XBMC Main - en to ar translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
ar: تقديم الجودة

[ctx: #30001]
en: Low
ar: الصغرى

[ctx: #30002]
en: Medium
ar: متوسط

[ctx: #30003]
en: High
ar: العظمى

[ctx: #30004]
en: Maximum
ar: أقصى حد

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
ar: الوضع العشوائي

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
ar: مدة ضبط مسبق سلس

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
ar: مدة الضبط المسبق

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
ar: حساسية الوقع الموسيقي

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
ar: حزمة ضبط مسبق

[ctx: #30010]
en: Default Pack
ar: حزمة افتراضية

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
ar: مستخدم مجلد ضبط مسبق معدل

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
ar: مستخدم  مجلد الضبط المسبق

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
ar: %2.0f الثانية
