XBMC Main - en to cs translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
cs: Kvalita vykreslování

[ctx: #30001]
en: Low
cs: Nízká

[ctx: #30002]
en: Medium
cs: Střední

[ctx: #30003]
en: High
cs: Vysoká

[ctx: #30004]
en: Maximum
cs: Nejvyšší

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
cs: Náhodný režim

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
cs: Trvání hladkého přednastavení

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
cs: Trvání přednastavení

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
cs: Citlivost taktu

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
cs: Balík přednastavení

[ctx: #30010]
en: Default Pack
cs: Výchozí balík

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
cs: Uživatelem nastavená složka přednastavení

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
cs: Uživatelská složka přednastavení

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
cs: %2.0f sek
