XBMC Main - en to lv translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
lv: Režīms

[ctx: #30001]
en: Filled
lv: Aizpildīts

[ctx: #30002]
en: Wireframe
lv: Tīkla režgis

[ctx: #30003]
en: Points
lv: Punkti

[ctx: #30004]
en: Bar Height
lv: Stieņa augstums

[ctx: #30005]
en: Small
lv: Mazs

[ctx: #30006]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: #30007]
en: Big
lv: Liels

[ctx: #30008]
en: Very Big
lv: Ļoti liels

[ctx: #30009]
en: Speed
lv: Ātrums

[ctx: #30010]
en: Very Slow
lv: Ļoti lēns

[ctx: #30011]
en: Slow
lv: Lēns

[ctx: #30012]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: #30013]
en: Fast
lv: Ātrs

[ctx: #30014]
en: Very Fast
lv: Loti ātrs
