XBMC Main - en to mk translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
mk: Режим

[ctx: #30001]
en: Filled
mk: Исполнето

[ctx: #30002]
en: Wireframe
mk: Мрежесто

[ctx: #30003]
en: Points
mk: Поени

[ctx: #30004]
en: Bar Height
mk: Висина на бар

[ctx: #30005]
en: Small
mk: Мало

[ctx: #30006]
en: Default
mk: Подразбирачко

[ctx: #30007]
en: Big
mk: Големо

[ctx: #30008]
en: Very Big
mk: Многу големо

[ctx: #30009]
en: Speed
mk: Брзина

[ctx: #30010]
en: Very Slow
mk: Многу споро

[ctx: #30011]
en: Slow
mk: Споро

[ctx: #30012]
en: Default
mk: Подразбирачко

[ctx: #30013]
en: Fast
mk: Брзо

[ctx: #30014]
en: Very Fast
mk: Многу брзо
