XBMC Main - en to sk translation catalogue (13 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
sk: Kvalita vykreslovania

[ctx: #30001]
en: Low
sk: Nízka

[ctx: #30002]
en: Medium
sk: Stredná

[ctx: #30003]
en: High
sk: Vysoká

[ctx: #30004]
en: Maximum
sk: Maximálny

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
sk: Náhodný režim

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
sk: Doba trvania prechodu

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
sk: Trvanie nastavenia

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
sk: Citlivosť na rytmus

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
sk: Balík predvolieb

[ctx: #30010]
en: Default Pack
sk: Východzí balík

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
sk: Užívateľom nastavený adresár Predvolieb

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
sk: Užívateľský adresár Predvolieb
