XBMC Main - en to fi translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
fi: Kuvanlaatu

[ctx: #30001]
en: Low
fi: Matala

[ctx: #30002]
en: Medium
fi: Keski

[ctx: #30003]
en: High
fi: Korkea

[ctx: #30004]
en: Maximum
fi: Maksimi

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
fi: Sekoitustila

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
fi: Pehmeä esiasetettu kesto

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
fi: Esiasetettu kesto

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
fi: Rytmiherkkyys

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
fi: Esiasetuspaketti

[ctx: #30010]
en: Default Pack
fi: Oletuspaketti

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
fi: Käyttäjän määrittämä esiasetuskansio

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
fi: Esiasetuskansio

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
fi: %2.0f s
