XBMC Main - en to vi translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
vi: Chế độ

[ctx: #30001]
en: Filled
vi: Làm đầy

[ctx: #30002]
en: Wireframe
vi: Khung dây

[ctx: #30003]
en: Points
vi: Số điểm

[ctx: #30004]
en: Bar Height
vi: Chiều cao cột

[ctx: #30005]
en: Small
vi: Nhỏ

[ctx: #30006]
en: Default
vi: Mặc định

[ctx: #30007]
en: Big
vi: Lớn

[ctx: #30008]
en: Very Big
vi: Rất lớn

[ctx: #30009]
en: Speed
vi: Tốc độ

[ctx: #30010]
en: Very Slow
vi: Rất chậm

[ctx: #30011]
en: Slow
vi: Chậm

[ctx: #30012]
en: Default
vi: Mặc định

[ctx: #30013]
en: Fast
vi: Nhanh

[ctx: #30014]
en: Very Fast
vi: Rất nhanh
