XBMC Main - en to th translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
th: โหมด

[ctx: #30001]
en: Filled
th: เติมพื้นผิว

[ctx: #30002]
en: Wireframe
th: โครงลวด

[ctx: #30003]
en: Points
th: จุด

[ctx: #30004]
en: Bar Height
th: ความสูงของแท่ง

[ctx: #30005]
en: Small
th: เล็ก

[ctx: #30006]
en: Default
th: ค่าพื้นฐาน

[ctx: #30007]
en: Big
th: ใหญ่

[ctx: #30008]
en: Very Big
th: ใหญ่มาก

[ctx: #30009]
en: Speed
th: ความเร็ว

[ctx: #30010]
en: Very Slow
th: ช้ามาก

[ctx: #30011]
en: Slow
th: ช้า

[ctx: #30012]
en: Default
th: ค่าพื้นฐาน

[ctx: #30013]
en: Fast
th: เร็ว

[ctx: #30014]
en: Very Fast
th: เร็วมาก
