XBMC Main - en to uk translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
uk: Якість відображення

[ctx: #30001]
en: Low
uk: Мін.

[ctx: #30002]
en: Medium
uk: Середня

[ctx: #30003]
en: High
uk: Макс.

[ctx: #30004]
en: Maximum
uk: Максимальна

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
uk: Довільний вибір ефекту

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
uk: М'яка зміна ефектів

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
uk: Тривалість ефекту

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
uk: Чутливість до такту музики

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
uk: Набір ефектів

[ctx: #30010]
en: Default Pack
uk: Набір за змовчанням

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
uk: Папка ефектів вказана користувачем

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
uk: Користувацька папка ефектів

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
uk: %2.0f сек
