XBMC Main - en to tr translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
tr: İşleyici Kalitesi

[ctx: #30001]
en: Low
tr: Düşük

[ctx: #30002]
en: Medium
tr: Orta

[ctx: #30003]
en: High
tr: Yüksek

[ctx: #30004]
en: Maximum
tr: En fazla

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
tr: Karıştırma Modu

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
tr: Akıcı Önayar Süresi

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
tr: Önayar Süresi

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
tr: Ritm Hassasiyeti

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
tr: Önayar Paketi

[ctx: #30010]
en: Default Pack
tr: Varsayılan Paket

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
tr: Kullanıcı Tanımlı Önayar Klasörü

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
tr: Kullanıcı Önayar Klasörü

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
tr: %2.0f saniye
