XBMC Main - en to cy translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
cy: Ansawdd Llunio

[ctx: #30001]
en: Low
cy: Isel

[ctx: #30002]
en: Medium
cy: Canolig

[ctx: #30003]
en: High
cy: Uchel

[ctx: #30004]
en: Maximum
cy: Mwyaf

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
cy: Modd Hap

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
cy: Hyd Rhagosodiad Llyfn

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
cy: Hyd Rhagosodiad

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
cy: Sensitifrwydd Curiad

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
cy: Pac Rhagosodiad

[ctx: #30010]
en: Default Pack
cy: Pac Rhagosodedig

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
cy: Ffolder Rhagosodiad Defnyddiwr Diffinedig

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
cy: Defnyddio Ffolder Rhagosodiad

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
cy: %2.0f eil
