XBMC Main - en to is translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
is: Gæði birtingar

[ctx: #30001]
en: Low
is: Lægst

[ctx: #30002]
en: Medium
is: Meðal

[ctx: #30003]
en: High
is: Hæst

[ctx: #30004]
en: Maximum
is: Hámark

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
is: Slembi hamur

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
is: Tímalengd mjúkra forstillinga

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
is: Tímalengd forstillinga

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
is: Taktnæmni

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
is: Forstillinga pakki

[ctx: #30010]
en: Default Pack
is: Sjálfgefinn pakki

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
is: Mappa fyrir forstillingar skilgreindar af notanda

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
is: Nota möppu

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
is: %2.0f sekúndur
