XBMC Main - en to sl translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
sl: Kakovost izrisa

[ctx: #30001]
en: Low
sl: Nizka

[ctx: #30002]
en: Medium
sl: Srednja

[ctx: #30003]
en: High
sl: Visoka

[ctx: #30004]
en: Maximum
sl: Najvišja

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
sl: Naključni način

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
sl: Trajanje prelivanja med prednastavitvami

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
sl: Trajanje prednastavitev

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
sl: Občutljivost na ritem

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
sl: Paket prednastavitev

[ctx: #30010]
en: Default Pack
sl: Privzet paket

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
sl: Uporabniško določena mapa s prednastavitvami

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
sl: Uporabniško določena mapa

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
sl: %2.0f sekund
