XBMC Main - en to lt translation catalogue (13 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
lt: Renderingo Kokybė

[ctx: #30001]
en: Low
lt: Žemas

[ctx: #30002]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: #30003]
en: High
lt: Aukštas

[ctx: #30004]
en: Maximum
lt: Maksimalus

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
lt: Maišimo Režimas

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
lt: Perėjimo Laikas

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
lt: Režimo Ilgumas

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
lt: Jautrumas Ritmui

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
lt: Nustatymų Paketas

[ctx: #30010]
en: Default Pack
lt: Numatytasis Paketas

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
lt: Apibrėžtas Vartotojo Aplankas

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
lt: Vartotojo Nustatymų Aplankas
