XBMC Main - en to hu translation catalogue (13 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
hu: Megjelenítés minősége

[ctx: #30001]
en: Low
hu: Alacsony

[ctx: #30002]
en: Medium
hu: Közepes

[ctx: #30003]
en: High
hu: Magas

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
hu: Altípus keverési mód

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
hu: Finom átmenet időtartama

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
hu: Átmenet időtartama

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
hu: Ritmus érzékenység

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
hu: Beállításkészlet

[ctx: #30010]
en: Default Pack
hu: Alapértelmezett készlet

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
hu: Felhasználói beállításkészlet

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
hu: Beállításkészlet mappája

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
hu: %2.0f mp
