XBMC Main - en to ca translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
ca: Qualitat del renderitzat

[ctx: #30001]
en: Low
ca: Baixa

[ctx: #30002]
en: Medium
ca: Mitjana

[ctx: #30003]
en: High
ca: Alta

[ctx: #30004]
en: Maximum
ca: Màxima

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
ca: Mode aleatori

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
ca: Suavitzar la durada del predefinit

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
ca: Durada del predefinit

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
ca: Sensibilitat del ritme

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
ca: Paquet de predefinits

[ctx: #30010]
en: Default Pack
ca: Paquet per defecte

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
ca: Directori de predefinits configurat per l'usuari

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
ca: Directori de predefinits de l'usuari

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
ca: %2.0f seg
