XBMC Main - en to mk translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
mk: Квалитет на рендерирање

[ctx: #30001]
en: Low
mk: низок

[ctx: #30002]
en: Medium
mk: Средно

[ctx: #30003]
en: High
mk: висок

[ctx: #30004]
en: Maximum
mk: Максимум
