XBMC Main - en to hr translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
hr: Kvaliteta prikaza

[ctx: #30001]
en: Low
hr: Niska

[ctx: #30002]
en: Medium
hr: Srednja

[ctx: #30003]
en: High
hr: Visoka

[ctx: #30004]
en: Maximum
hr: Najveća

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
hr: Naizmjenični način

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
hr: Vrijeme glatkog prijelaza predloška

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
hr: Trajanje predloška

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
hr: Osjetljivost takta

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
hr: Paket predložaka

[ctx: #30010]
en: Default Pack
hr: Zadani paket

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
hr: Korisnički definirana mapa predložaka

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
hr: Korisnička mapa predložaka

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
hr: %2.0f sek
