XBMC Main - en to he translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
he: איכות עיבוד

[ctx: #30001]
en: Low
he: נמוך

[ctx: #30002]
en: Medium
he: בינוני

[ctx: #30003]
en: High
he: גבוה

[ctx: #30004]
en: Maximum
he: מירבי

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
he: מצב מעורבב

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
he: משך החלקת מעבר קביעון

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
he: משך קביעון

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
he: רגישות קצב

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
he: ערכת קביעונים

[ctx: #30010]
en: Default Pack
he: ברירת מחדל

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
he: תיקיה מותאמת אישית

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
he: נתיב תיקיית קביעונים

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
he: %2.0f שניות
