XBMC Main - en to pl translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
pl: Tryb

[ctx: #30001]
en: Filled
pl: Wypełnione

[ctx: #30002]
en: Wireframe
pl: Siatka

[ctx: #30003]
en: Points
pl: Punkty

[ctx: #30004]
en: Bar Height
pl: Wysokość słupków

[ctx: #30005]
en: Small
pl: Małe

[ctx: #30006]
en: Default
pl: Domyślne

[ctx: #30007]
en: Big
pl: Duże

[ctx: #30008]
en: Very Big
pl: Bardzo duże

[ctx: #30009]
en: Speed
pl: Prędkość

[ctx: #30010]
en: Very Slow
pl: Bardzo wolna

[ctx: #30011]
en: Slow
pl: Wolna

[ctx: #30012]
en: Default
pl: Domyślna

[ctx: #30013]
en: Fast
pl: Szybka

[ctx: #30014]
en: Very Fast
pl: Bardzo szybka
