XBMC Main - en to lv translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
lv: Apstrādes kvalitāte

[ctx: #30001]
en: Low
lv: Zems

[ctx: #30002]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: #30003]
en: High
lv: Augsts

[ctx: #30004]
en: Maximum
lv: Maksimums

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
lv: Jaukšanas režīms

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
lv: Gluda sagataves darbība

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
lv: Sagatavju ilgums

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
lv: Ritma sajušana

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
lv: Sagatavju paka

[ctx: #30010]
en: Default Pack
lv: Noklusētā paka

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
lv: Lietotāja norādīta sagatavju mape

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
lv: Lietotāja sagataves mape

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
lv: %2.0f sekundes
