XBMC Main - en to da translation catalogue (12 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
da: Renderingskvalitet

[ctx: #30001]
en: Low
da: Lav

[ctx: #30003]
en: High
da: Høj

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
da: Blandingstilstand

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
da: Jævn varighed af forudindstilling

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
da: Varighed af forudindstilling

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
da: Beat-følsomhed

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
da: Forudindstillings-pakke

[ctx: #30010]
en: Default Pack
da: Standardpakke

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
da: Brugerdefineret mappe med forudindstillinger

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
da: Brugermappe med forudindstillinger

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
da: %2.0f sek
