XBMC Main - en to my translation catalogue (7 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
my: Render အရည်အသွေး

[ctx: #30001]
en: Low
my: အနိမ့်စား

[ctx: #30002]
en: Medium
my: အလယ်အလတ်

[ctx: #30003]
en: High
my: အမြင့်စား

[ctx: #30004]
en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
my: Preset ကြာချိန်

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
my: အသုံးပြုသူသတ်မှတ်ထားသော  Preset ဖိုလ်ဒါလ်
