XBMC Main - en to hu translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
hu: Mód

[ctx: #30001]
en: Filled
hu: Kitöltött

[ctx: #30002]
en: Wireframe
hu: Drótváz

[ctx: #30003]
en: Points
hu: Pontok

[ctx: #30004]
en: Bar Height
hu: Oszlopmagasság

[ctx: #30005]
en: Small
hu: Alacsony

[ctx: #30006]
en: Default
hu: Alapérték

[ctx: #30007]
en: Big
hu: Nagy

[ctx: #30008]
en: Very Big
hu: Nagyon nagy

[ctx: #30009]
en: Speed
hu: Sebesség

[ctx: #30010]
en: Very Slow
hu: Nagyon lassú

[ctx: #30011]
en: Slow
hu: Lassú

[ctx: #30012]
en: Default
hu: Alapérték

[ctx: #30013]
en: Fast
hu: Gyors

[ctx: #30014]
en: Very Fast
hu: Nagyon gyors
