XBMC Main - en to gl translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
gl: Calidade do renderizado

[ctx: #30001]
en: Low
gl: Baixa

[ctx: #30002]
en: Medium
gl: Media

[ctx: #30003]
en: High
gl: Alta

[ctx: #30004]
en: Maximum
gl: Máxima

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
gl: Modo ó chou

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
gl: Duración da preconfiguración suave

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
gl: Duración da preconfiguración

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
gl: Sensibilidade do ritmo

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
gl: Paquete de preconfiguracións

[ctx: #30010]
en: Default Pack
gl: Paquete por defecto

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
gl: Cartafol de preconfiguracións definido polo usuario

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
gl: Cartafol de preconfiguracións do usuario

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
gl: %2.0f seg
