XBMC Main - en to bg translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
bg: Качество на рендването

[ctx: #30001]
en: Low
bg: Ниско

[ctx: #30002]
en: Medium
bg: Средно

[ctx: #30003]
en: High
bg: Високо

[ctx: #30004]
en: Maximum
bg: Максимално

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
bg: Режим за смяна

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
bg: Плавен преход между шаблоните

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
bg: Времетраене на шаблон

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
bg: Чувствителност към ритъма

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
bg: Пакет шаблони

[ctx: #30010]
en: Default Pack
bg: Стандартен пакет

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
bg: Папка за шаблоните на потребителя

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
bg: Папка със шаблони

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
bg: %2.0f сек
