XBMC Main - en to el translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
el: Ποιότητα Απόδοσης

[ctx: #30001]
en: Low
el: Ελαχ.

[ctx: #30002]
en: Medium
el: Μεσαία

[ctx: #30003]
en: High
el: Υψηλά

[ctx: #30004]
en: Maximum
el: Μέγ.

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
el: Λειτουργία Ανάμιξης

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
el: Διάρκεια Ομαλής Προρύθμισης

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
el: Διάρκεια Προρύθμισης

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
el: Ευαισθησία Ρυθμού

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
el: Πακέτο Προρυθμίσεων

[ctx: #30010]
en: Default Pack
el: Προεπιλεγμένο Πακέτο

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
el: Φάκελος Προρυθμίσεων Επιλογής Χρήστη

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
el: Φάκελος Προρυθμίσεων Χρήστη

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
el: %2.0f δευτερόλεπτα
