XBMC Main - en to it translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
it: Modalità

[ctx: #30001]
en: Filled
it: Piene

[ctx: #30002]
en: Wireframe
it: A righe

[ctx: #30003]
en: Points
it: A punti

[ctx: #30004]
en: Bar Height
it: Altezza barre

[ctx: #30005]
en: Small
it: Piccolo

[ctx: #30006]
en: Default
it: Predefinito

[ctx: #30007]
en: Big
it: Grande

[ctx: #30008]
en: Very Big
it: Molto grande

[ctx: #30009]
en: Speed
it: Velocità

[ctx: #30010]
en: Very Slow
it: Molto lento

[ctx: #30011]
en: Slow
it: Lento

[ctx: #30012]
en: Default
it: Predefinito

[ctx: #30013]
en: Fast
it: Veloce

[ctx: #30014]
en: Very Fast
it: Molto veloce
