XBMC Main - en to no translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Random Presets
no: Tilfeldige Presets

[ctx: #30001]
en: Time Between Presets
no: Tid mellom forvalg

[ctx: #30002]
en: Additional Random Time
no: Ytterligere tilfeldig tid

[ctx: #30003]
en: Lock Preset
no: Låst Preset

[ctx: #30004]
en: Enable Transitions
no: Aktiver Oversettelse

[ctx: #30005]
en: Stop first preset
no: Stopp første forvalg

[ctx: #30006]
en: Show FPS
no: Vis FPS

[ctx: #30007]
en: Show debug console
no: Vis feilsøkingskonsoll

[ctx: #30008]
en: Show audio analysis
no: Vis lyd analyse

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
no: %2.0f sek
