XBMC Main - en to is translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
is: Hamur

[ctx: #30001]
en: Filled
is: Fyllt

[ctx: #30002]
en: Wireframe
is: Útlínur

[ctx: #30003]
en: Points
is: Punktar

[ctx: #30004]
en: Bar Height
is: Hæð

[ctx: #30005]
en: Small
is: Lítið

[ctx: #30006]
en: Default
is: Sjálfgefið

[ctx: #30007]
en: Big
is: Stórt

[ctx: #30008]
en: Very Big
is: Mjög stórt

[ctx: #30009]
en: Speed
is: Hraði

[ctx: #30010]
en: Very Slow
is: Mjög hægt

[ctx: #30011]
en: Slow
is: Hægt

[ctx: #30012]
en: Default
is: Sjálfgefið

[ctx: #30013]
en: Fast
is: Hratt

[ctx: #30014]
en: Very Fast
is: Mjög hratt
