XBMC Main - en to et translation catalogue (2711 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
et: Programmid

[ctx: #1]
en: Pictures
et: Pildid

[ctx: #2]
en: Music
et: Muusika

[ctx: #3]
en: Videos
et: Videod

[ctx: #4]
en: TV-Guide
et: Telekava

[ctx: #5]
en: Settings
et: Seaded

[ctx: #7]
en: File manager
et: Failihaldur

[ctx: #8]
en: Weather
et: Ilm

[ctx: #9]
en: Kodi media center
et: Kodi meediakeskus

[ctx: #11]
en: Monday
et: esmaspäev

[ctx: #12]
en: Tuesday
et: teisipäev

[ctx: #13]
en: Wednesday
et: kolmapäev

[ctx: #14]
en: Thursday
et: neljapäev

[ctx: #15]
en: Friday
et: reede

[ctx: #16]
en: Saturday
et: laupäev

[ctx: #17]
en: Sunday
et: pühapäev

[ctx: #21]
en: January
et: jaanuar

[ctx: #22]
en: February
et: veebruar

[ctx: #23]
en: March
et: märts

[ctx: #24]
en: April
et: aprill

[ctx: #25]
en: May
et: mai

[ctx: #26]
en: June
et: juuni

[ctx: #27]
en: July
et: juuli

[ctx: #28]
en: August
et: august

[ctx: #29]
en: September
et: september

[ctx: #30]
en: October
et: oktoober

[ctx: #31]
en: November
et: november

[ctx: #32]
en: December
et: detsember

[ctx: #41]
en: Mon
et: esm

[ctx: #42]
en: Tue
et: teis

[ctx: #43]
en: Wed
et: kol

[ctx: #44]
en: Thu
et: nel

[ctx: #45]
en: Fri
et: ree

[ctx: #46]
en: Sat
et: lau

[ctx: #47]
en: Sun
et: püh

[ctx: #51]
en: Jan
et: jaan

[ctx: #52]
en: Feb
et: veeb

[ctx: #53]
en: Mar
et: mär

[ctx: #54]
en: Apr
et: apr

[ctx: #55]
en: May
et: mai

[ctx: #56]
en: Jun
et: juun

[ctx: #57]
en: Jul
et: juul

[ctx: #58]
en: Aug
et: aug

[ctx: #59]
en: Sep
et: sep

[ctx: #60]
en: Oct
et: okt

[ctx: #61]
en: Nov
et: nov

[ctx: #62]
en: Dec
et: det

[ctx: #71]
en: N
et: Põhja

[ctx: #72]
en: NNE
et: Põhjakirde

[ctx: #73]
en: NE
et: Kirde

[ctx: #74]
en: ENE
et: Idakirde

[ctx: #75]
en: E
et: Ida

[ctx: #76]
en: ESE
et: Idakagu

[ctx: #77]
en: SE
et: Kagu

[ctx: #78]
en: SSE
et: Lõunakagu

[ctx: #79]
en: S
et: Lõuna

[ctx: #80]
en: SSW
et: Lõunaedela

[ctx: #81]
en: SW
et: Edela

[ctx: #82]
en: WSW
et: Lääneedela

[ctx: #83]
en: W
et: Lääne

[ctx: #84]
en: WNW
et: Lääneloode

[ctx: #85]
en: NW
et: Loode

[ctx: #86]
en: NNW
et: Põhjaloode

[ctx: #87]
en: VAR
et: Muutuja

[ctx: #88]
en: South
et: Lõuna

[ctx: #89]
en: North
et: Põhi

[ctx: #90]
en: West
et: Lääs

[ctx: #91]
en: East
et: Ida

[ctx: #92]
en: Variable
et: Muutuja

[ctx: #98]
en: View: Auto
et: Vaade: Autom.

[ctx: #99]
en: View: Auto big
et: Vaade:Autom. suur

[ctx: #100]
en: View: Icons
et: Vaade:Ikoonid

[ctx: #101]
en: View: List
et: Vaade:Nimekiri

[ctx: #102]
en: Scan
et: Uuenda

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
et: Järjesta: Nimi

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
et: Järjesta: Kuupäev

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
et: Järjesta: Suurus

[ctx: #106]
en: No
et: Ei

[ctx: #107]
en: Yes
et: Jah

[ctx: #108]
en: Slideshow
et: Slaidiesitlus

[ctx: #109]
en: Create thumbs
et: Tee pisipildid

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
et: Tee pisipildid

[ctx: #111]
en: Shortcuts
et: Otseteed

[ctx: #112]
en: Paused
et: Pausis

[ctx: #113]
en: Update failed
et: Uuendamine ebaõnnestus

[ctx: #114]
en: Installation failed
et: Paigaldamine ebaõnnestus

[ctx: #115]
en: Copy
et: Kopeeri

[ctx: #116]
en: Move
et: Liiguta

[ctx: #117]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: #118]
en: Rename
et: Nimeta ümber

[ctx: #119]
en: New folder
et: Uus kaust

[ctx: #120]
en: Confirm file copy
et: Kinnita faili kopeerimine

[ctx: #121]
en: Confirm file move
et: Kinnita faili liigutamine

[ctx: #123]
en: Copy these files?
et: Kopeeri valitud failid?

[ctx: #124]
en: Move these files?
et: Liiguta valitud faile?

[ctx: #125]
en: Delete these files? - Deleting files cannot be undone!
et: Kustuta valitud failid? - Kustutamist ei saa tagasi pöörata.

[ctx: #126]
en: Status
et: Staatus

[ctx: #127]
en: Objects
et: Objektid

[ctx: #128]
en: General
et: Üldine

[ctx: #129]
en: Slideshow
et: Slaidiesitlus

[ctx: #130]
en: System info
et: Süsteemist

[ctx: #131]
en: Display
et: Ekraan

[ctx: #132]
en: Albums
et: Albumid

[ctx: #133]
en: Artists
et: Artistid

[ctx: #134]
en: Songs
et: Laulud

[ctx: #135]
en: Genres
et: Žanrid

[ctx: #136]
en: Playlists
et: Esitusloendid

[ctx: #137]
en: Search
et: Otsi

[ctx: #138]
en: System Information
et: Süsteemi andmed

[ctx: #139]
en: Temperatures:
et: Temperatuurid:

[ctx: #142]
en: Time:
et: Aeg:

[ctx: #143]
en: Current:
et: Käibiv:

[ctx: #144]
en: Build:
et: Järk:

[ctx: #145]
en: Network:
et: Võrk:

[ctx: #146]
en: Type:
et: Tüüp:

[ctx: #147]
en: Static
et: Staatiline

[ctx: #149]
en: MAC address
et: MAC aadress

[ctx: #150]
en: IP address
et: IP aadress

[ctx: #152]
en: Half duplex
et: Pooldupleks

[ctx: #153]
en: Full duplex
et: Täisdupleks

[ctx: #154]
en: Storage
et: Salvestusmaht

[ctx: #155]
en: Drive
et: Ketas

[ctx: #156]
en: Free
et: Vaba

[ctx: #158]
en: Free memory
et: Vaba mälu

[ctx: #159]
en: No link
et: Link puudub

[ctx: #160]
en: Free
et: Vaba

[ctx: #161]
en: Unavailable
et: Kättesaamatu

[ctx: #162]
en: Tray open
et: Salv avatud

[ctx: #163]
en: Reading
et: Lugemine

[ctx: #164]
en: No disc
et: Plaati pole

[ctx: #165]
en: Disc present
et: Plaat saadaval

[ctx: #166]
en: Skin
et: Rüü

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
et: Tühista failioperatsioonid

[ctx: #169]
en: Resolution
et: Resolutsioon

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate to match video
et: Säti ekraani värskendussagedus samaks videoga

[ctx: #172]
en: Release date
et: Väljaande kuupäev

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
et: Näita 4:3 suhet kui

[ctx: #175]
en: Moods
et: Tujud

[ctx: #176]
en: Styles
et: Stiilid

[ctx: #179]
en: Song
et: Laul

[ctx: #180]
en: Duration
et: Kestvus

[ctx: #181]
en: Select album
et: Vali album

[ctx: #182]
en: Tracks
et: Lood

[ctx: #183]
en: Review
et: Ülevaade

[ctx: #184]
en: Refresh
et: Värskenda

[ctx: #185]
en: Searching album
et: Albumi otsimine

[ctx: #187]
en: No albums found!
et: Albumeid ei leitud!

[ctx: #188]
en: Select all
et: Vali kõik

[ctx: #189]
en: Scanning media info
et: Meedia andmete skaneerimine

[ctx: #190]
en: Save
et: Salvesta

[ctx: #191]
en: Shuffle
et: Sega

[ctx: #192]
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: #193]
en: Scan
et: Skaneeri

[ctx: #194]
en: Searching...
et: Otsimine...

[ctx: #195]
en: No info found!
et: Infot ei leitud!

[ctx: #196]
en: Select movie:
et: Vali film:

[ctx: #197]
en: Querying %s info
et: %s andmete küsimine

[ctx: #198]
en: Loading movie details
et: Filmi andmete laadimine

[ctx: #199]
en: Web interface
et: Veebiliides

[ctx: #202]
en: Tagline
et: Juhtlause

[ctx: #203]
en: Plot outline
et: Sisu ülevaade

[ctx: #205]
en: Votes
et: Hinded

[ctx: #206]
en: Cast
et: Näitlejad

[ctx: #207]
en: Plot
et: Sisu

[ctx: #208]
en: Play
et: Esita

[ctx: #209]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: #210]
en: Previous
et: Eelmine

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
et: Kalibreeri kasutajaliidest...

[ctx: #214]
en: Video calibration...
et: Video kalibreerimine...

[ctx: #215]
en: Soften
et: Pehmenda

[ctx: #216]
en: Zoom amount
et: Suurenduse hulk

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
et: Piksli suhe

[ctx: #218]
en: DVD drive
et: DVD seade

[ctx: #219]
en: Please insert disc
et: Palun sisesta plaat

[ctx: #220]
en: Remote share
et: Võrgujagu

[ctx: #221]
en: Network is not connected
et: Võrk ei ole ühendatud

[ctx: #222]
en: Cancel
et: Katkesta

[ctx: #224]
en: Speed
et: Kiirus

[ctx: #225]
en: Vertical Shift
et: Vertikaalne nihe

[ctx: #226]
en: Test patterns...
et: Proovimustrid...

[ctx: #227]
en: Lookup audio CD track names from freedb.org
et: Otsi CD lugude nimekirja freedb.org andmebaasist

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
et: Sega esitusloend avamisel

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
et: Kõvaketta seiskamisaeg

[ctx: #230]
en: Video filters
et: Video filtrid

[ctx: #231]
en: None
et: Puudub

[ctx: #232]
en: Point
et: Punkt

[ctx: #233]
en: Linear
et: Lineaarne

[ctx: #234]
en: Anisotropic
et: Anisotroopne

[ctx: #235]
en: Quincunx
et: Viisik

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
et: Gaussi kuubik

[ctx: #237]
en: Minification
et: Vähendus

[ctx: #238]
en: Magnification
et: Suurendus

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
et: Lõpetamisel puhasta esitusloend

[ctx: #240]
en: Display Mode
et: Kuvarežiim

[ctx: #241]
en: Full Screen #%d
et: Täisekraan #%d

[ctx: #242]
en: Windowed
et: Aknas

[ctx: #243]
en: Refresh Rate
et: Värskendussagedus

[ctx: #244]
en: Full screen
et: Täisekraan

[ctx: #245]
en: Sizing: (%i,%i)->(%i,%i) (Zoom x%2.2f) AR:%2.2f:1 (Pixels: %2.2f:1) (VShift: %2.2f)
et: Kalibreerimine: (%i,%i)->(%i,%i) (Suurendus x%2.2f) Suhe:%2.2f:1 (Pikslid: %2.2f:1) (Vert. nihe: %2.2f)

[ctx: #247]
en: Scripts
et: Skriptid

[ctx: #248]
en: Language
et: Keel

[ctx: #249]
en: Music
et: Muusika

[ctx: #250]
en: Visualisation
et: Visualiseerimine

[ctx: #251]
en: Select destination directory
et: Vali sihtkoha kaust

[ctx: #253]
en: Number of channels
et: Kanalite arv

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
et: DTS toetav vastuvõtja

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
et: CD andmete hankimine

[ctx: #257]
en: Error
et: Viga

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
et: Luba märgendi lugemine

[ctx: #259]
en: Opening
et: Avamine

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
et: Alustamise ootamine...

[ctx: #262]
en: Scripts output
et: Skriptide väljund

[ctx: #263]
en: Allow control of Kodi via HTTP
et: Luba Kodi juhtimist üle HTTP

[ctx: #264]
en: Record
et: Salvesta

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
et: Lõpeta salv.

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
et: Järjesta: Lugu

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
et: Järjesta: Kestvus

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
et: Järjesta: Pealkiri

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
et: Järjesta: Artist

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
et: Järjesta: Album

[ctx: #272]
en: Top-Left overscan compensation
et: Ülemise vasaku liighälbe kompensatsioon

[ctx: #273]
en: Bottom-Right overscan compensation
et: Alumise parema liighälbe kompensatsioon

[ctx: #274]
en: Subtitle positioning
et: Subtiitrite paigutus

[ctx: #275]
en: Pixel ratio adjustment
et: Piksli suhte kohandamine

[ctx: #276]
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
et: Liighälbe muutmiseks kohanda noolt

[ctx: #277]
en: Adjust the bar to change the subtitles position
et: Subtiitrite positsioneerimiseks kohanda riba

[ctx: #278]
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
et: Kohanda ristkülikut kuni tekib perfektne ruut

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
et: Seadete laadimine ei ole võimalik

[ctx: #280]
en: Using default settings
et: Kasutatakse vaikimisi seadeid

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
et: Palun kontrolli XML faile

[ctx: #282]
en: Found %i items
et: Leiti %i nimetust

[ctx: #283]
en: Search results
et: Otsingu tulemused

[ctx: #284]
en: No results found
et: Tulemusi ei leitud

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
et: Eelistatud audio keel

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
et: Eelistatud subtiitrite keel

[ctx: #287]
en: Subtitles
et: Subtiitrid

[ctx: #289]
en: Size
et: Suurus

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
et: Dünaamilise diapasooni kompressioon

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
et: Sirvi subtiitreid

[ctx: #294]
en: Create bookmark
et: Loo järjehoidja

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
et: Puhasta järjehoidjad

[ctx: #297]
en: Audio offset
et: Audio nihe

[ctx: #298]
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
et: MP1 toetav vastuvõtja

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
et: MP2 toetav vastuvõtja

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
et: MP3 toetav vastuvõtja

[ctx: #303]
en: Delay
et: Viivitus

[ctx: #304]
en: Language
et: Keel

[ctx: #305]
en: Enabled
et: Lubatud

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
et: Mitte-vahelelisatud

[ctx: #308]
en: Original stream's language
et: Algvoo keel

[ctx: #309]
en: User interface language
et: Kasutajaliides keel

[ctx: #313]
en: Cleaning database
et: Andmebaasi puhastamine

[ctx: #314]
en: Preparing...
et: Valmistumine...

[ctx: #315]
en: Database error
et: Andmebaasi viga

[ctx: #316]
en: Searching songs...
et: Lugude otsimine...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
et: Andmebaas edukalt puhastatud

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
et: Lugude puhastamine...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
et: Viga lugude puhastamisel

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
et: Artistide puhastamine...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
et: Viga artistide puhastamisel

[ctx: #322]
en: Cleaning genres...
et: Žanrite puhastamine...

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres
et: Viga žanrite puhastamisel

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
et: Radade puhastamine...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
et: Viga radade puhastamisel

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
et: Albumite puhastamine...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
et: Viga albumite puhastamisel

[ctx: #328]
en: Writing changes...
et: Muudatuste kirjutamine...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
et: Viga muudatuste kirjutamisel

[ctx: #330]
en: This may take some time...
et: See võib võtta veidi aega...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
et: Andmebaasi pakkimine...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
et: Viga andmebaasi pakkimisel

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
et: Kas soovid teeki puhastada?

[ctx: #334]
en: Clean library...
et: Puhasta teek...

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
et: Kaadrisageduse konverteerimine

[ctx: #337]
en: Output configuration
et: Väljundi seadistamine

[ctx: #338]
en: Fixed
et: Fikseeritud

[ctx: #339]
en: Optimized
et: Optimeeritud

[ctx: #340]
en: Various artists
et: Erinevad artistid

[ctx: #341]
en: Play disc
et: Mängi plaati

[ctx: #342]
en: Movies
et: Filmid

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
et: Säti kaadrisagedust

[ctx: #344]
en: Actors
et: Näitlejad

[ctx: #345]
en: Year
et: Aasta

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
et: DTS-HD toetav vastuvõtja

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
et: TrueHD toetav vastuvõtja

[ctx: #350]
en: Programs
et: Programmid

[ctx: #351]
en: Off
et: Väljas

[ctx: #352]
en: Dim
et: Hämar

[ctx: #353]
en: Black
et: Must

[ctx: #354]
en: Matrix trails
et: Maatriksjooned

[ctx: #355]
en: Screensaver time
et: Ekraanisäästja aeg

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
et: Ekraanisäästja režiim

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
et: Sulgemisfunktsiooni taimer

[ctx: #358]
en: All albums
et: Kõik albumid

[ctx: #359]
en: Recently added albums
et: Viimati lisatud albumid

[ctx: #360]
en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

[ctx: #361]
en: R. Slideshow
et: Slaidiesitlus

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
et: Ekraanisäästja hämarduse aste

[ctx: #363]
en: Sort by: File
et: Järjesta: Fail

[ctx: #364]
en: Dolby Digital (AC3) capable receiver
et: Dolby Digital (AC3) toetav vastuvõtja

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
et: Järjesta: Nimi

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
et: Järjesta: Aasta

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
et: Järjesta: Hinne

[ctx: #369]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: #370]
en: Thunderstorms
et: äikesetormid

[ctx: #371]
en: Partly
et: osaliselt

[ctx: #372]
en: Mostly
et: enamasti

[ctx: #373]
en: Sunny
et: päikseline

[ctx: #374]
en: Cloudy
et: pilvine

[ctx: #375]
en: Snow
et: lumesadu

[ctx: #376]
en: Rain
et: vihm

[ctx: #377]
en: Light
et: kerge

[ctx: #378]
en: AM
et: e.l.

[ctx: #379]
en: PM
et: p.l.

[ctx: #380]
en: Showers
et: hoovihmad

[ctx: #381]
en: Few
et: vähene

[ctx: #382]
en: Scattered
et: hajus

[ctx: #383]
en: Wind
et: tuul

[ctx: #384]
en: Strong
et: tugev

[ctx: #385]
en: Fair
et: keskmine

[ctx: #386]
en: Clear
et: selge

[ctx: #387]
en: Clouds
et: pilvitus

[ctx: #388]
en: Early
et: varane

[ctx: #389]
en: Shower
et: hoovihm

[ctx: #390]
en: Flurries
et: puhangud

[ctx: #391]
en: Low
et: madal

[ctx: #392]
en: Medium
et: keskmine

[ctx: #393]
en: High
et: kõrge

[ctx: #394]
en: Fog
et: udu

[ctx: #395]
en: Haze
et: uduvine

[ctx: #396]
en: Select location
et: Vali asukoht

[ctx: #397]
en: Refresh time
et: Värskenduse intervall

[ctx: #398]
en: Temperature units
et: Temperatuuri ühik

[ctx: #399]
en: Speed units
et: Kiiruse ühik

[ctx: #400]
en: Weather
et: Ilm

[ctx: #401]
en: Temp
et: Temp.

[ctx: #402]
en: Feels like
et: Tundub kui

[ctx: #403]
en: UV index
et: UV indeks

[ctx: #404]
en: Wind
et: Tuul

[ctx: #405]
en: Dew point
et: Kastepunkt

[ctx: #406]
en: Humidity
et: Niiskus

[ctx: #409]
en: Defaults
et: Vaikeväärtused

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
et: Ilmateenuse poole pöördumine

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
et: Ilmateate küsimine:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
et: Ilmateadet ei õnnestu saada

[ctx: #413]
en: Manual
et: Käsitsi

[ctx: #414]
en: No review for this album
et: Selle albumi kohta ülevaade puudub

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
et: Pisipildi allalaadimine...

[ctx: #416]
en: Not available
et: Pole saadaval

[ctx: #417]
en: View: Big icons
et: Vaade: Suured ikoonid

[ctx: #418]
en: Low
et: Min

[ctx: #419]
en: High
et: Max

[ctx: #420]
en: Best Match
et: Parim vaste

[ctx: #422]
en: Delete album info
et: Kustuta albumi andmed

[ctx: #423]
en: Delete CD information
et: Kustuta CD andmed

[ctx: #424]
en: Select
et: Vali

[ctx: #425]
en: No album information found
et: Albumi andmeid ei leitud

[ctx: #426]
en: No CD information found
et: CD andmeid ei leitud

[ctx: #427]
en: Disc
et: Plaat

[ctx: #428]
en: Insert correct CD/DVD
et: Sisesta korrektne CD/DVD

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
et: Palun sisesta järgmine plaat:

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
et: Järjesta: DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
et: Vahemälu pole

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
et: Eemalda film teegist

[ctx: #433]
en: Really remove '%s'?
et: Tõesti eemaldada '%s'?

[ctx: #434]
en: From %s at %i %s
et: %s %i %s

[ctx: #435]
en: No optical disc drive detected
et: Optilist kettaseadet ei leitud

[ctx: #436]
en: You need an optical disc drive to play this video
et: Sa vajad video mängimiseks optilist kettaseadet

[ctx: #437]
en: Removable disk
et: Väline ketas

[ctx: #438]
en: Opening file
et: Faili avamine

[ctx: #439]
en: Cache
et: Vahemälu

[ctx: #440]
en: Hard disk
et: Kõvaketas

[ctx: #442]
en: Local network
et: Kohtvõrk

[ctx: #447]
en: Autorun media
et: Automaatne avamine

[ctx: #448]
en: Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver
et: Dolby Digital Plus'i (E-AC3) toetav resiiver

[ctx: #449]
en: Enabled
et: Lubatud

[ctx: #450]
en: Columns
et: Tulbad

[ctx: #451]
en: Row 1 address
et: Rida 1 aadress

[ctx: #452]
en: Row 2 address
et: Rida 2 aadress

[ctx: #453]
en: Row 3 address
et: Rida 3 aadress

[ctx: #454]
en: Row 4 address
et: Rida 4 aadress

[ctx: #455]
en: Rows
et: Read

[ctx: #456]
en: Mode
et: Režiim

[ctx: #457]
en: Switch view
et: Vaheta vaadet

[ctx: #458]
en: Limit sampling rate (kHz)
et: Piira sämplimissagedus (kHz)

[ctx: #459]
en: Subs
et: Subt.

[ctx: #460]
en: Audio stream
et: Audio voog

[ctx: #461]
en: [active]
et: [aktiivne]

[ctx: #462]
en: Subtitle
et: Subtiitrid

[ctx: #463]
en: Backlight
et: Taustavalgus

[ctx: #464]
en: Brightness
et: Heledus

[ctx: #465]
en: Contrast
et: Kontrast

[ctx: #467]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
et: OSD asukoha muutmiseks liiguta riba

[ctx: #469]
en: OSD position
et: OSD asukoht

[ctx: #470]
en: Credits
et: Tiitrid

[ctx: #474]
en: Off
et: Väljas

[ctx: #475]
en: Music only
et: Ainult muusika

[ctx: #476]
en: Music & video
et: Muusika ja video

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
et: Esitusloendit pole võimalik laadida

[ctx: #479]
en: Skin & language
et: Rüü ja keel

[ctx: #480]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: #481]
en: Audio options
et: Audio valikud

[ctx: #482]
en: About Kodi
et: Kodi teave

[ctx: #485]
en: Delete album
et: Kustuta album

[ctx: #486]
en: Repeat
et: Korda

[ctx: #487]
en: Repeat one
et: Korda üht

[ctx: #488]
en: Repeat folder
et: Korda kausta

[ctx: #489]
en: Play the next song automatically
et: Mängi järgmist lugu automaatselt

[ctx: #491]
en: - Use big icons
et: - Kasuta suuri ikoone

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
et: Muuda VobSubs subtiitrite suurust

[ctx: #493]
en: Advanced options (Experts Only!)
et: Lisavalikud (ainult edasijõudnutele!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
et: Üldine helitugevuse lagi (dB)

[ctx: #495]
en: Upsample videos to GUI resolution
et: Sobita videod kasutajaliidese resolutsioonile

[ctx: #496]
en: Calibration
et: Kalibreerimine

[ctx: #497]
en: Show file extensions
et: Näita faililaiendeid

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
et: Järjesta: Tüüp

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
et: Andmete küsimiseks internetist ei saa ühendust

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
et: Albumi info allalaadimine ebaõnnestus

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
et: Albumi nimede otsimine...

[ctx: #502]
en: Open
et: Ava

[ctx: #503]
en: Busy
et: Hõivatud

[ctx: #504]
en: Empty
et: Tühi

[ctx: #505]
en: Loading media info from files...
et: Meedia info laadimine failidest..

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
et: Järjesta: Kasutus

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
et: Luba video režiimi vahetamine

[ctx: #512]
en: Startup window
et: Käivitusaken

[ctx: #513]
en: Home window
et: Peamenüü

[ctx: #514]
en: Manual settings
et: Manuaalsed seaded

[ctx: #515]
en: Genre
et: Žanr

[ctx: #517]
en: Recently played albums
et: Viimati mängitud albumid

[ctx: #518]
en: Launch
et: Käivita

[ctx: #519]
en: Launch in...
et: Käivita...

[ctx: #521]
en: Compilations
et: Kollektsioonid

[ctx: #522]
en: Remove source
et: Eemalda allikas

[ctx: #523]
en: Switch media
et: Vaheta meediumit

[ctx: #524]
en: Select playlist
et: Vali esitusloend

[ctx: #525]
en: New playlist...
et: Uus esitusloend...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
et: Lisa esitusloendisse

[ctx: #527]
en: Manually add to library
et: Lisa käsitsi teeki

[ctx: #528]
en: Enter title
et: Sisesta pealkiri

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
et: Viga: Topelt pealkiri

[ctx: #530]
en: Select genre
et: Vali žanr

[ctx: #531]
en: New genre
et: Uus žanr

[ctx: #532]
en: Manual addition
et: Käsitsi lisamine

[ctx: #533]
en: Enter genre
et: Sisesta žanr

[ctx: #534]
en: View: %s
et: Vaade: %s

[ctx: #535]
en: List
et: Nimekiri

[ctx: #536]
en: Icons
et: Ikoonid

[ctx: #537]
en: Big list
et: Suur nimekiri

[ctx: #538]
en: Big icons
et: Suured ikoonid

[ctx: #539]
en: Wide
et: Lai

[ctx: #540]
en: Big wide
et: Suur lai

[ctx: #541]
en: Album icons
et: Albumi ikoonid

[ctx: #542]
en: DVD icons
et: DVD ikoonid

[ctx: #544]
en: Media info
et: Meedia info

[ctx: #545]
en: Audio output device
et: Heli väljundseade

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
et: Passthrough väljund

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
et: Selle artisti kohta biograafia puudub

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
et: Muuda mitmekanaliline heli stereoks

[ctx: #550]
en: Sort by: %s
et: Järjesta: %s

[ctx: #551]
en: Name
et: Nimi

[ctx: #552]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: #553]
en: Size
et: Suurus

[ctx: #554]
en: Track
et: Lugu

[ctx: #555]
en: Time
et: Kestvus

[ctx: #556]
en: Title
et: Pealkiri

[ctx: #559]
en: Playlist
et: Esitusloend

[ctx: #561]
en: File
et: Fail

[ctx: #562]
en: Year
et: Aasta

[ctx: #563]
en: Rating
et: Hinne

[ctx: #564]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: #565]
en: Usage
et: Kasutus

[ctx: #566]
en: Album artist
et: Albumi artist

[ctx: #567]
en: Play count
et: Mängimiste arv

[ctx: #568]
en: Last played
et: Viimati mängitud

[ctx: #569]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: #570]
en: Date added
et: Lisamiskuupäev

[ctx: #571]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: #572]
en: Studio
et: Stuudio

[ctx: #573]
en: Path
et: Asukoht

[ctx: #574]
en: Country
et: Riik

[ctx: #575]
en: In progress
et: Teoksil

[ctx: #576]
en: Times played
et: Kordi mängitud

[ctx: #577]
en: Date Taken
et: Tegemise kuupäev

[ctx: #580]
en: Sort direction
et: Järjestuse suund

[ctx: #581]
en: Sort method
et: Järjestuse meetod

[ctx: #582]
en: View mode
et: Vaate režiim

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
et: Mäleta erinevate kaustade vaateid

[ctx: #584]
en: Ascending
et: Kasvav

[ctx: #585]
en: Descending
et: Kahanev

[ctx: #586]
en: Edit playlist
et: Muuda esitusloendit

[ctx: #587]
en: Filter
et: Filtreeri

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
et: Peata plaadimasin

[ctx: #589]
en: Party mode
et: Plaadimasin

[ctx: #590]
en: Random
et: Juhuslik

[ctx: #591]
en: Off
et: Väljas

[ctx: #592]
en: One
et: Üks

[ctx: #593]
en: All
et: Kõik

[ctx: #594]
en: Off
et: Väljas

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
et: Korda: Väljas

[ctx: #596]
en: Repeat: One
et: Korda: Üks

[ctx: #597]
en: Repeat: All
et: Korda: Kõik

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
et: Ripi heliplaat

[ctx: #601]
en: Medium
et: Meedium

[ctx: #603]
en: Extreme
et: Ülim

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
et: Konstantne bitikiirus

[ctx: #605]
en: Ripping...
et: Rippimine...

[ctx: #607]
en: To:
et: Kellele:

[ctx: #608]
en: Could not rip CD or track
et: CD'd või lugu ei õnnestunud arvutisse rippida

[ctx: #609]
en: CDDARipPath is not set.
et: Salvestuskaust on määramata.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
et: Ripi lugu

[ctx: #611]
en: Enter number
et: Sisesta number

[ctx: #612]
en: Bits/sample
et: Bitid/valim

[ctx: #613]
en: Sample rate
et: Diskreetimissagedus

[ctx: #614]
en: Virtual folder
et: Virtuaalne kaust

[ctx: #620]
en: Audio CDs
et: Heliplaadid

[ctx: #621]
en: Encoder
et: Kooder

[ctx: #622]
en: Quality
et: Kvaliteet

[ctx: #623]
en: Bitrate
et: Bitikiirus

[ctx: #624]
en: Include track number
et: Hõlma raja number

[ctx: #625]
en: All songs of
et: Kõik lood

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
et: Jooksvad seriaalid

[ctx: #629]
en: View mode
et: Vaate režiim

[ctx: #630]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: #631]
en: Zoom
et: Suurendus

[ctx: #632]
en: Stretch 4:3
et: Venita 4:3

[ctx: #633]
en: Wide Zoom
et: Lai suurendus

[ctx: #634]
en: Stretch 16:9
et: Venita 16:9

[ctx: #635]
en: Original Size
et: Orignaalsuurus

[ctx: #636]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: #639]
en: Use track levels
et: Kasuta lugude nivood

[ctx: #640]
en: Use album levels
et: Kasuta albumi nivood

[ctx: #644]
en: Crop black bars
et: Kärbi mustad servad

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
et: Sure faili lahtipakkimine on vajalik. Kas jätkata?

[ctx: #646]
en: Remove from library
et: Eemalda teegist

[ctx: #647]
en: Export video library
et: Videoteegi eksport

[ctx: #648]
en: Import video library
et: Videoteegi import

[ctx: #649]
en: Importing
et: Importimine

[ctx: #650]
en: Exporting
et: Eksportimine

[ctx: #651]
en: Browse for library
et: Sirvi teeki

[ctx: #652]
en: Years
et: Aastad

[ctx: #653]
en: Update library
et: Uuenda teeki

[ctx: #654]
en: Show debug info
et: Näita silumise andmeid

[ctx: #655]
en: Browse for executable
et: Sirvi täitmisprogrammi

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
et: Sirvi esitusloendit

[ctx: #657]
en: Browse for folder
et: Sirvi kausta

[ctx: #658]
en: Song information
et: Loo info

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
et: Mittelineaarne venitus

[ctx: #660]
en: Volume amplification
et: Heli võimendus

[ctx: #661]
en: Choose export folder
et: Vali ekspordi kaust

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
et: See fail pole enam saadaval.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
et: Kas soovid seda teegist eemaldada?

[ctx: #664]
en: Browse for Script
et: Sirvi skripti

[ctx: #665]
en: Compression level
et: Pakkimise aste

[ctx: #669]
en: Verbose logging for SMB library
et: SMB teegi detailne logimine

[ctx: #670]
en: Verbose logging for CURL library (http, dav)
et: CURL (http,dav) teegi detailne logimine

[ctx: #671]
en: Verbose logging for CMYTH library
et: CMYTH teegi detailne logimine

[ctx: #672]
en: Verbose logging for FFMPEG libraries
et: FFMPEG teekide detailne logimine

[ctx: #673]
en: Verbose logging for RTMP library
et: RTMP teegi detailne logimine

[ctx: #674]
en: Verbose logging for DBUS calls
et: DBUS kutsete detailne logimine

[ctx: #675]
en: Verbose logging for JSON-RPC requests
et: JSON-RPC päringute detailne logimine

[ctx: #676]
en: Verbose logging for AUDIO component
et: AUDIO komponendi detailne logimine

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
et: Teegi puhastamine

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
et: Vanade lugude eemaldamine teegist

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
et: Seda kohta on juba skaneeritud

[ctx: #705]
en: Network
et: Võrk

[ctx: #708]
en: Use an HTTP proxy server to access the internet
et: Kasuta internetti ühendamiseks HTTP proksi serverit.

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
et: Internetiprotokoll (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
et: Määratud on vigane port. Pordi väärtused on vahemikus 1 kuni 65535.

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
et: HTTP proksi

[ctx: #715]
en: Assignment
et: Omistamine

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
et: Automaatne (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (Static)
et: Manuaalne (staatiline)

[ctx: #719]
en: IP address
et: IP-aadress

[ctx: #720]
en: Netmask
et: Võrgumask

[ctx: #721]
en: Default gateway
et: Vaikelüüs

[ctx: #723]
en: Save & restart
et: Salvesta ja taaskäivita

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
et: Viga aadressi sisestamisel. Väärtused peavad olema kujul AAA.BBB.CCC.DDD

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
et: numbritega vahemikus 0 kuni 255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
et: Muudatused on salvestamata. Jätka ilma salvestamata?

[ctx: #727]
en: Web server
et: Veebiserver

[ctx: #732]
en: Save & apply
et: Salvesta & rakenda

[ctx: #733]
en: Password
et: Parool

[ctx: #734]
en: No pass
et: Salasõna puudub

[ctx: #735]
en: Character set
et: Märgistik

[ctx: #736]
en: Style
et: Stiil

[ctx: #737]
en: Colour
et: Värv

[ctx: #738]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: #739]
en: Bold
et: Rasvane

[ctx: #740]
en: Italics
et: Kursiiv

[ctx: #741]
en: Bold italics
et: Rasvane kursiiv

[ctx: #742]
en: White
et: Valge

[ctx: #743]
en: Yellow
et: Kollane

[ctx: #744]
en: Files
et: Failid

[ctx: #745]
en: No scanned information for this view
et: Selle vaate jaoks pole skaneeritud infot

[ctx: #746]
en: Please turn off library mode
et: Palun lülita teegi režiim välja

[ctx: #747]
en: Error loading image
et: Viga pildi laadimisel

[ctx: #748]
en: Edit path
et: Muuda rada

[ctx: #749]
en: Mirror image
et: Peegelketas

[ctx: #750]
en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

[ctx: #751]
en: Removing source
et: Allika eemaldamine

[ctx: #754]
en: Add program link
et: Lisa programmi link

[ctx: #755]
en: Edit program path
et: Muuda programmi rada

[ctx: #756]
en: Edit program name
et: Muuda programmi nime

[ctx: #757]
en: Edit path depth
et: Muuda raja sügavust

[ctx: #759]
en: View: Big list
et: Vaade: Suur loend

[ctx: #760]
en: Yellow
et: Kollane

[ctx: #761]
en: White
et: Valge

[ctx: #762]
en: Blue
et: Sinine

[ctx: #763]
en: Bright green
et: Erkroheline

[ctx: #764]
en: Yellow green
et: Kollakasroheline

[ctx: #765]
en: Cyan
et: Helesinine

[ctx: #766]
en: Light grey
et: Helehall

[ctx: #767]
en: Grey
et: Hall

[ctx: #770]
en: Error %i: share not available
et: Viga %i: jagu ei ole saadaval

[ctx: #772]
en: Audio output
et: Heliväljund

[ctx: #773]
en: Seeking
et: Otsimine

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
et: Esitluse kaust

[ctx: #775]
en: Network interface
et: Võrguliides

[ctx: #776]
en: Wireless network name (ESSID)
et: Traadita võrgu nimi (ESSID)

[ctx: #777]
en: Wireless password
et: WIFI salasõna

[ctx: #778]
en: Wireless security
et: WIFI turvalisus

[ctx: #779]
en: Save and apply network interface settings
et: Salvesta ja rakenda võrguliidese seaded

[ctx: #780]
en: No encryption
et: Krüpteerimine puudub

[ctx: #784]
en: Applying network interface settings. Please wait.
et: Võrguliidese seadete kasutuselevõtt. Palun oota.

[ctx: #785]
en: Network interface restarted successfully.
et: Võrguliides edukalt taaskäivitatud.

[ctx: #786]
en: Network interface did not start successfully.
et: Võrguliidese taaskäivitus ebaõnnestus.

[ctx: #787]
en: Interface disabled
et: Liides välja lülitatud

[ctx: #788]
en: Network interface disabled successfully.
et: Võrguliides lülitati edukalt välja.

[ctx: #789]
en: Wireless network name (ESSID)
et: Traadita võrgu nimi (ESSID)

[ctx: #790]
en: Remote control
et: Kaugjuhtimine

[ctx: #791]
en: Allow programs on this system to control Kodi
et: Luba süsteemi programmidel Kodi-d kontrollida

[ctx: #793]
en: Port range
et: Pordi vahemik

[ctx: #794]
en: Allow programs on other systems to control Kodi
et: Luba süsteemivälistel programmidel Kodi-d juhtida

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
et: Ühekordne viivitus (ms)

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
et: Pidev viivitus (ms)

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
et: Maksimaalne klientide arv

[ctx: #798]
en: Internet access
et: Internet

[ctx: #799]
en: Library Update
et: Teegi uuendamine

[ctx: #800]
en: Music library needs to rescan tags from files.
et: Muusikateegi märgendid vajavad failidest ülelugemist

[ctx: #801]
en: Would you like to scan now?
et: Soovite kohe skaneerida?

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
et: Sisestatud pordi number on vigane

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
et: Pordid on vahemikus 1-65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
et: Pordid on vahemikus 1024-65535

[ctx: #997]
en: Add Pictures...
et: Lisa pilte…

[ctx: #998]
en: Add Music...
et: Lisa muusikat...

[ctx: #999]
en: Add Videos...
et: Lisa videoid...

[ctx: #1000]
en: Preview
et: Eelvaade

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
et: Ei saa ühendust

[ctx: #1002]
en: Kodi was unable to connect to the network location.
et: Kodi-l ei õnnestunud võrgukohaga ühenduse loomine.

[ctx: #1003]
en: This could be due to the network not being connected.
et: Põhjuseks võib olla võrguühenduse puudumine.

[ctx: #1004]
en: Would you like to add it anyway?
et: Kas soovid seda ikkagi lisada?

[ctx: #1006]
en: IP address
et: IP aadress

[ctx: #1007]
en: Add network location
et: Lisa võrgukoht

[ctx: #1008]
en: Protocol
et: Protokoll

[ctx: #1009]
en: Server address
et: Serveri aadress

[ctx: #1010]
en: Server name
et: Serveri nimi

[ctx: #1011]
en: Remote path
et: Kaugrada

[ctx: #1012]
en: Shared folder
et: Jagatud kaust

[ctx: #1014]
en: Username
et: Kasutajanimi

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
et: Sirvi võrgu serverit

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
et: Sisesta serveri võrguaadress

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
et: Sisesa serveri rada

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
et: Sisesta pordi number

[ctx: #1019]
en: Enter the username
et: Sisesta kasutajanimi

[ctx: #1020]
en: Add %s source
et: Lisa %s allikas

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
et: Sisesta rajad või sirvi meedia asukohti

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media Source.
et: Sisesta selle meediaallika nimi.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
et: Sirvi uut jagu

[ctx: #1024]
en: Browse
et: Sirvi

[ctx: #1025]
en: Could not retrieve directory information.
et: Kausta andmete saamine ebaõnnestus.

[ctx: #1026]
en: Add source
et: Lisa allikas

[ctx: #1027]
en: Edit source
et: Muuda allikat

[ctx: #1028]
en: Edit %s source
et: Muuda %s-allikat

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
et: Lisa uus silt

[ctx: #1030]
en: Browse for image
et: Sirvi pilti

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
et: Sirvi piltide kausta

[ctx: #1032]
en: Add network location...
et: Lisa võrguaadress...

[ctx: #1033]
en: Browse for file
et: Sirvi faili...

[ctx: #1034]
en: Submenu
et: Alammenüü

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
et: Luba alammenüü nupud

[ctx: #1036]
en: Favourites
et: Lemmikud

[ctx: #1037]
en: Video Add-ons
et: Video lisamoodulid

[ctx: #1038]
en: Music Add-ons
et: Muusika lisamoodulid

[ctx: #1039]
en: Picture Add-ons
et: Piltide lisamoodulid

[ctx: #1040]
en: Loading directory
et: Kataloogi laadimine

[ctx: #1041]
en: Retrieved %i items
et: Välja otsiti %i nimetust

[ctx: #1042]
en: Retrieved %i of %i items
et: Välja otsiti %i nimetust %i-st

[ctx: #1043]
en: Program Add-ons
et: Programmide lisamoodulid

[ctx: #1045]
en: Add-on settings
et: Lisamooduli seaded

[ctx: #1046]
en: Access points
et: Pöördepunktid

[ctx: #1047]
en: Other...
et: Muu...

[ctx: #1048]
en: Username
et: Kasutajanimi

[ctx: #1049]
en: Script settings
et: Skripti seaded

[ctx: #1050]
en: Singles
et: Singlid

[ctx: #1051]
en: Enter web address
et: Sisesta veebiaadress

[ctx: #1180]
en: Proxy type
et: Puhverserveri tüüp

[ctx: #1185]
en: SOCKS5 with remote dns resolving
et: SOCKS5 koos dns lahendamisega

[ctx: #1200]
en: SMB client
et: SMB klient

[ctx: #1202]
en: Workgroup
et: Töörühm

[ctx: #1203]
en: Default username
et: Kasutaja vaikenimi

[ctx: #1204]
en: Default password
et: Vaikeparool

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
et: Ühenda SMB jaod

[ctx: #1210]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: #1211]
en: Music
et: Muusika

[ctx: #1213]
en: Pictures
et: Pildid

[ctx: #1214]
en: Files
et: Failid

[ctx: #1215]
en: Music & video
et: Muusika ja videod

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
et: Muusika ja pildid

[ctx: #1217]
en: Music & files
et: Muusika ja failid

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
et: Video ja pildid

[ctx: #1219]
en: Video & files
et: Video ja failid

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
et: Pildid ja failid

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
et: Muusika, video ja pildid

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
et: Muusika, video, pildid ja failid

[ctx: #1223]
en: Disabled
et: Ei kasutata

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
et: Failid, muusika ja videod

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
et: Failid, pildid ja muusika

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
et: Failid, pildid ja video

[ctx: #1229]
en: Music & programs
et: Muusika ja programmid

[ctx: #1230]
en: Video & programs
et: Video ja programmid

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
et: Pildid ja programmid

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
et: Muusika, video, pildid ja programmid

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
et: Programmid, video ja muusika

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
et: Programmid, pildid ja muusika

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
et: Programmid, pildid ja video

[ctx: #1260]
en: Announce these services to other systems via Zeroconf
et: Teavita nendest teenustest teistele süsteemidele Zeroconf'i kaudu

[ctx: #1269]
en: Allow volume control
et: Luba helivaljuse juhtimine

[ctx: #1270]
en: Allow Kodi to receive AirPlay content
et: Luba Kodi-l vastu võtta AirPlay sisu

[ctx: #1271]
en: Device name
et: Seadme nimi

[ctx: #1272]
en: Use password protection
et: Kasuta salasõnaga kaitsmist

[ctx: #1275]
en: Filter %s
et: Filtreeri %s

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
et: Kohandatud heliseade

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
et: Kohandatud passthrough seade

[ctx: #1375]
en: Temperature
et: Temperatuur

[ctx: #1376]
en: Pressure
et: Rõhk

[ctx: #1381]
en: Extreme
et: Ülim

[ctx: #1382]
en: Whirls
et: Tuisupöörised

[ctx: #1384]
en: Broken
et: Vigane

[ctx: #1389]
en: Windy
et: tuuline

[ctx: #1390]
en: Settings
et: Seaded

[ctx: #1396]
en: Drifting
et: triiviv

[ctx: #1397]
en: and
et: ja

[ctx: #1398]
en: Freezing
et: jäine

[ctx: #1399]
en: Late
et: hiline

[ctx: #1400]
en: Isolated
et: eraldatud

[ctx: #1401]
en: Thundershowers
et: äikesevihm

[ctx: #1402]
en: Thunder
et: äike

[ctx: #1403]
en: Sun
et: päikesepaisteline

[ctx: #1404]
en: Heavy
et: raske

[ctx: #1405]
en: in
et: on

[ctx: #1406]
en: the
et: tulemas

[ctx: #1407]
en: Vicinity
et: lähedal

[ctx: #1408]
en: Ice
et: jää

[ctx: #1409]
en: Crystals
et: jäide

[ctx: #1410]
en: Calm
et: vaikne

[ctx: #1411]
en: with
et: ning

[ctx: #1412]
en: windy
et: tuuline

[ctx: #1413]
en: Patches
et: laigud

[ctx: #1414]
en: Thunderstorm
et: äikesetorm

[ctx: #1415]
en: Drizzle
et: uduvihm

[ctx: #1416]
en: Foggy
et: udune

[ctx: #1417]
en: Grains
et: rahe

[ctx: #1418]
en: Thunderstorms
et: pikne

[ctx: #1419]
en: Shallow
et: Madal

[ctx: #1420]
en: Moderate
et: mõõdukas

[ctx: #1421]
en: Very High
et: väga tugev

[ctx: #1422]
en: Windy
et: tuuline

[ctx: #1423]
en: Mist
et: udu

[ctx: #1424]
en: Overcast
et: Lauspilvisus

[ctx: #1425]
en: Pellets
et: Graanulid

[ctx: #1426]
en: Hail
et: Rahe

[ctx: #1427]
en: Smoke
et: Suits

[ctx: #1428]
en: Volcanic
et: Vulkaaniline

[ctx: #1429]
en: Ash
et: Tuhk

[ctx: #1430]
en: Widespread
et: laiaulatuslik

[ctx: #1431]
en: Dust
et: Tolm

[ctx: #1432]
en: Sand
et: Liiv

[ctx: #1433]
en: Spray
et: Pihustatud

[ctx: #1434]
en: Whirls
et: Tuisupöörised

[ctx: #1435]
en: Sandstorm
et: Liivatorm

[ctx: #1436]
en: Blowing
et: Puhumine

[ctx: #1437]
en: Pellet
et: Graanul

[ctx: #1438]
en: Small
et: Väike

[ctx: #1439]
en: and
et: ja

[ctx: #1440]
en: Sleet
et: Lörts

[ctx: #1441]
en: with
et: ning

[ctx: #1442]
en: Chance
et: Võimalus

[ctx: #1443]
en: of
et: /

[ctx: #1444]
en: Funnel
et: lehter

[ctx: #1445]
en: Cloud
et: Pilv

[ctx: #1446]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: #1447]
en: Squals
et: Tuulepuhang

[ctx: #1448]
en: Precipitation
et: Sadememäär

[ctx: #1449]
en: Partial
et: Osaline

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
et: Lülita tegevusetu ekraan välja

[ctx: #2050]
en: Runtime
et: Kestvus

[ctx: #2080]
en: Empty list
et: Tühjenda nimekiri

[ctx: #2081]
en: Went back to parent list because the active list has been emptied
et: Võeti kasutusele peamine loend, sest jooksev loend tühjendati

[ctx: #2100]
en: Script failed! : %s
et: Skripti viga! : %s

[ctx: #2101]
en: Newer version needed - See log
et: Vajalik on uuem versioon - Vaata vealogi

[ctx: #10000]
en: Home
et: Peamenüü

[ctx: #10001]
en: Programs
et: Programmid

[ctx: #10002]
en: Pictures
et: Pildid

[ctx: #10003]
en: File manager
et: Failihaldur

[ctx: #10004]
en: Settings
et: Seaded

[ctx: #10005]
en: Music
et: Muusika

[ctx: #10006]
en: Videos
et: Videod

[ctx: #10007]
en: System information
et: Süsteemi andmed

[ctx: #10008]
en: Settings - General
et: Seaded - Üldine

[ctx: #10009]
en: Settings - Screen
et: Seaded - Ekraan

[ctx: #10010]
en: Settings - Appearance - GUI Calibration
et: Seaded - Välimus - Kasutajaliidese kalibreerimine

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen Calibration
et: Seaded - Videod - Ekraani kalibreerimine

[ctx: #10012]
en: Settings - Pictures
et: Seaded - Pildid

[ctx: #10013]
en: Settings - Programs
et: Seaded - Programmid

[ctx: #10014]
en: Settings - Weather
et: Seaded - Ilm

[ctx: #10015]
en: Settings - Music
et: Seaded - Muusika

[ctx: #10016]
en: Settings - System
et: Seaded - Süsteem

[ctx: #10017]
en: Settings - Videos
et: Seaded - Videod

[ctx: #10018]
en: Settings - Network
et: Seaded - Võrk

[ctx: #10019]
en: Settings - Appearance
et: Seaded - Välimus

[ctx: #10020]
en: Scripts
et: Skriptid

[ctx: #10021]
en: Web Browser
et: Veebibrauser

[ctx: #10025]
en: Videos
et: Videod

[ctx: #10028]
en: Videos/Playlist
et: Videod/Esitusloend

[ctx: #10029]
en: Login screen
et: Logimisekraan

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
et: Seaded - Profiilid

[ctx: #10035]
en: Reset
et: Lähtesta

[ctx: #10036]
en: Basic
et: Lihtne

[ctx: #10037]
en: Standard
et: Normaalne

[ctx: #10038]
en: Advanced
et: Edasijõudnud

[ctx: #10039]
en: Expert
et: Ekspert

[ctx: #10040]
en: Add-on browser
et: Lisamoodulite sirvija

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
et: Taasta ülaltoodud seadete vaikeväärtused

[ctx: #10042]
en: Are you sure you want to reset the settings in this category?
et: Oled kindel, et soovid selle kategooria seaded lähtestada?

[ctx: #10043]
en: Help
et: Abi

[ctx: #10044]
en: No help available
et: Abi pole saadaval

[ctx: #10045]
en: Resets all the visible settings to their default values.
et: Taasta kõikide nähtavate seadete vaikeväärused.

[ctx: #10046]
en: No categories available
et: Kategooriad puuduvad

[ctx: #10100]
en: Yes/No dialogue
et: Jah/Ei dialoog

[ctx: #10101]
en: Progress dialogue
et: Edenemise dialoog

[ctx: #10126]
en: File browser
et: Failide lehitseja

[ctx: #10128]
en: Network setup
et: Võrgu seadistus

[ctx: #10129]
en: Media source
et: Meedia allikas

[ctx: #10130]
en: Profile settings
et: Profiili seaded

[ctx: #10131]
en: Lock settings
et: Lukusta seaded

[ctx: #10132]
en: Content settings
et: Sisu seaded

[ctx: #10134]
en: Favourites
et: Lemmikud

[ctx: #10135]
en: Songs/Info
et: Laulud/Info

[ctx: #10136]
en: Smart playlist editor
et: Aruka esitlusloendi redaktor

[ctx: #10137]
en: Smart playlist rule editor
et: Aruka esitlusloendi reeglite redaktor

[ctx: #10139]
en: Pictures/Info
et: Pildid/Info

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
et: Lisamooduli seaded

[ctx: #10146]
en: Add-ons/Info
et: Laiendused/Info

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
et: Subtiitrite otsimine...

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
et: Subtiitrite otsimine või vahemällu laadimine...

[ctx: #10212]
en: terminating
et: lõpetamine

[ctx: #10213]
en: buffering
et: puhverdamine

[ctx: #10214]
en: Opening stream
et: Voo avamine

[ctx: #10500]
en: Music/Playlist
et: Muusika/Esitusloend

[ctx: #10501]
en: Music/Files
et: Muusika/Failid

[ctx: #10502]
en: Music/Library
et: Muusika/Teek

[ctx: #10503]
en: Playlist editor
et: Esitusloendi redaktor

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
et: Top 100 lugu

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
et: Top 100 albumit

[ctx: #10506]
en: Programs
et: Programmid

[ctx: #10507]
en: Configuration
et: Konfiguratsioon

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
et: Ilmateade

[ctx: #10509]
en: Network gaming
et: Võrgus mängimine

[ctx: #10510]
en: Extensions
et: Laiendid

[ctx: #10511]
en: System info
et: Süsteemi andmed

[ctx: #10516]
en: Music - Library
et: Muusika - Teek

[ctx: #10517]
en: Now Playing - Music
et: Hetkel mängib - Muusika

[ctx: #10522]
en: Now Playing - Videos
et: Hetkel mängib - Videod

[ctx: #10523]
en: Album info
et: Albumi andmed

[ctx: #10524]
en: Movie info
et: Filmi andmed

[ctx: #12000]
en: Select dialogue
et: Valiku dialoog

[ctx: #12001]
en: Music/Info
et: Muusika/Info

[ctx: #12002]
en: Dialogue OK
et: Dialoog OK

[ctx: #12003]
en: Videos/Info
et: Videod/Andmed

[ctx: #12004]
en: Scripts/Info
et: Skriptid/Info

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
et: Video täisekraanil

[ctx: #12006]
en: Audio visualisation
et: Audio visualiseerimine

[ctx: #12008]
en: File stacking dialogue
et: Failide tõste-dialoog

[ctx: #12009]
en: Rebuild index...
et: Loo indeks uuesti...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
et: Tagasi muusika menüüsse

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
et: Tagasi videote menüüsse

[ctx: #12021]
en: Start from beginning
et: Alusta algusest

[ctx: #12022]
en: Resume from %s
et: Jätka %s-st

[ctx: #12320]
en: c
et: C

[ctx: #12321]
en: Ok
et: OK

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
et: Lukustatud! Sisesta kood...

[ctx: #12326]
en: Enter password
et: Sisesta salasõna

[ctx: #12327]
en: Enter master code
et: Sisesta juurkasutaja kood

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
et: Sisesta avamiskood

[ctx: #12329]
en: or press C to cancel
et: või vajuta C katkestamiseks

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
et: Sisesta mängupuldi nupukombinatsioon ja

[ctx: #12331]
en: press OK, or Back to cancel
et: vajuta OK, või Back-i katkestamiseks

[ctx: #12332]
en: Set lock
et: Sea lukk

[ctx: #12333]
en: Unlock
et: Ava

[ctx: #12334]
en: Reset lock
et: Algseadista lukk

[ctx: #12335]
en: Remove lock
et: Eemalda lukk

[ctx: #12337]
en: Numeric password
et: Numbriline salasõna

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
et: Mängupuldi nuppude kombinatsioon

[ctx: #12339]
en: Full-text password
et: Tekstiline salasõna

[ctx: #12340]
en: Enter new password
et: Sisesta uus salasõna

[ctx: #12341]
en: Re-Enter new password
et: Sisesta uus salasõna uuesti

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
et: Vale salasõna,

[ctx: #12343]
en: retries left
et: järelejäänud katseid

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
et: Sisestatud salasõnad ei kattu.

[ctx: #12345]
en: Access denied
et: Juurdepääs keelatud

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
et: Salasõnade proovimise limiit on ületatud.

[ctx: #12348]
en: Item locked
et: Nimetus lukustatud

[ctx: #12349]
en: Updating video library art
et: Videokogu esikaante uuendamine

[ctx: #12350]
en: Processing %s
et: %s töötlemine

[ctx: #12351]
en: The art cache in your video library needs updating.
et: Sinu videoteegi pildipuhver vajab uuendamist

[ctx: #12352]
en: No downloading is needed.
et: Allalaadimine pole vajalik.

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
et: Taasaktiveeri lukk

[ctx: #12354]
en: Would you like to update it now?
et: Soovid kohe uuendada?

[ctx: #12356]
en: Change lock
et: Muuda lukku

[ctx: #12357]
en: Source lock
et: Allika lukk

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
et: Sisestati tühi salasõna. Proovi uuesti.

[ctx: #12360]
en: Master lock
et: Pealukk

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if Master Lock retries exceeded
et: Lülita seade välja kui pealuku avamiskatsete limiit saab täis

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid
et: Peakood ei ole õige

[ctx: #12368]
en: Please enter a valid master code
et: Palun sisesta õige peakood

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
et: Seaded & failihaldur

[ctx: #12376]
en: Set as default for all videos
et: Säti vaikeväärtuseks kõikidele videotele

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values
et: See taastab algväärtused

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
et: Aeg iga pildi näitamiseks

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
et: Kasuta suurendus- ja liigutamisefekti

[ctx: #12383]
en: 12 hour clock
et: 12-tunni kell

[ctx: #12384]
en: 24 hour clock
et: 24-tunni kell

[ctx: #12385]
en: Day/Month
et: Päev/Kuu

[ctx: #12386]
en: Month/Day
et: Kuu/Päev

[ctx: #12390]
en: System uptime
et: Süsteemi ülalolekuaeg

[ctx: #12391]
en: Minutes
et: minutit

[ctx: #12392]
en: Hours
et: tundi

[ctx: #12393]
en: Days
et: päeva

[ctx: #12394]
en: Total uptime
et: Summaarne ülalolekuaeg

[ctx: #12395]
en: Battery level
et: Aku tase

[ctx: #12600]
en: Weather
et: Ilm

[ctx: #12900]
en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
et: Täisekraani ekraanimenüü

[ctx: #13000]
en: System
et: Süsteem

[ctx: #13001]
en: Immediate HD spindown
et: Kõvaketta viivitamatu peatumine

[ctx: #13002]
en: Video only
et: Ainult video

[ctx: #13003]
en: - Delay
et: - Viivitus

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
et: - Faili miinimumkestvus

[ctx: #13005]
en: Shutdown
et: Sulge arvuti

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
et: Sulgemisfunktsioon

[ctx: #13009]
en: Quit
et: Välju

[ctx: #13010]
en: Hibernate
et: Uinu

[ctx: #13011]
en: Suspend
et: Seiska ooterežiimi

[ctx: #13012]
en: Exit
et: Lõpeta

[ctx: #13013]
en: Reboot
et: Taaskäivita

[ctx: #13014]
en: Minimise
et: Vähenda

[ctx: #13015]
en: Power button action
et: Toitelüliti funktsioon

[ctx: #13016]
en: Power off System
et: Lülita süsteem välja

[ctx: #13017]
en: Inhibit idle shutdown
et: Keela tegevusetus seisundis väljalülitamine

[ctx: #13018]
en: Allow idle shutdown
et: Luba tegevusetus seisundis väljalülitamine

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
et: Kas mingi teine sessioon on aktiivne, võib-olla üle SSH?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable harddrive
et: Väline kõvaketas liidetud

[ctx: #13022]
en: Unsafe device removal
et: Ebaturvaline seadme eemaldamine

[ctx: #13023]
en: Successfully removed device
et: Seade edukalt eemaldatud

[ctx: #13024]
en: Joystick plugged
et: Juhtkang lisatud

[ctx: #13025]
en: Joystick unplugged
et: Juhtkang lahti ühendatud

[ctx: #13026]
en: Try to wake remote servers on access
et: Proovi pöördumisel kaugservereid äratada

[ctx: #13027]
en: Wake on Lan (%s)
et: Ärka võrgust pöördumisel (%s)

[ctx: #13028]
en: Waiting for network to connect...
et: Võrguühenduse ootamine...

[ctx: #13029]
en: Failed to execute Wake on Lan!
et: Võrgust äratamine ebaõnnestus!

[ctx: #13030]
en: Waiting for server to wake up...
et: Serveri ärkamise ootamine…

[ctx: #13031]
en: Extended wait for server to wake up...
et: Pikendatud serveri ärkamise ootamine…

[ctx: #13032]
en: Waiting for services to launch...
et: Teenuste käivitamise ootamine…

[ctx: #13033]
en: MAC Discovery
et: MAC leidmine

[ctx: #13034]
en: Updated for %s
et: Uuendatud %s

[ctx: #13035]
en: Found for %s
et: Leitud %s

[ctx: #13036]
en: Failed for %s
et: %s nurjus

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
et: Aku hakkab tühjaks saama

[ctx: #13100]
en: Flicker filter
et: Väreluse eemaldamine

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
et: Draiver valib (nõuab restarti)

[ctx: #13105]
en: Vertical blank sync
et: Vertikaalne sünkroniseerimine (VSYNC)

[ctx: #13106]
en: Disabled
et: Ei kasutata

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
et: Sees video taasesitusel

[ctx: #13108]
en: Always enabled
et: Alati sees

[ctx: #13109]
en: Test & apply resolution
et: Testi ja rakenda resolutsioon

[ctx: #13110]
en: Save resolution?
et: Salvesta resolutsioon?

[ctx: #13112]
en: High quality upscaling
et: Kõrge kvaliteediga suurendus

[ctx: #13113]
en: Disabled
et: Ei kasutata

[ctx: #13114]
en: Enabled for SD content
et: Sees tavalahutusega video puhul

[ctx: #13115]
en: Always enabled
et: Alati sees

[ctx: #13116]
en: Upscaling method
et: Suurenduse meetod

[ctx: #13121]
en: VDPAU HQ Upscaling level
et: VDPAU HQ suurenduse aste

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
et: Pimenda teised ekraanid

[ctx: #13131]
en: Disabled
et: Ei kasutata

[ctx: #13132]
en: Blank displays
et: Pimendatud ekraanid

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
et: Tuvastati aktiivseid ühendusi!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control Kodi
et: Jätkates võid kaotada kontrolli Kodi üle.

[ctx: #13142]
en: any longer. Are you sure you want to stop the Event server?
et: Oled sa kindel, et soovid peatada sündmuste serverit?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
et: Vaheta Apple'i puldi režiimi?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control
et: Kui sa hetkel kasutad Apple'i pulti, et juhtida

[ctx: #13146]
en: Kodi, changing this setting might affect your ability
et: Kodi-d, siis selle seade muutmine võib mõjutada

[ctx: #13147]
en: to continue controlling it. Do you want to proceed?
et: puldi töötamist. Kas soovid jätkata?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
et: Alamvõrgumask

[ctx: #13160]
en: Gateway
et: Lüüs

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
et: Esmane DNS

[ctx: #13162]
en: Initialise failed
et: Algatamine ebaõnnestus

[ctx: #13170]
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: #13171]
en: Immediately
et: Viivitamatult

[ctx: #13172]
en: After %i secs
et: %i sekundi pärast

[ctx: #13173]
en: HDD install date:
et: Kõvaketta paigalduse kuupäev:

[ctx: #13174]
en: HDD power cycle count:
et: Kõvaketta töötsüklite arv:

[ctx: #13200]
en: Profiles
et: Profiilid

[ctx: #13201]
en: Delete profile '%s'?
et: Kustuta profiil '%s'?

[ctx: #13204]
en: Last loaded profile:
et: Viimati laetud profiil:

[ctx: #13205]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: #13206]
en: Overwrite
et: Asenda

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
et: Äratuskell

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
et: Äratuskella intervall (minutites)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in %im
et: Käivitatud, %i minutit äratuseni

[ctx: #13211]
en: Alarm!
et: Äratus!

[ctx: #13212]
en: Cancelled with %im%is left
et: Tühistatud %im%is enne alarmi

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
et: Otsi subtiitreid rar-failidest

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
et: Sirvi subtiitreid...

[ctx: #13251]
en: Move item
et: Liiguta

[ctx: #13252]
en: Move item here
et: Liiguta siia

[ctx: #13253]
en: Cancel move
et: Katkesta liigutamine

[ctx: #13270]
en: Hardware:
et: Riistvara:

[ctx: #13271]
en: CPU Usage:
et: Protsessori kasutus:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
et: Ühendatud, aga DNS ei ole saadaval.

[ctx: #13275]
en: Hard Disk
et: Kõvaketas

[ctx: #13276]
en: DVD-ROM
et: DVD-lugeja

[ctx: #13277]
en: Storage
et: Talletus

[ctx: #13278]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: #13279]
en: Network
et: Võrk

[ctx: #13281]
en: Hardware
et: Riistvara

[ctx: #13283]
en: Operating system:
et: Operatsioonisüsteem:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
et: Protsessori kiirus

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
et: Video kooder:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
et: Ekraani resolutsioon:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
et: A/V kaabel:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
et: DVD regioon:

[ctx: #13296]
en: Connected
et: Ühendatud

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
et: Ühendust ei ole. Kontrolli võrguseadeid.

[ctx: #13299]
en: Target temperature
et: Soovitud temperatuur

[ctx: #13300]
en: Fan speed
et: Ventilaatori kiirus

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
et: Automaatne temperatuuri kontroll

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
et: Etteantud ventilaatori kiirus

[ctx: #13303]
en: Fonts
et: Fondid

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
et: Luba kahesuunaliste sõnade pööramist

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
et: Näita RSS uudisvoogu

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
et: Näita emakausta nimetusi

[ctx: #13307]
en: Track naming template
et: Loonimede mall

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system
et: Kas sa soovid süsteemi alglaadimist

[ctx: #13309]
en: instead of just Kodi?
et: Kodi-st väljumise asemel?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
et: Suurendusefekt

[ctx: #13311]
en: Float effect
et: Hõljumise efekt

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
et: Mustade servade eemaldamine

[ctx: #13313]
en: Restart
et: Taaskäivita

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
et: Sulanda lood kokku

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
et: Loo pisipildid uuesti

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
et: Rekursiivsed pisipildid

[ctx: #13317]
en: View slideshow
et: Vaata slaidiesitlust

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
et: Rekursiivne slaidiesitlus

[ctx: #13321]
en: Left only
et: Ainult vasak

[ctx: #13322]
en: Right only
et: Ainult parem

[ctx: #13323]
en: Enable karaoke support
et: Karaoke tugi sees

[ctx: #13324]
en: Background transparency
et: Tausta läbipaistvus

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
et: Esiplaani läbipaistvus

[ctx: #13326]
en: A/V delay
et: A/V viivitus

[ctx: #13328]
en: %s not found
et: %s ei leitud

[ctx: #13329]
en: Error opening %s
et: Viga %s-i avamisel

[ctx: #13330]
en: Unable to load %s
et: %s-i laadimine ebaõnnestus

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
et: Viga: mälu ei ole piisavalt

[ctx: #13332]
en: Move up
et: Liiguta üles

[ctx: #13333]
en: Move down
et: Liiguta alla

[ctx: #13334]
en: Edit label
et: Muuda silti

[ctx: #13335]
en: Make default
et: Tee vaikeväärtuseks

[ctx: #13336]
en: Remove button
et: Eemalda nupp

[ctx: #13340]
en: Leave as is
et: Jäta nagu on

[ctx: #13341]
en: Green
et: Roheline

[ctx: #13342]
en: Orange
et: Oranž

[ctx: #13343]
en: Red
et: Punane

[ctx: #13344]
en: Cycle
et: Vaheta perioodiliselt

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
et: Lülitage LED taasesitusel välja

[ctx: #13346]
en: Movie information
et: Filmi andmed

[ctx: #13347]
en: Queue item
et: Lisa nimetus järjekorda

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
et: Otsi IMDb-st...

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
et: Skaneeri uut sisu

[ctx: #13350]
en: Current playlist
et: Valitud esitusloend

[ctx: #13351]
en: Album information
et: Albumi andmed

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
et: Skaneeri nimetus teeki

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
et: Lõpeta skaneerimine

[ctx: #13354]
en: Render method
et: Renderdusmeetod

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
et: Pixel Shader (madala kvaliteediga)

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
et: Riistvaralised katted

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
et: Pixel Shader (kõrge kvaliteediga)

[ctx: #13358]
en: Play item
et: Esita

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
et: Määra artisti pisipilt

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
et: Genereeri pisipildid automaatselt

[ctx: #13361]
en: Enable voice
et: Luba hääl

[ctx: #13375]
en: Enable device
et: Luba seade

[ctx: #13376]
en: Volume
et: Helitugevus

[ctx: #13377]
en: Default view mode
et: Vaikimisi vaaterežiim

[ctx: #13378]
en: Default brightness
et: Vaikeheledus

[ctx: #13379]
en: Default contrast
et: Vaikekontrast

[ctx: #13380]
en: Default gamma
et: Vaikegamma

[ctx: #13381]
en: Resume video
et: Jätka videoga

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
et: Hääle mask - Port 1

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
et: Hääle mask - Port 2

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
et: Hääle mask - Port 3

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
et: Hääle mask - Port 4

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
et: Kasuta ajapõhist otsimist

[ctx: #13387]
en: Track naming template - right
et: Lugude failinime mall - parem

[ctx: #13388]
en: Preset
et: Eelhäälestus

[ctx: #13391]
en: Eject/Load
et: Väljasta/Sisesta

[ctx: #13393]
en: Calculate size
et: Arvuta suurus

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
et: Kausta suuruse arvutamine

[ctx: #13395]
en: Video settings
et: Video seaded

[ctx: #13396]
en: Audio and subtitle settings
et: Heli ja subtiitrite seaded

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
et: Luba subtiitrid

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
et: Otseteed

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting (e.g. "the")
et: Järjestamisel ära arvesta ariklitega (näit. "the")

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
et: Sulanda sama albumi lood

[ctx: #13401]
en: Browse for %s
et: Sirvi %s

[ctx: #13402]
en: Show track position
et: Näita loo positsiooni

[ctx: #13403]
en: Clear default
et: Puhasta vaikeväärtus

[ctx: #13404]
en: Resume
et: Jätka

[ctx: #13405]
en: Get thumb
et: Hangi pisipilt

[ctx: #13406]
en: Picture information
et: Pildi andmed

[ctx: #13407]
en: %s presets
et: %s eelhäälestused

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
et: (IMDb kasutajate hinnang)

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
et: Kuula Last.fm'i

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
et: Minimaalne ventilaatori kiirus

[ctx: #13412]
en: Play from here
et: Esita siit alates

[ctx: #13413]
en: Downloading
et: Allalaadimine

[ctx: #13414]
en: Include artists who appear only on compilations
et: Arva teeki ka ainult kogumikel üles astunud artistid

[ctx: #13415]
en: Render method
et: Renderduse meetod

[ctx: #13416]
en: Auto detect
et: Automaatne tuvastus

[ctx: #13417]
en: Basic shaders (ARB)
et: Lihtsad varjutajad (ARB)

[ctx: #13418]
en: Advanced shaders (GLSL)
et: Täiustatud varjutajad (GLSL)

[ctx: #13419]
en: Software
et: Tarkvara

[ctx: #13420]
en: Remove safely
et: Eemalda turvaliselt

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
et: Alusta slaidiesitlust siit

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
et: Jäta selle raja jaoks meelde

[ctx: #13424]
en: Use pixel buffer objects
et: Kasuta piksli puhvri objekte

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration (VDPAU)
et: Luba riistvaraline kiirendus (VDPAU)

[ctx: #13426]
en: Allow hardware acceleration (VAAPI)
et: Luba riistvaraline kiirendus (VAAPI)

[ctx: #13427]
en: Allow hardware acceleration (DXVA2)
et: Luba riistvaraline kiirendus (DXVA2)

[ctx: #13428]
en: Allow hardware acceleration (CrystalHD)
et: Luba riistvaraline kiirendus (CrystalHD)

[ctx: #13429]
en: Allow hardware acceleration (VDADecoder)
et: Luba riistvaraline kiirendus (VDADecoder)

[ctx: #13430]
en: Allow hardware acceleration (OpenMax)
et: Luba riistvaraline kiirendus (OpenMax)

[ctx: #13431]
en: Pixel Shaders
et: Pikselite varjutajad

[ctx: #13432]
en: Allow hardware acceleration (VideoToolbox)
et: Luba riistvaraline kiirendus (VideoToolbox)

[ctx: #13433]
en: Play the next video automatically
et: Esita järgmine video automaatselt

[ctx: #13434]
en: Play only this
et: Esita ainult see

[ctx: #13435]
en: Enable HQ Scalers for scalings above
et: Luba kõrge kvaliteediga suurendajad

[ctx: #13436]
en: Allow hardware acceleration (libstagefright)
et: Luba riistvaraline kiirendus (libstagefright)

[ctx: #13438]
en: Allow hardware acceleration (amcodec)
et: Luba riistvaraline kiirendus (amcodec)

[ctx: #13439]
en: Allow hardware acceleration (MediaCodec)
et: Luba riistvaraline kiirendus (MediaCodec)

[ctx: #13454]
en: Decoding method
et: Dekodeerimise meetod

[ctx: #13455]
en: Software
et: Tarkvara

[ctx: #13456]
en: Hardware accelerated
et: Riistvaraline kiirendus

[ctx: #13500]
en: A/V sync method
et: A/V sünkro meetod

[ctx: #13501]
en: Audio clock
et: Heli kell

[ctx: #13502]
en: Video clock (Drop/Dupe audio)
et: Video kell (lõpeta/topelt heli)

[ctx: #13503]
en: Video clock (Resample audio)
et: Video kell (sämpelda heli)

[ctx: #13505]
en: Resample quality
et: Ümbersämplimise kvaliteet

[ctx: #13506]
en: Low(fast)
et: Madal (kiire)

[ctx: #13507]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: #13508]
en: High
et: Kõrge

[ctx: #13509]
en: Really high(slow!)
et: Väga kõrge (aeglane!)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
et: Sünkroniseeri taasesitus ekraaniga

[ctx: #13511]
en: Choose art
et: Vali pilt

[ctx: #13512]
en: Current art
et: Valitud pilt

[ctx: #13513]
en: Remote art
et: Kauge pilt

[ctx: #13514]
en: Local art
et: Kohalik pilt

[ctx: #13515]
en: No art
et: Pilt puudub

[ctx: #13516]
en: Add art
et: Lisa pilt

[ctx: #13550]
en: Pause during refresh rate change
et: Peata esitus värskendussageduse muutmise ajal

[ctx: #13551]
en: Off
et: Väljas

[ctx: #13552]
en: %.1f Second
et: %.1f sekundiks

[ctx: #13553]
en: %.1f Seconds
et: %.1f sekundiks

[ctx: #13600]
en: Apple remote
et: Apple'i pult

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
et: Luba Kodi käivitamine puldiga

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
et: Jada viivitus

[ctx: #13610]
en: Disabled
et: Ei kasutata

[ctx: #13611]
en: Standard
et: Normaalne

[ctx: #13612]
en: Universal Remote
et: Universaalne pult

[ctx: #13613]
en: Multi Remote (Harmony)
et: Multifunkts. pult (Harmony)

[ctx: #13620]
en: Apple Remote Error
et: Apple puldi viga

[ctx: #14000]
en: Stack
et: Saki

[ctx: #14001]
en: Unstack
et: Eemalda sakk

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
et: Esitusloendi faili allalaadimine...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
et: Voogude loendi allalaadimine...

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
et: Voogude loendi sõelumine...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
et: Voogude loendi allalaadimine ebaõnnestus

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
et: Esitusloendi faili allalaadimine ebaõnnestus

[ctx: #14009]
en: Games directory
et: Mängude kaust

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
et: Mine automaatselt üle pisipiltidele, arvestades

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
et: Luba automaatne pisipiltide vaatele üleminek

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
et: - Kasuta suuri ikoone

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
et: - Lülita arvestades

[ctx: #14014]
en: - Percentage
et: - Protsent

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
et: Ei ole ühtegi faili kuid on vähemalt üks pisipilt

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
et: Vähemalt üks fail ja pisipilt

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
et: Pisipiltide osakaal (%)

[ctx: #14018]
en: View options
et: Vaate seaded

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
et: Muuda asukoha koodi 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
et: Muuda asukoha koodi 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
et: Muuda asukoha koodi 3

[ctx: #14022]
en: Library
et: Teek

[ctx: #14023]
en: No TV
et: Pole TV-d

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
et: Sisesta lähim suurem linn

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
et: Video vahemälu - DVD-ROM

[ctx: #14027]
en: Video cache - Local Network
et: Video puhver - kohtvõrk

[ctx: #14028]
en: Video cache - Internet
et: Video puhver - Internet

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
et: Heli vahemälu - DVD-ROM

[ctx: #14031]
en: Audio cache - Local Network
et: Audio puhver - kohtvõrk

[ctx: #14032]
en: Audio cache - Internet
et: Audio puhver - Internet

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
et: DVD vahemälu - DVD-ROM

[ctx: #14035]
en: Local Network
et: Kohtvõrk

[ctx: #14036]
en: Services
et: Teenused

[ctx: #14037]
en: DVD cache - Local Network
et: DVD puhver - kohtvõrk

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
et: Võrguseaded muudetud

[ctx: #14039]
en: Kodi requires to restart to change your
et: Kodi vajab võrguseadete muutmiseks

[ctx: #14040]
en: network setup.  Would you like to restart now?
et: taaskäivitust. Kas soovid teha restardi?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
et: Internetiühenduse ribalaiuse piirang

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
et: - Sulge taasesituse ajal

[ctx: #14045]
en: %i sec
et: %i s

[ctx: #14051]
en: Time format
et: Aja formaat

[ctx: #14052]
en: Date format
et: Kuupäeva formaat

[ctx: #14053]
en: GUI filters
et: Kasutajaliidese filtrid

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
et: Kasuta taustal skaneerimist

[ctx: #14056]
en: Stop scan
et: Lõpeta skaneerimine

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media info
et: Ei ole võimalik meedia andmete skaneerimise ajal

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
et: Filmisäbru efekt

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
et: Otsi pisipilte kaugjagudest

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
et: Teadmata vahemälu - Internet

[ctx: #14061]
en: Auto
et: Automaatne

[ctx: #14062]
en: Enter username for
et: Sisesta kasutajanimi

[ctx: #14063]
en: Date & time
et: Kuupäev ja aeg

[ctx: #14064]
en: Set date
et: Määra kuupäev

[ctx: #14065]
en: Set time
et: Määra aeg

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24 hour HH:MM format
et: Sisesta aeg 24-tunni formaadis HH:MM

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
et: Sisesta kuupäev formaadis DD/MM/YYYY

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
et: Sisesta IP aadress

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
et: Rakenda need seaded koheselt?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
et: Rakenda seaded koheselt

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
et: Luba faile ümber nimetada ja kustutada

[ctx: #14074]
en: Set timezone
et: Määra ajavöönd

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
et: Kasuta suveaega

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
et: Lisa lemmikutesse

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
et: Eemalda lemmikutest

[ctx: #14078]
en: Colours
et: Värvid

[ctx: #14079]
en: Timezone country
et: Ajavööndi riik

[ctx: #14080]
en: Timezone
et: Ajavöönd

[ctx: #14081]
en: File lists
et: Faililoend

[ctx: #14082]
en: Show EXIF picture information
et: Näita pildi EXIF andmeid

[ctx: #14083]
en: Use a fullscreen window rather than true fullscreen
et: Kasuta täisekraani aknas, mitte tõelist täisekraani

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
et: Lisa valitud lood mängukavva

[ctx: #14086]
en: Playback
et: Taasesitus

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
et: Mängi DVD plaate automaatselt

[ctx: #14089]
en: Font to use for text subtitles
et: Tekstipõhiste subtiitrite font

[ctx: #14090]
en: International
et: Regiooni sätted

[ctx: #14091]
en: Character set
et: Märgistik

[ctx: #14092]
en: Debugging
et: Silumine

[ctx: #14093]
en: Security
et: Turvalisus

[ctx: #14094]
en: Input devices
et: Sisendseadmed

[ctx: #14095]
en: Power saving
et: Energiasääst

[ctx: #14096]
en: Rip
et: Ripi

[ctx: #14097]
en: Audio CD Insert Action
et: Tegevus heliplaadi sisestamisel

[ctx: #14098]
en: Play
et: Esita

[ctx: #14099]
en: Eject disc when CD ripping is complete
et: CD rippimise lõpetamisel ava kettaseade

[ctx: #14100]
en: Stop ripping CD
et: Peata CD rippimine

[ctx: #14101]
en: Acceleration
et: Kiirendus

[ctx: #15014]
en: Keep
et: Jäta alles

[ctx: #15015]
en: Remove
et: Eemalda

[ctx: #15016]
en: Games
et: Mängud

[ctx: #15019]
en: Add
et: Lisa

[ctx: #15052]
en: Password
et: Salasõna

[ctx: #15100]
en: Library
et: Teek

[ctx: #15101]
en: Database
et: Andmebaas

[ctx: #15102]
en: * All albums
et: * Kõik albumid

[ctx: #15103]
en: * All artists
et: * Kõik artistid

[ctx: #15104]
en: * All songs
et: * Kõik lood

[ctx: #15105]
en: * All genres
et: * Kõik žanrid

[ctx: #15107]
en: Buffering...
et: Puhvrisse laadimine...

[ctx: #15108]
en: Navigation sounds
et: Menüü helid

[ctx: #15109]
en: Skin default
et: Vaikimisi

[ctx: #15111]
en: Theme
et: Teema

[ctx: #15112]
en: Default theme
et: Vaiketeema

[ctx: #15207]
en: Connected
et: Ühendatud

[ctx: #15208]
en: Not connected
et: Ei ole ühendatud

[ctx: #15213]
en: Play using...
et: Esita kasutades...

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
et: Peida pisipiltide vaates failinimed

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
et: Esita plaadimasina režiimis

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
et: Rada ei leitud või vigane rada

[ctx: #15301]
en: Could not connect to network server
et: Serveriga ei õnnestunud ühendust saada

[ctx: #15302]
en: No servers found
et: Servereid ei leitud

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
et: Töörühma ei leitud

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
et: Multi-rajaga allika avamine

[ctx: #15311]
en: Path:
et: Rada:

[ctx: #16000]
en: General
et: Üldine

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
et: Interneti päring

[ctx: #16003]
en: Player
et: Pleier

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
et: Esita meediat plaadilt

[ctx: #16008]
en: Enter new title
et: Sisesta uus pealkiri

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
et: Sisesta filmi nimi

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
et: Sisesta profiili nimi

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
et: Sisesta albumi nimi

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
et: Sisesta esitusloendi nimi

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
et: Sisesta uus failinimi

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
et: Sisesta kausta nimi

[ctx: #16015]
en: Enter directory
et: Sisesta kataloog

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
et: Võimalikud valikud: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16017]
en: Enter search string
et: Sisesta otsingusõna

[ctx: #16018]
en: None
et: Puudub

[ctx: #16019]
en: Auto select
et: Automaatne

[ctx: #16020]
en: De-interlace
et: Ülerealaotuse kaotamine

[ctx: #16022]
en: Bob (inverted)
et: Bob (pööratud)

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
et: Tühistamine…

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
et: Sisesta artisti nimi

[ctx: #16026]
en: Playback failed
et: Taasesitus ebaõnnestus

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play.
et: Ühe või mitme nimetuse esitamine ebaõnnestus.

[ctx: #16028]
en: Enter value
et: Sisesta arv

[ctx: #16029]
en: Check the log file for details.
et: Täpsema info saamiseks vaata logifaili.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
et: Plaadimasin katkestati.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
et: Sobivaid laule teegist ei leitud.

[ctx: #16033]
en: Could not open database.
et: Andmebaasi ei saanud avada.

[ctx: #16034]
en: Could not get songs from database.
et: Laulude lugemine andmebaasist ei õnnestunud.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
et: Plaadimasina esitusloend

[ctx: #16036]
en: De-interlace (Half)
et: Ülerealaotuse kaotamine (pool)

[ctx: #16037]
en: Deinterlace video
et: Video ülerealaotuse kaotamine

[ctx: #16038]
en: Deinterlace method
et: Ülerealaotuse kaotamise meetod

[ctx: #16039]
en: Off
et: Väljas

[ctx: #16040]
en: Auto
et: Automaatne

[ctx: #16041]
en: On
et: Sees

[ctx: #16100]
en: All Videos
et: Kõik videod

[ctx: #16101]
en: Unwatched
et: vaatamata

[ctx: #16102]
en: Watched
et: vaadatud

[ctx: #16103]
en: Mark as watched
et: Märgi vaadatuks

[ctx: #16104]
en: Mark as unwatched
et: Märgi mitte vaadatuks

[ctx: #16105]
en: Edit title
et: Muuda pealkirja

[ctx: #16106]
en: Manage...
et: Halda…

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
et: Tegevus katkestati

[ctx: #16201]
en: Copy failed
et: Kopeerimine ebaõnnestus

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file
et: Vähemalt ühe faili kopeerimine ebaõnnestus

[ctx: #16203]
en: Move failed
et: Liigutamine ebaõnnestus

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file
et: Vähemalt ühe faili liigutamine ebaõnnestus

[ctx: #16205]
en: Delete failed
et: Kustutamine ebaõnnestus

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file
et: Vähemalt ühe faili kustutamine ebaõnnestus

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
et: Video suurendamise meetod

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
et: Lähim naaber

[ctx: #16302]
en: Bilinear
et: Bilineaarne

[ctx: #16307]
en: Bicubic (software)
et: Bicubic (tarkvaraline)

[ctx: #16308]
en: Lanczos (software)
et: Lanczos (tarkvaraline)

[ctx: #16309]
en: Sinc (software)
et: Sinc (tarkvaraline)

[ctx: #16312]
en: (VDPAU)Noise Reduction
et: (VDPAU) Müravähendus

[ctx: #16313]
en: (VDPAU)Sharpness
et: (VDPAU) Teravus

[ctx: #16316]
en: Auto
et: Automaatne

[ctx: #16317]
en: Temporal (Half)
et: Temporal (poole väiksem)

[ctx: #16318]
en: Temporal/Spatial (Half)
et: Temporal/Spatial (poole väiksem)

[ctx: #16321]
en: DXVA Best
et: DXVA Parim

[ctx: #16324]
en: Software Blend
et: Tarkvara segu

[ctx: #16400]
en: Post-processing
et: Pildi järeltöötlus

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
et: Aeg ekraani puhkeolekuni

[ctx: #17998]
en: %i hours
et: %i tundi

[ctx: #17999]
en: %i days
et: %i päeva

[ctx: #19000]
en: Switch to channel
et: Vali kanal

[ctx: #19001]
en: Separate the search words by using AND, OR and/or NOT.
et: Eralda otsingusõnad kasutades "AND", "OR" ja/või "NOT"

[ctx: #19002]
en: or use phrases to find an exact match, like "The wizard of Oz".
et: või kasuta täpsemaks otsinguks väljendeid, näiteks "The wizard of Oz".

[ctx: #19003]
en: Find similar
et: Leia sarnaseid

[ctx: #19004]
en: Importing EPG from clients
et: Elektroonlise saatekava import klientidelt

[ctx: #19005]
en: PVR stream information
et: PVR streami informatsioon

[ctx: #19006]
en: Receiving device
et: Vastuvõttev seade

[ctx: #19007]
en: Device status
et: Seadme seisund

[ctx: #19008]
en: Signal quality
et: Signaali kvaliteet

[ctx: #19012]
en: PVR Backend
et: PVR põhi

[ctx: #19013]
en: Free to air
et: Vabalevi

[ctx: #19014]
en: Fixed
et: Fikseeritud

[ctx: #19015]
en: Encryption
et: Kodeering

[ctx: #19017]
en: Recordings
et: Salvestused

[ctx: #19019]
en: Channels
et: Kanalid

[ctx: #19021]
en: Radio
et: Raadio

[ctx: #19022]
en: Hidden
et: Peidetud

[ctx: #19023]
en: TV channels
et: Telekanalid

[ctx: #19024]
en: Radio channels
et: Raadiojaamad

[ctx: #19025]
en: Upcoming recordings
et: Kavandatavad salvestused

[ctx: #19026]
en: Add timer...
et: Lisa ajastus...

[ctx: #19027]
en: No search results
et: Otsingu tulemused puuduvad

[ctx: #19028]
en: No EPG entries
et: Elektroonilisi saatekavu pole

[ctx: #19029]
en: Channel
et: Kanal

[ctx: #19030]
en: Now
et: Praegu

[ctx: #19031]
en: Next
et: Järgmine

[ctx: #19032]
en: Timeline
et: Ajaskaala

[ctx: #19033]
en: Information
et: Informatsioon

[ctx: #19034]
en: Already started recording on this channel
et: Sellel kanalil juba toimub salvestamine

[ctx: #19035]
en: %s could not be played. Check the log for details.
et: %s ei saa esitada. Vaata logist detaile.

[ctx: #19036]
en: This recording cannot be played. Check the log for details.
et: Seda salvestust ei saa esitada. Detailsema info saamiseks kontrolli logi.

[ctx: #19037]
en: Show signal quality
et: Näita signaali kvaliteeti.

[ctx: #19038]
en: Not supported by the PVR backend.
et: Puudub PVR lõppseadme toetus.

[ctx: #19039]
en: Are you sure you want to hide this channel?
et: Olete kindel, et soovite seda kanalit peita?

[ctx: #19040]
en: Timer
et: Ajastus

[ctx: #19041]
en: Are you sure you want to rename this recording?
et: Olete kindel, et soovite salvestust ümber nimetada?

[ctx: #19042]
en: Are you sure you want to rename this timer?
et: Olete kindel, et soovite ajastuse ümbernimetamist?

[ctx: #19043]
en: Recording
et: Salvestan

[ctx: #19044]
en: Please check your configuration or check the log for details.
et: Palun kontrollige seadeid või tutvuge detailsema logiga.

[ctx: #19045]
en: No PVR clients have been started yet. Wait for the PVR clients to start up or check the log for details.
et: PVR kliente ei ole veel käivitatud. Oota PVR klientide käivitamist või vaata täpsemate andmete saamiseks logi.

[ctx: #19046]
en: New channel
et: Uus kanal

[ctx: #19047]
en: Programme info
et: Programmi info

[ctx: #19048]
en: Group management
et: Gruppide haldamine

[ctx: #19049]
en: Show channel
et: Näita kanalit

[ctx: #19050]
en: Show visible channels
et: Näita nähtavaid kanaleid

[ctx: #19051]
en: Show hidden channels
et: Näita peidetud kanaleid

[ctx: #19052]
en: Move channel to:
et: Liiguta kanalit:

[ctx: #19053]
en: Recording information
et: Salvestuse informatsioon

[ctx: #19054]
en: Hide channel
et: Peida kanal

[ctx: #19055]
en: No information available
et: Informatsioon puudub

[ctx: #19056]
en: New timer
et: Uus ajastus

[ctx: #19057]
en: Edit timer
et: Muuda ajastust

[ctx: #19058]
en: Timer enabled
et: Aktiveeri ajastus

[ctx: #19059]
en: Stop recording
et: Peata salvestamine

[ctx: #19060]
en: Delete timer
et: Kustuta ajastus

[ctx: #19061]
en: Add timer
et: Lisa ajastus

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
et: Sorteeri kanalite järgi

[ctx: #19063]
en: Go to begin
et: Mine algusesse

[ctx: #19064]
en: Go to end
et: Mine lõppu

[ctx: #19067]
en: This event is already being recorded.
et: Seda sündmust juba salvestatakse.

[ctx: #19068]
en: This recording could not be deleted. Check the log for details.
et: Seda salvestust ei saa kustutada. Tutvu detailsema infoga.

[ctx: #19069]
en: EPG
et: Elektrooniline saatekava

[ctx: #19071]
en: EPG update interval
et: Elektroonilise saatekava uuendamise intervall

[ctx: #19072]
en: Do not store the EPG in the database
et: Ära salvesta elektroonlisist saatekava andmebaasi

[ctx: #19073]
en: Delay channel switch
et: Viivita kanali vahetusega

[ctx: #19074]
en: Active:
et: Aktiivne:

[ctx: #19075]
en: Name:
et: Nimi:

[ctx: #19076]
en: Folder:
et: Kaust:

[ctx: #19077]
en: Radio:
et: Raadio:

[ctx: #19078]
en: Channel:
et: Kanal:

[ctx: #19079]
en: Day:
et: Päev:

[ctx: #19080]
en: Begin:
et: Algus:

[ctx: #19081]
en: End:
et: Lõpp:

[ctx: #19082]
en: Priority:
et: Tähtsus:

[ctx: #19083]
en: Lifetime (days):
et: Eluaeg (päevades):

[ctx: #19084]
en: First day:
et: Esimene päev:

[ctx: #19085]
en: Unknown channel %u
et: Tundmatu kanal %u

[ctx: #19086]
en: Mo-__-__-__-__-__-__
et: Esm-__-__-__-__-__-__

[ctx: #19087]
en: __-Tu-__-__-__-__-__
et: __-Tei-__-__-__-__-__

[ctx: #19088]
en: __-__-We-__-__-__-__
et: __-__-Kol-__-__-__-__

[ctx: #19089]
en: __-__-__-Th-__-__-__
et: __-__-__-Nel-__-__-__

[ctx: #19090]
en: __-__-__-__-Fr-__-__
et: __-__-__-__-Ree-__-__

[ctx: #19091]
en: __-__-__-__-__-Sa-__
et: __-__-__-__-__-Lau-__

[ctx: #19092]
en: __-__-__-__-__-__-Su
et: __-__-__-__-__-__-Püh

[ctx: #19093]
en: Mo-Tu-We-Th-Fr-__-__
et: Esm-Tei-Kol-Nel-Ree-__-__

[ctx: #19094]
en: Mo-Tu-We-Th-Fr-Sa-__
et: Esm-Tei-Kol-Nel-Ree-Lau-__

[ctx: #19095]
en: Mo-Tu-We-Th-Fr-Sa-Su
et: Esm-Tei-Kol-Nel-Ree-Lau-Püh

[ctx: #19096]
en: __-__-__-__-__-Sa-Su
et: __-__-__-__-__-Lau-Püh

[ctx: #19097]
en: Enter the name for the recording
et: Sisestage salvestuse nimetus

[ctx: #19098]
en: Warning
et: Hoiatus

[ctx: #19099]
en: Service
et: Teenus

[ctx: #19102]
en: Please switch to another channel.
et: Palun vahetage kanalit

[ctx: #19104]
en: Enter the name of the folder for the recording
et: Sisestage salvestuste kausta nimetus

[ctx: #19106]
en: Next timer on
et: Järgmine ajastus algab

[ctx: #19109]
en: Couldn't save timer. Check the log for details.
et: Ajastust ei salvestatud. Vaata logist detaile.

[ctx: #19110]
en: An unexpected error occurred. Try again later or check the log for details.
et: Ilmnes ootamatu viga. Proovi hiljem uuesti või vaata täpsemate andmete saamiseks logi.

[ctx: #19111]
en: PVR backend error. Check the log for details.
et: PVR põhja viga. Täpsemate andmete saamiseks logi.

[ctx: #19114]
en: Version
et: Versioon

[ctx: #19115]
en: Address
et: Aadress

[ctx: #19116]
en: Disksize
et: Kettaruum

[ctx: #19117]
en: Search for channels
et: Otsi kanaleid

[ctx: #19118]
en: Cannot use PVR functions while searching.
et: PVR funktsioone ei saa otsimise ajal kasutada.

[ctx: #19120]
en: Client number
et: Kliendi number

[ctx: #19121]
en: Avoid repeats
et: Väldi korduseid

[ctx: #19122]
en: This timer is still recording. Are you sure you want to delete this timer?
et: Taimer veel salvestab. Oled kindel, et soovid seda taimerit kustutada?

[ctx: #19123]
en: Free to air channels only
et: Ainult vabalevi kanalid

[ctx: #19124]
en: Ignore present timers
et: Eira praeguseid taimereid

[ctx: #19125]
en: Ignore present recordings
et: Eira praeguseid salvestusi

[ctx: #19126]
en: Start time
et: Alguse aeg

[ctx: #19127]
en: End time
et: Lõpu aeg

[ctx: #19128]
en: Start date
et: Alguse kuupäev

[ctx: #19129]
en: End date
et: Lõpu kuupäev

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
et: Vähim kestvus

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
et: Suurim kestvus

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
et: Hõlma tundmatud žanrid

[ctx: #19133]
en: Search string
et: Otsisõna

[ctx: #19134]
en: Include description
et: Hõlma kirjeldus

[ctx: #19135]
en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

[ctx: #19136]
en: Channel unavailable
et: Kanal pole saadaval

[ctx: #19137]
en: No groups defined
et: Gruppe pole määratletud

[ctx: #19138]
en: Please create a group first
et: Palun tee grupi nimekiri

[ctx: #19139]
en: Name of the new group
et: Uue grupi nimi

[ctx: #19140]
en: Search...
et: Otsimine...

[ctx: #19141]
en: Group
et: Grupp

[ctx: #19142]
en: Search guide
et: Otsingu juhis

[ctx: #19143]
en: Group management
et: Gruppide haldamine

[ctx: #19144]
en: No groups defined
et: Gruppe pole määratletud

[ctx: #19145]
en: Grouped
et: Grupeeritud

[ctx: #19146]
en: Groups
et: Grupid

[ctx: #19147]
en: The PVR backend does not support this action. Check the log for details.
et: PVR põhi ei toeta seda tegevust. Täpsemate andmete saamiseks vaata logi.

[ctx: #19148]
en: Channel
et: Kanal

[ctx: #19149]
en: Mo
et: E

[ctx: #19150]
en: Tu
et: T

[ctx: #19151]
en: We
et: K

[ctx: #19152]
en: Th
et: N

[ctx: #19153]
en: Fr
et: R

[ctx: #19154]
en: Sa
et: L

[ctx: #19155]
en: Su
et: P

[ctx: #19156]
en: from
et: alates

[ctx: #19157]
en: Next recording
et: Järgmine salvestus

[ctx: #19158]
en: Currently recording
et: Praegu salvestab

[ctx: #19159]
en: from
et: alates

[ctx: #19160]
en: to
et: kuni

[ctx: #19162]
en: Recording active
et: Salvestus aktiivne

[ctx: #19163]
en: Recordings
et: Salvestused

[ctx: #19164]
en: Cannot start recording. Check the log for details.
et: Salvesamist ei saa alustada. Täpsemate andmete saamiseks vaata logi.

[ctx: #19165]
en: Switch
et: Vaheta

[ctx: #19166]
en: PVR information
et: Videosalvesti andmed

[ctx: #19167]
en: Scan for missing icons
et: Otsi puuduvaid ikoone

[ctx: #19169]
en: Hide video information box
et: Peida video andmed

[ctx: #19170]
en: Timeout when starting playback
et: Taasesituse aegumine

[ctx: #19171]
en: Start playback minimised
et: Alusta taasesitus vähendatuna

[ctx: #19172]
en: Instant recording duration
et: Kohese salvestuse kestvus

[ctx: #19173]
en: Default recording priority
et: Vaikimisi salvestuse prioriteet

[ctx: #19174]
en: Default recording lifetime
et: Tavaline salvestuse hoiuaeg

[ctx: #19175]
en: Margin at the start of a recording
et: Varu salvestuse alguses

[ctx: #19176]
en: Margin at the end of a recording
et: Varu salvestuse lõpus

[ctx: #19177]
en: Playback
et: Taasesitus

[ctx: #19178]
en: Show channel information when switching channels
et: Kanaleid vahetades näita kanali infot

[ctx: #19181]
en: Menu/OSD
et: Menüü/ekraanikuva

[ctx: #19182]
en: Days to display in the EPG
et: Saatekavas näidatav päevade arv

[ctx: #19183]
en: Radio
et: Raadio

[ctx: #19185]
en: Reset the PVR database
et: Lähtesta elektroonilise saatekava andmebaas

[ctx: #19186]
en: All data in the PVR database is being erased
et: Kõik andmed elektroonilise saatekava andmebaasis on kustutamisel

[ctx: #19187]
en: Reset the EPG database
et: Algseadista elektrooniline saatekava

[ctx: #19188]
en: EPG is being reset
et: Elektroonilisele saatekavale tehakse algseadistust

[ctx: #19189]
en: Continue last channel on startup
et: Käivitamisel jätka viimase kanaliga

[ctx: #19190]
en: Background
et: Taust

[ctx: #19191]
en: PVR service
et: Elektroonilise saatekava teenus

[ctx: #19192]
en: None of the connected PVR backends supports scanning for channels.
et: Ükski ühendatud videosalvestaja põhi ei toeta kanalite skaneerimist.

[ctx: #19193]
en: The channel scan cannot be started. Check the log for details.
et: Kanaliotsingut ei saa alustada. Detailsema info saamiseks kontrolli logi.

[ctx: #19194]
en: Continue?
et: Jätka?

[ctx: #19195]
en: Client actions
et: Kliendi tegevused

[ctx: #19196]
en: PVR client specific actions
et: PVR kliendile iseloomulikud tegevused

[ctx: #19197]
en: Recording started on: %s
et: Salvestamine algas: %s

[ctx: #19198]
en: Recording finished on: %s
et: Salvestamine lõppes: %s

[ctx: #19199]
en: Channel manager
et: Kanalihaldur

[ctx: #19200]
en: EPG source:
et: Saatekava allikas:

[ctx: #19201]
en: Channel name:
et: Kanali nimi:

[ctx: #19202]
en: Channel icon:
et: Kanali ikoon:

[ctx: #19203]
en: Edit channel
et: Muuda kanalit

[ctx: #19204]
en: New channel
et: Uus kanal

[ctx: #19205]
en: Group management
et: Gruppide haldamine

[ctx: #19206]
en: Activate EPG:
et: Aktiveeri saatekava:

[ctx: #19207]
en: Group:
et: Grupp:

[ctx: #19208]
en: Enter the name of the new channel
et: Sisesta uue kanali nimi

[ctx: #19209]
en: Kodi virtual backend
et: Kodi virtuaalne põhi

[ctx: #19210]
en: Client
et: Kilent

[ctx: #19211]
en: Delete channel
et: Kustuta kanal

[ctx: #19212]
en: This list contains changes
et: Nimekiri sisaldab muudatusi

[ctx: #19213]
en: Select backend
et: Vali põhi

[ctx: #19214]
en: Enter a valid URL for the new channel
et: Sisesta korrektne URL uuele kanalile

[ctx: #19215]
en: The PVR backend does not support timers.
et: PVR põhi ei toeta taimereid.

[ctx: #19216]
en: All radio channels
et: Kõik raadiojaamad

[ctx: #19217]
en: All TV channels
et: Kõik telekanalid

[ctx: #19218]
en: Visible
et: Nähtav

[ctx: #19219]
en: Ungrouped channels
et: Gupeerimata kanalid

[ctx: #19220]
en: Channels in
et: Kanalid

[ctx: #19221]
en: Synchronise channel groups with backend(s)
et: Sünkrooni kanali grupid põhja(de)ga

[ctx: #19222]
en: EPG
et: Elektrooniline saatekava

[ctx: #19223]
en: No PVR Add-on could be enabled. Check your settings or the log for more info.
et: Ei suutnud võimaldada ühtegi PVR lisamoodulit. Kontrolli seadeid või vaata logifaili lisainfo saamiseks.

[ctx: #19224]
en: Recording aborted
et: Salvestamine katkestatud

[ctx: #19225]
en: Recording scheduled
et: Salvestamine planeeritud

[ctx: #19226]
en: Recording started
et: Salvestamist alustatud

[ctx: #19227]
en: Recording completed
et: Salvestamine lõpetatud

[ctx: #19228]
en: Recording deleted
et: Salvestamine kustutatud

[ctx: #19229]
en: Close channel OSD after switching channels
et: Sulge kanali OSD pärast kanali vahetust

[ctx: #19230]
en: Prevent EPG updates during playback
et: Keela elektroonilise saatekava uuendused taasesituse ajal

[ctx: #19231]
en: Always use the channel order from the backend(s)
et: Kasuta alati põhja(de) kanalijärjestust

[ctx: #19232]
en: Clear search results
et: Puhasta otsingutulemused

[ctx: #19233]
en: Display a notification on timer updates
et: Näita teadet taimeri uuendamisel

[ctx: #19234]
en: Use backend channels numbers (only works with 1 enabled PVR Add-on)
et: Kasuta põhja poolt omistatud kanali numbreid (töötab ainult 1 lubatud PVR põhja korral)

[ctx: #19235]
en: PVR manager is starting up
et: PVR haldur käivitub

[ctx: #19236]
en: Loading channels from clients
et: Kliendist kanalite laadimine

[ctx: #19237]
en: Loading timers from clients
et: Kliendist taimerite laadimine

[ctx: #19238]
en: Loading recordings from clients
et: Kliendist salvestuste laadimine

[ctx: #19239]
en: Starting background threads
et: Taustaprotsesside käivitus

[ctx: #19240]
en: No PVR Add-on enabled
et: Ühtegi PVR lisamoodulit ei ole lubatud

[ctx: #19241]
en: The PVR manager has been enabled without any
et: PVR haldur lubati ilma ühegi

[ctx: #19242]
en: enabled PVR Add-on. Enable at least one Add-on
et: lubatud PVR lisamoodul. Võimalda vähemalt üks lisamoodul

[ctx: #19243]
en: in order to use the PVR functionality.
et: PVR funktsionaalsuse kasutamiseks.

[ctx: #19244]
en: Backend idle time
et: Põhja jõudeaeg

[ctx: #19245]
en: Set wakeup command (cmd [timestamp])
et: Määra äratuse käsklus (cmd [ajatempel])

[ctx: #19246]
en: Wakeup before recording
et: Äratus enne salvestamist

[ctx: #19247]
en: Daily wakeup
et: Igapäevane äratus

[ctx: #19248]
en: Daily wakeup time (HH:MM:SS)
et: Igapäevase äratuse aeg (TT:MM:SS)

[ctx: #19249]
en: Filter channels
et: Filtreeri kanaleid

[ctx: #19250]
en: Loading EPG from database
et: Andmebaasist elektroonilise saatekava laadimine

[ctx: #19251]
en: Update EPG information
et: Uuenda saatekava andmeid

[ctx: #19252]
en: Schedule EPG update for this channel?
et: Planeeri sellele kanalile elektroonlise saatekava uuendamine?

[ctx: #19253]
en: EPG update scheduled for channel
et: Elektroonilise saatekava uuendamine kanalile planeeritud

[ctx: #19254]
en: EPG update failed for channel
et: Kanali elektroonilise saatekava uuendus ebaõnnestus

[ctx: #19255]
en: Start recording
et: Alusta salvestamist

[ctx: #19256]
en: Stop recording
et: Peata salvestamine

[ctx: #19257]
en: Lock channel
et: Lukusta kanal

[ctx: #19258]
en: Unlock channel
et: Ava kanal

[ctx: #19259]
en: Parental control
et: Vanemlik kontroll

[ctx: #19260]
en: Unlock duration
et: Avatud olemise kestvus

[ctx: #19261]
en: Change PIN
et: Muuda PINi

[ctx: #19262]
en: Parental control. Enter PIN:
et: Vanemlik kontroll. Sisesta PIN:

[ctx: #19263]
en: Locked channel. Enter PIN:
et: Lukustatud kanal. Sisesta PIN:

[ctx: #19264]
en: Incorrect PIN
et: Vale PIN

[ctx: #19265]
en: The entered PIN number was incorrect.
et: Sisestatud PIN kood ei ole õige.

[ctx: #19266]
en: Parental locked
et: Vanemlik lukustus

[ctx: #19267]
en: Parental locked:
et: Vanemlik lukustus:

[ctx: #19268]
en: Do not show 'no information available' labels
et: Ära näita 'Informatsioon puudub' silte

[ctx: #19269]
en: Do not show 'connection lost' warnings
et: Ära näita 'Ühendus kadus' hoiatusi

[ctx: #19271]
en: No PVR Add-ons could be found
et: Ei leidnud ühtegi PVR lisamoodulist

[ctx: #19272]
en: You need a tuner, backend software, and an
et: Sa vajad tuunerit, põhja tarkvara, ja

[ctx: #19273]
en: Add-on for the backend to be able to use PVR.
et: Lisamoodul põhja jaoks, et kasutada PVR'i.

[ctx: #19275]
en: Conflict warning
et: Konflikti hoiatus

[ctx: #19276]
en: Conflict error
et: Konflikti tõrge

[ctx: #19277]
en: Recording conflict
et: Salvestamise vastuolu

[ctx: #19278]
en: Recording error
et: Salvestamise viga

[ctx: #19279]
en: Client specific
et: Kliendipõhine

[ctx: #19280]
en: Client specific settings
et: Kliendipõhised seadistused

[ctx: #19281]
en: Confirm channel switches by pressing OK
et: Kinnita kanali vahetus vajutades OK

[ctx: #19283]
en: No icon
et: Ilma ikoonita

[ctx: #19284]
en: Choose icon
et: Vali ikoon

[ctx: #19285]
en: Browse for icon
et: Sirvi ikoone

[ctx: #19499]
en: Other/Unknown
et: Muu/Tundmatu

[ctx: #19500]
en: Movie/Drama
et: Film/Draama

[ctx: #19501]
en: Detective/Thriller
et: Detektiiv/Põnevus

[ctx: #19502]
en: Adventure/Western/War
et: Seiklus/Vestern/Sõda

[ctx: #19503]
en: Science Fiction/Fantasy/Horror
et: Ulme/Fantaasia/Õudus

[ctx: #19504]
en: Comedy
et: Komöödia

[ctx: #19505]
en: Soap/Melodrama/Folkloric
et: Seebiooper/Melodraama/Folkloor

[ctx: #19506]
en: Romance
et: Romantika

[ctx: #19507]
en: Serious/Classical/Religious/Historical Movie/Drama
et: Tõsielu/Klassikaline/Usk/Ajalooline film/Draama

[ctx: #19508]
en: Adult Movie/Drama
et: Täiskasvanute film/Draama

[ctx: #19516]
en: News/Current Affairs
et: Uudised/Päevakajaline

[ctx: #19517]
en: News/Weather Report
et: Uudised/Ilmateade

[ctx: #19518]
en: News Magazine
et: Uudisteajakiri

[ctx: #19519]
en: Documentary
et: Dokumentaal

[ctx: #19520]
en: Discussion/Interview/Debate
et: Arutlus/Intervjuu/Debatt

[ctx: #19532]
en: Show/Game Show
et: Šhow/Mängušhow

[ctx: #19533]
en: Game Show/Quiz/Contest
et: Mäng/Viktoriin/Konkurss

[ctx: #19534]
en: Variety Show
et: Varieteeprogrammid

[ctx: #19535]
en: Talk Show
et: Jutusaade

[ctx: #19548]
en: Sports
et: Sport

[ctx: #19549]
en: Special Event
et: Eriline sündmus

[ctx: #19550]
en: Sport Magazine
et: Spordiajakiri

[ctx: #19551]
en: Football
et: Jalgpall

[ctx: #19553]
en: Team Sports
et: Meeskonnasport

[ctx: #19554]
en: Athletics
et: Kergejõustik

[ctx: #19555]
en: Motor Sport
et: Motosport

[ctx: #19556]
en: Water Sport
et: Veesport

[ctx: #19557]
en: Winter Sports
et: Talisport

[ctx: #19558]
en: Equestrian
et: Ratsutamine

[ctx: #19559]
en: Martial Sports
et: Võitluskunst

[ctx: #19564]
en: Children's/Youth Programmes
et: Laste/noorte programmid

[ctx: #19565]
en: Pre-school Children's Programmes
et: Eelkooliealiste programmid

[ctx: #19566]
en: Entertainment Programmes for 6 to 14
et: Meelelahutusprogrammid 6 kuni 14 aastastele

[ctx: #19567]
en: Entertainment Programmes for 10 to 16
et: Meelelahutusprogrammid 10 kuni 16 aastastele

[ctx: #19568]
en: Informational/Educational/School Programme
et: Info/Haridus/Kooliprogramm

[ctx: #19569]
en: Cartoons/Puppets
et: Multikad/Nukuteater

[ctx: #19580]
en: Music/Ballet/Dance
et: Muusika/Ballett/Tants

[ctx: #19581]
en: Rock/Pop
et: Rokk/Popp

[ctx: #19582]
en: Serious/Classical Music
et: Tõsine/Klassikaline muusika

[ctx: #19583]
en: Folk/Traditional Music
et: Folk/Traditsiooniline muusika

[ctx: #19584]
en: Musical/Opera
et: Muusikal/Ooper

[ctx: #19585]
en: Ballet
et: Ballett

[ctx: #19596]
en: Arts/Culture
et: Kunst/Kultuur

[ctx: #19597]
en: Performing Arts
et: Lavakunst

[ctx: #19598]
en: Fine Arts
et: Kujutav kunst

[ctx: #19599]
en: Religion
et: Religioon

[ctx: #19600]
en: Popular Culture/Traditional Arts
et: Popkultuur/Traditsiooniline kunst

[ctx: #19601]
en: Literature
et: Kirjandus

[ctx: #19602]
en: Film/Cinema
et: Film/Kino

[ctx: #19603]
en: Experimental Film/Video
et: Eksperimentaalne film/Video

[ctx: #19604]
en: Broadcasting/Press
et: Ringhääling/Ajakirjandus

[ctx: #19605]
en: New Media
et: Uus meedia

[ctx: #19606]
en: Arts/Culture Magazines
et: Kunsti/Kultuuriajakirjad

[ctx: #19607]
en: Fashion
et: Mood

[ctx: #19612]
en: Social/Political/Economics
et: Sotsiaalne/Poliitiline/Majandus

[ctx: #19613]
en: Magazines/Reports/Documentary
et: Ajakirjad/Reportaažid/Dokumentaalid

[ctx: #19614]
en: Economics/Social Advisory
et: Majandus/Sotsiaalne nõuandev

[ctx: #19615]
en: Remarkable People
et: Väljapaistvad inimesed

[ctx: #19628]
en: Education/Science/Factual
et: Haridus/Teadus/Faktid

[ctx: #19629]
en: Nature/Animals/Environment
et: Loodus/Loomad/Keskkond

[ctx: #19630]
en: Technology/Natural Sciences
et: Tehnoloogia/Loodusteadused

[ctx: #19631]
en: Medicine/Physiology/Psychology
et: Meditsiin/Füsioloogia/Psühholoogia

[ctx: #19632]
en: Foreign Countries/Expeditions
et: Välisriigid/Ekspeditsioonid

[ctx: #19633]
en: Social/Spiritual Sciences
et: Sotsiaalne/Hingeharimine

[ctx: #19634]
en: Further Education
et: Elukestev õpe

[ctx: #19635]
en: Languages
et: Keeled

[ctx: #19644]
en: Leisure/Hobbies
et: Vaba aeg/Hobid

[ctx: #19645]
en: Tourism/Travel
et: Turism/Reisimine

[ctx: #19646]
en: Handicraft
et: Käsitöö

[ctx: #19647]
en: Motoring
et: Moto

[ctx: #19649]
en: Cooking
et: Kokandus

[ctx: #19650]
en: Advertisement/Shopping
et: Reklaam/Ostlemine

[ctx: #19651]
en: Gardening
et: Aiandus

[ctx: #19660]
en: Special Characteristics
et: Eriomadused

[ctx: #19661]
en: Original Language
et: Algupärane keel

[ctx: #19662]
en: Black & White
et: Mustvalge

[ctx: #19663]
en: Unpublished
et: Avaldamata

[ctx: #19664]
en: Live Broadcast
et: Otseülekanne

[ctx: #19676]
en: Drama
et: Draama

[ctx: #19677]
en: Detective/Thriller
et: Detektiiv/Põnevus

[ctx: #19678]
en: Adventure/Western/War
et: Seiklus/Vestern/Sõda

[ctx: #19679]
en: Science Fiction/Fantasy/Horror
et: Ulme/Fantaasia/Õudus

[ctx: #19680]
en: Comedy
et: Komöödia

[ctx: #19681]
en: Soap/Melodrama/Folkloric
et: Seebiooper/Melodraama/Folkloor

[ctx: #19682]
en: Romance
et: Romantika

[ctx: #19683]
en: Serious/ClassicalReligion/Historical
et: Tõsielu/KlassikalineUsk/Ajalooline

[ctx: #19684]
en: Adult
et: Täiskasvanute

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
et: Salvestatud muusika kaust

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
et: Kasuta välist DVD-mängijat

[ctx: #20002]
en: External DVD player
et: Väline DVD-mängija

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
et: Koolitajate kaust

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
et: Kuvatõmmiste kaust

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
et: Esitusloendite kaust

[ctx: #20007]
en: Recordings
et: Salvestused

[ctx: #20008]
en: Screenshots
et: Kuvatõmmised

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
et: Kasuta Kodi-d

[ctx: #20011]
en: Music playlists
et: Muusika esitusloendid

[ctx: #20012]
en: Video playlists
et: Video esitusloendid

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
et: Kas soovid mängu käivitada?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
et: Järjesta: Esitusloend

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
et: Kauge pisipilt

[ctx: #20016]
en: Current thumb
et: Käibiv pisipilt

[ctx: #20017]
en: Local thumb
et: Kohalik pisipilt

[ctx: #20018]
en: No thumb
et: Pisipilti pole

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
et: Vali pisipilt

[ctx: #20023]
en: Conflict
et: Vastuolu

[ctx: #20024]
en: Scan new
et: Skaneeri uus

[ctx: #20025]
en: Scan all
et: Skaneeri kõik

[ctx: #20026]
en: Region
et: Regioon

[ctx: #20037]
en: Summary
et: Kokkuvõte

[ctx: #20038]
en: Lock music window
et: Lukusta muusika

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
et: Lukusta videod

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
et: Lukusta pildid

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
et: Lukusta programmid ja skriptid

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
et: Lukusta failihaldur

[ctx: #20043]
en: Lock settings
et: Lukusta seaded

[ctx: #20044]
en: Start fresh
et: Alusta uuesti

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
et: Aktiveeri peakasutaja režiim

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
et: Lõpeta peakasutaja režiim

[ctx: #20047]
en: Create profile '%s'?
et: Loo profiil '%s'?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings
et: Alusta värske seadistusega

[ctx: #20049]
en: Best available
et: Parim saadaolev

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
et: Vaheta ekraanisuhteid 16:9 ja 4:3 automaatselt

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
et: Kohtle sakitud faile kui üht faili

[ctx: #20052]
en: Caution
et: Ettevaatust

[ctx: #20053]
en: Left master mode
et: Peakasutaja režiim lõpetatud

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
et: Peakasutaja režiim aktiveeritud

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
et: Allmusic.com pisipilt

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
et: Eemalda pisipilt

[ctx: #20058]
en: Add profile...
et: Lisa profiil...

[ctx: #20059]
en: Query info for all albums
et: Küsi kõikide albumite kohta andmeid

[ctx: #20060]
en: Media info
et: Meedia andmed

[ctx: #20061]
en: Separate
et: Eraldi

[ctx: #20062]
en: Shares with default
et: Jaga vaikimisi

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
et: Jaga vaikimisi (ainult lugemiseks)

[ctx: #20064]
en: Copy default
et: Kopeeri vaikimisi

[ctx: #20065]
en: Profile picture
et: Profiilipilt

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
et: Lukusta eelistused

[ctx: #20067]
en: Edit profile
et: Muuda profiili

[ctx: #20068]
en: Profile lock
et: Profiili lukk

[ctx: #20069]
en: Could not create folder
et: Kausta ei saanud luua

[ctx: #20070]
en: Profile directory
et: Profiili kataloog

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources
et: Alusta värskete meedia allikatega

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable
et: Veendu, et valitud kausta saab kirjutada

[ctx: #20073]
en: and that the new folder name is valid
et: ja et kausta nimi on korrektne

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
et: MPAA hinnang

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
et: Sisesta pealuku kood

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
et: Küsi käivitamisel pealuku koodi

[ctx: #20077]
en: Skin settings
et: Rüü seaded

[ctx: #20078]
en: - no link set -
et:  - link on määramata -

[ctx: #20079]
en: Enable animations
et: Luba animatsioonid

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
et: Keela RSS muusika kuulamise ajal

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
et: Luba otsetee nupud

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
et: Näita peamenüüs programme

[ctx: #20083]
en: Show music info
et: Näida muusika andmeid

[ctx: #20084]
en: Show weather info
et: Näita ilma andmeid

[ctx: #20085]
en: Show system info
et: Näita süsteemi andmeid

[ctx: #20088]
en: Weather info
et: Ilmastikuolud

[ctx: #20089]
en: Drive space free
et: Vaba kettaruum

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
et: Sisesta olemasolevale jaole nimi

[ctx: #20091]
en: Lock code
et: Lukustuskood

[ctx: #20092]
en: Load profile
et: Laadi profiil

[ctx: #20093]
en: Profile name
et: Profiili nimi

[ctx: #20094]
en: Media sources
et: Meedia allikad

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
et: Sisesta profiili lukustamise kood

[ctx: #20096]
en: Login screen
et: Logi sisse

[ctx: #20097]
en: Fetching album info
et: Albumi andmete hankimine

[ctx: #20098]
en: Fetching info for album
et: Albumile andmete hankimine

[ctx: #20099]
en: Can't rip CD or track while playing from CD
et: CD-d või lugu ei saa rippida samal ajal kui plaat mängib

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
et: Pealuku kood ja seaded

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
et: Peakoodi sisestades aktiveeritakse alati peakasutaja režiim

[ctx: #20102]
en: or copy from default?
et: või kopeeri vaikeväärtustest?

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
et: Salvesta muudatused profiili?

[ctx: #20104]
en: Old settings found.
et: Leiti vanad seaded.

[ctx: #20105]
en: Do you want to use them?
et: Kas soovite neid kasutada?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found.
et: Leiti vanad meedia allikad.

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
et: Eraldi (lukustatud)

[ctx: #20108]
en: Root
et: Juur

[ctx: #20109]
en: Zoom
et: Suurendus

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
et: UPnP seaded

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
et: Autokäivita UPnP klient

[ctx: #20112]
en: Last login: %s
et: Viimani logimine: %s

[ctx: #20113]
en: Never logged on
et: Pole kunagi sisse loginud

[ctx: #20114]
en: Profile %i / %i
et: Profiil %i / %i

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
et: Kasutaja logimine / Vali profiil

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
et: Kasuta logimisekraanil lukku

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
et: Lukukood on vale.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set.
et: See nõuab pealuku määramist.

[ctx: #20119]
en: Would you like to set it now?
et: Kas soovid seda määrata kohe?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
et: Programmi andmete laadimine

[ctx: #20121]
en: Party on!
et: Pidu algab!

[ctx: #20122]
en: True
et: Nüüd saate lõõgastuda

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
et: Loositakse muusikapala

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
et: Muusikanautimiseks valmis

[ctx: #20125]
en: Logged on as
et: Sisse logitud:

[ctx: #20126]
en: Log off
et: Logi välja

[ctx: #20128]
en: Go to root
et: Ava juurkataloog

[ctx: #20129]
en: Weave
et: Looklev

[ctx: #20130]
en: Weave (inverted)
et: Looklev (tagurpidi)

[ctx: #20131]
en: Blend
et: Sega

[ctx: #20132]
en: Restart video
et: Käivita video uuesti

[ctx: #20133]
en: Edit network location
et: Muuda võrgu asukohta

[ctx: #20134]
en: Remove network location
et: Eemalda võrgu asukoht

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
et: Kas soovid kausta skaneerida?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
et: Mäluüksus

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
et: Mäluüksus liidetud

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
et: Mäluüksust ei saa liita

[ctx: #20139]
en: In port %i, slot %i
et: Pordis%i, pesas %i

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
et: Lukusta ekraanisäästja

[ctx: #20141]
en: Set
et: Määra

[ctx: #20142]
en: Username
et: Kasutajanimi

[ctx: #20143]
en: Enter password for
et: Sisesta salasõna

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
et: Sulgemise taimer

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
et: Sulgemise intervall (minutites)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in %im
et: Käivitatud, sulgemine %i minuti pärast

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
et: Sulgemine 30 minuti pärast

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
et: Sulgemine 60 minuti pärast

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
et: Sulgemine 120 minut pärast

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
et: Kohandatud sulgemise taimer

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
et: Katkesta sulgemise taimer

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for %s
et: Lukusta %s seaded

[ctx: #20153]
en: Browse...
et: Sirvi...

[ctx: #20154]
en: Summary information
et: Ülevaade

[ctx: #20155]
en: Storage information
et: Talletuse andmed

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
et: Kõvaketta andmed

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
et: DVD-seadme andmed

[ctx: #20158]
en: Network information
et: Võrgu andmed

[ctx: #20159]
en: Video information
et: Video andmed

[ctx: #20160]
en: Hardware information
et: Riistvara andmed

[ctx: #20161]
en: Total
et: Kokku

[ctx: #20162]
en: Used
et: Kasutatud

[ctx: #20163]
en: of
et: /

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
et: Lukustamise tugi puudub

[ctx: #20165]
en: Not locked
et: Ei ole lukus

[ctx: #20166]
en: Locked
et: Lukus

[ctx: #20167]
en: Frozen
et: Tardunud

[ctx: #20168]
en: Requires reset
et: Alglaadimine vajalik

[ctx: #20169]
en: Week
et: nädalas

[ctx: #20170]
en: Line
et: , tootmisliin

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
et: Windows'i võrk (SMB)

[ctx: #20174]
en: iTunes music share (DAAP)
et: iTunes muusika jagu (DAAP)

[ctx: #20176]
en: Show video info
et: Näita video andmeid

[ctx: #20177]
en: Done
et: Tehtud

[ctx: #20178]
en: Shift
et: Nihe

[ctx: #20180]
en: Symbols
et: Sümbolid

[ctx: #20181]
en: Backspace
et: Tagasilüke

[ctx: #20182]
en: Space
et: Tühik

[ctx: #20183]
en: Reload skin
et: Rüü uuestilaadimine

[ctx: #20184]
en: Rotate pictures using EXIF information
et: Keera pilte kasutades EXIF andmeid

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
et: Luba posteri vaade seriaalidele

[ctx: #20186]
en: Please wait
et: Palun oota

[ctx: #20188]
en: Announce library updates via UPnP
et: Kuuluta teegi uuendusi kasutades UPnPd

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
et: Luba sisututvustuste ja ülevaadete juures automaatne kerimine

[ctx: #20190]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
et: Lubati silumise logimine

[ctx: #20192]
en: Download additional information during updates
et: Lae uuenduste ajal alla lisaandmeid

[ctx: #20193]
en: Default service for album information
et: Albumi andmete vaiketeenus

[ctx: #20194]
en: Default service for artist information
et: Artisti andmete vaiketeenus

[ctx: #20195]
en: Change scraper
et: Vaheta kraabitsat

[ctx: #20196]
en: Export music library
et: Ekspordi muusikateek

[ctx: #20197]
en: Import music library
et: Impordi muusikateek

[ctx: #20198]
en: No artist found!
et: Artisti ei leitud!

[ctx: #20199]
en: Downloading artist info failed
et: Artisti andmete allalaadimine ebaõnnestus

[ctx: #20220]
en: Override song tags with online information
et: Kirjuta laulu märgendid üle internetist pärit infoga.

[ctx: #20221]
en: With this enabled, any information that is downloaded for albums and artists will override anything you have set in your song tags, such as genres, year, song artists etc. Useful if you have MusicBrainz identifiers in your song tags.
et: Kui lubatud, siis kirjutatakse kõik laulude ning artistide märgendid üle allalaetud infoga. See on tuleb kasuks, kui laulud sisaldavad MusicBrainz märgendeid.

[ctx: #20240]
en: Android music
et: Androidi muusika

[ctx: #20241]
en: Android videos
et: Androidi videod

[ctx: #20242]
en: Android pictures
et: Androidi pildid

[ctx: #20243]
en: Android photos
et: Androidi fotod

[ctx: #20244]
en: Android Apps
et: Androidi rakendused

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
et: Videoesitus algab

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
et: Videote loosimine mängukavva

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
et: Valmis videoesitusega alustama

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
et: Esimene sisselogimine, seadista oma profiil

[ctx: #20256]
en: HTS Tvheadend client
et: HTS Tvheadend klient

[ctx: #20257]
en: VDR Streamdev client
et: VDR Streamdev klient

[ctx: #20258]
en: MythTV client
et: MythTV klient

[ctx: #20259]
en: Network Filesystem (NFS)
et: Võrgu failisüsteem (NFS)

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
et: Veebiserveri kataloog (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
et: Veebiserveri kataloog (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
et: Järgimisesse kausta ei saa kirjutada:

[ctx: #20303]
en: Do you want to skip and proceed?
et: Kas soovid vahele jätta ja jätkata?

[ctx: #20304]
en: RSS Feed
et: RSS-kanal

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
et: Teisane DNS

[ctx: #20309]
en: Make new folder
et: Loo uus kaust

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
et: Teadmata või kaitstud

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
et: Videod - Teek

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
et: Järjesta: ID

[ctx: #20317]
en: Scanning movies using %s
et: Filmide skaneerimine %s toel

[ctx: #20318]
en: Scanning music videos using %s
et: Muusikavideode skaneerimine %s toel

[ctx: #20319]
en: Scanning tvshows using %s
et: Sarjade skaneerimine %s kaudu

[ctx: #20320]
en: Scanning artists using %s
et: Artistide skaneerimine %s toel

[ctx: #20321]
en: Scanning albums using %s
et: Albumite skaneerimine %s toel

[ctx: #20324]
en: Play part...
et: Esita osa...

[ctx: #20325]
en: Calibration reset
et: Kalibreermise nullimine

[ctx: #20326]
en: This will reset the calibration values for %s
et: See tühistab %s kalibreerimise sätted

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
et: Vali sihtkoht

[ctx: #20329]
en: Movies are in separate folders that match the movie title
et: Filmid on pealkirja järgi eri kaustades

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
et: Tuvastamiseks kasuta kaustade nimesid

[ctx: #20331]
en: File
et: Failinimi

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
et: Tuvastamiseks kasuta kausta või faili nimesid?

[ctx: #20333]
en: Set content
et: Määra sisu

[ctx: #20334]
en: Folder
et: Kaustanimi

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
et: Otsi sisu rekursiivselt?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
et: Ava allikate lukk

[ctx: #20337]
en: Actor
et: Näitleja

[ctx: #20338]
en: Movie
et: Film

[ctx: #20339]
en: Director
et: Režissöör

[ctx: #20340]
en: Do you want to remove all items within
et: Kas soovid Kodi failikogust eemaldada

[ctx: #20341]
en: this path from the Kodi library?
et: see rada Kodi teegist?

[ctx: #20342]
en: Movies
et: Filmid

[ctx: #20343]
en: TV shows
et: Seriaalid

[ctx: #20344]
en: This directory contains
et: See kataloog sisaldab

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
et: Käivita automaatne skaneerimine

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
et: Skaneeri rekursiivselt

[ctx: #20347]
en: as
et: on

[ctx: #20348]
en: Directors
et: Režissöörid

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
et: Sellel rajal videofaile ei leitud!

[ctx: #20350]
en: votes
et: häält

[ctx: #20351]
en: TV show information
et: Seriaali andmed

[ctx: #20352]
en: Episode information
et: Episoodi andmed

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
et: Seriaali andmete laadimine

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
et: Episoodide kava hankimine

[ctx: #20355]
en: Loading info for episodes in directory
et: Kataloogis olevate osade andmete laadimine

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
et: Vali seriaal:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
et: Sisesta seriaali nimi

[ctx: #20358]
en: Season %i
et: Hooaeg %i

[ctx: #20359]
en: Episode
et: Osa

[ctx: #20360]
en: Episodes
et: Osa

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
et: Episoodi andmete laadimine

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
et: Eemalda osa teegist

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
et: Eemalda seriaal teegist

[ctx: #20364]
en: TV show
et: Seriaal

[ctx: #20365]
en: Episode plot
et: Osa sisu

[ctx: #20366]
en: * All seasons
et: * Kõik hooajad

[ctx: #20367]
en: Hide watched
et: Peida vaadatud

[ctx: #20368]
en: Prod code
et: Tootekood

[ctx: #20369]
en: Show plot for unwatched items
et: Näita vaatamata osade sisututvustusi

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
et: * Rõõmurikkumise vältimiseks peidetud *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
et: Määra hooaja pisipilt

[ctx: #20372]
en: Season image
et: Hooaja pilt

[ctx: #20373]
en: Season
et: Hooaeg

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
et: Filmi andmete allalaadimine

[ctx: #20375]
en: Unassign content
et: Eemalda sisumäärang

[ctx: #20376]
en: Original title
et: Algupärane pealkiri

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
et: Värskenda seriaali andmeid

[ctx: #20378]
en: Refresh info for all episodes?
et: Värksenda kõikide osade andmeid?

[ctx: #20379]
en: Selected folder contains a single TV show
et: Valitud kaust sisaldab üht seriaali

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
et: Ära valitud kausta skaneeri

[ctx: #20381]
en: Specials
et: Eriosad

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
et: Valitud kaust sisaldab vaid ühte videot

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
et: Lingi seriaal

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
et: Eemalda link seriaalile

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
et: Viimati lisatud filmid

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
et: Viimati lisatud osad

[ctx: #20388]
en: Studios
et: Stuudiod

[ctx: #20389]
en: Music videos
et: Muusikavideod

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
et: Viimati lisatud muusikavideod

[ctx: #20391]
en: Music video
et: Muusikavideod

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
et: Eemalda muusikavideo teegist

[ctx: #20393]
en: Music video information
et: Muusikavideo andmed

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
et: Muusikavideo andmete laadimine

[ctx: #20395]
en: Mixed
et: Segatud

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
et: Vaata artisti albumeid

[ctx: #20397]
en: Go to album
et: Vaata albumit

[ctx: #20398]
en: Play song
et: Esita lugu

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
et: Vaata albumi muusikavideoid

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
et: Vaata artisti muusikavideoid

[ctx: #20401]
en: Play music video
et: Esita muusikavideo

[ctx: #20402]
en: Download actor thumbnails when adding to library
et: Näitleja teeki lisamisel lae alla ka tema pisipilt

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
et: Määra näitleja pisipilt

[ctx: #20404]
en: Remove bookmark
et: Eemalda järjehoidja

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
et: Eemalda osa järjehoidja

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
et: Määra osa järjehoidja

[ctx: #20407]
en: Scraper settings
et: Kraabitsa seaded

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
et: Muusikavideo andmete allalaadimine

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
et: Seriaali andmete allalaadimine

[ctx: #20410]
en: Trailer
et: Treiler

[ctx: #20411]
en: Flatten
et: Tasanda

[ctx: #20413]
en: Get fanart
et: Hangi fännipilte

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
et: Uue sisu skaneerimine

[ctx: #20416]
en: First aired
et: Esmakordselt eetris

[ctx: #20417]
en: Writer
et: Stsenarist

[ctx: #20418]
en: Writers
et: Stsenaristid

[ctx: #20419]
en: Replace file names with library titles
et: Asenda failinimed teegi pealkirjadega

[ctx: #20420]
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: #20421]
en: If only one season
et: Ainult ühe hooaja korral

[ctx: #20422]
en: Always
et: Alati

[ctx: #20423]
en: Has trailer
et: Treiler saadaval

[ctx: #20424]
en: False
et: Ei ole

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
et: Fännipiltide slaidiesitlus

[ctx: #20426]
en: Export to a single file or separate
et: Ekspordi ühe failina või eraldi

[ctx: #20427]
en: files per entry?
et: failidena iga sissekande kohta?

[ctx: #20428]
en: Single file
et: Üksik fail

[ctx: #20429]
en: Separate
et: Eraldi

[ctx: #20430]
en: Export thumbnails and fanart?
et: Ekspordi pisi- ja fännipildid?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
et: Asenda vanad failid?

[ctx: #20432]
en: Exclude path from library updates
et: Eemalda rada teegi uuendustest

[ctx: #20433]
en: Extract thumbnails and video information
et: Võta pisipildid ja video andmed välja

[ctx: #20434]
en: Sets
et: Setid

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
et: Ekspordi näitleja pisipildid?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
et: Vali fännipilt

[ctx: #20438]
en: Local fanart
et: Kohalik fännipilt

[ctx: #20439]
en: No fanart
et: Fännipilti pole

[ctx: #20440]
en: Current fanart
et: Praegune fännipilt

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
et: Kauge fännipilt

[ctx: #20442]
en: Change content
et: Muuda sisu

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh info for all
et: Kas soovid värskendada andmeid kõigi

[ctx: #20444]
en: items within this path?
et: antud rajal olevate nimetuste kohta?

[ctx: #20445]
en: Fanart
et: Fännipildid

[ctx: #20446]
en: Locally stored information found.
et: Leiti kohalikke talletatud andmeid.

[ctx: #20447]
en: Ignore and refresh from internet?
et: Eira ja värskenda internetist?

[ctx: #20448]
en: Could not download information
et: Andmeid ei saanud allalaadida

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
et: Kaugserverisse ühendamine ei õnnestu

[ctx: #20450]
en: Would you like to continue scanning?
et: Kas soovid jätkata skaneerimist?

[ctx: #20451]
en: Countries
et: Riigid

[ctx: #20452]
en: episode
et: osa

[ctx: #20453]
en: episodes
et: osad

[ctx: #20454]
en: Listener
et: Kuulaja

[ctx: #20455]
en: Listeners
et: Kuulajad

[ctx: #20457]
en: Movie set
et: Filmisett

[ctx: #20458]
en: Group movies in sets
et: Grupeeri filmid settideks

[ctx: #20459]
en: Tags
et: Märgendid

[ctx: #20460]
en: Add %s
et: Lisa %s

[ctx: #20461]
en: Remove %s
et: Eemalda %s

[ctx: #20462]
en: New tag...
et: Uus märgend…

[ctx: #20463]
en: A tag with the name '%s' already exists.
et: '%s' nimeline märgend on juba olemas.

[ctx: #20464]
en: Select %s
et: Vali %s

[ctx: #20465]
en: Manage movie set
et: Halda filmisetti

[ctx: #20466]
en: Select movie set
et: Vali filmisett

[ctx: #20467]
en: No set (Remove from %s)
et: Sett puudub (Eemalda %s hulgast)

[ctx: #20468]
en: Add movie to a new set
et: Lisa film uude setti

[ctx: #20469]
en: Keep current set (%s)
et: Säilita praegune sett (%s)

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
et: Näita peidetud faile ja katalooge

[ctx: #21331]
en: TuxBox client
et: TuxBox klient

[ctx: #21332]
en: WARNING: Target TuxBox device is in recording-mode!
et: HOIATUS: Valitud TuxBox'i seade on salvestusrežiimis!

[ctx: #21333]
en: The stream will be stopped!
et: Voog peatatakse!

[ctx: #21334]
en: Zap to channel: %s failed!
et: Vahetamine kanalile: %s ebaõnnestus!

[ctx: #21335]
en: Are you sure to start the stream?
et: Kas oled kindel, et soovid voogu käivitada?

[ctx: #21336]
en: Connecting to: %s
et: Ühendamine: %s

[ctx: #21337]
en: TuxBox device
et: TuxBox seade

[ctx: #21359]
en: Add media share...
et: Lisa meedia jagu...

[ctx: #21360]
en: Share video and music libraries through UPnP
et: Jaga video- ja muusikakogusid üle UPnP

[ctx: #21361]
en: Look for remote UPnP players
et: Otsi kaugeid UPnP mängijaid

[ctx: #21362]
en: Bookmark created
et: Järjehoidja loodud

[ctx: #21363]
en: Episode Bookmark created
et: Osa järjehoidja loodud

[ctx: #21364]
en: Edit media share
et: Muuda meedia jagu

[ctx: #21365]
en: Remove media share
et: Eemalda meedia jagu

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
et: Filmide ja alternatiivsete subtiitrite kataloog

[ctx: #21368]
en: Override ASS/SSA subtitles fonts
et: Ära kasuta ASS/SSA subtiitrite fonti

[ctx: #21370]
en: Play navigation sounds during media playback
et: Luba meedia esitamisel menüü helid

[ctx: #21371]
en: Thumbnail
et: Pisipildid

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
et: Sunnitud DVD-mängija regioon

[ctx: #21373]
en: Video output
et: Videoväljund

[ctx: #21374]
en: Video aspect
et: Ekraanisuhe

[ctx: #21375]
en: Normal
et: Normaalne

[ctx: #21377]
en: Widescreen
et: Laiekraan

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
et: 480p kasutusel

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
et: 720p kasutusel

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
et: 1080i kasutusel

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
et: Sisesta uue esitusloendi nimi

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons in file lists
et: Näita "Lisa allikas" nuppe faililoendites

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
et: Luba kerimisribad

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
et: Tee "vaadatud" filtreerimine videoteegis sisse/välja-lülitatavaks

[ctx: #21385]
en: Open
et: Ava

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
et: Akustika taseme reguleerimine

[ctx: #21387]
en: Fast
et: Kiire

[ctx: #21388]
en: Quiet
et: Vaikne

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
et: Luba kohandatud taust

[ctx: #21390]
en: Power management level
et: Energiatõhususe tase

[ctx: #21391]
en: High power
et: Suur võimsus

[ctx: #21392]
en: Low power
et: Madal võimsus

[ctx: #21393]
en: High standby
et: Kõrge ooterežiim

[ctx: #21394]
en: Low standby
et: Madal ooterežiim

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
et: Suuremaid faile kui 4GB ei saa vahemällu talletada

[ctx: #21396]
en: Chapter
et: Peatükk

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
et: Pixel Shader V2 (kõrge kvaliteediga)

[ctx: #21398]
en: Enable playlist at startup
et: Luba käivitamisel esitusloend

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
et: Tween-animeerimine kasutusel

[ctx: #21400]
en: contains
et: sisaldab

[ctx: #21401]
en: does not contain
et: ei sisalda

[ctx: #21402]
en: is
et: on

[ctx: #21403]
en: is not
et: ei ole

[ctx: #21404]
en: starts with
et: algab koos

[ctx: #21405]
en: ends with
et: lõppeb koos

[ctx: #21406]
en: greater than
et: rohkem kui

[ctx: #21407]
en: less than
et: vähem kui

[ctx: #21408]
en: after
et: hiljem kui

[ctx: #21409]
en: before
et: varem kui

[ctx: #21410]
en: in the last
et: viimasena

[ctx: #21411]
en: not in the last
et: mitte viimasena

[ctx: #21412]
en: Scrapers
et: Kraabitsad

[ctx: #21413]
en: Default movie scraper
et: Vaikimise filmi kraabits

[ctx: #21414]
en: Default tvshow scraper
et: Vaikimisi seriaalikraabits

[ctx: #21415]
en: Default music video scraper
et: Vaikimisi muusikavideo kraabits

[ctx: #21417]
en: Settings
et: Seaded

[ctx: #21418]
en: Multilingual
et: Mitmekeelne

[ctx: #21419]
en: No scrapers present
et: Kraabitsaid pole saadaval

[ctx: #21420]
en: Value to match
et: Sobitatav väärtus

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
et: Aruka esitusloendi reegel

[ctx: #21422]
en: Match items where
et: Sobita nimetusi

[ctx: #21423]
en: New rule...
et: Uus reegel...

[ctx: #21424]
en: Items must match
et: Nimetused peavad vastama

[ctx: #21425]
en: all of the rules
et: kõikidele reeglitele

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
et: vähemalt ühele reeglile

[ctx: #21427]
en: Limit to
et: Piirang

[ctx: #21428]
en: No limit
et: Piiranguta

[ctx: #21429]
en: Order by
et: Järjesta

[ctx: #21430]
en: ascending
et: kasvavalt

[ctx: #21431]
en: descending
et: kahanevalt

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
et: Muuda arukat esitusloendit

[ctx: #21433]
en: Name of the playlist
et: Esitusloendi nimi

[ctx: #21434]
en: Find items where
et: Otsi nimetusi kus

[ctx: #21435]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: #21436]
en: %i items
et: %i nimetust

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
et: Uus arukas esitusloend...

[ctx: #21438]
en: %c Drive
et: %c staatus

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
et: Muuda plaadimasina režiimi reegleid

[ctx: #21440]
en: Home folder
et: Kodukaust

[ctx: #21441]
en: Watched count
et: Vaadatud arv

[ctx: #21442]
en: Episode title
et: Osa pealkiri

[ctx: #21443]
en: Video resolution
et: Video resolutsioon

[ctx: #21444]
en: Audio channels
et: Audio kanalid

[ctx: #21445]
en: Video codec
et: Video koodek

[ctx: #21446]
en: Audio codec
et: Audio koodek

[ctx: #21447]
en: Audio language
et: Audio keel

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
et: Subtiitrite keel

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
et: Kaugjuhtimispult saadab klahvivajutusi

[ctx: #21450]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
et: Vajalik internetiühendus.

[ctx: #21452]
en: Get More...
et: Hangi lisa...

[ctx: #21453]
en: Root filesystem
et: Juurkaust

[ctx: #21454]
en: Cache full
et: Vahemälu täis

[ctx: #21455]
en: Cache filled before reaching required amount for continous playback
et: Vahemälu täitus enne taasesituseks vajaliku mahu saavutamist

[ctx: #21456]
en: External storage
et: Väline hoius

[ctx: #21457]
en: Watched episode count
et: Vaadatud episoodide arv

[ctx: #21458]
en: Group by
et: Grupeeri

[ctx: #21459]
en: mixed
et: segatud

[ctx: #21460]
en: Subtitle position on screen
et: Subtiitrite asukoht ekraanil

[ctx: #21461]
en: Fixed
et: Fikseeritud

[ctx: #21462]
en: Bottom of video
et: Video allosas

[ctx: #21463]
en: Below video
et: Video all

[ctx: #21464]
en: Top of video
et: Video ülaosas

[ctx: #21465]
en: Above video
et: Video kohal

[ctx: #21467]
en: %.1f to %.1f
et: %.1f kuni %.1f

[ctx: #21468]
en: %d to %d
et: %d kuni %d

[ctx: #21469]
en: %s to %s
et: %s kuni %s

[ctx: #21602]
en: (External)
et: (Väline)

[ctx: #21800]
en: File name
et: Faili nimi

[ctx: #21801]
en: File path
et: Faili rada

[ctx: #21802]
en: File size
et: Faili suurus

[ctx: #21803]
en: File date/time
et: Faili kuupäev

[ctx: #21804]
en: Slide index
et: Slaidi indeks

[ctx: #21805]
en: Resolution
et: Resolutsioon

[ctx: #21806]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: #21807]
en: Colour/B&W
et: Värviline/MV

[ctx: #21808]
en: JPEG process
et: JPEG protsess

[ctx: #21820]
en: Date/Time
et: Kuupäev

[ctx: #21821]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: #21822]
en: Camera make
et: Kaamera valmistaja

[ctx: #21823]
en: Camera model
et: Kaamera mudel

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
et: EXIF kommentaar

[ctx: #21825]
en: Firmware
et: Püsivara

[ctx: #21826]
en: Aperture
et: Ava

[ctx: #21827]
en: Focal length
et: Fookuskaugus

[ctx: #21828]
en: Focus distance
et: Fookuse kaugus

[ctx: #21829]
en: Exposure
et: Säritus

[ctx: #21830]
en: Exposure time
et: Säriaeg

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
et: Säri nihe

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
et: Säri režiim

[ctx: #21833]
en: Flash used
et: Välk

[ctx: #21834]
en: White-balance
et: Valguse tasakaal

[ctx: #21835]
en: Light source
et: Valgusallikas

[ctx: #21836]
en: Metering mode
et: Mõõterežiim

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
et: Digitaalne suurendus

[ctx: #21839]
en: CCD width
et: Kujutisesensori laius

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
et: GPS-laius

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
et: GPS-pikkus

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
et: GPS-kõrgus

[ctx: #21843]
en: Orientation
et: Suund

[ctx: #21857]
en: Sub-location
et: Alam-asukoht

[ctx: #21858]
en: Image type
et: Pildi tüüp

[ctx: #21859]
en: Time created
et: Loomise kuupäev

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
et: Lisakategooriad

[ctx: #21861]
en: Keywords
et: Märksõnad

[ctx: #21862]
en: Caption
et: Pildiallkiri

[ctx: #21863]
en: Author
et: Autor

[ctx: #21864]
en: Headline
et: Pealkiri

[ctx: #21865]
en: Special instructions
et: Erijuhised

[ctx: #21866]
en: Category
et: Kategooria

[ctx: #21867]
en: Byline
et: Pildi autor

[ctx: #21868]
en: Byline title
et: Pildi autori nimi

[ctx: #21869]
en: Credit
et: Kaameramees

[ctx: #21870]
en: Source
et: Algne pilditootja

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
et: Autorikaitse teatis

[ctx: #21872]
en: Object name
et: Objekti nimi

[ctx: #21873]
en: City
et: Linn

[ctx: #21874]
en: State
et: Osariik

[ctx: #21875]
en: Country
et: Riik

[ctx: #21876]
en: Original Tx Reference
et: Algupärane Tx viide

[ctx: #21877]
en: Date created
et: Loomise kuupäev

[ctx: #21878]
en: Urgency
et: Pakilisus

[ctx: #21879]
en: Country code
et: Riigi kood

[ctx: #21880]
en: Reference service
et: Teatmeteenindus

[ctx: #21881]
en: Allow control of Kodi via UPnP
et: Luba Kodi juhtimine üle UPnP

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
et: Ürita DVD sissejuhatav osa enne peamenüüd vahele jätta

[ctx: #21883]
en: Saved music
et: Salvestatud muusika

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
et: Küsi andmeid kõikide artistide kohta

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
et: Albumi info allalaadimine

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
et: Artisti andmete allalaadimine

[ctx: #21887]
en: Biography
et: Elulugu

[ctx: #21888]
en: Discography
et: Diskograafia

[ctx: #21889]
en: Searching artist
et: Artisti otsimine

[ctx: #21890]
en: Select artist
et: Vali artist

[ctx: #21891]
en: Artist information
et: Artisti andmed

[ctx: #21892]
en: Instruments
et: Istrumendid

[ctx: #21893]
en: Born
et: Sündinud

[ctx: #21894]
en: Formed
et: Loodud

[ctx: #21895]
en: Themes
et: Teemad

[ctx: #21896]
en: Disbanded
et: Tegevuse lõpetanud

[ctx: #21897]
en: Died
et: Surnud

[ctx: #21898]
en: Years active
et: Aktiivne

[ctx: #21899]
en: Label
et: Leibel

[ctx: #21900]
en: Born/Formed
et: Sündinud/loodud

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
et: Uuenda teeki käivitamisel

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
et: Peida teegi uuenduste edenemine

[ctx: #22002]
en: DNS suffix
et: DNS järelliides

[ctx: #22004]
en: Delayed by: %2.3fs
et: Viivitus: %2.3fs

[ctx: #22005]
en: Ahead by: %2.3fs
et: Eespool: %2.3fs

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
et: Subtiitrite nihe

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
et: OpenGL tarnija:

[ctx: #22008]
en: OpenGL renderer:
et: OpenGL renderdaja:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
et: OpenGL versioon:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
et: Graafikaprotsessori temperatuur:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
et: Protsessori temperatuur:

[ctx: #22012]
en: Total memory
et: Mälumaht

[ctx: #22013]
en: Profile data
et: Profiili andmed

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
et: Kasuta video pausis-olekus ekraani hämardamist

[ctx: #22015]
en: All recordings
et: Kõik salvestused

[ctx: #22016]
en: By title
et: Pealkirja järgi

[ctx: #22017]
en: By group
et: Rühma järgi

[ctx: #22018]
en: Live channels
et: Kanalid

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
et: Salvestused nime järgi

[ctx: #22020]
en: Guide
et: Telekava

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
et: Näita faililoendites ka videofaile

[ctx: #22023]
en: DirectX vendor:
et: DirectX tarnija:

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
et: Direct3D versioon:

[ctx: #22031]
en: Size
et: Suurus

[ctx: #22032]
en: Colours
et: Värvid

[ctx: #22033]
en: Charset
et: Märgistik

[ctx: #22034]
en: Export karaoke titles as HTML
et: Salvesta karaoke pealkirjad HTML formaadis

[ctx: #22035]
en: Export karaoke titles as CSV
et: Salvesta karaoke pealkirjad CSV formaadis

[ctx: #22036]
en: Import karaoke titles...
et: Impordi karaoke pealkirjad...

[ctx: #22037]
en: Show song selector automatically
et: Näita automaatselt lugude valikut

[ctx: #22038]
en: Export karaoke titles...
et: Ekspordi karaoke pealkirjad

[ctx: #22039]
en: Enter song number
et: Sisesta loo number

[ctx: #22040]
en: white/green
et: valge/roheline

[ctx: #22041]
en: white/red
et: valge/punane

[ctx: #22042]
en: white/blue
et: valge/sinine

[ctx: #22043]
en: black/white
et: must/valge

[ctx: #22079]
en: Default select action
et: Vaikimisi tegevus valikul

[ctx: #22080]
en: Choose
et: Vali

[ctx: #22081]
en: Show Information
et: Näita andmeid

[ctx: #22082]
en: More...
et: Lisaks...

[ctx: #22083]
en: Play all
et: Mängi kõiki

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
et: Teletekst ei ole saadaval

[ctx: #23050]
en: Activate Teletext
et: Aktiveeri teletekst

[ctx: #23051]
en: Part %i
et: Osa %i

[ctx: #23052]
en: Buffering %i bytes
et: Puhverdusvõime %i baiti

[ctx: #23053]
en: Stopping
et: Peatamine

[ctx: #23054]
en: Running
et: Töötab

[ctx: #23055]
en: Scale Teletext to 4:3
et: Kohanda teletekst 4:3 mõõtu

[ctx: #23100]
en: External Player Active
et: Väline esitusprogramm aktiivne

[ctx: #23101]
en: Click OK to terminate the player
et: Mängija sulgemiseks vajuta OK

[ctx: #23104]
en: Click OK when playback has ended
et: Esituse lõppemisel vajuta OK

[ctx: #24000]
en: Add-on
et: Lisamoodul

[ctx: #24001]
en: Add-ons
et: Lisad

[ctx: #24002]
en: Add-on options
et: Lisamooduli valikud

[ctx: #24003]
en: Add-on Information
et: Lisamooduli andmed

[ctx: #24005]
en: Media sources
et: Meedia allikad

[ctx: #24007]
en: Movie information
et: Filmi info

[ctx: #24008]
en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

[ctx: #24009]
en: Script
et: Skript

[ctx: #24010]
en: Visualisation
et: Visualiseerimine

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
et: Lisamoodulite hoidla

[ctx: #24012]
en: Subtitles
et: Subtiitrid

[ctx: #24013]
en: Lyrics
et: Sõnad

[ctx: #24014]
en: TV information
et: TV info

[ctx: #24015]
en: Music video information
et: Muusikavideo andmed

[ctx: #24016]
en: Album information
et: Albumi andmed

[ctx: #24017]
en: Artist information
et: Artisti andmed

[ctx: #24018]
en: Services
et: Teenused

[ctx: #24019]
en: PVR clients
et: PVR kliendid

[ctx: #24020]
en: Configure
et: Seadista

[ctx: #24021]
en: Disable
et: Keela

[ctx: #24022]
en: Enable
et: Luba

[ctx: #24023]
en: Disabled
et: Ei kasutata

[ctx: #24024]
en: Add-on disabled
et: Lisamoodul ei ole lubatud

[ctx: #24027]
en: Weather
et: Ilm

[ctx: #24029]
en: Service for weather information
et: Teenus ilmaandmeteks

[ctx: #24030]
en: This Add-on can not be configured
et: Seda lisamoodulit ei saa seadistada

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
et: Viga seadete laadimisel

[ctx: #24032]
en: All Add-ons
et: Kõik lisamoodulid

[ctx: #24033]
en: Get Add-ons
et: Hangi lisamooduleid

[ctx: #24034]
en: Check for updates
et: Kontrolli uuendusi

[ctx: #24035]
en: Force refresh
et: Sunnitud värskendus

[ctx: #24036]
en: Change log
et: Muutustelogi

[ctx: #24037]
en: Uninstall
et: Eemalda

[ctx: #24038]
en: Install
et: Paigalda

[ctx: #24039]
en: Disabled Add-ons
et: Keelatud lisamoodulid

[ctx: #24040]
en: (Clear the current setting)
et: (puhasta olemasolevad seaded)

[ctx: #24041]
en: Install from zip file
et: Paigalda zip-failist

[ctx: #24042]
en: Downloading %i%%
et: Allalaadimine: %i%%

[ctx: #24043]
en: Available Updates
et: Saadaolevad uuendused

[ctx: #24045]
en: Add-on does not have the correct structure
et: Lisamoodulil puudub korrektne struktuur

[ctx: #24046]
en: %s is used by the following installed Add-on(s)
et: %s on kasutusel järgmis(t)e paigaldatud lisamooduli(te) poolt

[ctx: #24047]
en: This Add-on cannot be uninstalled
et: Seda lisamoodulit ei saa eemaldada

[ctx: #24048]
en: Rollback
et: Tagasipööre

[ctx: #24049]
en: Incompatible
et: Kokkusobimatu

[ctx: #24050]
en: Available Add-ons
et: Saadaolevad lisamoodulid

[ctx: #24051]
en: Version:
et: Versioon:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
et: Märkus

[ctx: #24053]
en: License:
et: Litsents:

[ctx: #24054]
en: Changelog
et: Muutustelogi

[ctx: #24055]
en: Check for updates
et: Kontrolli uuendusi

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this Add-on?
et: Kas soovid lubada selle lisamooduli?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this Add-on?
et: Kas soovid keelata selle lisamooduli?

[ctx: #24061]
en: Add-on update available!
et: Lisamooduli uuendus saadaval!

[ctx: #24062]
en: Enabled Add-ons
et: Lubatud lisamoodulid

[ctx: #24063]
en: Auto update
et: Automaatne uuendus

[ctx: #24064]
en: Add-on enabled
et: Lisamoodul lubatud

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
et: Lisamoodul uuendatud

[ctx: #24066]
en: Cancel Add-on download?
et: Katkesta lisamooduli allalaadimine?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading Add-ons
et: Hetkel toimub lisamooduli allalaadimine

[ctx: #24068]
en: Update available
et: Uuendus saadaval

[ctx: #24069]
en: Update
et: Uuendus

[ctx: #24070]
en: Add-on could not be loaded.
et: Lisamoodulit ei saanud laadida.

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
et: Ilmnes tundmatu viga.

[ctx: #24072]
en: Settings required
et: Vajalikud seadistused

[ctx: #24073]
en: Could not connect
et: Ei saanud ühendust

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
et: Vajalik on algkäivitus

[ctx: #24075]
en: Disable
et: Keela

[ctx: #24076]
en: Add-on Required
et: Vajalik on lisamoodul

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
et: Ürita ühendada?

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
et: Lisamoodul teeb algkäivituse

[ctx: #24090]
en: Lock Add-on manager
et: Lukusta lisamoodulite haldur

[ctx: #24091]
en: This Add-on cannot be disabled
et: Seda lisamoodulit ei saa keelata

[ctx: #24094]
en: (current)
et: (käibiv)

[ctx: #24095]
en: (blacklisted)
et: (blokeeritud)

[ctx: #24096]
en: Add-on is incompatible or has been marked broken in repository.
et: Lisamoodul ei ole kokkusobiv või on hoidlas märgitud vigaseks

[ctx: #24097]
en: Would you like to disable it on your system?
et: Kas soovid selle enda süsteemis välja lülitada?

[ctx: #24098]
en: Broken
et: Vigane

[ctx: #24099]
en: Would you like to switch to this skin?
et: Kas soovid selle rüü kasutusele võtta?

[ctx: #24100]
en: To use this feature you must download an Add-on:
et: See funktsioon vajab järgmist lisamoodulit:

[ctx: #24101]
en: Would you like to download this Add-on?
et: Kas soovid selle lisamooduli alla laadida?

[ctx: #24102]
en: Unable to load skin
et: Rüü laadimine nurjus

[ctx: #24103]
en: Skin is missing some files
et: Rüül puuduvad mõned failid

[ctx: #24105]
en: Pause when searching for subtitles
et: Peata taasesitus subtiitrite otsimise ajaks

[ctx: #24107]
en: Searching for subtitles ...
et: Otsin subtiitreid ...

[ctx: #24108]
en: %d subtitles found
et: Leiti %d subtiitrit

[ctx: #24109]
en: No subtitles found
et: Subtiitreid ei leitud

[ctx: #24110]
en: Downloading subtitles ...
et: Subtiitrite allalaadimine…

[ctx: #24113]
en: Failed to download subtitle
et: Subtiitrite allalaadmine ebaõnnestus

[ctx: #24115]
en: Subtitle storage location
et: Subtiitrite salvestamise asukoht

[ctx: #24121]
en: Enter search string
et: Sisesta otsingusõna

[ctx: #24122]
en: Update all
et: Uuenda kõik

[ctx: #25000]
en: Notifications
et: Teated

[ctx: #25001]
en: Hide foreign
et: Peida välismaised

[ctx: #25002]
en: Select from all titles ...
et: Vali kõikidest nimetustest...

[ctx: #25004]
en: Play main title: %d
et: Esita põhinimetus: %d

[ctx: #25005]
en: Title: %d
et: Pealkiri: %d

[ctx: #25006]
en: Select playback item
et: Vali esitatav nimetus

[ctx: #25007]
en: Chapters: %u - duration: %s
et: Peatükk: %u - kestus: %s

[ctx: #29800]
en: Library Mode
et: Teegi režiim

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
et: QWERTY klaviatuur

[ctx: #29802]
en: Passthrough Audio in use
et: Passthrough heli kasutusel

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
et: Treileri kvaliteet

[ctx: #33002]
en: Stream
et: Voog

[ctx: #33003]
en: Download
et: Lae alla

[ctx: #33004]
en: Download & play
et: Lae alla ja esita

[ctx: #33005]
en: Download & save
et: Lae alla ja salvesta

[ctx: #33006]
en: Today
et: Täna

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
et: Homme

[ctx: #33008]
en: Saving
et: Salvestamine

[ctx: #33009]
en: Copying
et: Kopeerimine

[ctx: #33010]
en: Set download directory
et: Määra allalaadimiste kaust

[ctx: #33011]
en: Search duration
et: Otsingu kestvus

[ctx: #33012]
en: Short
et: Lühike

[ctx: #33013]
en: Long
et: Pikk

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
et: Kasuta DVD-mängijat tavalise mängija asemel

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
et: Küsi allalaadimise kinnitust enne video mängimist

[ctx: #33016]
en: Clips
et: Klipid

[ctx: #33017]
en: Restart plug-in to enable
et: Võimaldamiseks taaskäivita lisamoodul

[ctx: #33018]
en: Tonight
et: Täna õhtul

[ctx: #33019]
en: Tomorrow Night
et: Homme õhtul

[ctx: #33020]
en: Condition
et: Ilmaolud

[ctx: #33021]
en: Precipitation
et: Sadememäär

[ctx: #33022]
en: Precip
et: Sademed

[ctx: #33023]
en: Humid
et: Niiskus

[ctx: #33024]
en: Feels
et: Tundub kui

[ctx: #33025]
en: Observed
et: Vaadeldud

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
et: Erinevus normist

[ctx: #33027]
en: Sunrise
et: Päike tõuseb

[ctx: #33028]
en: Sunset
et: Päike loojub

[ctx: #33029]
en: Details
et: Üksikasjad

[ctx: #33030]
en: Outlook
et: Väljavaade

[ctx: #33031]
en: Coverflow
et: Kaanevoog

[ctx: #33032]
en: Translate text
et: Tõlgi tekst

[ctx: #33033]
en: Map list %s category
et: Vastenda nimekirja %s kategooria

[ctx: #33034]
en: 36 Hour
et: 36 tundi

[ctx: #33035]
en: Maps
et: Kaardid

[ctx: #33036]
en: Hourly
et: Igatunnine

[ctx: #33037]
en: Weekend
et: Nädalavahetus

[ctx: #33038]
en: %s day
et: %s. päev

[ctx: #33049]
en: Alert
et: Teade

[ctx: #33050]
en: Alerts
et: Teated

[ctx: #33051]
en: Choose Your
et: Vali

[ctx: #33052]
en: Check
et: Kontrolli

[ctx: #33053]
en: Configure the
et: Seadista

[ctx: #33054]
en: Seasons
et: Hooajad

[ctx: #33055]
en: Use your
et: Kasuta

[ctx: #33056]
en: Watch your
et: Jälgi

[ctx: #33057]
en: Listen to
et: Kuula

[ctx: #33058]
en: View your
et: Vaata

[ctx: #33059]
en: Configure the
et: Seadista

[ctx: #33060]
en: Power
et: Vool

[ctx: #33061]
en: Menu
et: Menüü

[ctx: #33062]
en: Play the
et: Esita

[ctx: #33063]
en: Options
et: Seaded

[ctx: #33065]
en: Editor
et: Redaktor

[ctx: #33066]
en: About your
et: Teave

[ctx: #33067]
en: Star rating
et: Hakka hindama

[ctx: #33068]
en: Background
et: Taust

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
et: Taustad

[ctx: #33070]
en: Custom background
et: Kohandatud taust

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
et: Kohandatud taustad

[ctx: #33072]
en: View Readme
et: Vaata seletust

[ctx: #33073]
en: View Changelog
et: Vaata muudatusi

[ctx: #33074]
en: This version of %s requires an
et: %s versioon vajab töötamiseks

[ctx: #33075]
en: Kodi revision of %s or greater to run.
et: Kodi versiooni %s või suuremat.

[ctx: #33076]
en: Please update Kodi.
et: Palun uuenda Kodi-d.

[ctx: #33077]
en: No data found!
et: Andmeid ei leitud!

[ctx: #33078]
en: Next page
et: Järgmine leht

[ctx: #33079]
en: Love
et: Meeldib

[ctx: #33080]
en: Hate
et: Ei meeldi

[ctx: #33081]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
et: See fail on järjehoidjaga, palun vali koht kust alates soovid taasesitust.

[ctx: #33082]
en: Path to script
et: Skripti rada

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
et: Luba kohandatud skripti nupp

[ctx: #33084]
en: Auto login
et: Automaatne sisselogimine

[ctx: #33100]
en: Failed to start
et: Käivitamine ebaõnnestus

[ctx: #33101]
en: Webserver
et: Veebiserver

[ctx: #33102]
en: Event Server
et: Sündmuste server

[ctx: #33103]
en: Remote communication server
et: Kaugsuhtluse server

[ctx: #33200]
en: Detected New Connection
et: Tuvastati uus ühendus

[ctx: #34100]
en: Number of channels
et: Kanalite arv

[ctx: #34120]
en: Play GUI sounds
et: Luba kasutajaliidese helid

[ctx: #34121]
en: Only when playback stopped
et: Ainult kui esitus on peatatud

[ctx: #34122]
en: Always
et: Alati

[ctx: #34123]
en: Never
et: Mitte kunagi

[ctx: #34201]
en: Can't find a next item to play
et: Ei leia järgmist nimetust mida esitada

[ctx: #34202]
en: Can't find a previous item to play
et: Ei leia eelmist nimetust mida esitada

[ctx: #34300]
en: Failed to start Zeroconf
et: Zeroconfi käivitamine nurjus

[ctx: #34301]
en: Is Apple's Bonjour Service installed? See log for more info.
et: Kas Apple'i Bonjour-teenus on paigaldatud? Täpsema info saamiseks vaata logi.

[ctx: #34302]
en: AirPlay requires Zeroconf to be enabled.
et: AirPlay jaoks peab Zeroconf lubatud olema.

[ctx: #34303]
en: Unable to stop Zeroconf
et: Zeroconfi peatamine nurjus

[ctx: #34304]
en: AirPlay and AirTunes depend on Zeroconf running.
et: AirPlay ja AirTunes vajavad töötavat Zeroconfi.

[ctx: #34400]
en: Video Rendering
et: Video renderdamine

[ctx: #34401]
en: Failed to init video filters/scalers, falling back to bilinear scaling
et: Video filtrite/suurendajate algatamine ebaõnnestus, tagasipöördumine bilineaarse suurndamise juurde

[ctx: #34403]
en: Check your audiosettings
et: Kontrolli oma heliseadeid

[ctx: #34404]
en: Use gestures for navigation:
et: Kasuta navigeerimiseks žeste

[ctx: #34405]
en: 1 finger swipe left,right,up,down for cursors
et: 1-näpuline tõmme vasakule, paremale, üles, alla kursori jaoks

[ctx: #34406]
en: 2 finger swipe left for backspace
et: 2-näpuline tõmme vasakule tagasilükke klahvi jaoks

[ctx: #34407]
en: 1 finger single tap for enter
et: 1-näpuline üksik-koputus sisestuseks

[ctx: #34408]
en: 2 finger single tap or 1 finger long press for contextmenu
et: 2-näpuline üksik-koputus või 1-näpuline pikk vajutus kontekstimenüüks

[ctx: #35000]
en: Peripherals
et: Välisseadmed

[ctx: #35001]
en: Generic HID device
et: Üldine HID-seade

[ctx: #35003]
en: Generic disk
et: Üldine ketas

[ctx: #35004]
en: There are no settings available
    for this peripheral.
et: Selle välisseadme andmed
    pole saadaval.

[ctx: #35005]
en: New device configured
et: Uus seade konfigureeritud

[ctx: #35006]
en: Device removed
et: Seade eemaldatud

[ctx: #35007]
en: Keymap to use for this device
et: Selle seadme jaoks kasutatav klahvitabel

[ctx: #35008]
en: Keymap enabled
et: Klahvitabel lubatud

[ctx: #35009]
en: Do not use the custom keymap for this device
et: Ära kausta selle seadme jaoks kohandatud klahvitabelit

[ctx: #35100]
en: Enable joystick and gamepad support
et: Luba juhtkangi ja puldi tugi

[ctx: #35102]
en: Disable joystick when this device is present
et: Keela juhtkang selle seadme puhul

[ctx: #35500]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: #35501]
en: Class
et: Klass

[ctx: #35502]
en: Name
et: Nimi

[ctx: #35503]
en: Vendor
et: Tarnija

[ctx: #35504]
en: Product ID
et: Tootetunnus (ID)

[ctx: #36000]
en: Pulse-Eight CEC adaptor
et: Pulse-Eight CEC adapter

[ctx: #36002]
en: Switch to keyboard side command
et: Kasuta klaviatuurikäsku

[ctx: #36003]
en: Switch to remote side command
et: Kasuta kaugjuhtimise käsku

[ctx: #36004]
en: Press "user" button command
et: Vajuta "kasutaja" nuppu käsk

[ctx: #36005]
en: Enable switch side commands
et: Luba pooli vahetavaid käske

[ctx: #36006]
en: Could not open the adaptor
et: Ei suutnud avada adapterit

[ctx: #36007]
en: Devices to power on when starting Kodi
et: Seadmed, mis Kodi alustamisel sisse lülitada

[ctx: #36008]
en: Devices to power off when stopping Kodi
et: Seadmed, mis Kodi sulgemisel välja lülitada

[ctx: #36009]
en: Put devices in standby mode when activating screensaver
et: Lülita seadmed ooterežiimi kui ekraanisäästja tööle hakkab

[ctx: #36010]
en: Wake devices when deactivating screensaver
et: Ärata seadmed ekraanisäästja sulgemisel

[ctx: #36011]
en: Could not detect the CEC com port. Set it up manually.
et: Ei õnnestunud tuvastada CEC COM-porti. Määra see manuaalselt.

[ctx: #36012]
en: Could not initialise the CEC adaptor. Please check your settings.
et: Ei suutnud initsialiseerida CEC adapterit. Palun kontrolli seadeid.

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
et: HDMI pordi number

[ctx: #36016]
en: Connected
et: Ühendatud

[ctx: #36017]
en: Could not initialise the CEC adaptor: libCEC was not found on your system.
et: Ei suutnud initsialiseerida CEC adapterit. Ei suutnud leida masinast libCEC'd.

[ctx: #36018]
en: Use the TV's language setting
et: Kasuta TV keeleseadeid

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
et: Ühendus HDMI seadmesse loodud

[ctx: #36020]
en: Make Kodi the active source when starting
et: Alustamisel tee Kodi aktiivseks allikaks

[ctx: #36021]
en: Physical address (overrules HDMI port)
et: Füüsiline aadress (tühistab HDMI pordi)

[ctx: #36022]
en: COM port (leave empty unless needed)
et: COM port (jäta tühjaks kui vajadus puudub)

[ctx: #36023]
en: Configuration updated
et: Konfiguratsioon uuendatud

[ctx: #36024]
en: Failed to set the new configuration. Please check your settings.
et: Uue konfiguratsiooni seadmine ebaõnnestus. Palun kontrolli oma seaded üle.

[ctx: #36025]
en: Send 'inactive source' command when stopping Kodi
et: Kodi sulgemisel edasta käsk 'allikas pole aktiive'

[ctx: #36026]
en: Put devices in standby mode when putting the PC in standby
et: Pane seadmed ooterežiimi kui arvuti läheb ooterežiimile

[ctx: #36027]
en: This device needs servicing
et: See seade vajab hooldamist

[ctx: #36028]
en: Ignore
et: Eira

[ctx: #36029]
en: When the TV is switched off
et: Kui teler on välja lülitatud

[ctx: #36030]
en: Connection lost
et: Ühendus kadus

[ctx: #36031]
en: This user does not have permissions to open the CEC adaptor
et: Kasutajal puuduvad õigused CEC adapteri avamiseks

[ctx: #36032]
en: The port is busy. Only one program can access the CEC adaptor
et: Port on hõivatud. Ainult üks programm saab pöörduda CEC adapteri poole

[ctx: #36033]
en: Pause playback when switching to another source
et: Peata taasesitus teisele allikale üle minnes

[ctx: #36035]
en: Always
et: Alati

[ctx: #36036]
en: On start/stop
et: Käivitamisel/peatamisel

[ctx: #36038]
en: Amplifier / AVR device
et: Võimendi / AVR seade

[ctx: #36039]
en: TV and AVR device (explicit)
et: TV ja AVR seade (määratud)

[ctx: #36040]
en: Unsupported libCEC interface version. %x is lower than the version Kodi supports (%x)
et: Toetuseta libCEC kasutajaliidese versioon. %x on madalam kui Kodi toetatud versioon (%x)

[ctx: #36041]
en: * Item folder
et: * Nimetuse kataloog

[ctx: #36104]
en: Change specific skin settings. The available options are dependent on the skin used.
et: Vaheta selle rüü seaded. Võimalikud valikud sõltuvad kasutatavast rüüst.

[ctx: #36105]
en: Change the theme associated with your selected skin.
et: Vaheta valitud rüü teemat.

[ctx: #36106]
en: Change the colours of your selected skin.
et: Vaheta valitud rüü värve.

[ctx: #36109]
en: Select the media window that Kodi displays on startup.
et: Vali Kodi käivitamisel avatav meediaaken.

[ctx: #36111]
en: Turn this off to remove the scrolling RSS news ticker.
et: Lülita see välja RSS uudisvoo eemaldamiseks.

[ctx: #36112]
en: Edit the RSS feeds.
et: Redigeeri RSS vooge.

[ctx: #36114]
en: Chooses the language of the user interface.
et: Vali kasutajaliidese keel.

[ctx: #36115]
en: Select the formats for temperature, time and date. The available options depend on the selected language.
et: Vali temperatuuri, aja ja kuupäeva formaadid. Võimalikud valikud sõltuvad valitud keelest.

[ctx: #36117]
en: Select country location.
et: Vali oma asukohariik.

[ctx: #36118]
en: Select your current timezone.
et: Vali oma praegune ajatsoon.

[ctx: #36119]
en: Select the default audio track when different language tracks are available.
et: Vali vaikimisi audio keel, kui saadaval on erinevates keeltes audio.

[ctx: #36120]
en: Select the default subtitles when different languages are available.
et: Vali vaikimisi subtiitrid, kui saadaval on mitmed keeled.

[ctx: #36122]
en: Display the (..) item in lists for visiting the parent folder.
et: Näita (..) nimetust emakausta külastamiseks.

[ctx: #36123]
en: Show file extensions on media files. For example, 'You Enjoy Myself.mp3' would be simply be shown as 'You Enjoy Myself'.
et: Näita meediafailide faililaiendeid. Näiteks 'You Enjoy Myself.mp3' asemel kuvatakse lihtsalt 'You Enjoy Myself'

[ctx: #36125]
en: Allow files to be deleted and renamed through the user interface, via the contextual menu (press C on a keyboard, for example, to bring up this menu).
et: Luba kasutajaliidese abil failide kustutamine ja ümbernimetamine, kasutades selleks kontekstimenüüd (selle menüü kuvamiseks vajuta klaviatuuril C)

[ctx: #36129]
en: Set the amount of idle time required before displaying the screensaver.
et: Määra jõudeaja pikkus enne ekraanisäästja näitamist.

[ctx: #36131]
en: Change specific screensaver settings. The available options are dependent on the screensaver used.
et: Muuda ekraanisäästja seadeid. Võimalikud valikud sõltuvad kasutatavast ekraanisäästjast.

[ctx: #36132]
en: Preview the selected screensaver.
et: Ava ekraanisäästja eelvaade.

[ctx: #36134]
en: Dim the display when media is paused. Not valid for the 'Dim' screensaver mode.
et: Hämarda ekraan pausi ajal. Valik ei kehti 'Dim' ekraanisäästja korral.

[ctx: #36135]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36136]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36137]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36140]
en: Enable the video library.
et: Võimalda video teek.

[ctx: #36141]
en: Show plot information for unwatched media in the Video Library.
et: Näita veel vaatamata videote süžeed.

[ctx: #36143]
en: Get thumbnails for actors when scanning media.
et: Lae näitlejate pisipildid samaaegselt meedia skaneerimisega.

[ctx: #36144]
en: Remove the TV show season node, toggles between 'If only one season' (default), 'Always' and 'Never'.
et: Eemalda seriaalide hooaegade nimekiri, valikud on 'Kui ainult üks hooaeg' (vaikimisi), 'Alati' ning 'Mitte kunagi'

[ctx: #36145]
en: Group movies into 'Movie sets' when browsing the movie library.
et: Grupeeri filmiteegis liikudes filmid settidesse.

[ctx: #36146]
en: Check for new media files on Kodi startup.
et: Otsi Kodi käivitudes uusi faile.

[ctx: #36147]
en: Hide the library scanning progress bar during scans.
et: Peida skaneerimise edenemisriba.

[ctx: #36148]
en: Remove items from your library that can't be found (either renamed, deleted, or on removable storage that is currently unplugged).
et: Eemalda teegist nimetused, mida ei leita (kas ümber nimetatud, kustutatud või eemaldataval meedial asunud).

[ctx: #36149]
en: Export the Video Library database to XML files. This will optionally overwrite your current XML files.
et: Ekspordi videoteegi andmebaas XML failidesse. Valikuliselt kirjutatakse olemasolevad XML failid üle.

[ctx: #36150]
en: Import a XML file into the Video Library database.
et: Impordi XML fail videoteegi andmebaasi.

[ctx: #36152]
en: Enable automatic playback of the next file in the list.
et: Luba nimekirjast järgmise faili automaatne taasesitus.

[ctx: #36153]
en: Adjust the method used to process and display video.
et: Määra video näitamise ja töötlemise meetod.

[ctx: #36167]
en: Audio has to stay in sync, this can either be done by resampling, skipping/duplicating packets, or adjusting the clock if it gets out of sync too far.
et: Audio peab olema sünkroonis, seda saab tagada ümbersämplimise, pakettide vahelejätmise/dubleerimisega või takti korrigeerimisega.

[ctx: #36170]
en: Allow video player to ignoring aspect ratio by a certain amount to fill a larger amount of the screen with video.
et: Luba kuvasuhte vähest muutmist, et video täidaks suuremat osa ekraanist.

[ctx: #36171]
en: Select the zoom level that 4:3 videos are shown on widescreen displays.
et: Vali 4:3 videote suurendusaste laiekraanil näitamisel.

[ctx: #36174]
en: Enable Teletext when watching a live TV stream.
et: Luba teletekst TV vaatamisel.

[ctx: #36175]
en: Scale Teletext to 4:3 ratio.
et: Skaleeri teletekst 4:3 suhtele.

[ctx: #36179]
en: When a file is scanned into the library it will display the metadata title instead of the file name.
et: Faili teeki sisselugemisel näidatakse failinime asemel metaandmete pealkirja.

[ctx: #36180]
en: Extract thumbnails and information, such as codecs and aspect ratio, to display in Library Mode.
et: Eralda teegi režiimis näitamiseks pisipildid ning muu info, nagu koodekid ja kuvasuhe.

[ctx: #36181]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36191]
en: Set a custom directory for your subtitles. This can be a file share.
et: Määra subtiitrite kataloog. See võib olla ka jagatud kettal.

[ctx: #36192]
en: Location of subtitles on the screen.
et: Subtiitrite asukoht ekraanil.

[ctx: #36194]
en: Autorun DVD video when inserted in drive.
et: Käivita DVD sisestamisel automaatselt video.

[ctx: #36195]
en: Force a region for DVD playback.
et: Määra DVD mahamängimise regioon.

[ctx: #36196]
en: Attempt to skip 'unskippable' introductions before DVD menu.
et: Ürita DVD sissejuhatav osa enne peamenüüd vahele jätta.

[ctx: #36197]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36198]
en: Select the default movie information source. See the Add-ons Manager for options.
et: Vali vaikimisi filmiinfo allikas. Vaata võimalikke variante lisamoodulite haldurist.

[ctx: #36199]
en: Select the default TV show information source. See the Add-ons Manager for options.
et: Vali vaikimisi seriaaliinfo allikas. Vaata võimalikke variante lisamoodulite haldurist.

[ctx: #36200]
en: Default scraper used for adding music videos to your library.
et: Vaikimisi muusikavideote lisamise kraabits.

[ctx: #36204]
en: Import channel groups from the PVR backend (if supported). Will delete user created groups if they're not found on the backend.
et: Impordi kanaligrupid PVR põhirakendusest (kui võimalik). Kasutaja loodud grupid kustutatakse, kui neid põhirakendusest ei leita.

[ctx: #36206]
en: Use numbering from the backend, instead of configuring them manually over Kodi.
et: Käsitsi Kodi konfigureerimise asemel kasuta põhirakenduse numeratsiooni.

[ctx: #36207]
en: Open the channel manager, which allows modifying the channel order, channel name, icon, etc.
et: Ava kanalihaldur, mis lubab muuta kanalite järjestust, kanali nime, ikooni jne.

[ctx: #36208]
en: Instruct the backend to search for channels (if supported).
et: Luba põhirakendusel kanalite otsing (kui võimalik).

[ctx: #36209]
en: Delete channel/EPG database and reimport the data from the backend afterwards.
et: Kustuta kanalite/saatekava andmebaas ning impordi see põhirakendusest uuesti.

[ctx: #36222]
en: Do not import EPG data while playing TV to minimise CPU usage.
et: Ära impordi saatekava TV vaatamise ajal, sellega vähendad protsessori koormust.

[ctx: #36223]
en: By default, EPG data is stored in a local database to speed up importing when Kodi is restarted.
et: Kodi käivitamise kiirendamiseks salvestatakse saatekava andmed vaikimisi kohalikus andmebaasis.

[ctx: #36224]
en: Hide "no information available" labels when no EPG data can be retrieved for a channel.
et: Peida "info puudub" teated, kui kanali saatekava hankimine ebaõnnestub.

[ctx: #36227]
en: Display stream of selected channel in a small box instead of fullscreen.
et: Kuva valitud kanali pilt täisekraani asemel väikeses kastis.

[ctx: #36231]
en: Pressing a number button in full screen mode will automatically switch to the channel number that was entered after 1 second.
et: Numbriklahvi vajutus täisekraanil lülitab 1 sekundi pärast valitud numbriga kanalile.

[ctx: #36239]
en: Display a notification when timers are added, finished or removed by the backend.
et: Näita teadet, kui põhirakendus lisab, muudab või kustutab taimereid.

[ctx: #36241]
en: Execute the "wakeup command" below when Kodi exits or is going into hibernation mode. The timestamp of the next scheduled recording is passed as parameter.
et: Käivita allolev "äratuskäsklus", kui XBCM suletakse või läheb unerežiimi. Järgmise plaanitud salvestuse aeg antakse parameetrina kaasa.

[ctx: #36245]
en: Execute the wakeup command every day at the given time.
et: Käivita äratuskäsklus iga päev etteantud ajal.

[ctx: #36246]
en: When to execute the daily wakeup command.
et: Igapäevase äratuskäskluse käivitamise aeg.

[ctx: #36248]
en: Asks for a pin code to access parental locked channels. Channels can be marked as locked in the channels editor on the general tab. Parental locked channels can not be played or recorded without entering a pin code, and the EPG information is hidden for those channels.
et: Vanemliku lukuga kanalitele ligipääsuks küsitakse PIN koodi. Kanaleid saab lukustatuks märkida kanaliredaktori abil. Vanemliku luku all olevaid kanaleid ei saa vaadata ega salvestada, samuti on peidetud nende saatekava.

[ctx: #36249]
en: Enter a new pin code to unlock parental locked channels.
et: Sisesta PIN kood lukustatud kanali avamiseks.

[ctx: #36255]
en: Determine if artists that appear only on compilations are shown in the library artist view.
et: Määratle, kas ainult kogumikel esinevad artiste näidatakse ka teegi artistivaates.

[ctx: #36256]
en: Automatically fetch album and artist information via scrapers during scan.
et: Leia albumi ja artisti info automaatselt skaneerimise ajal.

[ctx: #36258]
en: Select the default artist information source. See the Add-ons Manager for options.
et: Vali vaikimisi artistiinfo allikas. Vaata võimalikke variante lisamoodulite haldurist.

[ctx: #36259]
en: Check for new and removed media files on Kodi startup.
et: Kontrolli uusi ja kustutatud faile XBCM käivitamisel.

[ctx: #36260]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36262]
en: Export the Music Library database to XML files. This will optionally overwrite your current XML files.
et: Ekspordi muusikateegi andmebaas XML failidesse. Valikuliselt kirjutatakse olemasolevad XML failid üle.

[ctx: #36263]
en: Import a XML file into the Music Library database.
et: Impordi XML fail muusikateegi andmebaasi.

[ctx: #36265]
en: Kodi automatically plays the next item in the current folder. For example, in Files View: After a track has been played, Kodi would automatically play the next track in the same folder.
et: Kodi esitab automaatselt järgmise jooksvas kaustas asuva faili. Näiteks failide vaates: peale loo lõppemist esitab Kodi automaatselt järgmise jooksvas kaustas asuva loo.

[ctx: #36268]
en: Default is 89dB per standard. Change with caution.
et: Vaikimisi standard on 89dB. Ole muutmisel ettevaatlik.

[ctx: #36269]
en: Default is 89dB per standard. Change with caution.
et: Vaikimisi standard on 89dB. Ole muutmisel ettevaatlik.

[ctx: #36271]
en: Smoothly fade from one audio track to the next. You can set the amount of overlap from 1-15 seconds.
et: Kasuta lugude vahel sujuvaid üleminekuid. Üleminek võib kesta 1-15 sekundit.

[ctx: #36274]
en: Read the tag information from song files. For large directories this can slow down read time, especially over a network.
et: Loe märgendite info lugude failidest. Suurte, eriti võrgus asuvate, kaustade puhul võib lugemine aeglasemaks minna.

[ctx: #36281]
en: Kodi will search for thumbs on remote shares and optical media. This can often slow down the listing of network folders.
et: Kodi otsib pisipilte välisvõrgust ja optilistelt seadmetelt. See võib aeglustada võrgukaustade kuvamist.

[ctx: #36283]
en: Autorun CDs when inserted in drive.
et: Käivita sisestatud CD-d automaatselt.

[ctx: #36284]
en: Read the information belonging to an audio CD from an internet database.
et: Loe audio CD info interneti andmebaasist.

[ctx: #36285]
en: Select the location on your hard drive where ripped tracks will be saved to.
et: Vali kõvakettal ripitud lugude salvestuskoht.

[ctx: #36287]
en: Select which audio encoder to use when ripping.
et: Vali rippimisel kasutatav audiokoodek.

[ctx: #36288]
en: Select which quality you want to rip your files.
et: Vali rippimise kvaliteet.

[ctx: #36289]
en: Select which bitrate to use for the specified audio encoder for audio compression.
et: Vali audio pakkimiseks kasutatav koodeki bitikiirus.

[ctx: #36291]
en: Auto eject disc after rip is complete.
et: Väljasta plaat peale rippimise lõppu.

[ctx: #36293]
en: When playing any music file, Kodi will look for a matching .cdg file and display its graphics.
et: Muusikafailide esitamisel otsib Kodi sobivat .cdg faili ning näitab selle sisu.

[ctx: #36301]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36302]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36303]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36306]
en: If EXIF information exists (date, time, camera used, etc.), it will be displayed.
et: Kui EXIF info on olemas (kuupäev, kellaaeg, kaamera jne.), siis seda näidatakse.

[ctx: #36307]
en: Automatically generate picture thumbnails when entering picture folder.
et: Piltide kausta sisenedes genereeri automaatselt pisipildid.

[ctx: #36308]
en: Pictures will automatically rotate according to information in the EXIF tag, if found.
et: Pildid keeratakse automaatselt EXIFis oleva info järgi.

[ctx: #36310]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36312]
en: Select the amount of time that each image is displayed in a slideshow.
et: Vali iga pildi esitusloendis näitamise aeg.

[ctx: #36313]
en: Images in a slideshow will pan and zoom while displayed.
et: Pilte suurendatakse ja nihutatakse esitusloendis näitamise ajal.

[ctx: #36314]
en: View slideshow images in a random order.
et: Vaata esitusloendi pilte juhuslikus järjestuses.

[ctx: #36317]
en: Select up to three locations for which the weather can be displayed.
et: Vali kuni kolm asukohta, mille ilmateadet näidatakse.

[ctx: #36318]
en: Specify the default weather information source. See the Add-ons Manager for options.
et: Vali vaikimisi ilmateate allikas. Vaata võimalikke variante lisamoodulite haldurist.

[ctx: #36321]
en: Display name of the Kodi installation when using various network services.
et: Kuva Kodi paigalduse nimi võrguteenuste kasutamisel.

[ctx: #36324]
en: When a manual or automatical library update occurs, notify UPnP clients.
et: Teavita UPnP kliente igast teegiuuendusest.

[ctx: #36328]
en: Enable remote users to control Kodi through the built-in webserver.
et: Luba kasutajatel Kodi juhtimine läbi sisseehitatud veebiserveri.

[ctx: #36329]
en: Define the webserver port.
et: Määra veebiserveri port.

[ctx: #36332]
en: Select between web interfaces installed via the Add-on Manager.
et: Vali lisamoodulite halduri abil paigaldatud veebiliideste vahel.

[ctx: #36334]
en: Allow programs on this computer to control Kodi via the Web Interface or the JSON-RPC interface protocol.
et: Luba sellel arvutil olevatel programmidel Kodi juhtimine veebiliidese või JSON-RPC protokolli abil.

[ctx: #36338]
en: Allow programs on the network to control Kodi.
et: Luba võrgus olevatel rakendustel Kodi-d kontrollida.

[ctx: #36355]
en: In a multi-screen configuration, the screens where Kodi is not displayed are blacked out.
et: Pimenda mitme ekraani kasutamisel need ekraanid, kus Kodi-d ei kasutata.

[ctx: #36356]
en: Eliminate vertical tearing.
et: Kõrvalda vertikaalne katkendlikkus.

[ctx: #36358]
en: Test patterns for display hardware calibration.
et: Ekraani kalibreerimise mustrid.

[ctx: #36373]
en: Configure how interface sounds are handled, such as menu navigation and important notifications.
et: Seadista kuidas kasutajaliidese, näiteks menüü navigatsiooni ja oluliste teadete, helisid käsitletakse.

[ctx: #36377]
en: Use a mouse or touch screen device to control Kodi. Note: disabling will cause you to lose control over Kodi when no keyboard or remote is present.
et: Kasuta Kodi juhtimiseks hiirt või puuteekraaniga seadet. Märkus : Valiku deaktiveerimisega kaotate, klaviatuuri või kaugjuhtimispuldi puudumisel, võimaluse programmi juhtida.

[ctx: #36378]
en: Use a joystick to control Kodi.
et: Kasuta Kodi kontrollimiseks juhtkangi.

[ctx: #36380]
en: If your internet connection uses a proxy, configure it here.
et: Kui sinu internetiühendus kasutab puhverserverit, siis seadista see siin.

[ctx: #36381]
en: Configure which proxy type is used.
et: Seadista puhverserveri tüüp.

[ctx: #36382]
en: Configure the proxy server address.
et: Määra puhverserveri aadress.

[ctx: #36383]
en: Configure the proxy server port.
et: Määra puhverserveri port.

[ctx: #36384]
en: Configure the proxy server username.
et: Määra puhverserveri kasutajanimi.

[ctx: #36385]
en: Configure the proxy server password.
et: Määra puhverserveri salasõna.

[ctx: #36392]
en: Turn debug logging on or off. Useful for troubleshooting.
et: Lülita silumis logi sisse või välja. Kasulik vigade leidmisel.

[ctx: #36393]
en: Folder used to save screenshots taken within Kodi.
et: Kodi-ga tehtud ekraanitõmmiste salvestamise kaust

[ctx: #36410]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36411]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36412]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36413]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36414]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36415]
en: No info available yet.
et: Info pole veel saadaval.

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
et: Vali kanal

[ctx: #36427]
en: Show information
et: Näita andmeid

[ctx: #36428]
en: Record
et: Salvesta

[ctx: #36502]
en: Disabled
et: Ei kasutata

[ctx: #36508]
en: Hardware Based
et: Riistvaral põhinev

[ctx: #36521]
en: Ask me
et: Küsi minult

[ctx: #36524]
en: Preferred mode
et: Eelistatud režiim

[ctx: #36531]
en: Select alternate mode...
et: Vali alternatiivne režiim…

[ctx: #36532]
en: Same as movie
et: Filmiga sama

[ctx: #36544]
en: Enable hardware decoding of video files.
et: Luba riistvaraline videofailide dekodeerimine.

[ctx: #36902]
en: TV show
et: Seriaal

[ctx: #36903]
en: TV shows
et: Seriaalid

[ctx: #36906]
en: episode
et: osa

[ctx: #36907]
en: episodes
et: osad

[ctx: #36910]
en: set
et: Määra

[ctx: #36911]
en: sets
et: Setid

[ctx: #36912]
en: video
et: Video

[ctx: #36913]
en: videos
et: Videod

[ctx: #36918]
en: album
et: Album

[ctx: #36920]
en: song
et: Laul

[ctx: #36921]
en: songs
et: Laulud

[ctx: #37001]
en: (Directors Comments)
et: (Režisööri kommentaarid)

[ctx: #37013]
en: (Directors Comments)
et: (Režisööri kommentaarid)

[ctx: #37014]
en: Last used profile
et: Viimati kasutatud profiil

[ctx: #37015]
en: Browse Into
et: Sirvi infot

[ctx: #37026]
en: Auto
et: Automaatne
