XBMC Main - en to mi translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
mi: Aratau

[ctx: #30006]
en: Default
mi: Taunoa

[ctx: #30009]
en: Speed
mi: Tere

[ctx: #30012]
en: Default
mi: Taunoa

[ctx: #30013]
en: Fast
mi: Nohopuku
