XBMC Main - en to af translation catalogue (13 entries)

[ctx: #30000]
en: Render Quality
af: Verbeeld Kwaliteit

[ctx: #30001]
en: Low
af: Laag

[ctx: #30003]
en: High
af: Hoog

[ctx: #30004]
en: Maximum
af: Maksimum

[ctx: #30005]
en: Shuffle Mode
af: Skommel Modus

[ctx: #30006]
en: Smooth Preset Duration
af: Gladde Voorafinstelling Duur

[ctx: #30007]
en: Preset Duration
af: Voorafinstelling Duur

[ctx: #30008]
en: Beat Sensitivity
af: Maatslag Sensitiwiteit

[ctx: #30009]
en: Preset Pack
af: Voorafinstelling Pak

[ctx: #30010]
en: Default Pack
af: Bestek Pak

[ctx: #30011]
en: User Defined Preset Folder
af: Gebruiker Gedefinieerde Voorafinstelling Vouer

[ctx: #30012]
en: User Preset Folder
af: Gebruiker Voorafinstelling Vouer

[ctx: #30050]
en: %2.0f secs
af: %2.0f sek.
