XBMC Main - en to ro translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
ro: Mod

[ctx: #30001]
en: Filled
ro: Umplere

[ctx: #30002]
en: Wireframe
ro: Contur

[ctx: #30003]
en: Points
ro: Puncte

[ctx: #30004]
en: Bar Height
ro: Înălțime bară

[ctx: #30005]
en: Small
ro: Mică

[ctx: #30006]
en: Default
ro: Standard

[ctx: #30007]
en: Big
ro: Mare

[ctx: #30008]
en: Very Big
ro: Foarte mare

[ctx: #30009]
en: Speed
ro: Viteză

[ctx: #30010]
en: Very Slow
ro: Foarte încet

[ctx: #30011]
en: Slow
ro: Încet

[ctx: #30012]
en: Default
ro: Standard

[ctx: #30013]
en: Fast
ro: Rapidă

[ctx: #30014]
en: Very Fast
ro: Foarte rapidă
