XBMC Main - en to no translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
no: Kvalitet

[ctx: #30001]
en: Low
no: Lav

[ctx: #30002]
en: Medium
no: Middels

[ctx: #30003]
en: High
no: Høy

[ctx: #30004]
en: Maximum
no: Høyest

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
no: Blandingsmodus

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
no: Utglattingsintervall

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
no: Visualiseringsvarighet

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
no: Rytmefølsomhet

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
no: Innstillinger

[ctx: #30010]
en: Default Pack
no: Standard

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
no: Egendefinert

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
no: Bla etter innstillingsmappe

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
no: %2.0f sek
