XBMC Main - en to ja translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
ja: レンダリング品質

[ctx: #30001]
en: Low
ja: 低

[ctx: #30002]
en: Medium
ja: 中

[ctx: #30003]
en: High
ja: 高

[ctx: #30004]
en: Maximum
ja: 最大

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
ja: シャッフルモード

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
ja: スムースプリセット間隔

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
ja: プリセット間隔

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
ja: ビート感度

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
ja: プリセットパック

[ctx: #30010]
en: Default Pack
ja: デフォルトパック

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
ja: ユーザー設定プリセットフォルダ

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
ja: ユーザープリセットフォルダ

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
ja: %2.0f秒

[ctx: #30051]
en: %2.0f %%
ja: %2.0f%%
