XBMC Main - en to lt translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
lt: Režimas

[ctx: #30001]
en: Filled
lt: Pripildytas

[ctx: #30002]
en: Wireframe
lt: Tinklelio modelis

[ctx: #30003]
en: Points
lt: Taškai

[ctx: #30004]
en: Bar Height
lt: Juosta aukštai

[ctx: #30005]
en: Small
lt: Mažas

[ctx: #30006]
en: Default
lt: Numatytas

[ctx: #30007]
en: Big
lt: Didelis

[ctx: #30008]
en: Very Big
lt: Labai didelis

[ctx: #30009]
en: Speed
lt: Prezentacijos rodymo laikas

[ctx: #30010]
en: Very Slow
lt: Labai lėtas

[ctx: #30011]
en: Slow
lt: Lėtas

[ctx: #30012]
en: Default
lt: Numatytas

[ctx: #30013]
en: Fast
lt: Greitas

[ctx: #30014]
en: Very Fast
lt: Labai greitas
