XBMC Main - en to pl translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
pl: Jakość renderowania

[ctx: #30001]
en: Low
pl: Niska

[ctx: #30002]
en: Medium
pl: Średnia

[ctx: #30003]
en: High
pl: Wysoka

[ctx: #30004]
en: Maximum
pl: Maksymalna

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
pl: Tryb losowania

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
pl: Płynny czas trwania ustawienia

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
pl: Czas trwania ustawienia

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
pl: Czułość uderzeń

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
pl: Pakiet zdefiniowanych ustawień

[ctx: #30010]
en: Default Pack
pl: Domyślny zestaw

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
pl: Zdefiniowany folder ustawień

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
pl: Folder ustawień użytkownika

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
pl: %2.0f sek.
