XBMC Main - en to sl translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
sl: Način

[ctx: #30001]
en: Filled
sl: Polno

[ctx: #30002]
en: Wireframe
sl: Shema

[ctx: #30003]
en: Points
sl: Točke

[ctx: #30004]
en: Bar Height
sl: Višina stolpcev

[ctx: #30005]
en: Small
sl: Majhna

[ctx: #30006]
en: Default
sl: Privzeta

[ctx: #30007]
en: Big
sl: Velika

[ctx: #30008]
en: Very Big
sl: Zelo velika

[ctx: #30009]
en: Speed
sl: Hitrost

[ctx: #30010]
en: Very Slow
sl: Zelo počasno

[ctx: #30011]
en: Slow
sl: Počasno

[ctx: #30012]
en: Default
sl: Privzeto

[ctx: #30013]
en: Fast
sl: Hitro

[ctx: #30014]
en: Very Fast
sl: Zelo hitro
