XBMC Main - en to sv translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
sv: Slumpmässiga förval

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
sv: Tid mellan förval

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
sv: Extra slumpmässig tid

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
sv: Lås förval

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
sv: Aktivera övergångar

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
sv: Stoppa första förvalet

[ctx: #30006]
en: Show FPS
sv: Visa FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
sv: Visa debugkonsol

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
sv: Visa audioanalys

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
sv: %2.0f sek
