XBMC Main - en to id translation catalogue (13 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
id: Kualitas Render

[ctx: #30001]
en: Low
id: Rendah

[ctx: #30003]
en: High
id: Tinggi

[ctx: #30004]
en: Maximum
id: Maksimum

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
id: Mode Acak

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
id: Durasi Preset Halus

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
id: Durasi Preset

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
id: Sentifitas Beat

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
id: Paket Preset

[ctx: #30010]
en: Default Pack
id: Paket Standar

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
id: Folder Preset yang ditentukan Pengguna

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
id: Gunakan Folder Preset

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
id: %2.0f detik
