settings found.
lv: Atrasti vecie iestatījumi.

[ctx: #20105]
en: Do you want to use them?
lv: Vēlaties tos izmantot?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found.
lv: Atrasti veco mediju avoti.

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
lv: Atsevišķs (bloķēts)

[ctx: #20108]
en: Root
lv: Sakne

[ctx: #20109]
en: Zoom
lv: Palielinājums

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
lv: UPnP iestatījumi

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
lv: Autosākt UPnP klientu

[ctx: #20112]
en: Last login: %s
lv: Pēdējā pieteikšanās: %s

[ctx: #20113]
en: Never logged on
lv: Nekad nav pieteicies

[ctx: #20114]
en: Profile %i / %i
lv: Profils %i / %i

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
lv: LIetotāja pieteikšanās / Atlasiet profilu

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
lv: Izmantot slēdzeni piesakoties

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
lv: Nederīgs slēdzenes kods.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set.
lv: Tas pieprasa, lai tiktu uzstādīta galvenā slēdzene.

[ctx: #20119]
en: Would you like to set it now?
lv: Vai vēlaties to iestatīt tūlīt?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
lv: Ielādē programmas informāciju

[ctx: #20121]
en: Party on!
lv: Ballīte sākas!

[ctx: #20122]
en: True
lv: Patiess

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
lv: Sajauc dzērienus

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
lv: Piepilda glāzes

[ctx: #20125]
en: Logged on as
lv: Pieteicies kā

[ctx: #20126]
en: Log off
lv: Atteikties

[ctx: #20128]
en: Go to root
lv: Doties uz sakni

[ctx: #20129]
en: Weave
lv: Aust

[ctx: #20130]
en: Weave (inverted)
lv: Aust (invertētā)

[ctx: #20131]
en: Blend
lv: Maisīt

[ctx: #20132]
en: Restart video
lv: Pārstartēt video

[ctx: #20133]
en: Edit network location
lv: Labot tīkla atrašanās vietu

[ctx: #20134]
en: Remove network location
lv: Noņemt tīkla atrašanās vietu

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
lv: Vai vēlaties skenēt šo mapi?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
lv: Atmiņas ierīce

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
lv: Atmiņas ierīce piemontēta

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
lv: Nevar piemontēt atmiņas ierīci

[ctx: #20139]
en: In port %i, slot %i
lv: Partā %i, slotā %i

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
lv: Aizslēgt ekrānsaudzētāju

[ctx: #20141]
en: Set
lv: Iestatīt

[ctx: #20142]
en: Username
lv: Lietotājvārds

[ctx: #20143]
en: Enter password for
lv: Ievadiet paroli

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
lv: Izslēgšanas taimeris

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
lv: Izslēgšanas intervāls (minūtēs)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in %im
lv: Uzsākts, izslēgšana pēc %im

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
lv: Izslēgšana pēc 30 minutēm

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
lv: Izslēgšana pēc 60 minutēm

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
lv: Izslēgšana pēc 120 minutēm

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
lv: PIelāgots izslēgšanas taimeris

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
lv: Atcelt izslēgšanas taimeri

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for %s
lv: Aizslēgt %s preferences

[ctx: #20153]
en: Browse...
lv: Pārlūko...

[ctx: #20154]
en: Summary information
lv: Kopsavilkuma informācija

[ctx: #20155]
en: Storage information
lv: Krātuves informācija

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
lv: Cietā diska informācija

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
lv: DVD-ROM informācija

[ctx: #20158]
en: Network information
lv: Tīkla informācija

[ctx: #20159]
en: Video information
lv: Video informācija

[ctx: #20160]
en: Hardware information
lv: Aparatūras informācija

[ctx: #20161]
en: Total
lv: Kopā

[ctx: #20162]
en: Used
lv: Izmantots

[ctx: #20163]
en: of
lv: arī

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
lv: Aizslēgšana nav atbalstīta

[ctx: #20165]
en: Not locked
lv: Nav aizslēgts

[ctx: #20166]
en: Locked
lv: Aizslēgts

[ctx: #20167]
en: Frozen
lv: Saldēts

[ctx: #20168]
en: Requires reset
lv: Nepieciešams atiestatīt

[ctx: #20169]
en: Week
lv: Nedēļa

[ctx: #20170]
en: Line
lv: Līnija

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
lv: Windows tīkls (SMB)

[ctx: #20172]
en: XBMSP server
lv: XBMSP serveris

[ctx: #20173]
en: FTP server
lv: FTP serveris

[ctx: #20174]
en: iTunes music share (DAAP)
lv: iTunes mūzikas koplietojums (DAAP)

[ctx: #20175]
en: UPnP server
lv: UPnP serveris

[ctx: #20176]
en: Show video info
lv: Rādīt video info

[ctx: #20177]
en: Done
lv: Pabeigts

[ctx: #20179]
en: Caps Lock
lv: Lielie burti

[ctx: #20180]
en: Symbols
lv: Simboli

[ctx: #20182]
en: Space
lv: Tukšums

[ctx: #20183]
en: Reload skin
lv: Pārlādēt apvalku

[ctx: #20184]
en: Rotate pictures using EXIF information
lv: Pagriezt bildes pēc EXIF informācijas

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
lv: TV pārraidēm izmantot plakātu skata stilu

[ctx: #20186]
en: Please wait
lv: Lūdzu, gaidiet

[ctx: #20188]
en: Announce library updates via UPnP
lv: Paziņot bibliotēkas atjauninājumus pa UPnP

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
lv: Ieslēgt auto ritināšanu sižetam & pārskatam

[ctx: #20190]
en: Custom
lv: Pielāgots

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
lv: Ieslēgt atkļūdošanas reģistrēšanu

[ctx: #20192]
en: Download additional information during updates
lv: Atjaunināšanas laikā lejupielādēt papildinformāciju

[ctx: #20193]
en: Default service for album information
lv: Noklusētais pakalpojums informācijai par albumu

[ctx: #20194]
en: Default service for artist information
lv: Noklusētais pakalpojums informācijai par izpildītāju

[ctx: #20195]
en: Change scraper
lv: Mainīt skrāpi

[ctx: #20196]
en: Export music library
lv: Eksportēt mūzikas bibliotēku

[ctx: #20197]
en: Import music library
lv: Importēt mūzikas bibliotēku

[ctx: #20198]
en: No artist found!
lv: Izpildītājs nav atrasts!

[ctx: #20199]
en: Downloading artist info failed
lv: Izpildītāja info lejupielāde neizdevās

[ctx: #20220]
en: Override song tags with online information
lv: Aizvietot dziesmas iezīmes ar tiešsaistes informāciju

[ctx: #20221]
en: With this enabled, any information that is downloaded for albums and artists will override anything you have set in your song tags, such as genres, year, song artists etc. Useful if you have MusicBrainz identifiers in your song tags.
lv: Kad ieslēgts, aizvieto jebkuru informāciju par dziesmu, ko esat iestatījuši iezīmēs, piemēram, žanru, gadu, izpildītājus utt., ar tikko lejupielādēto informāciju par albumiem un izpildītājiem. Noder, ja dziesmu iezīmēs ir MusicBrainz identifikatori.

[ctx: #20240]
en: Android music
lv: Android mūzika

[ctx: #20241]
en: Android videos
lv: Android video

[ctx: #20242]
en: Android pictures
lv: Android attēli

[ctx: #20243]
en: Android photos
lv: Android foto

[ctx: #20244]
en: Android Apps
lv: Android lietotnes

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
lv: Ballīte sākas! (video)

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
lv: Jaucam dzērienus (video)

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
lv: Pildam glāzes (video)

[ctx: #20253]
en: WebDAV server (HTTP)
lv: WebDAV serveris (HTTP)

[ctx: #20254]
en: WebDAV server (HTTPS)
lv: WebDAV serveris (HTTPS)

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
lv: Pirmā pieteikšanās, labot savu profilu

[ctx: #20256]
en: HTS Tvheadend client
lv: HTS Tvheadend klients

[ctx: #20257]
en: VDR Streamdev client
lv: VDR Streamdev klients

[ctx: #20258]
en: MythTV client
lv: MythTV klients

[ctx: #20262]
en: Zeroconf Browser
lv: Zeroconf pārlūks

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
lv: Tīmekļa servera direktorija (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
lv: Tīmekļa servera direktorija (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
lv: Nevar ierakstīt mapē:

[ctx: #20303]
en: Do you want to skip and proceed?
lv: Vai vēlaties izlaist un turpināt?

[ctx: #20304]
en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
lv: Sekundārais DNS

[ctx: #20308]
en: DHCP server:
lv: DHCP serveris:

[ctx: #20309]
en: Make new folder
lv: Izveidot jaunu mapi

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
lv: Nezināms vai jau sistēmā (aizsargāts)

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
lv: Video - Bibliotēka

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
lv: Kārtot pēc: ID

[ctx: #20317]
en: Scanning movies using %s
lv: Skenē filmas ar %s

[ctx: #20318]
en: Scanning music videos using %s
lv: Skenē mūzikas video ar %s

[ctx: #20319]
en: Scanning tvshows using %s
lv: Skenē TV pārraides ar %s

[ctx: #20320]
en: Scanning artists using %s
lv: Skenē izpildītājus ar %s

[ctx: #20321]
en: Scanning albums using %s
lv: Skenē albumus ar %s

[ctx: #20323]
en: Movie plot
lv: Filmas sižets

[ctx: #20324]
en: Play part...
lv: Atskaņo daļu...

[ctx: #20325]
en: Calibration reset
lv: Atiestatīt kalibrēšanu

[ctx: #20326]
en: This will reset the calibration values for %s
lv: Šī darbība atiestatīs kalibrētās vērtības %s

[ctx: #20327]
en: to its default values.
lv: uz to noklusējuma vērtībām.

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
lv: Pārlūkot mērķi

[ctx: #20329]
en: Movies are in separate folders that match the movie title
lv: Filmas ir atsevišķās mapēs, kas atbilst filmas nosaukumam

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
lv: Sameklēšanā izmantot mapju nosaukumus

[ctx: #20331]
en: File
lv: Fails

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
lv: Vai izmantot failu / mapju nosaukumus sameklēšanā?

[ctx: #20333]
en: Set content
lv: Iestatīt saturu

[ctx: #20334]
en: Folder
lv: Mape

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
lv: Vai meklēt saturu rekursīvi?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
lv: Atbloķēt avotus

[ctx: #20337]
en: Actor
lv: Aktieris

[ctx: #20338]
en: Movie
lv: Filma

[ctx: #20339]
en: Director
lv: Režisors

[ctx: #20340]
en: Do you want to remove all items within
lv: Vai vēlaties noņemt no Kodi bibliotēkas visus ierakstus,

[ctx: #20341]
en: this path from the Kodi library?
lv:  kas atrodas šajā ceļā?

[ctx: #20342]
en: Movies
lv: Filmas

[ctx: #20343]
en: TV shows
lv: TV pārraides

[ctx: #20344]
en: This directory contains
lv: Šī derektorija satur

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
lv: Darbināt automātisko skenēšanu

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
lv: Rekursīvi skenēt

[ctx: #20347]
en: as
lv: kā

[ctx: #20348]
en: Directors
lv: Režisori

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
lv: Šajā ceļā nav atrasti video faili!

[ctx: #20350]
en: votes
lv: balsis

[ctx: #20351]
en: TV show information
lv: TV pārraides informācija

[ctx: #20352]
en: Episode information
lv: Sērijas informācija

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
lv: TV pārraides detaļu ielādēšana

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
lv: Uzmeklē sēriju gidu

[ctx: #20355]
en: Loading info for episodes in directory
lv: Ielādē direktorijā info par sērijām

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
lv: Atlasīt TV pārraidi:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
lv: Ievadiet TV pārraides nosaukumu

[ctx: #20358]
en: Season %i
lv: Sezona %i

[ctx: #20359]
en: Episode
lv: Sērija

[ctx: #20360]
en: Episodes
lv: Sērijas

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
lv: Ielādē sērijas detaļas

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
lv: Noņemt sēriju no bibliotēkas

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
lv: Noņemt TV pārraidi no bibliotēkas

[ctx: #20364]
en: TV show
lv: TV pārraide

[ctx: #20365]
en: Episode plot
lv: Sērijas sižets

[ctx: #20366]
en: * All seasons
lv: * Visas sezonas

[ctx: #20367]
en: Hide watched
lv: Slēpt apskatīto

[ctx: #20368]
en: Prod code
lv: Prod kods

[ctx: #20369]
en: Show plot for unwatched items
lv: Rādīt sižetu neskatītiem ierakstiem

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
lv: * Slēpts, lai nebūtu spoileris *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
lv: Iestatīt sezonas sīktēlu

[ctx: #20372]
en: Season image
lv: Sezonas attēls

[ctx: #20373]
en: Season
lv: Sezona

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
lv: Lejupielādē filmas informāciju

[ctx: #20375]
en: Unassign content
lv: Neiedalīts saturs

[ctx: #20376]
en: Original title
lv: Oriģinālnosaukums

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
lv: Atsvaidzināt info par TV pārraidi

[ctx: #20378]
en: Refresh info for all episodes?
lv: Atsvaidzināt info par visām sērijām?

[ctx: #20379]
en: Selected folder contains a single TV show
lv: Atlasītā mape satur vienu TV pārraidi

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
lv: Neiekļaut atlasīto mapi skenēšanā

[ctx: #20381]
en: Specials
lv: Īpašie

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
lv: Atlasītā mape satur vienu video

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
lv: Saite uz TV pārraidi

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
lv: Noņemt saiti uz TV pārraidi

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
lv: Nesen pievienotās filmas

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
lv: Nesen pievienotās sērijas

[ctx: #20388]
en: Studios
lv: Studijas

[ctx: #20389]
en: Music videos
lv: Mūzikas video

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
lv: Nesen pievienotie mūzikas video

[ctx: #20391]
en: Music video
lv: Mūzikas video

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
lv: Izņemt mūzikas video no bibliotēkas

[ctx: #20393]
en: Music video information
lv: Mūzikas video informācija

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
lv: Mūzikas video informācijas ielāde

[ctx: #20395]
en: Mixed
lv: Jaukts

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
lv: Iet uz izpildītāja albumiem

[ctx: #20397]
en: Go to album
lv: Iet uz albumu

[ctx: #20398]
en: Play song
lv: Atskaņot dziesmu

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
lv: Iet uz mūzikas video no albuma

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
lv: Iet uz izpildītāja mūzikas video

[ctx: #20401]
en: Play music video
lv: Atskaņot mūzikas video

[ctx: #20402]
en: Download actor thumbnails when adding to library
lv: Lejupielādēt aktiera sīktēlus, pievienojot bibliotēkai

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
lv: Iestatīt aktiera sīktēlu

[ctx: #20404]
en: Remove bookmark
lv: Izņemt grāmatzīmi

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
lv: Izņemt sērijas grāmatzīmi

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
lv: Ielikt sērijas grāmatzīmi

[ctx: #20407]
en: Scraper settings
lv: Skrāpja iestatījumi

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
lv: Mūzikas video informācijas lejupielāde

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
lv: Lejupielādē TV pārraides informāciju

[ctx: #20410]
en: Trailer
lv: Rullītis

[ctx: #20411]
en: Flatten
lv: Saplacināts

[ctx: #20412]
en: Flatten TV show seasons
lv: Saplacinātas TV pārraižu sezonas

[ctx: #20413]
en: Get fanart
lv: Fanu māksla

[ctx: #20414]
en: Show fanart in video and music libraries
lv: Rādīt fanumākslu video un mūzikas bibliotēkā

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
lv: Skenē pēc jauna satura

[ctx: #20416]
en: First aired
lv: Pirmo reizi ēterā

[ctx: #20417]
en: Writer
lv: Rakstnieks

[ctx: #20418]
en: Writers
lv: Rakstnieki

[ctx: #20419]
en: Replace file names with library titles
lv: Aizstāt failu nosaukumus ar bibliotēkas nosaukumiem

[ctx: #20420]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: #20421]
en: If only one season
lv: Ja tikai viena sezona

[ctx: #20422]
en: Always
lv: Vienmēr

[ctx: #20423]
en: Has trailer
lv: Ir rullītis

[ctx: #20424]
en: False
lv: Nepatiess

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
lv: Fanumākslas slīdīte

[ctx: #20426]
en: Export to a single file or separate
lv: Eksportēt vienā failā vai dalīti

[ctx: #20427]
en: files per entry?
lv: failos uz ierakstu?

[ctx: #20428]
en: Single file
lv: Vienā failā

[ctx: #20429]
en: Separate
lv: Atsevišķi

[ctx: #20430]
en: Export thumbnails and fanart?
lv: Vai eksportēt sīktēkus un fanumākslu?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
lv: Vai pārrakstīt vecos failus?

[ctx: #20432]
en: Exclude path from library updates
lv: Neiekļaut ceļu bibliotēkas atjauninājumos

[ctx: #20433]
en: Extract thumbnails and video information
lv: Izvilkt sīktēlus un video informāciju

[ctx: #20434]
en: Sets
lv: Kopumi

[ctx: #20435]
en: Combine split video items
lv: Kombinēt dalītus video ierakstus

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
lv: Vai eksportēt aktiera sīktēlus?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
lv: Izvēlēties fanumākslu

[ctx: #20438]
en: Local fanart
lv: Lokālā fanumāksla

[ctx: #20439]
en: No fanart
lv: Bez fanumākslas

[ctx: #20440]
en: Current fanart
lv: Pašreizējā fanumāksla

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
lv: Attālinātā fanumāksla

[ctx: #20442]
en: Change content
lv: Mainīt saturu

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh info for all
lv: Vai vēlaties atsvaidzināt info par visiem

[ctx: #20444]
en: items within this path?
lv: ierakstiem šajā ceļā?

[ctx: #20445]
en: Fanart
lv: Fanu māksla

[ctx: #20446]
en: Locally stored information found.
lv: Atrasta lokāli saglabāta informācija.

[ctx: #20447]
en: Ignore and refresh from internet?
lv: Vai ignorēt un atsvaidzināt no interneta?

[ctx: #20448]
en: Could not download information
lv: Nevar lejupielādēt informāciju

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
lv: Nevar pieslēgties attālinātajam serverim

[ctx: #20450]
en: Would you like to continue scanning?
lv: Vai vēlaties turpināt skenēšanu?

[ctx: #20451]
en: Countries
lv: Valstis

[ctx: #20452]
en: episode
lv: sērija

[ctx: #20453]
en: episodes
lv: sērijas

[ctx: #20454]
en: Listener
lv: Klausītājs

[ctx: #20455]
en: Listeners
lv: Klausītāji

[ctx: #20456]
en: Flatten library hierarchy
lv: Saplacināta bibliotēkas hierarhija

[ctx: #20457]
en: Movie set
lv: Filmu kopums

[ctx: #20458]
en: Group movies in sets
lv: Grupēt filmas kopumos

[ctx: #20459]
en: Tags
lv: Iezīmes

[ctx: #20460]
en: Add %s
lv: Pievienot %s

[ctx: #20461]
en: Remove %s
lv: Noņemt %s

[ctx: #20462]
en: New tag...
lv: Jauna iezīme...

[ctx: #20463]
en: A tag with the name '%s' already exists.
lv: Iezīme ar nosaukumu '%s' jau pastāv.

[ctx: #20464]
en: Select %s
lv: Atlasīts %s

[ctx: #20465]
en: Manage movie set
lv: Pārvaldīt filmu kopumu

[ctx: #20466]
en: Select movie set
lv: Atlasīt filmu kopumu

[ctx: #20467]
en: No set (Remove from %s)
lv: Bez kopuma (Izņemts no %s)

[ctx: #20468]
en: Add movie to a new set
lv: Pievienot filmu jaunam kopumam

[ctx: #20469]
en: Keep current set (%s)
lv: Paturēt pašreizējo kopumu (%s)

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
lv: Rādīt slēptos failus un direktorijas

[ctx: #21331]
en: TuxBox client
lv: TuxBox klients

[ctx: #21332]
en: WARNING: Target TuxBox device is in recording-mode!
lv: BRĪDINĀJUMS: Mērķa TuxBox ierīce ir ierakstīšanas režīmā!

[ctx: #21333]
en: The stream will be stopped!
lv: Plūsma tiks apturēta!

[ctx: #21334]
en: Zap to channel: %s failed!
lv: Pārslēgt uz kanālu: %s neizevās!

[ctx: #21335]
en: Are you sure to start the stream?
lv: Vai tiešām sākt plūsmu?

[ctx: #21336]
en: Connecting to: %s
lv: Pieslēdzas: %s

[ctx: #21337]
en: TuxBox device
lv: TuxBox ierīce

[ctx: #21359]
en: Add media share...
lv: Pievieno mediju koplietojumu...

[ctx: #21360]
en: Share video and music libraries through UPnP
lv: Dalīties ar video un mūzikas bibliotēkām, izmantojot UPnP

[ctx: #21361]
en: Look for remote UPnP players
lv: Meklēt attālinātos UPnP atskaņotājus

[ctx: #21362]
en: Bookmark created
lv: Grāmatzīme izveidota

[ctx: #21363]
en: Episode Bookmark created
lv: Sērijas grāmatzīme izveidota

[ctx: #21364]
en: Edit media share
lv: Labot mediju koplietojumu

[ctx: #21365]
en: Remove media share
lv: Noņemt mediju koplietojumu

[ctx: #21366]
en: Custom subtitle folder
lv: Pielāgota subtitru mape

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
lv: Filmas & alternatīvā subtitru direktorija

[ctx: #21368]
en: Override ASS/SSA subtitles fonts
lv: Ignorēt ASS/SSA subtitru fontus

[ctx: #21369]
en: Enable mouse and touch screen support
lv: Ieslēgt peles un skārienekrāna atbalstu

[ctx: #21370]
en: Play navigation sounds during media playback
lv: Medija atskaņošanas laikā atskaņot navigācijas skaņas

[ctx: #21371]
en: Thumbnail
lv: Sīktēls

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
lv: Piespiedu DVD atskaņotāja reģions

[ctx: #21373]
en: Video output
lv: Video izvade

[ctx: #21374]
en: Video aspect
lv: Video attiecība

[ctx: #21375]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: #21376]
en: Letterbox
lv: Pastkastīte

[ctx: #21377]
en: Widescreen
lv: Platekrāns

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
lv: Ieslēgt 480p

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
lv: Ieslēgt 720p

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
lv: Ieslēgt 1080i

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
lv: Ievadiet jaunā spēļsaraksta nosaukumu

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons in file lists
lv: Rādīt pogas "Pievienot avotu" failu sarakstos

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
lv: Ieslēgt ritjoslas

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
lv: Uzskatīt atzīmi par noskatīšanos kā filtru video bibliotēkā

[ctx: #21385]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
lv: Akustiskās pārvaldības līmenis

[ctx: #21387]
en: Fast
lv: Ātrs

[ctx: #21388]
en: Quiet
lv: Kluss

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
lv: Ieslēgt pielāgotu fonu

[ctx: #21390]
en: Power management level
lv: Barošanas pārvaldības līmenis

[ctx: #21391]
en: High power
lv: Liela jauda

[ctx: #21392]
en: Low power
lv: Maza jauda

[ctx: #21393]
en: High standby
lv: Liels gatavības režīms

[ctx: #21394]
en: Low standby
lv: Mazs gatavības režīms

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
lv: Nevar kešot failus, kas lielāki par 4GB

[ctx: #21396]
en: Chapter
lv: Nodaļa

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
lv: Augstas kvalitātes pikseļu ēnotājs v2

[ctx: #21398]
en: Enable playlist at startup
lv: Ieslēgt spēļsarakstu uzsākot

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
lv: Izmantot starpkadru animāciju

[ctx: #21400]
en: contains
lv: satur

[ctx: #21401]
en: does not contain
lv: nesatur

[ctx: #21402]
en: is
lv: ir

[ctx: #21403]
en: is not
lv: nav

[ctx: #21404]
en: starts with
lv: sākas ar

[ctx: #21405]
en: ends with
lv: beidzas ar

[ctx: #21406]
en: greater than
lv: lielāks nekā

[ctx: #21407]
en: less than
lv: mazāks nekā

[ctx: #21408]
en: after
lv: pēc

[ctx: #21409]
en: before
lv: pirms

[ctx: #21410]
en: in the last
lv: pēdējā

[ctx: #21411]
en: not in the last
lv: ne pēdējā

[ctx: #21412]
en: Scrapers
lv: Skrāpji

[ctx: #21413]
en: Default movie scraper
lv: Noklusētais filmu skrāpis

[ctx: #21414]
en: Default tvshow scraper
lv: Noklusētais pārraižu skrāpis

[ctx: #21415]
en: Default music video scraper
lv: Noklusētais mūzikas video skrāpis

[ctx: #21417]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: #21418]
en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

[ctx: #21419]
en: No scrapers present
lv: Skrāpji nav pieejami

[ctx: #21420]
en: Value to match
lv: Vērtība, kurai atbilst

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
lv: Gudrā spēļsaraksta kārtula

[ctx: #21422]
en: Match items where
lv: Saskaņo ierakstus, kur

[ctx: #21423]
en: New rule...
lv: Jauna kārtula...

[ctx: #21424]
en: Items must match
lv: Ierakstiem jāatbilst

[ctx: #21425]
en: all of the rules
lv: visās kārtulās

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
lv: vienā vai vairākās kārtulās

[ctx: #21427]
en: Limit to
lv: Ierobežots līdz

[ctx: #21428]
en: No limit
lv: Bez ierobežojuma

[ctx: #21429]
en: Order by
lv: Sakārto pēc

[ctx: #21430]
en: ascending
lv: augošā secībā

[ctx: #21431]
en: descending
lv: dilstošā secībā

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
lv: Labot gudro spēļsarakstu

[ctx: #21433]
en: Name of the playlist
lv: Spēļsaraksta nosaukums

[ctx: #21434]
en: Find items where
lv: Atrast ierakstus, ja

[ctx: #21435]
en: Edit
lv: Labot

[ctx: #21436]
en: %i items
lv: %i ieraksti

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
lv: Jauns gudrais spēļsaraksts...

[ctx: #21438]
en: %c Drive
lv: Diskdzinis %c

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
lv: Labot ballītes režīma kārtulas

[ctx: #21440]
en: Home folder
lv: Sākuma mape

[ctx: #21441]
en: Watched count
lv: Noskatīšanās skaits

[ctx: #21442]
en: Episode title
lv: Sērijas nosaukums

[ctx: #21443]
en: Video resolution
lv: Video izšķirtspēja

[ctx: #21444]
en: Audio channels
lv: Audio kanāli

[ctx: #21445]
en: Video codec
lv: Video kodeks

[ctx: #21446]
en: Audio codec
lv: Audio kodeks

[ctx: #21447]
en: Audio language
lv: Audio valoda

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
lv: Subtitru valoda

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
lv: Tālvadības pults sūta tastatūras signālus

[ctx: #21450]
en: Edit
lv: Labot

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
lv: Nepieciešams interneta savienojums.

[ctx: #21452]
en: Get More...
lv: Iegūt vairāk...

[ctx: #21453]
en: Root filesystem
lv: Saknes failsistēma

[ctx: #21454]
en: Cache full
lv: Kešs pilns

[ctx: #21455]
en: Cache filled before reaching required amount for continous playback
lv: Kešatmiņa piepildījās pirms sasniedza apjomu gludam atskaņojumam

[ctx: #21456]
en: External storage
lv: Ārējā krātuve

[ctx: #21457]
en: Watched episode count
lv: Noskatīto epizožu skaits

[ctx: #21458]
en: Group by
lv: Grupēt pēc

[ctx: #21459]
en: mixed
lv: jaukts

[ctx: #21460]
en: Subtitle position on screen
lv: Subtitru novietojums uz ekrāna

[ctx: #21461]
en: Fixed
lv: Fiksēts

[ctx: #21462]
en: Bottom of video
lv: Video apakšā

[ctx: #21463]
en: Below video
lv: Zem video

[ctx: #21464]
en: Top of video
lv: Video augšā

[ctx: #21465]
en: Above video
lv: Virs video

[ctx: #21467]
en: %.1f to %.1f
lv: %.1f līdz %.1f

[ctx: #21468]
en: %d to %d
lv: %d līdz %d

[ctx: #21469]
en: %s to %s
lv: %s līdz %s

[ctx: #21602]
en: (External)
lv: (Ārējs)

[ctx: #21800]
en: File name
lv: Faila nosaukums

[ctx: #21801]
en: File path
lv: Faila ceļš

[ctx: #21802]
en: File size
lv: Faila izmērs

[ctx: #21803]
en: File date/time
lv: Faila datums/laiks

[ctx: #21804]
en: Slide index
lv: Slīdes indekss

[ctx: #21805]
en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

[ctx: #21806]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: #21807]
en: Colour/B&W
lv: Krāsa/M&B

[ctx: #21808]
en: JPEG process
lv: JPEG apstrāde

[ctx: #21820]
en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

[ctx: #21821]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: #21822]
en: Camera make
lv: Kameru ražojis

[ctx: #21823]
en: Camera model
lv: Kameras modelis

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
lv: EXIF komentārs

[ctx: #21825]
en: Firmware
lv: Programmaparatūra

[ctx: #21826]
en: Aperture
lv: Diafragmas atvērums

[ctx: #21827]
en: Focal length
lv: Fokusa garums

[ctx: #21828]
en: Focus distance
lv: Fokusa attālums

[ctx: #21829]
en: Exposure
lv: Ekspozīcija

[ctx: #21830]
en: Exposure time
lv: Ekspozīcijas laiks

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
lv: Ekspozīcijas nosliece

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
lv: Ekspozīcijas režīms

[ctx: #21833]
en: Flash used
lv: Zibspuldze izmantota

[ctx: #21834]
en: White-balance
lv: Baltā-balanss

[ctx: #21835]
en: Light source
lv: Gaismas avots

[ctx: #21836]
en: Metering mode
lv: Mērīšanas režīms

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
lv: Digitālais palielinājums

[ctx: #21839]
en: CCD width
lv: CCD platums

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
lv: GPS platums

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
lv: GPS garums

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
lv: GPS augstums

[ctx: #21843]
en: Orientation
lv: Orientācija

[ctx: #21857]
en: Sub-location
lv: Papildus atrašanās vieta

[ctx: #21858]
en: Image type
lv: Attēla veids

[ctx: #21859]
en: Time created
lv: Izveidošanas laiks

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
lv: Papildu kategorijas

[ctx: #21861]
en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

[ctx: #21862]
en: Caption
lv: Paraksts

[ctx: #21863]
en: Author
lv: Autors

[ctx: #21864]
en: Headline
lv: Virsraksts

[ctx: #21865]
en: Special instructions
lv: Īpašas norādes

[ctx: #21866]
en: Category
lv: Kategorija

[ctx: #21867]
en: Byline
lv: Autorrinda

[ctx: #21868]
en: Byline title
lv: Autorrindas nosaukums

[ctx: #21869]
en: Credit
lv: Kredīts

[ctx: #21870]
en: Source
lv: Avots

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
lv: Autortiesību atzīme

[ctx: #21872]
en: Object name
lv: Objekta nosaukums

[ctx: #21873]
en: City
lv: Pilsēta

[ctx: #21874]
en: State
lv: Pavalsts

[ctx: #21875]
en: Country
lv: Valsts

[ctx: #21876]
en: Original Tx Reference
lv: Sākotnējā atsauce Tx

[ctx: #21877]
en: Date created
lv: Izveides datums

[ctx: #21878]
en: Urgency
lv: Steidzamība

[ctx: #21879]
en: Country code
lv: Valsts kods

[ctx: #21880]
en: Reference service
lv: Atsauces pakalpojums

[ctx: #21881]
en: Allow control of Kodi via UPnP
lv: Atļaut Kodi kontroli no UPnP

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
lv: Mēģināt izlaist ievadu pirms DVD izvēlnes

[ctx: #21883]
en: Saved music
lv: Saglabātā mūzika

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
lv: Vaicā info par visiem izpildītājiem

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
lv: Lejupielādē informāciju par albumu

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
lv: Lejupielādē informāciju par izpildītāju

[ctx: #21887]
en: Biography
lv: Biogrāfija

[ctx: #21888]
en: Discography
lv: Diskogrāfija

[ctx: #21889]
en: Searching artist
lv: Meklē izpildītāju

[ctx: #21890]
en: Select artist
lv: Atlasīt izpildītāju

[ctx: #21891]
en: Artist information
lv: Informācija par izpildītāju

[ctx: #21892]
en: Instruments
lv: Instrumenti

[ctx: #21893]
en: Born
lv: Dzimis

[ctx: #21894]
en: Formed
lv: Audzis

[ctx: #21895]
en: Themes
lv: Tēmas

[ctx: #21896]
en: Disbanded
lv: Izformēts

[ctx: #21897]
en: Died
lv: Mira

[ctx: #21898]
en: Years active
lv: Aktīvie gadi

[ctx: #21899]
en: Label
lv: Izdevējs

[ctx: #21900]
en: Born/Formed
lv: Dzimis/Audzis

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
lv: Atjaunināt bibliotēku uzsākot

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
lv: Slēpt bibliotēkas atjaunināšanas norisi

[ctx: #22002]
en: DNS suffix
lv: DNS suffikss

[ctx: #22004]
en: Delayed by: %2.3fs
lv: Aizture par: %2.3fs

[ctx: #22005]
en: Ahead by: %2.3fs
lv: Ātrāks par: %2.3fs

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
lv: Subtitru nobīde

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
lv: OpenGL piegādātājs:

[ctx: #22008]
en: OpenGL renderer:
lv: OpenGL apstrādātājs:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
lv: OpenGL versija:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
lv: GPU temperatūra:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
lv: CPU temperatūra:

[ctx: #22012]
en: Total memory
lv: Kopējā atmiņa

[ctx: #22013]
en: Profile data
lv: Profila dati

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
lv: Aptumšot, ja video ir pauzē

[ctx: #22015]
en: All recordings
lv: Visi ieraksti

[ctx: #22016]
en: By title
lv: Pēc nosaukuma

[ctx: #22017]
en: By group
lv: Pēc grupas

[ctx: #22018]
en: Live channels
lv: Tiešraides kanāli

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
lv: Ieraksti pēc nosaukuma

[ctx: #22020]
en: Guide
lv: Gids

[ctx: #22021]
en: Allowed error in aspect ratio to minimise black bars
lv: Atļautā kļūda malu attiecībā, lai samazinātu melnās malas

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
lv: Rādīt video failus sarakstos

[ctx: #22023]
en: DirectX vendor:
lv: DirectX piegādātājs:

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
lv: Direct3D versija:

[ctx: #22030]
en: Font
lv: Fonts

[ctx: #22031]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: #22032]
en: Colours
lv: Krāsas

[ctx: #22033]
en: Charset
lv: Rakstzīmes

[ctx: #22034]
en: Export karaoke titles as HTML
lv: Eksportēt karaoke titrus HTML

[ctx: #22035]
en: Export karaoke titles as CSV
lv: Eksportēt karaoke titrus CSV

[ctx: #22036]
en: Import karaoke titles...
lv: Importēt karaoke titrus...

[ctx: #22037]
en: Show song selector automatically
lv: Automātiski rādīt dziesmas atlasītāju

[ctx: #22038]
en: Export karaoke titles...
lv: Eksportēt karaoke titrus...

[ctx: #22039]
en: Enter song number
lv: Ievadīt dziesmas numuru

[ctx: #22040]
en: white/green
lv: balts/zaļš

[ctx: #22041]
en: white/red
lv: balts/sarkans

[ctx: #22042]
en: white/blue
lv: balts/zils

[ctx: #22043]
en: black/white
lv: melns/balts

[ctx: #22079]
en: Default select action
lv: Noklusētā atlasīšanas darbība

[ctx: #22080]
en: Choose
lv: Izvēlēties

[ctx: #22081]
en: Show Information
lv: Rādīt informāciju

[ctx: #22082]
en: More...
lv: Vairāk...

[ctx: #22083]
en: Play all
lv: Atskaņot visu

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
lv: Teleteksts nav pieejams

[ctx: #23050]
en: Activate Teletext
lv: Aktivizēt teletekstu

[ctx: #23051]
en: Part %i
lv: %i daļa

[ctx: #23052]
en: Buffering %i bytes
lv: Buferī %i baiti

[ctx: #23053]
en: Stopping
lv: Aptur

[ctx: #23054]
en: Running
lv: Darbojas

[ctx: #23055]
en: Scale Teletext to 4:3
lv: Mērogot teletekstu uz 4:3

[ctx: #23100]
en: External Player Active
lv: Ārējais atskaņotājs aktīvs

[ctx: #23101]
en: Click OK to terminate the player
lv: Klikšķiniet OK, lai pārtrauktu atskaņotāju

[ctx: #23104]
en: Click OK when playback has ended
lv: Klikšķiniet OK, kad atskaņošana ir beigusies

[ctx: #24000]
en: Add-on
lv: Pielikums

[ctx: #24001]
en: Add-ons
lv: Pielikumi

[ctx: #24002]
en: Add-on options
lv: Pielikuma opcijas

[ctx: #24003]
en: Add-on Information
lv: Pielikuma informācija

[ctx: #24005]
en: Media sources
lv: Mediju avoti

[ctx: #24007]
en: Movie information
lv: Informācija par filmu

[ctx: #24008]
en: Screensaver
lv: Ekrānsaudzētājs

[ctx: #24009]
en: Script
lv: Skripts

[ctx: #24010]
en: Visualisation
lv: Vizualizācija

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
lv: Pielikumu krātuve

[ctx: #24012]
en: Subtitles
lv: Subtitri

[ctx: #24013]
en: Lyrics
lv: Vārdi

[ctx: #24014]
en: TV information
lv: TV informācija

[ctx: #24015]
en: Music video information
lv: Mūzikas video informācija

[ctx: #24016]
en: Album information
lv: Albuma informācija

[ctx: #24017]
en: Artist information
lv: Informācija par izpildītāju

[ctx: #24018]
en: Services
lv: Pakalpojumi

[ctx: #24019]
en: PVR clients
lv: PVR klienti

[ctx: #24020]
en: Configure
lv: Konfigurēt

[ctx: #24021]
en: Disable
lv: Izslēgt

[ctx: #24022]
en: Enable
lv: Ieslēgt

[ctx: #24023]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: #24024]
en: Add-on disabled
lv: Pielikums izslēgts

[ctx: #24027]
en: Weather
lv: Laikapstākļi

[ctx: #24028]
en: Weather.com (standard)
lv: Weather.com (standarts)

[ctx: #24029]
en: Service for weather information
lv: Laikapstākļu informācijas pakalpojums

[ctx: #24030]
en: This Add-on can not be configured
lv: Šo pielikumu nevar konfigurēt

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
lv: Kļūda, ielādējot iestatījumus

[ctx: #24032]
en: All Add-ons
lv: Visi pielikumi

[ctx: #24033]
en: Get Add-ons
lv: Iegūt pielikumus

[ctx: #24034]
en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

[ctx: #24035]
en: Force refresh
lv: Piespiest atsvaidzināt

[ctx: #24036]
en: Change log
lv: Izmaiņu žurnāls

[ctx: #24037]
en: Uninstall
lv: Atinstalēt

[ctx: #24038]
en: Install
lv: Instalēt

[ctx: #24039]
en: Disabled Add-ons
lv: Izslēgtie pielikumi

[ctx: #24040]
en: (Clear the current setting)
lv: (Notīrīt pašreizējo iestatījumu)

[ctx: #24041]
en: Install from zip file
lv: Instalēt no zip faila

[ctx: #24042]
en: Downloading %i%%
lv: Lejupielādē %i%%

[ctx: #24043]
en: Available Updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

[ctx: #24044]
en: Dependencies not met. Please contact Add-on author.
lv: Neatbilstošas atkarības. Lūdzu, sazinieties ar pielikuma autoru.

[ctx: #24045]
en: Add-on does not have the correct structure
lv: Pielikumam nav pareiza struktūra

[ctx: #24046]
en: %s is used by the following installed Add-on(s)
lv: %s izmanto šāds instalēts pielikums(i)

[ctx: #24047]
en: This Add-on cannot be uninstalled
lv: Šo pielikumu nevar atinstalēt

[ctx: #24048]
en: Rollback
lv: Atrite

[ctx: #24049]
en: Incompatible
lv: Nesavietojams

[ctx: #24050]
en: Available Add-ons
lv: Pieejamie pielikumi

[ctx: #24051]
en: Version:
lv: Versija:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
lv: Atruna

[ctx: #24053]
en: License:
lv: Licence:

[ctx: #24054]
en: Changelog
lv: Izmaiņu žurnāls

[ctx: #24055]
en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

[ctx: #24056]
en: Last updated %s
lv: Pēdējais atjauninājums %s

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this Add-on?
lv: Vai vēlaties ieslēgt šo pielikumu?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this Add-on?
lv: Vai izslēgt šo pielikumu?

[ctx: #24061]
en: Add-on update available!
lv: Pielikumam ir pieejams atjauninājums!

[ctx: #24062]
en: Enabled Add-ons
lv: Ieslēgtie pielikumi

[ctx: #24063]
en: Auto update
lv: Auto atjaunināšana

[ctx: #24064]
en: Add-on enabled
lv: Pielikums ieslēgts

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
lv: Pielikums atjaunināts

[ctx: #24066]
en: Cancel Add-on download?
lv: Vai atcelt pielikuma lejupielādi?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading Add-ons
lv: Pašreiz lejupielādējas pielikumi

[ctx: #24068]
en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

[ctx: #24069]
en: Update
lv: Atjaunināt

[ctx: #24070]
en: Add-on could not be loaded.
lv: Pielikumu nevar ielādēt.

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
lv: Radusies nezināma kļūda.

[ctx: #24072]
en: Settings required
lv: Nepieciešami iestatījumi

[ctx: #24073]
en: Could not connect
lv: Nevar savienoties

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
lv: Nepieciešams pārstartēt

[ctx: #24075]
en: Disable
lv: Izslēgt

[ctx: #24076]
en: Add-on Required
lv: Nepieciešams pielikums

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
lv: Vai mēģināt vēlreiz veidot savienojumu?

[ctx: #24081]
en: Helper Add-ons
lv: Palīgas pielikumi

[ctx: #24082]
en: Add-on libraries
lv: Pielikumu bibliotēkas

[ctx: #24083]
en: Information libraries
lv: Informācijas bibliotēkas

[ctx: #24084]
en: Visualisation libraries
lv: Vizualizācijas bibliotēkas

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
lv: Pielikums pārstartējas

[ctx: #24090]
en: Lock Add-on manager
lv: Aizslēgt pielikumu pārvaldnieku

[ctx: #24091]
en: This Add-on cannot be disabled
lv: Šo pielikumu nevar izslēgt

[ctx: #24094]
en: (current)
lv: (pašreizējais)

[ctx: #24095]
en: (blacklisted)
lv: (melnajā sarakstā)

[ctx: #24096]
en: Add-on is incompatible or has been marked broken in repository.
lv: Pielikums ir nesavietojams vai repozitorijā atzīmēts kā bojāts.

[ctx: #24097]
en: Would you like to disable it on your system?
lv: Vai to izslēgt šajā sistēmā?

[ctx: #24098]
en: Broken
lv: Bojāts

[ctx: #24099]
en: Would you like to switch to this skin?
lv: Vai vēlaties pārslēgties uz šo apvalku?

[ctx: #24100]
en: To use this feature you must download an Add-on:
lv: Lai izmantotu šo iespēju, lejupielādējiet pielikumu:

[ctx: #24101]
en: Would you like to download this Add-on?
lv: Vai vēlaties lejupielādēt šo pielikumu?

[ctx: #24102]
en: Unable to load skin
lv: Nevar ielādēt apvalku

[ctx: #24103]
en: Skin is missing some files
lv: Apvalkam trūkst daži faili

[ctx: #24104]
en: Add-on is incompatible due to unmet dependencies.
lv: Pielikums ir nesavietojams, jo tam ir neatbilstošas atkarības.

[ctx: #24105]
en: Pause when searching for subtitles
lv: Pauze, kamēr meklē subtitrus

[ctx: #24106]
en: Specify where downloaded subtitles should be saved, the same location as the video or a custom location.
lv: Norādīt, kur lejupielādētie subtitri tiks saglabāti, - tajā pašā vietā, kur video, vai pielāgotā vietā.

[ctx: #24107]
en: Searching for subtitles ...
lv: Meklēju subtitrus ...

[ctx: #24108]
en: %d subtitles found
lv: %d atrasti subtitri

[ctx: #24109]
en: No subtitles found
lv: Nav atrasti subtitri

[ctx: #24110]
en: Downloading subtitles ...
lv: Lejupielādēju subtitrus ...

[ctx: #24111]
en: Languages to download subtitles for
lv: Valodas, kurās lejupielādēt subtitrus

[ctx: #24112]
en: Set languages to use when searching for subtitles. Not all subtitle services will use all languages.
lv: Iestatīt valodas, kuras izmantot subtitru meklēšanai. Ne visi subtitru pakalpojumi izmanto visas valodas.

[ctx: #24113]
en: Failed to download subtitle
lv: Neizdevās lejupielādēt subtitrus

[ctx: #24114]
en: No subtitle services installed
lv: Subtitru pakalpojumi nav instalēti

[ctx: #24115]
en: Subtitle storage location
lv: Subtitru krātuves vieta

[ctx: #24116]
en: Default TV Service
lv: Noklusētais TV pakalpojums

[ctx: #24117]
en: Select service that will be used as default to search for TV Show subtitles.
lv: Atlasīt noklusēto servisu TV pārraides subtitru meklēšanai.

[ctx: #24118]
en: Default Movie Service
lv: Noklusētais filmu pakalpojums

[ctx: #24119]
en: Select service that will be used as default to search for Movie subtitles.
lv: Atlasīt noklusēto servisu filmas subtitru meklēšanai.

[ctx: #24120]
en: Manual search string
lv: Pašrocīga meklēšanas virkne

[ctx: #24121]
en: Enter search string
lv: Ievadiet meklējamo virkni

[ctx: #24122]
en: Update all
lv: Atjaunināt visu

[ctx: #24123]
en: Pause the current video while searching for subtitles and resume once the subtitle is available.
lv: Pauzēt pašreizējo video, kamēr meklē subtitrus, un atsākt, kad subtitri ir pieejami.

[ctx: #24124]
en: Next to the video
lv: Blakus video

[ctx: #24125]
en: Custom location
lv: Pielāgota atrašanās vieta

[ctx: #24126]
en: Auto download first subtitle
lv: Automatiski lejupielādēt pirmos subtitrus

[ctx: #24127]
en: Automatically download first subtitle from the search result list
lv: Automātiski lejupielādēt pirmos subtitrus no meklēšanas rezultātu saraksta

[ctx: #24128]
en: Configuration has been moved
lv: Konfigurācija tika pārvietota

[ctx: #25000]
en: Notifications
lv: Paziņojumi

[ctx: #25001]
en: Hide foreign
lv: Slēpt ārzemju

[ctx: #25002]
en: Select from all titles ...
lv: Atlasīt no visiem nosaukumiem ...

[ctx: #25003]
en: Show Blu-ray menu
lv: Rādīt Blu-ray izvēlnes

[ctx: #25004]
en: Play main title: %d
lv: Atskaņo galveno nosaukumu: %d

[ctx: #25005]
en: Title: %d
lv: Nosaukums: %d

[ctx: #25006]
en: Select playback item
lv: Atlasīt ierakstu atskaņošanai

[ctx: #25007]
en: Chapters: %u - duration: %s
lv: Nodaļas: %u - ilgums: %s

[ctx: #25008]
en: Playback of Blu-ray failed
lv: Neizdevās atskaņot Blu-ray

[ctx: #25009]
en: The menu of this Blu-ray is not supported
lv: Šī Blu-ray izvēlne nav atbalstīta

[ctx: #29800]
en: Library Mode
lv: Bibliotēkas režīms

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
lv: QWERTY tastatūra

[ctx: #29802]
en: Passthrough Audio in use
lv: Izmanto tranzītaudio

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
lv: Rullīša kvalitāte

[ctx: #33002]
en: Stream
lv: Plūsma

[ctx: #33003]
en: Download
lv: Lejupielādēt

[ctx: #33004]
en: Download & play
lv: Lejupielādēt & atskaņot

[ctx: #33005]
en: Download & save
lv: Lejupielādēt & saglabāt

[ctx: #33006]
en: Today
lv: Šodien

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
lv: Rīt

[ctx: #33008]
en: Saving
lv: Saglabā

[ctx: #33009]
en: Copying
lv: Kopē

[ctx: #33010]
en: Set download directory
lv: Iestatīt lejupielādes direktoriju

[ctx: #33011]
en: Search duration
lv: Meklēšanas ilgums

[ctx: #33012]
en: Short
lv: Īss

[ctx: #33013]
en: Long
lv: Garš

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
lv: Lietot DVD nevis parasto atskaņotāju

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
lv: Lūgt lejupielādēt pirms video atskaņošanas

[ctx: #33016]
en: Clips
lv: Klipi

[ctx: #33017]
en: Restart plug-in to enable
lv: Pārstartēt spraudni, lai ieslēgtu

[ctx: #33018]
en: Tonight
lv: Šovakar

[ctx: #33019]
en: Tomorrow Night
lv: Rītvakar

[ctx: #33020]
en: Condition
lv: Stāvoklis

[ctx: #33021]
en: Precipitation
lv: nokrišņu daudzums

[ctx: #33022]
en: Precip
lv: Nokrišņi

[ctx: #33023]
en: Humid
lv: Mitrs

[ctx: #33024]
en: Feels
lv: Sajūt

[ctx: #33025]
en: Observed
lv: Novērots

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
lv: Novirze no normas

[ctx: #33027]
en: Sunrise
lv: Saullēkts

[ctx: #33028]
en: Sunset
lv: Saulriets

[ctx: #33029]
en: Details
lv: Detaļas

[ctx: #33030]
en: Outlook
lv: Novērojums

[ctx: #33031]
en: Coverflow
lv: Plakātu-karuselis

[ctx: #33032]
en: Translate text
lv: Tulkot tekstu

[ctx: #33033]
en: Map list %s category
lv: Kartes saraksta %s kategorija

[ctx: #33034]
en: 36 Hour
lv: 36 stundas

[ctx: #33035]
en: Maps
lv: Kartes

[ctx: #33036]
en: Hourly
lv: Ik stundu

[ctx: #33037]
en: Weekend
lv: Nedēļas nogalē

[ctx: #33038]
en: %s day
lv: %s dienas

[ctx: #33039]
en: %s Streams
lv: %s Plūsmas

[ctx: #33040]
en: %s Devices
lv: %s Ierīces

[ctx: #33049]
en: Alert
lv: Brīdinājums

[ctx: #33050]
en: Alerts
lv: Brīdinājumi

[ctx: #33051]
en: Choose Your
lv: Izvēlieties savu

[ctx: #33052]
en: Check
lv: Atzīmēt

[ctx: #33053]
en: Configure the
lv: Konfigurēt

[ctx: #33054]
en: Seasons
lv: Sezonas

[ctx: #33055]
en: Use your
lv: Izmantot savu

[ctx: #33056]
en: Watch your
lv: Skatīties savu

[ctx: #33057]
en: Listen to
lv: Klausīties

[ctx: #33058]
en: View your
lv: Skatīt savu

[ctx: #33059]
en: Configure the
lv: Konfigurēt

[ctx: #33060]
en: Power
lv: Barošana

[ctx: #33061]
en: Menu
lv: Izvēlne

[ctx: #33062]
en: Play the
lv: Atskaņot

[ctx: #33063]
en: Options
lv: Opcijas

[ctx: #33065]
en: Editor
lv: Labotājs

[ctx: #33066]
en: About your
lv: Par savu

[ctx: #33067]
en: Star rating
lv: Zvaigžņu vērtējums

[ctx: #33068]
en: Background
lv: Fons

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
lv: Foni

[ctx: #33070]
en: Custom background
lv: Pielāgots fons

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
lv: Pielāgoti foni

[ctx: #33072]
en: View Readme
lv: Skatīt LasiMani

[ctx: #33073]
en: View Changelog
lv: Skatīt izmaiņu žurnālu

[ctx: #33074]
en: This version of %s requires an
lv: Šī %s versija pieprasa

[ctx: #33075]
en: Kodi revision of %s or greater to run.
lv: %s Kodi revīziju vai jaunāku, lai strādātu.

[ctx: #33076]
en: Please update Kodi.
lv: Lūdzu, atjauniniet Kodi.

[ctx: #33077]
en: No data found!
lv: Dati nav atrasti!

[ctx: #33078]
en: Next page
lv: Nākamā lapa

[ctx: #33079]
en: Love
lv: Mīlu

[ctx: #33080]
en: Hate
lv: Riebjas

[ctx: #33081]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
lv: Šis fails ir ielādēts, atlasiet daļu, no kuras vēlaties atskaņot.

[ctx: #33082]
en: Path to script
lv: Ceļš uz skriptu

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
lv: Ieslēgt pielāgota skripta pogu

[ctx: #33084]
en: Auto login
lv: Auto pieteikšanās

[ctx: #33100]
en: Failed to start
lv: Neizdevās sākt

[ctx: #33101]
en: Webserver
lv: Tīmekļa serveris

[ctx: #33102]
en: Event Server
lv: Notikumu serveris

[ctx: #33103]
en: Remote communication server
lv: Attālinātais saziņas serveris

[ctx: #33200]
en: Detected New Connection
lv: Konstatēts jauns savienojums

[ctx: #34100]
en: Number of channels
lv: Kanālu skaits

[ctx: #34111]
en: Select the behaviour when no sound is required for either playback or GUI sounds. [Always] - continuous inaudible signal is output, this keeps the receiving audio device alive for any new sounds, however this might also block sound from other applications. [1- 10 Minutes] - same as Always except that after the selected period of time audio enters a suspended state [Off] - audio output enters a suspended state. Note - sounds can be missed if audio enters suspended state.
lv: Atlasīt rīcību, kad skaņa nav nepieciešama atskaņošanai vai saskarnei. [Vienmēr] - izvada nepārtrauktu, bet nedzirdamu signālu, lai uzturētu audio ierīci gatavībā jaunām skaņām, taču tas var arī nobloķēt skaņu no citām lietotnēm. [1- 10 minūtes] - līdzīgs Vienmēr, taču pēc atlasītā laika audio ieiet gatavības režīmā. [Izslēgts] - audio izvade ieiet apturētā stāvoklī. Piezīme - varat palaist garām skaņas, ja audio iegājis apturētā stāvoklī.

[ctx: #34120]
en: Play GUI sounds
lv: Atskaņot GUI skaņas

[ctx: #34121]
en: Only when playback stopped
lv: Tikai, kad vairs neatskaņo

[ctx: #34122]
en: Always
lv: Vienmēr

[ctx: #34123]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: #34201]
en: Can't find a next item to play
lv: Nevar atrast nākamo atskaņojamo ierakstu

[ctx: #34202]
en: Can't find a previous item to play
lv: Nevar atrast iepriekšējo atskaņojamo ierakstu

[ctx: #34300]
en: Failed to start Zeroconf
lv: Neizdevās sākt Zeroconf

[ctx: #34301]
en: Is Apple's Bonjour Service installed? See log for more info.
lv: Vai Apple Bonjour pakalpojums ir instalēts? Skatiet žurnālā vairāk info.

[ctx: #34302]
en: AirPlay requires Zeroconf to be enabled.
lv: AirPlay pieprasa, lai ir ieslēgts Zeroconf.

[ctx: #34303]
en: Unable to stop Zeroconf
lv: Nevar apturēt Zeroconf

[ctx: #34304]
en: AirPlay and AirTunes depend on Zeroconf running.
lv: AirPlay un AirTunes atkarīgi no Zeroconf darbības.

[ctx: #34400]
en: Video Rendering
lv: Video apstrādāšana

[ctx: #34401]
en: Failed to init video filters/scalers, falling back to bilinear scaling
lv: Nevarēja aktivizēt video filtrus/mērogotājus, izmantosim bilineāro mērogošanu.

[ctx: #34402]
en: Failed to initialise audio device
lv: Neizdevās inicializēt audio ierīci

[ctx: #34403]
en: Check your audiosettings
lv: Pārbaudiet savus audioiestatījumus

[ctx: #34404]
en: Use gestures for navigation:
lv: Lietot žestus navigācijai:

[ctx: #34405]
en: 1 finger swipe left,right,up,down for cursors
lv: 1 pirksta vilkšana pa kreisi,labi,uz-augšu,uz-leju būs kursori

[ctx: #34406]
en: 2 finger swipe left for backspace
lv: 2 pirkstu vilkšana pa kreisi būs backspace

[ctx: #34407]
en: 1 finger single tap for enter
lv: 1 pirksta viens skāriens, lai ievadītu

[ctx: #34408]
en: 2 finger single tap or 1 finger long press for contextmenu
lv: 2 pirkstu viens skāriens vai 1 pirksta garš skāriens kontekstizvēlnei

[ctx: #35000]
en: Peripherals
lv: Perifērija

[ctx: #35001]
en: Generic HID device
lv: Tipiska HID ierīce

[ctx: #35002]
en: Generic network adaptor
lv: Tipisks tīkla adapteris

[ctx: #35003]
en: Generic disk
lv: Tipisks disks

[ctx: #35004]
en: There are no settings available
    for this peripheral.
lv: Šai perifērai ierīcei nav
    pieejami iestatījumi.

[ctx: #35005]
en: New device configured
lv: Konfigurēta jauna ierīce

[ctx: #35006]
en: Device removed
lv: Ierīce noņemta

[ctx: #35007]
en: Keymap to use for this device
lv: Izkārtojums šai ierīcei

[ctx: #35008]
en: Keymap enabled
lv: Izkārtojums ieslēgts

[ctx: #35009]
en: Do not use the custom keymap for this device
lv: Neizmantot pielāgotu izkārtojumu šai ierīcei

[ctx: #35100]
en: Enable joystick and gamepad support
lv: Ieslēgt kursorsviras un spēļvadnes atbalstu

[ctx: #35102]
en: Disable joystick when this device is present
lv: Izslēgt kursorsviru, kad šī ierīce ir pieslēgta

[ctx: #35500]
en: Location
lv: Atrašanās vieta

[ctx: #35501]
en: Class
lv: Klase

[ctx: #35502]
en: Name
lv: Vārds

[ctx: #35503]
en: Vendor
lv: Piegādātājs

[ctx: #35504]
en: Product ID
lv: Produkta ID

[ctx: #36000]
en: Pulse-Eight CEC adaptor
lv: Pulse-Eight CEC adapteris

[ctx: #36001]
en: Pulse-Eight Nyxboard
lv: Pulse-Eight Nyxboard pults

[ctx: #36002]
en: Switch to keyboard side command
lv: Pārslēgt uz tastatūras komandu

[ctx: #36003]
en: Switch to remote side command
lv: Pārslēgt uz attālināto komandu

[ctx: #36004]
en: Press "user" button command
lv: Spiest pielāgotas komandu pogas "lietotājs"

[ctx: #36005]
en: Enable switch side commands
lv: Ieslēgt komandas komutatora pusē

[ctx: #36006]
en: Could not open the adaptor
lv: Nevar atvērt adapteri

[ctx: #36007]
en: Devices to power on when starting Kodi
lv: Ierīces, kuras ieslēgt, uzsākot Kodi

[ctx: #36008]
en: Devices to power off when stopping Kodi
lv: Ierīces, kuras izslēgt, kad aptur Kodi

[ctx: #36009]
en: Put devices in standby mode when activating screensaver
lv: Ielikt ierīces gatavības režīmā, kad aktivizē ekrānsaudzētāju

[ctx: #36010]
en: Wake devices when deactivating screensaver
lv: Pamodināt ierīces, kad deaktivizē ekrānsaudzētāju

[ctx: #36011]
en: Could not detect the CEC com port. Set it up manually.
lv: Nevar noteikt CEC com portu. Iestatiet to pašrocīgi.

[ctx: #36012]
en: Could not initialise the CEC adaptor. Please check your settings.
lv: Nevar inicializēt CEC adapteri. Lūdzu, pārbaudiet savus iestatījumus.

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
lv: HDMI porta numurs

[ctx: #36016]
en: Connected
lv: Savienots

[ctx: #36017]
en: Could not initialise the CEC adaptor: libCEC was not found on your system.
lv: Nevar inicializēt CEC adapteri: libCEC netika atrasts jūsu sistēmā.

[ctx: #36018]
en: Use the TV's language setting
lv: Izmantot TV valodas iestatījumu

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
lv: Pieslēgts HDMI ierīcei

[ctx: #36020]
en: Make Kodi the active source when starting
lv: Uzsākot, padarīt Kodi par aktīvo avotu

[ctx: #36021]
en: Physical address (overrules HDMI port)
lv: Fiziskā adrese (ignorē HDMI portu)

[ctx: #36022]
en: COM port (leave empty unless needed)
lv: COM ports (atstājiet tukšu, ja nav nepieciešams)

[ctx: #36023]
en: Configuration updated
lv: Konfigurācija atjaunināta

[ctx: #36024]
en: Failed to set the new configuration. Please check your settings.
lv: Neizdevās iestatīt jauno konfigurāciju. Lūdzu, pārbaudiet iestatījumus.

[ctx: #36025]
en: Send 'inactive source' command when stopping Kodi
lv: Nosūtīt komandu 'neaktīvs avots', apturot Kodi

[ctx: #36026]
en: Put devices in standby mode when putting the PC in standby
lv: Ielikt ierīces gatavības režīmā, kad dators nonāk gatavības režīmā

[ctx: #36027]
en: This device needs servicing
lv: Šai iekārtai nepieciešama apkope

[ctx: #36028]
en: Ignore
lv: Ignorēt

[ctx: #36029]
en: When the TV is switched off
lv: Ja TV ir izslēgts

[ctx: #36030]
en: Connection lost
lv: Savienojums zaudēts

[ctx: #36031]
en: This user does not have permissions to open the CEC adaptor
lv: Šim lietotājam nav tiesības atvērt CEC adapteri

[ctx: #36032]
en: The port is busy. Only one program can access the CEC adaptor
lv: Ports ir aizņemts. Tikai viena programma var piekļūt CEC adapterim

[ctx: #36033]
en: Pause playback when switching to another source
lv: Atskaņošanas pauze, kad pārslēdzas pie cita avota

[ctx: #36035]
en: Always
lv: Vienmēr

[ctx: #36036]
en: On start/stop
lv: Pie ieslēgšanas/apturēšanas

[ctx: #36038]
en: Amplifier / AVR device
lv: Pastiprinātājs / AVR ierīce

[ctx: #36039]
en: TV and AVR device (explicit)
lv: TV un AVR ierīce (precīzi)

[ctx: #36040]
en: Unsupported libCEC interface version. %x is lower than the version Kodi supports (%x)
lv: Neatbalstīta libCEC saskarnes versija. %x ir vecāks nekā Kodi atbalsta (%x)

[ctx: #36041]
en: * Item folder
lv: * Ieraksta mape

[ctx: #36042]
en: Use limited colour range (16-235)
lv: Lietot ierobežotu krāsu spektru (16-235)

[ctx: #36101]
en: Change the look and feel of the user interface.
lv: Mainīt lietotāja saskarnes izskatu un darbību.

[ctx: #36102]
en: Category containing all Skin related settings.
lv: Kategorija, kas satur visus ar apvalku saistītos iestatījumus.

[ctx: #36103]
en: Select the skin for the user interface. This will define the look and feel of Kodi.
lv: Atlasīt apvalku lietotāja saskarnei. Tas noteiks, kā izskatīsies un darbosies Kodi.

[ctx: #36104]
en: Change specific skin settings. The available options are dependent on the skin used.
lv: Mainīt specifiskus apvalka iestatījumus. Pieejamās opcijas ir atkarīgas no izmantotā apvalka.

[ctx: #36105]
en: Change the theme associated with your selected skin.
lv: Mainīt tēmu, kas saistīta ar atlasīto apvalku.

[ctx: #36106]
en: Change the colours of your selected skin.
lv: Mainīt atlasītā apvalka krāsas.

[ctx: #36107]
en: Choose the fonts displayed in the user interface. The font sets are configured by your skin.
lv: Izvēlēties fontus lietotāja saskarnei. Fontu kopumi konfigurēti atlasītajā apvalkā.

[ctx: #36108]
en: Resize the view of the user interface.
lv: Mainīt lietotāja saskarnes skata izmēru.

[ctx: #36109]
en: Select the media window that Kodi displays on startup.
lv: Atlasīt mediju logu, ko parāda Kodi uzsākot.

[ctx: #36110]
en: Select or disable the sound scheme used in the user interface.
lv: Atlasiet vai izslēdziet skaņas shēmu, ko izmanto lietotāja saskarne.

[ctx: #36111]
en: Turn this off to remove the scrolling RSS news ticker.
lv: Izslēgt šo, lai noņemtu ritinošo RSS ziņu joslu.

[ctx: #36112]
en: Edit the RSS feeds.
lv: Labot RSS pūsmas.

[ctx: #36113]
en: Category containing all locale/regional settings.
lv: Kategorija, kas satur visus valodas/reģionālos iestatījumus.

[ctx: #36114]
en: Chooses the language of the user interface.
lv: Izvēlas valodu lietotāja saskarnei.

[ctx: #36115]
en: Select the formats for temperature, time and date. The available options depend on the selected language.
lv: Atlasiet temperatūras, laika un datuma formātu. Pieejamās opcijas ir atkarīgas no izvēlētās valodas.

[ctx: #36116]
en: Choose which character set is used for displaying text in the user interface.
lv: Izvēlēties rakstzīmu kopumu teksta attēlošanai lietotāja saskarnē.

[ctx: #36117]
en: Select country location.
lv: Atlasiet valsts atrašanās vietu.

[ctx: #36118]
en: Select your current timezone.
lv: Atlasiet savu pašreizējo laika joslu.

[ctx: #36119]
en: Select the default audio track when different language tracks are available.
lv: Atlasiet noklusēto audio celiņu, ja pieejami dažādi valodu celiņi.

[ctx: #36120]
en: Select the default subtitles when different languages are available.
lv: Atlasiet noklusētos subtitrus, ja pieejami subtitri dažādās valodās.

[ctx: #36121]
en: Category containing settings related to how file lists are displayed.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus failu sarakstu attēlošanai.

[ctx: #36122]
en: Display the (..) item in lists for visiting the parent folder.
lv: Attēlot (..) ierakstu sarakstos, lai norādītu uz vecāku mapi.

[ctx: #36123]
en: Show file extensions on media files. For example, 'You Enjoy Myself.mp3' would be simply be shown as 'You Enjoy Myself'.
lv: Rādīt failu paplašinājumus mediju failiem. Piemēram, 'Tu Baudi Mani.mp3' tiek parādīts vienkārši kā 'Tu Baudi Mani'.

[ctx: #36124]
en: Ignore certain tokens during sort operations. For example, 'The Simpsons' would be sorted as 'Simpsons'.
lv: Ignorēt noteiktas pazīmes kārtrošanas operāciju laikā. Piemēram, 'The Simpsons' tiks kārtots bez artikula kā 'Simpsons'.

[ctx: #36125]
en: Allow files to be deleted and renamed through the user interface, via the contextual menu (press C on a keyboard, for example, to bring up this menu).
lv: Atļaut failus dzēst un pārsaukt no lietotāja saskarnes, izmantojot konteksta izvēlni (piemēram, nospiest C uz tastatūras, lai atvērtu šo izvēlni).

[ctx: #36126]
en: Show the add source button in root sections of the user interface.
lv: Rādīt pogu avota pievienošanai saknes sekcijās lietotāja saskarnē.

[ctx: #36127]
en: Show hidden files and directories when listing files.
lv: Rādīt sarakstos slēptos failus un direktorijas.

[ctx: #36128]
en: Category containing all screensaver settings.
lv: Kategorija, kas satur visus ekrānsaudzētāja iestatījumus.

[ctx: #36129]
en: Set the amount of idle time required before displaying the screensaver.
lv: Iestatīt gaidīšanas laiku, pēc kura ieslēgt ekrānsaudzētāju.

[ctx: #36130]
en: Select the screensaver. Kodi will force the 'Dim' screensaver when fullscreen video playback is paused or a dialogue box is active.
lv: Atlasīt ekrānsaudzētāju. Kodi uzspiedīs ekrānsaudzētāju "Aptumsums", ja pilnekrāna video būs pauzē vai būs aktivizēts dialoga logs.

[ctx: #36131]
en: Change specific screensaver settings. The available options are dependent on the screensaver used.
lv: Mainīt specifiskus ekrānsaudzētāja iestatījumus. Pieejamās opcijas ir atkarīgas no izmantotā ekrānsaudzētāja.

[ctx: #36132]
en: Preview the selected screensaver.
lv: Atlasītā ekrānsaudzētāja priekšapskate.

[ctx: #36133]
en: If music is being played, Kodi will start the selected visualisation instead of displaying the screensaver.
lv: Ja atskaņo mūziku, Kodi sāk atlasīto vizualizāciju nevis attēlo ekrānsaudzētāju.

[ctx: #36134]
en: Dim the display when media is paused. Not valid for the 'Dim' screensaver mode.
lv: Aptumšot ekrānu, kad medijs ir pauzē. Nedarbojas 'Aptumsuma' ekrānsaudzētāja režīmā.

[ctx: #36135]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36136]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36137]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36138]
en: Section that contains settings related to videos and how they are handled.
lv: Sekcija, kas satur ar video un tā apstrādi saistītus iestatījumus.

[ctx: #36139]
en: Category containing the settings for how the video library is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus video bibliotēkas darbībai.

[ctx: #36140]
en: Enable the video library.
lv: Ieslēgt video bibliotēku.

[ctx: #36141]
en: Show plot information for unwatched media in the Video Library.
lv: Rādīt sižeta informāciju nenoskatītiem medijiem video bibliotēkā.

[ctx: #36143]
en: Get thumbnails for actors when scanning media.
lv: Iegūt aktieru sīktēlus medija skenēšanas laikā.

[ctx: #36144]
en: Remove the TV show season node, toggles between 'If only one season' (default), 'Always' and 'Never'.
lv: Nekārtot TV pārraides sezonās. Pārslēdz starp 'Ja tikai viena sezona' (Noklusējums), 'Vienmēr' un 'Nekad'.

[ctx: #36145]
en: Group movies into 'Movie sets' when browsing the movie library.
lv: Grupēt filmas 'filmu kopumos', kad pārlūko filmu bibliotēku.

[ctx: #36146]
en: Check for new media files on Kodi startup.
lv: Uzsākot Kodi, pārbaudīt jaunus mediju failus.

[ctx: #36147]
en: Hide the library scanning progress bar during scans.
lv: Slēpt bibliotēkas skenēšanas norises joslu skenēšanas laikā.

[ctx: #36148]
en: Remove items from your library that can't be found (either renamed, deleted, or on removable storage that is currently unplugged).
lv: Noņemt ierakstus no bibliotēkas, kurus nevar atrast (vai nu pārsaukti, dzēsti vai arī uz ārējās krātuves, kas pašreiz ir atvienota).

[ctx: #36149]
en: Export the Video Library database to XML files. This will optionally overwrite your current XML files.
lv: Eksportēt video bibliotēkas datubāzi XML failos. Tas pēc izvēles pārrakstīs pašreizējos XML failus.

[ctx: #36150]
en: Import a XML file into the Video Library database.
lv: Importēt XML failu video bibliotēkas datubāzē.

[ctx: #36151]
en: Category containing settings for how video playback is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus video atskaņošanas darbībai.

[ctx: #36152]
en: Enable automatic playback of the next file in the list.
lv: Ieslēgt automātisku nākamā faila atskaņošanu spēļsarakstā.

[ctx: #36153]
en: Adjust the method used to process and display video.
lv: Pielāgot video apstrādes un attēlošanas metodi.

[ctx: #36154]
en: Use high quality scalers when upscaling a video by at least this percentage.
lv: Izmantot augstas kvalitātes mērogotājus, palielinot video par vismaz šādu procentu daudzumu.

[ctx: #36155]
en: Enable VDPAU hardware decoding of video files, mainly used for NVIDIA graphics and in some circumstances AMD graphics.
lv: Ieslēgt VDPAU aparatūras video failu atkodēšanu, galvenokārt izmanto NVIDIA grafikai un dažos apstākļos arī AMD grafikai.

[ctx: #36156]
en: Enable VAAPI hardware decoding of video files, mainly used for Intel graphics and in some circumstances AMD graphics.
lv: Ieslēgt VAAPI aparatūras video failu atkodēšanu, galvenokārt izmanto Intel grafikai un dažos apstākļos arī AMD grafikai.

[ctx: #36158]
en: Enable DXVA2 hardware decoding of video files.
lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar DXVA2 aparatūru.

[ctx: #36159]
en: Enable CrystalHD decoding of video files.
lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar CrystalHD.

[ctx: #36160]
en: Enable VDA hardware decoding of video files.
lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar VDA aparatūru.

[ctx: #36161]
en: Enable OpenMax hardware decoding of video files.
lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar OpenMax aparatūru.

[ctx: #36162]
en: Enable VideoToolbox hardware decoding of video files.
lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar VideoToolbox aparatūru.

[ctx: #36163]
en: Enable decoding of video files using pixel buffer objects.
lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar pikseļu bufera objektiem.

[ctx: #36164]
en: Allow the refresh rate of the display to be changed so that it best matches the video frame rate. This may yield smoother video playback.
lv: Atļaut mainīt ekrāna pārzīmēšanās biežumu, lai tas labāk atbilstu video kadru biežumam. Tas var dot gludāku video atskaņošanu.

[ctx: #36165]
en: Pause for a small amount of time during a refresh rate change.
lv: Neilga pauze, kamēr tiek samainīts pārzīmēšanās biežums.

[ctx: #36166]
en: Synchronise the video to the refresh rate of the monitor.
lv: Sinhronizēt video ar monitora pārzīmēšanās biežumu.

[ctx: #36167]
en: Audio has to stay in sync, this can either be done by resampling, skipping/duplicating packets, or adjusting the clock if it gets out of sync too far.
lv: Audio jāpaliek sinhronam. To var panākt ar konversiju, pakešu izlaišanu/dublēšanu vai arī, regulējot pulksteni, ja sinhronums zaudēts pārāk daudz.

[ctx: #36168]
en: Maximum video speed adjust to match actual screen refresh rate.
lv: Maksimālā video ātruma pielāgošana, lai saskaņotu ar aktuālo ekrāna pārzīmēšanās biežumu.

[ctx: #36169]
en: Select the quality of resampling for cases where the audio output needs to be at a different sampling rate from that used by the source. [Low] is fast and will have minimal impact on system resources such as the use of the CPU, [Medium] & [High] will use progressively more system resources.
lv: Atlasīt kvalitāti konversijas gadījumiem, kur audio izvadei jābūt ar citu iztveršanas biežumu nekā avotam. [Mazs] ir ātrs un maz ietekmēs sistēmas resursus, piemēram, CPU lietojumu, [Vidējs] & [Liels] izmantos pieaugoši vairāk sistēmas resursu.

[ctx: #36170]
en: Allow video player to ignoring aspect ratio by a certain amount to fill a larger amount of the screen with video.
lv: Atļaut video atskaņotājam noteiktā apmērā ignorēt malu attiecību, lai video varētu aizpildīt lielāku ekrāna apjomu.

[ctx: #36171]
en: Select the zoom level that 4:3 videos are shown on widescreen displays.
lv: Atlasīt palielinājuma apjomu, kad 4:3 video rāda uz platekrāna.

[ctx: #36172]
en: VDPAU studio level conversion provides a way for advanced applications like Kodi to influence the colour space conversion.
lv: VDPAU studijas līmeņa konvertācija ļauj papildus lietotnēm kā Kodi iespaidot krāsu lauka konvertāciju.

[ctx: #36173]
en: Enable upscaling using VDPAU.
lv: Ieslēgt palielināšanu ar VDPAU.

[ctx: #36174]
en: Enable Teletext when watching a live TV stream.
lv: Ieslēgt teletekstu, kad skatās tiešraides TV plūsmu.

[ctx: #36175]
en: Scale Teletext to 4:3 ratio.
lv: Mērogo teletekstu uz 4:3 attiecību.

[ctx: #36176]
en: Category containing settings for how video file lists are handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus video failu sarakstu darbībai.

[ctx: #36177]
en: Toggle between Choose, Play (default), Resume and Show Information. Choose will select an item, e.g. open a directory in files mode. Resume will automatically resume videos from the last position that you were viewing them, even after restarting the system.
lv: Pārslēdz starp: izvēlēties, atskaņot (noklusējums), atsākt un rādīt informāciju. Izvēlēties atlasīs ierakstu, piem., atverot direktoriju failu režīmā. Atsākt automātiski atsāks video no pēdējās pozīcijas, kurā tie iepriekš tika skatīti - arī, ja sistēma ir bijusi pārstartēta.

[ctx: #36178]
en: Extract thumbnails and metadata information such as codec and aspect ratio from videos.
lv: Izvilkt no video sīktēlus un metadatu informāciju, piemēram, par kodekiem un malu attiecību.

[ctx: #36179]
en: When a file is scanned into the library it will display the metadata title instead of the file name.
lv: Kad failu ir ieskenēs bibliotēkā, tur attēlos nosaukuma metadatus nevis faila nosaukumu.

[ctx: #36180]
en: Extract thumbnails and information, such as codecs and aspect ratio, to display in Library Mode.
lv: Izvilkt sīktēlus un informāciju, piemēram, par kodekiem, malu attiecību, attēlošanai bibliotēkas režīmā.

[ctx: #36181]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36182]
en: Combines multi-part video files, DVD folders, and movie folders down to a single item in non-library views.
lv: Sakopo varākdaļīgus video failus, DVD mapes un filmu mapes ne-bibliotēkas skatā vienā ierakstā.

[ctx: #36183]
en: Removes the title, genre etc nodes from the library view. Selecting a category takes you straight to the title view.
lv: Noņem nosaukuma, žanra utt. mezglu no bibliotēkas skata. Kategorijas atlasīšana noved tieši pie nosaukumu skata.

[ctx: #36184]
en: Category containing settings for how subtitles are handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus subtitru darbībai.

[ctx: #36185]
en: Set the font type to be used for subtitles.
lv: Iestatīt fonta veidu izmantošanai subtitros.

[ctx: #36186]
en: Set the font size to be used for subtitles.
lv: Iestatīt fonta izmēru izmantošanai subtitros.

[ctx: #36187]
en: Set the font style to be used for subtitles.
lv: Iestatīt fonta stilu izmantošanai subtitros.

[ctx: #36188]
en: Set the font colour to be used for subtitles.
lv: Iestatīt fonta krāsu izmantošanai subtitros.

[ctx: #36189]
en: Set the font character set to be used for subtitles.
lv: Iestatīt fonta rakstzīmju kopu izmantošanai subtitros.

[ctx: #36190]
en: Override ASS/SSA subtitles fonts.
lv: Ignorēt ASS/SSA subtitru fontus.

[ctx: #36191]
en: Set a custom directory for your subtitles. This can be a file share.
lv: Atlasīt pielāgotu direktoriju subtitriem. Tas var būt failu koplietojums.

[ctx: #36192]
en: Location of subtitles on the screen.
lv: Subtitru atrašanās vieta uz ekrāna.

[ctx: #36193]
en: Category containing settings for how DVDs are handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus DVD darbībai.

[ctx: #36194]
en: Autorun DVD video when inserted in drive.
lv: Pašspēlēt DVD video, kad tas ielikts dzinī.

[ctx: #36195]
en: Force a region for DVD playback.
lv: Piespiedu reģions DVD atskaņošanai.

[ctx: #36196]
en: Attempt to skip 'unskippable' introductions before DVD menu.
lv: Mēģināt izlaist 'neizlaižamos' ievadus pirms DVD izvēlnes.

[ctx: #36197]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36198]
en: Select the default movie information source. See the Add-ons Manager for options.
lv: Atlasīt noklusēto filmas informācijas avotu. Opcijām skatīt pielikumu pārvaldnieku.

[ctx: #36199]
en: Select the default TV show information source. See the Add-ons Manager for options.
lv: Atlasīt noklusēto TV raidījuma informācijas avotu. Opcijām skatīt pielikumu pārvaldnieku.

[ctx: #36200]
en: Default scraper used for adding music videos to your library.
lv: Noklusētais skrāpis mūzikas video pievienošanai bibliotēkā.

[ctx: #36201]
en: Settings for PVR/Live TV features.
lv: Iestatījumi PVR/tiešraides TV iespējām.

[ctx: #36202]
en: Category for general settings for PVR/Live TV features.
lv: Kategorija PVR/tiešraides TV iespēju vispārīgajiem iestatījumiem.

[ctx: #36203]
en: Enable the Personal Video Recorder (PVR) features in Kodi. This requires that at least one PVR Add-on is installed.
lv: Ieslēgt Personal Video Recorder (PVR) iespējas Kodi. Tam nepieciešams vismaz viens uzstādīts PVR pielikums.

[ctx: #36204]
en: Import channel groups from the PVR backend (if supported). Will delete user created groups if they're not found on the backend.
lv: Importē kanālu grupas no PVR aizmugursistēmas (ja atbalstīts). Izdzēsīs lietotāja izveidotās grupas, ja tās nebūs atrodamas aizmugursistēmā.

[ctx: #36205]
en: Sort the channels by channel number on the backend, but use Kodi's own numbering for channels.
lv: Aizmugursistēmā kārto kanālus pēc kanāla numura, bet pašā Kodi kanāliem izmanto savu numerāciju.

[ctx: #36206]
en: Use numbering from the backend, instead of configuring them manually over Kodi.
lv: Izmanto numurus no aizmugursistēmas, tā vietā lai konfigurētu tos pašrocīgi ar Kodi.

[ctx: #36207]
en: Open the channel manager, which allows modifying the channel order, channel name, icon, etc.
lv: Atvērt kanālu pārvaldnieku, kas ļauj modificēt kanālu kārtību, nosaukumu, ikonu utt.

[ctx: #36208]
en: Instruct the backend to search for channels (if supported).
lv: Instruēt aizmugursistēmu meklēt kanālus (ja atbalsta).

[ctx: #36209]
en: Delete channel/EPG database and reimport the data from the backend afterwards.
lv: Dzēst kanālu/EPG datubāzi un pārimportēt datus pēc tam no aizmugursistēmas.

[ctx: #36210]
en: Prevent the 'connection lost' notification window from displaying when Kodi is unable to talk to the PVR backend server.
lv: Nepieļaut 'savienojums zaudēts' paziņojuma loga attēlošanu, ja Kodi nevar sazināties ar PVR aizmugursistēmas serveri.

[ctx: #36211]
en: Category for PVR menus and on-screen display settings, as well as channel info windows.
lv: Kategorija PVR izvēlnēm un uz ekrāna attēlojamiem iestatījumiem, kā arī kanāla info logiem.

[ctx: #36212]
en: Display programming information when changing channels, such as the current TV show.
lv: Attēlot programmas informāciju, kamēr maina kanālus, piemēram, par pašreizējo TV pārraidi.

[ctx: #36214]
en: Close the on screen display controls after switching channels.
lv: Aizvērt OSD kontroles pēc kanālu pārslēgšanas

[ctx: #36216]
en: Folder where channel icons are stored.
lv: Mape, kur glabājas kanālu ikonas.

[ctx: #36217]
en: Scan for missing channel icons.
lv: Skenēt trūkstošās kanālu ikonas.

[ctx: #36218]
en: Category for electronic programming guide settings.
lv: Kategorija elektroniskā programmu gida iestatījumiem.

[ctx: #36220]
en: Number of days of EPG data to import from backends.
lv: Dienu skaits, par kurām importēt EPG datus no aizmugursistēmām.

[ctx: #36221]
en: Time between EPG data imports from backends.
lv: Laiks starp EPG datu importiem no aizmugursistēmām.

[ctx: #36222]
en: Do not import EPG data while playing TV to minimise CPU usage.
lv: Neimportēt EPG datus, kamēr atskaņo TV, lai samazinātu CPU lietošanu.

[ctx: #36223]
en: By default, EPG data is stored in a local database to speed up importing when Kodi is restarted.
lv: Pēc noklusējuma EPG dati glabājas lokālā datubāzē, lai paātrinātu importu pie Kodi pārstartēšanas.

[ctx: #36224]
en: Hide "no information available" labels when no EPG data can be retrieved for a channel.
lv: Slēpt "informācija nav pieejama" etiķetes, kad kanālam nevar izgūt EPG datus.

[ctx: #36225]
en: Delete the EPG database in Kodi and reimport the data afterwards from the backend.
lv: Dzēst EPG datubāzi no Kodi un pārimportēt datus pēc tam no aizmugursistēmas.

[ctx: #36226]
en: Category for PVR playback and channel switching settings.
lv: Kategorija PVR atskaņošanai un kanālu pārslēgšanas iestatījumiem.

[ctx: #36227]
en: Display stream of selected channel in a small box instead of fullscreen.
lv: Attēlot izvēlētā kanāla plūsmu mazā lodziņā nevis pa visu ekrānu.

[ctx: #36228]
en: Continue with the last viewed channel on startup.
lv: Uzsākot, turpināt pēdējo skatīto kanālu.

[ctx: #36229]
en: Display signal quality information in the codec information window (if supported by the Add-on and backend).
lv: Attēlot signāla kvalitātes informāciju kodeka informācijas logā (ja atbalsta pielikums un aizmugursistēma).

[ctx: #36230]
en: How long Kodi will wait to change the channel if the channel isn't being received. Useful for over-the-air channels that occasionally lose signal strength.
lv: Cik ilgi Kodi gaidīs, lai pārslēgtu kanālu, ja kanālu nevar uztvert. Noder pa gaisu uztveramiem kanāliem, kas reizēm zaudē signāla stiprumu.

[ctx: #36231]
en: Pressing a number button in full screen mode will automatically switch to the channel number that was entered after 1 second.
lv: Nospiežot numura pogu pilnekrāna režīmā, automātiski pārslēgsies uz to kanāla numuru, kas tika ievadīts pēc 1 sekundes.

[ctx: #36232]
en: When pressing channel up or down, the actual channel switch is delayed, allowing the user to flip to a channel number without waiting for each channel switch.
lv: Kad spiež kanālu uz augšu vai leju, īsto kanāla pārslēgšanu aizkavē, lai ļautu lietotājam tikt līdz kanāla numuram, negaidot katra kanāla pārslēgšanu.

[ctx: #36233]
en: Category for default recording duration settings.
lv: Kategorija noklusējuma ierakstīšanas ilguma iestatījumiem.

[ctx: #36234]
en: Duration of instant recordings when pressing the record button.
lv: Tūlītējā ieraksta ilgums, ja nospiež ierakstīšanas pogu.

[ctx: #36235]
en: Priority of the recording. Higher number means higher priority. Not supported by all Add-ons and backends.
lv: Ieraksta prioritāte. Lielāks numurs nozīmē lielāku prioritāti. Neatbalsta visi pielikumi un aizmugursistēmas.

[ctx: #36236]
en: Delete recording after this time. Not supported by all Add-ons and backends.
lv: Dzēš ierakstu pēc šī laika. Neatbalsta visi pielikumi un aizmugursistēmas.

[ctx: #36237]
en: Start recordings before the actual time. Not supported by all Add-ons and backends.
lv: Sākt ierakstus pirms aktuālā laika. Neatbalsta visi pielikumi un aizmugursistēmas.

[ctx: #36238]
en: End recordings after the actual time. Not supported by all Add-ons and backends.
lv: Beigt ierakstus pēc aktuālā laika. Neatbalsta visi pielikumi un aizmugursistēmas.

[ctx: #36239]
en: Display a notification when timers are added, finished or removed by the backend.
lv: Rādīt paziņojumu, kad taimerus uzliek, pabeidz vai noņem aizmugursistēmā.

[ctx: #36240]
en: Category for PVR power management settings, such as when to wake the PVR backend server.
lv: Kategorija PVR barošanas pārvaldības iestatījumiem, piemēram, kad pamodināt PVR aizmugursistēmas serveri.

[ctx: #36241]
en: Execute the "wakeup command" below when Kodi exits or is going into hibernation mode. The timestamp of the next scheduled recording is passed as parameter.
lv: Izpildīt "pamodināšanas komandu", izejot no Kodi vai nonākot miega režīmā. Nākamā ieplānotā ieraksta laika zīmogu padod kā parametru.

[ctx: #36242]
en: The command will not be executed when a recording will be started within this timeout.
lv: Komanda netiks izpildīta, ja ierakstīšanu sāks šajā noilgumā.

[ctx: #36243]
en: The command to execute.
lv: Izpildāmā komanda.

[ctx: #36244]
en: Time to subtract from the start time of the next scheduled recording.
lv: Laiks, ko atņemt no nākamā plānotā ieraksta sākuma laika.

[ctx: #36245]
en: Execute the wakeup command every day at the given time.
lv: Izpildīt pamodināšanas komandu katru dienu noteiktā laikā.

[ctx: #36246]
en: When to execute the daily wakeup command.
lv: Kad izpildīt ikdienas pamodināšanas komandu.

[ctx: #36247]
en: Category for parental control settings if the PVR backend server supports parental controls.
lv: Kategorija vecāku kontroles iestatījumiem, ja PVR aizmugursistēmas serveris atbalsta vecāku kontroli.

[ctx: #36248]
en: Asks for a pin code to access parental locked channels. Channels can be marked as locked in the channels editor on the general tab. Parental locked channels can not be played or recorded without entering a pin code, and the EPG information is hidden for those channels.
lv: Prasa pin kodu, lai piekļūtu vecāku slēgtajiem kanāliem. Kanāli var tikt slēgti kanālu redaktora galvenajā cilnē. Vecāku slēgtos kanālus nevar atskaņot vai ierakstīt, ja nav ievadīts pin kods, un EPG informācija par šiem kanāliem ir noslēpta.

[ctx: #36249]
en: Enter a new pin code to unlock parental locked channels.
lv: Ievadiet jaunu pin kodu, lai atslēgtu vecāku sēgtos kanālus.

[ctx: #36250]
en: Ask for the pin code again when trying to access a parental locked channel and the code hasn't been asked for this duration.
lv: Atkārtoti prasīt pin kodu, piekļūstot vecāku slēgtajiem kanāliem, ja kods nav bijis prasīts šo laika sprīdi.

[ctx: #36251]
en: Category for any specific settings for your PVR backend, if the PVR backend supports changing those settings in Kodi.
lv: Kategorija visiem PVR aizmugursistēmas specifiskajiem iestatījumiem, ja PVR aizmugursistēma atbalsta šo iestatījumu mainīšanu ar Kodi.

[ctx: #36252]
en: This option will bring you to any specific settings for your PVR backend, if the PVR backend supports changing those settings in Kodi.
lv: Šī opcija atvērs visus PVR aizmugursistēmas specifiskos iestatījumus, ja PVR aizmugursistēma atbalsta šo iestatījumu mainīšanu ar Kodi.

[ctx: #36253]
en: Section that contains settings related to music files and how they are handled.
lv: Sekcija, kas satur ar mūzikas failiem un to apstrādi saistītus iestatījumus.

[ctx: #36254]
en: Enable the music library.
lv: Ieslēgt mūzikas bibliotēku.

[ctx: #36255]
en: Determine if artists that appear only on compilations are shown in the library artist view.
lv: Noteikt, vai izpildītāji, kas parādās tikai kompilācijās, būs redzami bibliotēkas izpildītāju skatā.

[ctx: #36256]
en: Automatically fetch album and artist information via scrapers during scan.
lv: Skenēšanas laikā automātiski ar skrāpjiem uzmeklēt albuma un izpildītāja informāciju.

[ctx: #36257]
en: Select the default album information source.
lv: Atlasīt noklusēto albuma informācijas avotu.

[ctx: #36258]
en: Select the default artist information source. See the Add-ons Manager for options.
lv: Atlasīt noklusēto izpildītāja informācijas avotu. Opcijām skatīt pielikumu pārvaldnieku.

[ctx: #36259]
en: Check for new and removed media files on Kodi startup.
lv: Uzsākot Kodi, pārbaudīt jaunus vai noņemtus mediju failus.

[ctx: #36260]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36262]
en: Export the Music Library database to XML files. This will optionally overwrite your current XML files.
lv: Eksportēt mūzikas bibliotēkas datubāzi XML failos. Tas pēc izvēles pārrakstīs pašreizējos XML failus.

[ctx: #36263]
en: Import a XML file into the Music Library database.
lv: Importēt XML failu mūzikas bibliotēkas datubāzē.

[ctx: #36264]
en: Category containing settings for how music playback is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus mūzikas atskaņošanas darbībai.

[ctx: #36265]
en: Kodi automatically plays the next item in the current folder. For example, in Files View: After a track has been played, Kodi would automatically play the next track in the same folder.
lv: Kodi automātiski atskaņo ņakamo ierakstu pašreizējā mapē. Piemēram, failu skatā: pēc tam, kad celiņš nospēlēts, Kodi automātiski atskaņos nākamo celiņu tajā pašā mapē.

[ctx: #36266]
en: When songs are selected they are queued instead of playback starting immediately.
lv: Kad dziesmas tiek atlasītas, tās ierindo sarakstā nevis sāk nekavējoties atskaņot.

[ctx: #36267]
en: Kodi will read the ReplayGain information encoded in your audio files by a program such as MP3Gain and normalise the sound levels accordingly.
lv: Kodi lasīs atskaņojuma-pastiprinājuma info, kas iekodēta audio failos ar programmu, piemēram, MP3Gain, un atbilstoši normalizēs skaņas līmeņus.

[ctx: #36268]
en: Default is 89dB per standard. Change with caution.
lv: Noklusējums ir 89dB pēc standarta. Mainiet uzmanīgi.

[ctx: #36269]
en: Default is 89dB per standard. Change with caution.
lv: Noklusējums ir 89dB pēc standarta. Mainiet uzmanīgi.

[ctx: #36270]
en: Reduce the volume of the file if clipping will occur.
lv: Samazināt faila skaļumu, ja būs kropļojumi.

[ctx: #36271]
en: Smoothly fade from one audio track to the next. You can set the amount of overlap from 1-15 seconds.
lv: Gludi izgaist no viena audio celiņa uz nākamo. Var iestatīt pārklāšanās apjomu no 1-15 sekundēm.

[ctx: #36272]
en: Allow crossfading to occur when both tracks are from the same album.
lv: Atļaut pārklāšanos, ja abi celiņi ir no viena tā paša albuma.

[ctx: #36273]
en: Select the visualisation that will be displayed while listening to music.
lv: Atlasīt vizualizāciju, kuru attēlot, kamēr klausās mūziku.

[ctx: #36274]
en: Read the tag information from song files. For large directories this can slow down read time, especially over a network.
lv: Lasīt iezīmes informāciju no dziesmu failiem. Lielām direktorijām tas var salēnināt lasīšanas laiku, it īpaši caur tīklu.

[ctx: #36275]
en: Control the way that the names of songs are displayed in the user interface. In order to function properly, tag reading needs to be enabled.
lv: Kontrolēt, kā dziesmu nosaukumi tiek attēloti lietotāja saskarnē. Lai pareizi darbotos, jāieslēdz iezīmju lasīšana.

[ctx: #36276]
en: Used for formatting the second column in file lists.
lv: Lieto, lai formatētu otro aili failu sarakstos.

[ctx: #36277]
en: Control the way that the names of songs are displayed in the now playing list.
lv: Kontrolēt, kā dziesmu nosaukumi tiek attēloti pašreizējās atskaņošanas sarakstā.

[ctx: #36278]
en: Used for formatting the second column in the now playing list.
lv: Lieto, lai formatētu otro aili pašreizējās atskaņošanas sarakstā.

[ctx: #36279]
en: Control the way that the names of songs are displayed in library lists.
lv: Kontrolēt, kā dziesmu nosaukumi tiek attēloti bibliotēkas sarakstos.

[ctx: #36280]
en: Used for formatting the second column in library lists.
lv: Lieto, lai formatētu otro aili bibliotēkas sarakstos.

[ctx: #36281]
en: Kodi will search for thumbs on remote shares and optical media. This can often slow down the listing of network folders.
lv: Kodi meklēs sīktēlus attālinātajos koplietojumos un optiskā medijā. Tas bieži var salēnināt tīkla mapju saraksta parādīšanu.

[ctx: #36282]
en: Category containing settings for how CDs are handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus CD darbībai.

[ctx: #36283]
en: Autorun CDs when inserted in drive.
lv: Pašspēlēt CD, kad tas ielikts dzinī.

[ctx: #36284]
en: Read the information belonging to an audio CD from an internet database.
lv: Lasīt informāciju, kas atbilst audio CD, no interneta datubāzes.

[ctx: #36285]
en: Select the location on your hard drive where ripped tracks will be saved to.
lv: Atlasīt atrašanās vietu cietajā diskā, kur tiks saglabāti izvilktie celiņi.

[ctx: #36286]
en: Control how saved music is named from the tags. Tags: [B]%N[/B]: TrackNumber, [B]%S[/B]: DiscNumber, [B]%A[/B]: Artist, [B]%T[/B]: Title, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Genre, [B]%Y[/B]: Year, [B]%F[/B]: FileName, [B]%D[/B]: Duration, [B]%J[/B]: Date, [B]%R[/B]: Rating, [B]%I[/B]: FileSize.
lv: Kontrolēt, kā saglabāto mūziku nosauc pēc iezīmēm. Iezīmes: [B]%N[/B]: CeliņaNumurs, [B]%S[/B]: DiskaNumurs, [B]%A[/B]: Izpildītājs, [B]%T[/B]: Nosaukums, [B]%B[/B]: Albums, [B]%G[/B]: Žanrs, [B]%Y[/B]: Gads, [B]%F[/B]: FailaNosaukums, [B]%D[/B]: Ilgums, [B]%J[/B]: Datums, [B]%R[/B]: Vērtējums, [B]%I[/B]: FailaIzmērs.

[ctx: #36287]
en: Select which audio encoder to use when ripping.
lv: Atlasīt izvilkšanā izmantojamo audio kodētāju.

[ctx: #36288]
en: Select which quality you want to rip your files.
lv: Atlasīt izvilkšanai piemērojamo kvalitāti.

[ctx: #36289]
en: Select which bitrate to use for the specified audio encoder for audio compression.
lv: Atlasīt, kādu bitu ātrumu izmantot noteiktam audio kodētājam, lai kompresētu audio

[ctx: #36290]
en: For FLAC define compression level, default 5.
lv: Norādīt FLAC saspiešanas līmeni, noklusējums 5.

[ctx: #36291]
en: Auto eject disc after rip is complete.
lv: Auto izstumt disku, kad izvilkšana ir pabeigta.

[ctx: #36292]
en: Category containing the settings for how karaoke is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus karaoke darbībai.

[ctx: #36293]
en: When playing any music file, Kodi will look for a matching .cdg file and display its graphics.
lv: Kad atskaņo jebkuru mūzikas failu, Kodi meklēs atbilstošu .cdg failu un attēlos tā grafikas.

[ctx: #36294]
en: Show song selection dialog once the last song in the queue has been played.
lv: Rādīt dziesmas atlasīšanas dialogu, kad pēdējā dziesma rindā ir nospēlēta.

[ctx: #36295]
en: Select the font type used during karaoke.
lv: Atlasiet fonta veidu, ko lieto karaokes laikā.

[ctx: #36296]
en: Select the size of the font used during karaoke.
lv: Atlasiet fonta izmēru, ko lieto karaokes laikā.

[ctx: #36297]
en: Select the font colour used during karaoke.
lv: Atlasiet fonta krāsu, ko lieto karaokes laikā.

[ctx: #36298]
en: Select the character set used during karaoke.
lv: Atlasiet rakstzīmju kopu, ko lieto karaokes laikā.

[ctx: #36299]
en: Export the karaoke numbered songs to HTML or CSV files.
lv: Eksportēt karaoke numurētas dziesmas uz HTML vai CSV failiem.

[ctx: #36300]
en: Import the karaoke numbered songs from HTML or CSV files.
lv: Importēt karaoke numurētas dziesmas no HTML vai CSV failiem.

[ctx: #36301]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36302]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36303]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36304]
en: Section that contains settings related to pictures and how they are handled.
lv: Sekcija, kas satur ar attēliem un to apstrādi saistītus iestatījumus.

[ctx: #36305]
en: Category containing settings for how picture file lists are handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus attēlu failu sarakstu darbībai.

[ctx: #36306]
en: If EXIF information exists (date, time, camera used, etc.), it will be displayed.
lv: Ja eksistē EXIF informācija (datums, laiks, izmantotā kamera, utt.), tā tiks attēlota.

[ctx: #36307]
en: Automatically generate picture thumbnails when entering picture folder.
lv: Kad ieiet attēlu mapē, automātiski ģenerēt sīktēlus no attēliem.

[ctx: #36308]
en: Pictures will automatically rotate according to information in the EXIF tag, if found.
lv: Attēli automātiski pagriezīsies atbilstoši no informācijas EXIF iezīmē, ja tāda tiks atrasta.

[ctx: #36309]
en: Show videos in picture file lists.
lv: Rādīt video attēlu failu sarakstos

[ctx: #36310]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36311]
en: Category containing settings for how picture slideshows are handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus attēlu slīdīšu darbībai.

[ctx: #36312]
en: Select the amount of time that each image is displayed in a slideshow.
lv: Atlasīt laika apjomu, kurā slīdītē redzams katrs viens attēls.

[ctx: #36313]
en: Images in a slideshow will pan and zoom while displayed.
lv: Attēli slīdītē rādīšanas laikā tiks bīdīti un palielināti.

[ctx: #36314]
en: View slideshow images in a random order.
lv: Skatīt sīdītes attēlus nejaušā secībā.

[ctx: #36315]
en: Section that contains weather related settings.
lv: Sekcija, kas satur ar laikapstākļiem saistītus iestatījumus.

[ctx: #36316]
en: Category containing settings for how weather addons are handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus laikapstākļu pielikumu darbībai.

[ctx: #36317]
en: Select up to three locations for which the weather can be displayed.
lv: Atlasīt līdz trim atrašanās vietām, par kurām var attēlot laikapstākļus.

[ctx: #36318]
en: Specify the default weather information source. See the Add-ons Manager for options.
lv: Norādīt noklusēto laikapstākļu informācijas avotu. Opcijām skatīt pielikumu pārvaldnieku.

[ctx: #36319]
en: Section containing settings for how network services are handled.
lv: Sekcija, kas satur iestatījumus tīkla servisu darbībai.

[ctx: #36320]
en: Category containing settings used for all services.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus visiem servisiem.

[ctx: #36321]
en: Display name of the Kodi installation when using various network services.
lv: Attēlot Kodi instalācijas nosaukumu, kad izmanto dažādus tīkla pakalpojumus.

[ctx: #36322]
en: Category containing settings for how the UPnP service is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus UPnP servisa darbībai.

[ctx: #36323]
en: Enable the UPnP server. This allows you to stream media to a UPnP client.
lv: Ieslēgt UPnP serveri. Tas atļaus straumēt mediju uz UPnP klientu.

[ctx: #36324]
en: When a manual or automatical library update occurs, notify UPnP clients.
lv: Brīdināt UPnP klientus, kad notiek pašrocīga vai automātiska bibliotēkas atjaunināšana.

[ctx: #36325]
en: Enable the UPnP client. This allows you to stream media from any UPnP server with a control point and control playback from that server.
lv: Ieslēgt UPnP klientu. Tas atļaus straumēt mediju no jebkura UPnP servera ar kontroles punktu un kontrolēt atskaņošanu no tā servera.

[ctx: #36326]
en: Enable the UPnP control point. This allows you to stream media to any UPnP client and control playback from Kodi.
lv: Ieslēgt UPnP kontroles punktu. Tas atļaus straumēt mediju uz jebkuru UPnP klientu un kontrolēt atskaņošanu no Kodi.

[ctx: #36327]
en: Category containing settings for how the webserver service is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus tīmekļa servera servisa darbībai.

[ctx: #36328]
en: Enable remote users to control Kodi through the built-in webserver.
lv: Ieslēgt attālināto lietotāju kontroli pār Kodi no iebūvētā tīmekļa servera.

[ctx: #36329]
en: Define the webserver port.
lv: Noteikt tīmekļa servera portu.

[ctx: #36332]
en: Select between web interfaces installed via the Add-on Manager.
lv: Atlasīt instalēto tīmekļa saskarni ar pielikumu pārvaldnieku.

[ctx: #36333]
en: Category containing settings for how the remote control service is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus tālvadības pults servisa darbībai.

[ctx: #36334]
en: Allow programs on this computer to control Kodi via the Web Interface or the JSON-RPC interface protocol.
lv: Atļaut programmām šajā sistēmā kontrolēt Kodi no tīmekļa saskarnes vai  JSON-RPC saskarnes protokola.

[ctx: #36335]
en: Define the remote control port.
lv: Noteikt tālvadības pults portu.

[ctx: #36336]
en: Define the remote control port range.
lv: Noteikt tālvadības pults portu diapazonu.

[ctx: #36337]
en: Define the maximum number of clients that can connect.
lv: Noteikt maksimālo klientu skaitu, kas var pieslēgties.

[ctx: #36338]
en: Allow programs on the network to control Kodi.
lv: Atļaut programmām no tīkla kontrolēt Kodi.

[ctx: #36339]
en: Initial repeat delay (ms).
lv: Sākotnējā atkārtošanas aizkave (ms).

[ctx: #36340]
en: Continuous repeat delay (ms).
lv: Tālākā atkārtošanas aizkave (ms).

[ctx: #36341]
en: Category containing settings for how the zeroconf network discovery service is handled, required for AirPlay.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus zeroconf tīkla atklāšanas servisa darbībai, nepieciešams pie AirPlay.

[ctx: #36342]
en: Allows applications on the network to discover Kodi's running services.
lv: Ļauj lietotnēm tīklā atklāt Kodi darbinātos pakalpojumus.

[ctx: #36343]
en: Allows Kodi to receive content from other AirPlay devices or applications.
lv: Atļauj Kodi saņemt saturu no citām AirPlay ierīcēm vai lietotnēm.

[ctx: #36344]
en: Enable AirPlay password protection.
lv: Ieslēgt AirPlay paroles aizsardzību

[ctx: #36345]
en: Sets the AirPlay password.
lv: Iestata AirPlay paroli.

[ctx: #36346]
en: Category containing settings for how the SMB Client (samba) service is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus SMB klienta (samba) servisa darbībai.

[ctx: #36347]
en: If a WINS server is running on the network, enter its IP address here. Otherwise, leave blank.
lv: Ja tīklā darbojas WINS serveris, ievadiet tā IP adresi šeit. Citos gadījumos atstājiet tukšu.

[ctx: #36348]
en: If a WINS server is running on the network, enter its workgroup name here. Otherwise, leave blank.
lv: Ja tīklā darbojas WINS serveris, ievadiet tā darbagrupas nosaukumu šeit. Citos gadījumos atstājiet tukšu.

[ctx: #36349]
en: Section that contains the System related settings for the device Kodi is installed on.
lv: Sekcija, kas satur ar sistēmu saistītus iestatījumus ierīcei, kur uzstādīts Kodi.

[ctx: #36350]
en: Automatically send 'Wake-On-Lan' to server(s) right before trying to access shared files or services.
lv: Automātiski sūtīt 'Wake-On-Lan' uz serveri(em) tieši pims mēģinājuma piekļūt koplietotiem failem vai pakalpojumiem.

[ctx: #36351]
en: Display Kodi in a window, or fullscreen on the selected screen.
lv: Attēlot Kodi logā vai pilnekrānā izvēlētajā ekrānā.

[ctx: #36352]
en: Changes the resolution that the user interface is displayed in.
lv: Maina izšķirtspēju, kurā attēlota lietotāja saskarne.

[ctx: #36353]
en: Changes the refresh rate that the user interface is displayed in.
lv: Maina pārzīmēšanas biežumu, kurā attēlota lietotāja saskarne.

[ctx: #36354]
en: Display Kodi in a fullscreen window. The main benefit is for multi-screen configurations, so that Kodi can be used without minimising other applications. This uses more resources so playback may be less smooth.
lv: Attēlo Kodi pilnekrāna logā. Galvenais ieguvums no daudzekrānu konfigurācijām ir, ka Kodi var izmantot bez citu lietotņu minimizēšanas. Tas izmanto mazliet vairāk resursus, tāpēc atskaņošana var būt mazāk gluda.

[ctx: #36355]
en: In a multi-screen configuration, the screens where Kodi is not displayed are blacked out.
lv: Daudzekrānu konfigurācijā, ekrāni, kuros Kodi nav redzams, paliek melni.

[ctx: #36356]
en: Eliminate vertical tearing.
lv: Novērst vertikālo pārraušanu.

[ctx: #36357]
en: Calibrate the user interface by adjusting the overscan. Use this tool if the image being displayed is too large or small for your display.
lv: Kalibrēt lietotāja saskarni, pielāgojot pārskenēšanu. Lieto šo rīku, ja attēlojums ir pārāk liels vai pārāk mazs tavam ekrānam.

[ctx: #36358]
en: Test patterns for display hardware calibration.
lv: Testē musturus ekrāna aparatūras kalibrēšanai.

[ctx: #36359]
en: Use limited colour range (16-235) instead of full colour range (0-255). Limited range should be used if your display is a regular HDMI TV and doesn't have a PC or other mode to display full range colour, however if your display is a PC monitor then leave this disabled to get proper blacks.
lv: Izmantot ierobežotu krāsu skalu (16-235) pilnas krāsu skalas vietā (0-255). Ierobežotu skalu jāizmanto, ja jūsu ekrāns ir parasts HDMI TV bez datora vai cita režīma, kas spēj attēlot pilnu krāsu skalu, bet, ja jūsu ekrāns ir datora monitors, atstājiet šo izslēgtu, lai redzētu pareizu melno krāsu.

[ctx: #36360]
en: Category containing settings for how audio output is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus audio izvades darbībai.

[ctx: #36361]
en: Select how the properties of the audio output are set: [Fixed] - output properties are set to the specified sampling rate & speaker configuration at all times; [Best Match] - output properties are set to always be as close a match to the source properties as possible; [Optimized] - output properties are set at the start of playback and will not change if the properties of the source changes.
lv: Atlasīt, kā iestatīti audio izvades rekvizīti: [Fiksēts] - izvades rekvizīti vienmēr ir iestatīti uz norādīto iztveršanas biežumu & skaļruņu konfigurāciju; [Vislabāk sakrīt] - izvades rekvizīti ir iestatīti, lai vienmēr pēc iespējas sakristu ar avota rekvizītiem; [Optimizēts] - izvades rekvizīti ir iestatīti atskaņošanas sākumā un nemainās, ja avota rekvizīti izmainās.

[ctx: #36362]
en: Select the number of channels supported by the audio connection, or the number of speakers if connected by analog connections. This setting does not apply to passthrough audio. Note - SPDIF supports 2.0 channels only but can still output multichannel audio using a format supported by passthrough.
lv: Atlasiet, cik kanālus atbalsta audio savienojums vai cik skaļruņu ir pieslēgti ar analogajiem savienojumiem. Šo iestatījumu nepiemēro tranzītaudio. Piezīme - SPDIF atbalsta tikai 2.0 kanālus, taču tik un tā spēj izvadīt daudzkanālu audio, izmantojot formātu, kurš atbalsta tranzītaudio.

[ctx: #36363]
en: Boost AC3 streams that have been downmixed to 2 channels.
lv: Palielināt AC3 plūsmas, kas samiksētas līdz 2 kanāliem.

[ctx: #36364]
en: Select to enable upmixing of 2 channel audio to the number of audio channels specified by the channel configuration.
lv: Atlasīt, lai palielinātu 2 audio kanālus līdz skaitam, kas norādīts kanālu konfigurācijā.

[ctx: #36365]
en: Select this option if your receiver is capable of decoding AC3 streams.
lv: Atlasiet šo opciju, ja Jūsu atskaņotājs spēj atkodēt AC3 straumes.

[ctx: #36366]
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS streams.
lv: Atlasiet šo opciju, ja Jūsu atskaņotājs spēj atkodēt DTS straumes.

[ctx: #36367]
en: Select the maximum number of audio channels/speakers available for audio decoded. If optical/coax digital outputs are used this must be set to 2.0
lv: Atlasīt maksimālo audio kanālu/skaļruņu skaitu, kas pieejams atkodētajam audio. Ja izmanto optiskos/coaksiāli digitālos izvadus, šo jāuzstāda uz 2.0

[ctx: #36368]
en: Select to enable the passthrough audio options for playback of encoded audio such as Dolby Digital.
lv: Atlasīt, lai ieslēgtu tranzītaudio opcijas kodēta audio atskaņošanai, piemēram, Dolby Digital.

[ctx: #36369]
en: Select this option if your receiver is capable of decoding TrueHD streams.
lv: Atlasiet šo opciju, ja Jūsu atskaņotājs spēj atkodēt TrueHD straumes.

[ctx: #36370]
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS-HD streams.
lv: Atlasiet šo opciju, ja Jūsu atskaņotājs spēj atkodēt DTS-HD straumes.

[ctx: #36371]
en: Select the device to be used for playback of audio that has been decoded such as mp3.
lv: Atlasīt ierīci, kuru izmantot atkodēta audio, piemēram, mp3, atskaņošanai.

[ctx: #36372]
en: Select the device to be used for playback of encoded formats, these are any of the formats below in the 'capable receiver' options.
lv: Atlasīt ierīci, kuru izmantot kodētu formātu atskaņošanai. Tie ir jeburi formāti zem 'spējīgs uztvērējs' opcijām.

[ctx: #36373]
en: Configure how interface sounds are handled, such as menu navigation and important notifications.
lv: Konfigurēt, kā apstrādā saskarnes skaņas, piemēram, izvēlnes navigāciju un svarīgus paziņojumus.

[ctx: #36374]
en: Category containing settings for how input devices are handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus ievades ierīču darbībai.

[ctx: #36375]
en: Configure any attached peripheral devices.
lv: Konfigurē visas pievienotās perifērās ierīces.

[ctx: #36376]
en: When activated, your keyboard arrows will move the selection on the virtual keyboard. When deactivated, they will move the cursor from your text.
lv: Kad aktivizēts, tastatūras bultas kustinās atlasīto uz virtuālās tastatūras. Kad neaktivizēts, bultas kustinās kursoru no teksta.

[ctx: #36377]
en: Use a mouse or touch screen device to control Kodi. Note: disabling will cause you to lose control over Kodi when no keyboard or remote is present.
lv: Izmantot peli vai skārienekrāna ierīci Kodi kontrolei. Piezīme: izslēgšana radīs kontroles zaudēšanu pār Kodi, ja nav pieslēgta tastatūra vai pults.

[ctx: #36378]
en: Use a joystick to control Kodi.
lv: Izmantot kursorsviru, lai kontrolētu Kodi.

[ctx: #36379]
en: Category containing settings for internet access.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus interneta piekļuvei.

[ctx: #36380]
en: If your internet connection uses a proxy, configure it here.
lv: Ja interneta savienojums notiek ar starpniekserveri, konfigurējiet to šeit.

[ctx: #36381]
en: Configure which proxy type is used.
lv: Konfigurēt izmantotā starpniekservera veidu.

[ctx: #36382]
en: Configure the proxy server address.
lv: Konfigurēt starpniekservera adresi.

[ctx: #36383]
en: Configure the proxy server port.
lv: Konfigurēt starpniekservera portu.

[ctx: #36384]
en: Configure the proxy server username.
lv: Konfigurēt starpniekservera lietotājvārdu.

[ctx: #36385]
en: Configure the proxy server password.
lv: Konfigurēt starpniekservera paroli.

[ctx: #36386]
en: If you have limited bandwidth available, Kodi will try to keep within these limits.
lv: Ja ir ierobežots datu pieslēgums, Kodi mēģinās iekļauties ierobežojumu ietvaros.

[ctx: #36387]
en: Category containing settings for power saving.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus enerģijas taupīšanai.

[ctx: #36388]
en: Turn off display when idle. Useful for TVs that turn off when there is no display signal detected.
lv: Izslēgt ekrānu gaidīšanas laikā. Noder TV, kuri izslēdzas, ja nav atrasts pārraidītais signāls.

[ctx: #36389]
en: Define how long Kodi should idle before shutting down.
lv: Noteikt, cik ilgi Kodi jābūt gaidīšanas laikā, pirms notiek izslēgšana.

[ctx: #36390]
en: Define what action Kodi should do when it has been idle for a long period of time.
lv: Noteikt, kādu darbību izpildīt Kodi, kad tas ilgi bijis gaidīšanas laikā.

[ctx: #36391]
en: Category containing settings for debugging functions.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus atkļūdošanas funkcijām.

[ctx: #36392]
en: Turn debug logging on or off. Useful for troubleshooting.
lv: Ieslēgt vai izslēgt atkļūdošanas reģistrēšanu. Noder problēmu risināšanai.

[ctx: #36393]
en: Folder used to save screenshots taken within Kodi.
lv: Mape, kurā saglabā ekrānattēlus, kas uzņemti no Kodi.

[ctx: #36395]
en: Category containing settings for the master lock function.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus galvenās slēdzenes funkcijai.

[ctx: #36396]
en: Define the PIN code used for the master lock.
lv: Noteikt PIN, kas tiek izmantots galvenajā slēdzenē.

[ctx: #36397]
en: If enabled, the master lock code is required to unlock Kodi on startup.
lv: Ja ieslēgts, uzsākot Kodi, tiks pieprasīts galvenais slēdzenes kods atbloķēšanai.

[ctx: #36398]
en: Define the maximum number of retries before Kodi is closed down.
lv: Noteikt maksimālo mēģinājumu skaitu, pirms tiek aizvērts Kodi.

[ctx: #36399]
en: Category containing settings for the cache function.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus kešatmiņas funkcijai.

[ctx: #36400]
en: Enable cache for playback of Video, Audio or DVDs from hard disk.
lv: Ieslēgt kešatmiņu video, audio vai DVD atskaņošanai no cietā diska.

[ctx: #36401]
en: Enable cache for playback of Video from DVD-ROM.
lv: Ieslēgt kešatmiņu video atskaņošanai no DVD-ROM.

[ctx: #36402]
en: Enable cache for Video playback from Local Network.
lv: Ieslēgt kešatmiņu video atskaņošanai no lokālā tīkla.

[ctx: #36403]
en: Enable cache for Video playback from Internet.
lv: Ieslēgt kešatmiņu video atskaņošanai no interneta.

[ctx: #36404]
en: Enable cache for playback of Audio from DVD-ROM.
lv: Ieslēgt kešatmiņu audio atskaņošanai no DVD-ROM.

[ctx: #36405]
en: Enable cache for Audio playback from Local Network.
lv: Ieslēgt kešatmiņu audio atskaņošanai no lokālā tīkla.

[ctx: #36406]
en: Enable cache for Audio playback from Internet.
lv: Ieslēgt kešatmiņu audio atskaņošanai no interneta.

[ctx: #36407]
en: Enable cache for playback of DVD from DVD-ROM.
lv: Ieslēgt kešatmiņu DVD atskaņošanai no DVD-ROM.

[ctx: #36408]
en: Enable cache for DVD playback from Local Network.
lv: Ieslēgt kešatmiņu DVD atskaņošanai no lokālā tīkla.

[ctx: #36409]
en: Enable cache of unknown types from Internet.
lv: Ieslēgt kešatmiņu nezināma veida saturam no interneta.

[ctx: #36410]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36411]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36412]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36413]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36414]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36415]
en: No info available yet.
lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36416]
en: Specify the type of remote used.
lv: Norādīt izmantotās pults veidu.

[ctx: #36417]
en: Always run an Kodi helper so that the remote can be used to start Kodi.
lv: Vienmēr darbināt Kodi palīgu, lai varētu ieslēgt Kodi ar pulti.

[ctx: #36418]
en: Specify the delay between button sequences on a universal remote.
lv: Norādīt aizkavi starp pogu secībām universālajā pultī.

[ctx: #36419]
en: Define locations used for retrieving weather information.
lv: Noteikt atrašanās vietas, kuras izmanto laikapstākļu informācijas izgūšanai.

[ctx: #36421]
en: Bypassing VDPAU mixer saves resources on low power systems but slightly reduces picture quality.
lv: Apejot VDPAU miksētāju, ietaupās mazjaudīgu sistēmu resursi, taču stipri samazinās attēla kvalitāte.

[ctx: #36422]
en: Enable hardware video decode using AMLogic decoder.
lv: Ieslēgt video dekodēšanu ar aparatūru, izmantojot AMLogic dekoderi.

[ctx: #36424]
en: Select what will happen when an EPG item is selected: [Show context menu] will trigger the contextual menu from where you can choose further actions; [Switch to channel] will instantly tune to the related channel; [Show information] will display a detailed information with plot and further options; [Record] will create a recording timer for the selected item.
lv: Atlasīt, kas notiks, kad atlasīs EPG ierakstu: [Rādīt konteksta izvēlni] palaidīsies konteksta izvēlne, kurā izvēlas tālākās darbības; [Pārslēgt uz kanālu] nekavējoši uzregulēs saistīto kanālu; [Rādīt informāciju] attēlos detalizētu informāciju ar sižetu un tālākām opcijām; [Ierakstīt] izveidos ieraksta taimeri izvēlētajam ierakstam.

[ctx: #36425]
en: Show context menu
lv: Rādīt konteksta izvēlni

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
lv: Pārslēgt uz kanālu

[ctx: #36427]
en: Show information
lv: Rādīt informāciju

[ctx: #36428]
en: Record
lv: Ierakstīt

[ctx: #36429]
en: Select this if the audio out connection only supports multichannel audio as Dolby Digital 5.1, such as an SPDIF connection.  If your system supports LPCM multichannel sound via HDMI, leave this disabled.
lv: Atlasiet šo, ja audio izejas savienojums atbalsta daudzkanālu audio tikai ar Dolby Digital 5.1, piemēram, SPDIF savienojumā. Ja šī sistēma atbalsta LPCM daudzkanālu skaņu HDMI, atstājiet šo izslēgtu.

[ctx: #36430]
en: Configure how video processing will be accelerated. This includes things like decoding and scaling.
lv: Konfigurēt, kā video apstrāde tiks paātrināta. Tas iekļauj tādas lietas kā atkodēšana un mērogošana.

[ctx: #36431]
en: Defines whether video decoding should be performed in software (requires more CPU) or with hardware acceleration where possible.
lv: Nosaka, vai video atkodēšanu izpildīt ar programmatūru (prasa vairāk CPU) vai ar aparatūras paātrinājumu, ja tas ir pieejams.

[ctx: #36434]
en: Allow hardware acceleration (MMAL)
lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu (MMAL)

[ctx: #36435]
en: Use DVDPlayer for decoding of video files with MMAL acceleration.
lv: Izmantot DVDPlayer ar paratūras paātrinājumu MMAL video failu atkodēšanai.

[ctx: #36500]
en: Stereoscopic 3D mode (current)
lv: Stereoskopiskais 3D režīms (pašreizējais)

[ctx: #36501]
en: Stereoscopic 3D mode
lv: Stereoskopiskais 3D režīms

[ctx: #36502]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: #36503]
en: Over/Under
lv: Virs/Zem

[ctx: #36504]
en: Side by side
lv: Otram līdzās

[ctx: #36505]
en: Anaglyph Red/Cyan
lv: Anaglips sarkans/zils

[ctx: #36506]
en: Anaglyph Green/Magenta
lv: Anaglips zaļš/purpurs

[ctx: #36507]
en: Interlaced
lv: Ar rindpārleci

[ctx: #36508]
en: Hardware Based
lv: Ar aparatūru

[ctx: #36509]
en: Monoscopic (2D)
lv: Monoskopisks (2D)

[ctx: #36520]
en: Playback mode of stereoscopic 3D videos
lv: Stereoskopisko 3D video atskaņošanas režīms

[ctx: #36521]
en: Ask me
lv: Prasīt man

[ctx: #36523]
en: Maximum sampling rate for spdif or sampling rate for fixed output configuration.
lv: Maksimālais iztveršanas biežums digitālajai saskarnei spdif vai iztveršanas biežums nemainīgai izvades konfigurācijai.

[ctx: #36524]
en: Preferred mode
lv: Vēlamais režīms

[ctx: #36525]
en: Same as movie (autodetect)
lv: Tāds kā filmai (autonoteikt)

[ctx: #36527]
en: Select playback mode
lv: Atlasīt atskaņošanas režīmu

[ctx: #36528]
en: Select stereoscopic 3D mode
lv: Atlasīt stereoskopisko 3D režīmu

[ctx: #36531]
en: Select alternate mode...
lv: Atlasīt alternatīvo režīmu...

[ctx: #36532]
en: Same as movie
lv: Tāds kā filmai

[ctx: #36533]
en: Select how audio is downmixed, for example from 5.1 to 2.0: [Enabled] maintains volume level of the original audio source however the dynamic range is compressed. [Disabled] maintains the dynamic range of the original audio source when downmixed however volume will be lower. Note - Dynamic range is the difference between the quietest and loudest sounds in an audio source. Enable this setting if movie dialogues are barely audible.
lv: Atlasīt, kā audio ir lejupmiksēts, piemēram, no 5.1 uz 2.0: [Ieslēgts] patur sākotnējā audio avota skaļuma līmeni lejupmiksējot, tomēr skaļuma diapazons tiks saspiests. [Izslēgts] lejupmiksējot patur sākotnējā audio avota skaļuma diapazonu, taču skaļuma līmenis būs mazāks. 
    Piezīme - Skaļuma diapazons ir starpība starp klusākajām un skaļākajām skaņām audio avotā. Ieslēdziet šo iestatījumu, ja dialogi filmā ir knapi dzirdami.

[ctx: #36535]
en: Stereoscopic 3D mode of video
lv: Video stereoskopiskais 3D režīms

[ctx: #36539]
en: Changes the stereoscopic 3D mode of the user interface.
lv: Mainīt lietotāja saskarnes stereoskopisko 3D režīmu.

[ctx: #36541]
en: Allows volume control from AirPlay clients.
lv: Atļauj skaļuma kontroli no AirPlay klientiem.

[ctx: #36542]
en: Output to both analogue (headphones) and HDMI
lv: Izvade gan analogā (austiņas), gan HDMI

[ctx: #36543]
en: Enable this to make dialogue louder compared to background sounds when downmixing multichannel audio
lv: Ieslēgt šo, lai laikā, kad notiek daudzkanālu audio samiksēšana, padarītu dialogu skaļāku par fona skaņām

[ctx: #36544]
en: Enable hardware decoding of video files.
lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar aparatūru.

[ctx: #36546]
en: Sets the visual depth of subtitles for stereoscopic 3D videos. The higher the value, the closer the subtitles will appear to the viewer.
lv: Iestata subtitru vizuālo dziļumu stereoskopiskajos 3D video. Jo lielāka vērtība, jo subtitri izskatīsies tuvāki skatītājam.

[ctx: #36547]
en: Use higher quality textures for covers and fanart (uses more memory)
lv: Izmantot labākas kvalitātes tekstūras plakātiem un fanumākslai (izmanto vairāk atmiņas)

[ctx: #36600]
en: Category containing the settings for how the music library is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus mūzikas bibliotēkas darbībai.

[ctx: #36601]
en: Category containing settings for how music file lists are handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus mūzikas failu sarakstu darbībai.

[ctx: #36602]
en: Category containing settings for how the AirPlay service is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus AirPlay servisa darbībai.

[ctx: #36603]
en: Category containing settings for how video output is handled.
lv: Kategorija, kas satur iestatījumus video izvades darbībai.

[ctx: #36900]
en: movie
lv: filma

[ctx: #36901]
en: movies
lv: filmas

[ctx: #36902]
en: TV show
lv: TV pārraide

[ctx: #36903]
en: TV shows
lv: TV pārraides

[ctx: #36904]
en: season
lv: sezona

[ctx: #36905]
en: seasons
lv: sezonas

[ctx: #36906]
en: episode
lv: sērija

[ctx: #36907]
en: episodes
lv: sērijas

[ctx: #36908]
en: musicvideo
lv: mūzikas video

[ctx: #36909]
en: musicvideos
lv: mūzikas video

[ctx: #36910]
en: set
lv: Iestatīt

[ctx: #36911]
en: sets
lv: Kopumi

[ctx: #36912]
en: video
lv: Video

[ctx: #36913]
en: videos
lv: Video

[ctx: #36914]
en: music
lv: mūzika

[ctx: #36915]
en: music
lv: mūzika

[ctx: #36916]
en: artist
lv: mākslinieks

[ctx: #36917]
en: artists
lv: mākslinieki

[ctx: #36918]
en: album
lv: Albums

[ctx: #36919]
en: albums
lv: albumi

[ctx: #36920]
en: song
lv: Dziesma

[ctx: #36921]
en: songs
lv: Dziesmas

[ctx: #37000]
en: (Visually Impaired)
lv: (Ar redzes traucējumiem)

[ctx: #37001]
en: (Directors Comments)
lv: (Režisoru komentāri)

[ctx: #37002]
en: (Directors Comments 2)
lv: (Režisoru komentāri 2)

[ctx: #37012]
en: (Forced)
lv: (Piespiedu)

[ctx: #37013]
en: (Directors Comments)
lv: (Režisoru komentāri)

[ctx: #37014]
en: Last used profile
lv: Pēdējais izmantotais profils

[ctx: #37015]
en: Browse Into
lv: Pārlūkot iekš

[ctx: #37016]
en: Select this option if your receiver is capable of decoding E-AC3 streams.
lv: Atlasīt šo opciju, ja Jūsu atskaņotājs spēj atkodēt E-AC3 straumes.

[ctx: #37017]
en: Dual audio output
lv: Duālā audio izvade

[ctx: #37018]
en: Boost centre channel when downmixing
lv: Palielināt centra kanālu samiksēšanā

[ctx: #37020]
en: Enable higher colour depth artwork
lv: Ieslēgt lielāka krāsu dziļuma mākslu

[ctx: #37021]
en: Set GUI resolution limit
lv: Iestatīt GUI rezolūcijas ierobežojumu

[ctx: #37022]
en: UPnP Player
lv: UPnP atskaņotājs

[ctx: #37023]
en: Do you wish to stop playback on the remote device?
lv: Vai apturēt atskaņošanu uz attālinātās ierīces?

[ctx: #37024]
en: Select this if the audio out connection only supports multichannel audio as Dolby Digital 5.1, this allows multichannel audio such as AAC5.1 or FLAC5.1 to be listened to in 5.1 surround sound. Note - Not recommended on Pi as this requires a lot of CPU.
lv: Atlasiet šo, ja audio izejas savienojums atbalsta tikai daudzkanālu audio ar Dolby Digital 5.1 - tas ļaus daudzkanālu audio AAC5.1 vai FLAC5.1 formātā klausīties ar 5.1 visaptverošu skaņu. Piezīme - Nav vēlams uz Pi, jo tas prasa lielu CPU jaudu.

[ctx: #38010]
en: GPU accelerated
lv: GPU paātrināts
