XBMC Main - en to it translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
it: Qualità di rendering

[ctx: #30001]
en: Low
it: Bassa

[ctx: #30002]
en: Medium
it: Media

[ctx: #30003]
en: High
it: Alta

[ctx: #30004]
en: Maximum
it: Massima

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
it: Modalità casuale

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
it: Durata Preset 'Smooth'

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
it: Durata preset

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
it: Sensibilità al ritmo

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
it: Raccolta preset

[ctx: #30010]
en: Default Pack
it: Raccolta predefinita

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
it: Cartella specifica per i preset

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
it: Cartella preset dell'utente

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
it: %2.0f secondi
