XBMC Main - en to vi translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
vi: Chất lượng hiển thị

[ctx: #30001]
en: Low
vi: Thấp

[ctx: #30002]
en: Medium
vi: Trung bình

[ctx: #30003]
en: High
vi: Cao

[ctx: #30004]
en: Maximum
vi: Max

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
vi: Chế độ tự nhảy

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
vi: Làm mượt khi bật Preset

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
vi: Thời gian Preset

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
vi: Độ nhạy với nhịp điệu

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
vi: Các gói Preset

[ctx: #30010]
en: Default Pack
vi: Gói mặc định

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
vi: Đặt thư mục Preset

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
vi: Thư mục Preset

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
vi: %2.0f giây
