XBMC Main - en to ro translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
ro: Calitatea randare

[ctx: #30001]
en: Low
ro: Mică

[ctx: #30002]
en: Medium
ro: Medie

[ctx: #30003]
en: High
ro: Mare

[ctx: #30004]
en: Maximum
ro: Maximă

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
ro: Mod amestecare

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
ro: Durată presetări fin

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
ro: Durată presetări

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
ro: Senzitivitate bătăi

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
ro: Pachet presetări

[ctx: #30010]
en: Default Pack
ro: Pachet implicit

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
ro: Dosar presetări definite de utilizator

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
ro: Dosar presetări utilizator

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
ro: %2.0f sec
